VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

murf
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 182 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas murf » 06 Jaan 2019, 23:55

No samades foorumites figureerime :thumbup:
Mis seal salata, isiklikku autot ostes võtaks ise ka arvatavasti 1.8TSI. Aga kui võimalus on, siis sobib mulle 2.0 ja poolik nelivedu ka. Möödasõidud lähevad libedamalt ja neliveoga veel eriti. Nüüd juba ootan autovahetust, et saaks 200kW-se kombo. A ingel [VW Bot: "Keel korda!"] 2 aastat veel vaja oodata :x

murf
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 182 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas murf » 06 Jaan 2019, 23:59

MartenL kirjutas:
06 Jaan 2019, 23:39
Olen sõitnud veronadega dcc veermikuga comfort tasemel ja väga ok. Normal reziimis oli suht jäik.
Kuidas tundub? Kas talvekatele üleminek oli väga tunda või vahe pigem väike?

Dynaudio eeldab minu hinnangul B8 peal väga kvaliteetset sisendit et saada hea heli. B7 sellist vahet ei olnud ning sellel polnud isegi subwoofrit. Raadiot kuulates on b8 dynaudio nagu tavaline audio.
19” vs 17” on mul küll oluline vahe, juba müratase on teine. Talvel ikka vaikus ja pehmem ka, kuigi saab ka 19-ga täitsa muretult. Endale tundub, et kõige mugavam on parajalt koormatud auto, siis kui ikka pagassis ka miskit või mõni reisija tagapingil. Siis on vedrustuse töö ka vaiksem ja sujuvam.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1561
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Jaan 2019, 00:01

ermicas kirjutas:
06 Jaan 2019, 15:15
links1 kirjutas:
06 Jaan 2019, 14:59
Kurjam kus särab :D Teeb kadedaks :D
Muretuid kilomeetreid!
Tänud! Särama hakkas alles peale seda kui ta oli keraamilise kaitsevaha ja korraliku poleeri saanud, see tõi musta pärla väga hästi esile 8)



ermicas

Ilus auto on sul tõesti. Midagi halba pole öelda. Lase see Lane assist ka kindlasti aktiveerida. Vajadusel saad alati menüüst välja lükata. Miinimum tasu eest lisa juures.

Aga palun selgita mis ku*adi asi see "keraamiline VAHA" on? Lasid ikka keraamika panna või mis asi see vaha seal on?
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
kraff
Klubiline
Postitusi: 716
Liitunud: 28 Jaan 2017, 08:13
Auto: Passat B8 / Tiguan Allspace Highline
Asukoht: Tallinn/Võru
Tänanud: 81 korda
Tänatud: 53 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas kraff » 07 Jaan 2019, 08:51

MartenL kirjutas:
06 Jaan 2019, 23:39
Olen sõitnud veronadega dcc veermikuga comfort tasemel ja väga ok. Normal reziimis oli suht jäik.
Kuidas tundub? Kas talvekatele üleminek oli väga tunda või vahe pigem väike?

Dynaudio eeldab minu hinnangul B8 peal väga kvaliteetset sisendit et saada hea heli. B7 sellist vahet ei olnud ning sellel polnud isegi subwoofrit. Raadiot kuulates on b8 dynaudio nagu tavaline audio.
Ei tea kuidas B7-l aga Discovery seeria suudab edukalt ka FLAC-idega toimetada. Raadio on Eestis nii kitsa ribagalaiusega, et seda ei tasu üldse arvestada.

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 2 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas » 07 Jaan 2019, 09:00

murf kirjutas:
06 Jaan 2019, 23:55
No samades foorumites figureerime :thumbup:
Mis seal salata, isiklikku autot ostes võtaks ise ka arvatavasti 1.8TSI. Aga kui võimalus on, siis sobib mulle 2.0 ja poolik nelivedu ka. Möödasõidud lähevad libedamalt ja neliveoga veel eriti. Nüüd juba ootan autovahetust, et saaks 200kW-se kombo. A ingel 2 aastat veel vaja oodata :x
Eesti on ikka väga väike, eriti kui oled biker v autohuviline!
Oleks võimalus olnud siis oleks ise ka kindlasti 2.0TSI 200kw 4vedu võtnud :twisted:

ermicas

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 2 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas » 07 Jaan 2019, 09:13

murf kirjutas:
06 Jaan 2019, 23:59
MartenL kirjutas:
06 Jaan 2019, 23:39
Olen sõitnud veronadega dcc veermikuga comfort tasemel ja väga ok. Normal reziimis oli suht jäik.
Kuidas tundub? Kas talvekatele üleminek oli väga tunda või vahe pigem väike?

Dynaudio eeldab minu hinnangul B8 peal väga kvaliteetset sisendit et saada hea heli. B7 sellist vahet ei olnud ning sellel polnud isegi subwoofrit. Raadiot kuulates on b8 dynaudio nagu tavaline audio.
19” vs 17” on mul küll oluline vahe, juba müratase on teine. Talvel ikka vaikus ja pehmem ka, kuigi saab ka 19-ga täitsa muretult. Endale tundub, et kõige mugavam on parajalt koormatud auto, siis kui ikka pagassis ka miskit või mõni reisija tagapingil. Siis on vedrustuse töö ka vaiksem ja sujuvam.
Tõsi ta on, et peale talvekate alla panemist läks sõit hulga pehmemaks ja vaiksemaks kuid ega see vahe nüüd väga drastiline ka pole, harjumuse asi nagu öeldakse ja peab ikka teed (loe: löökauke) jälgima! Õnneks on Eesti teed/tänavad juba pisut talutavamaks läinud, et kannatab ka 19" sõita.

Kusjuures isegi selle tava stereoga on meeletu vahe kui kuulata muusikat erinevatest sisenditest (BT, CD, USB või raadio). Mõni Soundcloud pala on niivõrd hästi timmitud et oi-oi-kuidas-paugutab isegi nende stock kõllidega. Ennast teades siis ilmselt saab Stage 1. olema komponent kõlarid + digivõim, esialgu peaks see piisama kuid see tuleb kunagi koos mürasummutusega. Kuna see on pigem mugavus ja enda lõbu siis hetkel on muud prioriteedid kuhu raha panna.

ermicas

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 2 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas » 07 Jaan 2019, 09:26

SanderSPS kirjutas:
07 Jaan 2019, 00:01
ermicas kirjutas:
06 Jaan 2019, 15:15
links1 kirjutas:
06 Jaan 2019, 14:59
Kurjam kus särab :D Teeb kadedaks :D
Muretuid kilomeetreid!
Tänud! Särama hakkas alles peale seda kui ta oli keraamilise kaitsevaha ja korraliku poleeri saanud, see tõi musta pärla väga hästi esile 8)
ermicas
Ilus auto on sul tõesti. Midagi halba pole öelda. Lase see Lane assist ka kindlasti aktiveerida. Vajadusel saad alati menüüst välja lükata. Miinimum tasu eest lisa juures.

Aga palun selgita mis ku*adi asi see "keraamiline VAHA" on? Lasid ikka keraamika panna või mis asi see vaha seal on?
Eks ma mõtlen seda Lane Assisti, vb kunagi hiljem kui autot müüma hakkan aga hetkel mitte, veits tarbetu on maksta lisa eest mille ma nkn kohe deaktiveeriks.

Good point, eks ise ütlesin valesti :oops: Auto sai nimelt Septembris vaha+poleer+Gyeon Mohs keraamikaga töötluse. Töö tehti Harrison Auto Iluhoolduses ja kestab ca 2 aastat.
Kuna ma sõidan ca 90% maanteed ja auto pidevalt must siis on see keraamika nagu taevakingitus, mustus ja muu kräpp kukub ise värvipinnalt maha kui survekaga üle lasta, enamus ajast pole isegi leotust enne vaja. Isegi praeguste ilmadega, kui temp 0 jõuab käin selvepesulast läbi, lasen puhtaks ja no nagu käsipesulast tuleks.

ermicas

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1561
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Jaan 2019, 09:48

ermicas kirjutas:
07 Jaan 2019, 09:26
SanderSPS kirjutas:
07 Jaan 2019, 00:01
ermicas kirjutas:
06 Jaan 2019, 15:15


Tänud! Särama hakkas alles peale seda kui ta oli keraamilise kaitsevaha ja korraliku poleeri saanud, see tõi musta pärla väga hästi esile 8)
ermicas
Ilus auto on sul tõesti. Midagi halba pole öelda. Lase see Lane assist ka kindlasti aktiveerida. Vajadusel saad alati menüüst välja lükata. Miinimum tasu eest lisa juures.

Aga palun selgita mis ku*adi asi see "keraamiline VAHA" on? Lasid ikka keraamika panna või mis asi see vaha seal on?
Eks ma mõtlen seda Lane Assisti, vb kunagi hiljem kui autot müüma hakkan aga hetkel mitte, veits tarbetu on maksta lisa eest mille ma nkn kohe deaktiveeriks.

Good point, eks ise ütlesin valesti :oops: Auto sai nimelt Septembris vaha+poleer+Gyeon Mohs keraamikaga töötluse. Töö tehti Harrison Auto Iluhoolduses ja kestab ca 2 aastat.
Kuna ma sõidan ca 90% maanteed ja auto pidevalt must siis on see keraamika nagu taevakingitus, mustus ja muu kräpp kukub ise värvipinnalt maha kui survekaga üle lasta, enamus ajast pole isegi leotust enne vaja. Isegi praeguste ilmadega, kui temp 0 jõuab käin selvepesulast läbi, lasen puhtaks ja no nagu käsipesulast tuleks.

ermicas
Sellest jutust ma juba saan aru.
Gyeon Mohs on hea valik. Mine siis ilusti kevadel hooldusesse ka. Panevad mõne aktovaatori peale ja saad pikendada keraamika hüdrofoobsust ja läiget.

Mingi aeg tõesti keraamika kestab autol hästi. Tuleb selvekates puhtaks kerge vaevaga, aga must auto hakkab "halli kihti" koguma. Nii umbes kuu kahe pärast osta üks pesukinnas ja pese leotuste ja pigiainega auto üle. Kõige lõpuks shampoon ja nii ta kestab jälle. Kokkuvõttes head hooldamist:D

Minu silmis keraamika on ainus tee mida sõita. Vahasi testitud nii, et halb hakkab ja no meie kliimas ainult suvel kestavad. Muul ajal pointless asi.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 2 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas » 10 Jaan 2019, 13:31

tito kirjutas:
06 Jaan 2019, 14:36
Muidu kõik okey, aga täiesti valest esindusest ostetud :D
Ma nii diagonaalis üle teema lastes ei pannud tähele kas keskmist kulu oled ka jälgind?
Pikaajaline keskmine näitab hetkel 7,3l/100le ca 80% maantee/20% linn. Kui kulu jääb alla 7,5l/100 siis minujaoks see juba väga okei :clap:

Mäletan veel noorusest oma e34 525i bemmi...linnas 14l ja maanteel 10l 100-le :mrgreen:

ermicas

Maxpower
Huviline
Postitusi: 439
Liitunud: 26 Sept 2012, 08:54
Auto: Traxxas Maxx / BMW X5 G05 M-sport
Asukoht: EU
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 10 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas Maxpower » 10 Jaan 2019, 14:00

ermicas kirjutas:
10 Jaan 2019, 13:31

Mäletan veel noorusest oma e34 525i bemmi...linnas 14l ja maanteel 10l 100-le :mrgreen:

ermicas
no just, oli omalgi selline...madal bemm, tagavedu 8) ...olid ajad. Sel ajal kütuse kulu küll ei olnud aega vaadata, järgmistel autodel läksid mootorid ainult suuremaks kuni jõudsin MB CL 420-ni :twisted:

AllanA
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 29 Mär 2010, 13:47
Asukoht: TLN
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas AllanA » 11 Jaan 2019, 17:37

Lane assist on suht ebamugav asi, vähemalt Eesti tingimustes - häirib rohkem kui abi pakub. Tahab ilmselt saada korralikku teemärgistust, mis meil katkendlik.

Massaaž - nagu siin eelnevalt kommenteeriti, siis suht lahja. Kolmel masinal oli see, kuid kasutasin vaid ükskord testiks :)

Dynaudio - kuulasin kas vaikselt või kõvasti, et mitte kuulda kuidas kogu auto plastik väriseb :D Minu meelest need süsteemid ka väga ei kesta, kuna 3a/55tuh km jooksul oli üks esikõlar läbi - 300€. Sarnane lugu oli tuttaval, kel oli tagumine läbi. Seega custom koos mürasummutusega tundub parem investeering.

Vent iste - pidevalt kasutades, ka suvel, hakkab seljale. Oleneb muidugi tugevalt ka inimesest, kuid sarnast juttu olen kuulnud ka tutvusringkonnast.

Edu,
Allan (ätt) omanud 3 x B8

murf
Huviline
Postitusi: 896
Liitunud: 24 Mär 2015, 19:27
Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW
Asukoht: Eesti
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 182 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas murf » 11 Jaan 2019, 20:13

Ma polegi ainus kel 3x b8 olnud juba :D

Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 36
Liitunud: 28 Okt 2014, 22:08
Auto: VW Passat R-Line
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 2 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas ermicas » 16 Mär 2019, 08:13

Juba mõnda aega on häirinud mind see, et mu Discover Pro valikus miskipärast pole sellist asja nagu "Performance monitor".
Kui keeruline on sellist asja "aktiveerida" ja kas teeninduses saadakse sellega hakkama või peaks mujalt küsima?

Pilt

Tänud,
ermicas

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 16 Mär 2019, 11:04

Lane assist maitseasi, mulle isegi meeldib, Eestis jah teatud teedel märgistus puudulik.

Massaaž B8 parem kui varem, aga jah S-klassi, A8 jms ei võrdel.

Dynaudio ja üldse heliga on mul B8-tel olnud erinev. Osadel kipuvad plärisema ka ok valjusega kuulates, samas praegu Dynaudiol ei plärise. Võimalik, et esimene omanik garantiikorras nurisemas käinud või täiendavat summutust teinud või lihtsalt parem partii.

Vent istmega olen ise täheldanud pigem hea sellega esialgu iste maha jahutada, mitte pikalt sees hoida. Erandid mõned teised margid, kus saab need üsna rahulikult puhuma panna ja siis kannatab ka pikal sõidul seest hoida.
AllanA kirjutas:
11 Jaan 2019, 17:37
Lane assist on suht ebamugav asi, vähemalt Eesti tingimustes - häirib rohkem kui abi pakub. Tahab ilmselt saada korralikku teemärgistust, mis meil katkendlik

Massaaž - nagu siin eelnevalt kommenteeriti, siis suht lahja. Kolmel masinal oli see, kuid kasutasin vaid ükskord testiks :)

Dynaudio - kuulasin kas vaikselt või kõvasti, et mitte kuulda kuidas kogu auto plastik väriseb :D Minu meelest need süsteemid ka väga ei kesta, kuna 3a/55tuh km jooksul oli üks esikõlar läbi - 300€. Sarnane lugu oli tuttaval, kel oli tagumine läbi. Seega custom koos mürasummutusega tundub parem investeering.

Vent iste - pidevalt kasutades, ka suvel, hakkab seljale. Oleneb muidugi tugevalt ka inimesest, kuid sarnast juttu olen kuulnud ka tutvusringkonnast.

Edu,
Allan (ätt) omanud 3 x B8
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
karlj.
Huviline
Postitusi: 447
Liitunud: 04 Nov 2012, 18:01
Auto: Golf 7.5 R
Asukoht: Tallinn/Kiili
Tänanud: 36 korda
Tänatud: 79 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas karlj. » 16 Mär 2019, 11:07

ermicas kirjutas:
16 Mär 2019, 08:13
Juba mõnda aega on häirinud mind see, et mu Discover Pro valikus miskipärast pole sellist asja nagu "Performance monitor".
Kui keeruline on sellist asja "aktiveerida" ja kas teeninduses saadakse sellega hakkama või peaks mujalt küsima?
Vaata näiteks mindfreaki arteoni teemat, seal igavene posu asju mida ta saab veel aktiveerida lisaks performance monitorile. Veel on võimalik panna sinna ka offroad monitor vms. Kunagi ka ilastasin performance monitori järgi kuna gtil polnud, aga reaalselt on täiesti selline asi mida kord-kaks vaatad ja rohkem ei kasuta.

Kasutaja avatar
rene1191
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 04 Mär 2019, 12:21
Auto: B8 Passat R Line 4motion, Phaeton 3.0tdi
Asukoht: Finland
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas rene1191 » 16 Mär 2019, 18:09

ermicas kirjutas:
16 Mär 2019, 08:13
Juba mõnda aega on häirinud mind see, et mu Discover Pro valikus miskipärast pole sellist asja nagu "Performance monitor".
Kui keeruline on sellist asja "aktiveerida" ja kas teeninduses saadakse sellega hakkama või peaks mujalt küsima?

Pilt

Tänud,
ermicas
Huvitav... minu dislal on küll see olemas :roll: Kas siis keegi on eelnevalt selle juhtmega aktiveerinud

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 16 Mär 2019, 18:26

R-line pärast ilmselt, kuigi teemaalagatajal ka R-line, vb esimene omanik tundis, st läheb vaja ja tellis :)
Viimati muutis KuldarA, 16 Mär 2019, 18:27, muudetud 1 kord kokku.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7861
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 228 korda
Kontakt:

VW Passat B8 R-Line 2018` - ermicas

Lugemata postitus Postitas R36 » 16 Mär 2019, 18:33

Performance Monitor on FEC, ehk litsentseeritud funktsioon.

Kui litsent on peal, siis piisab aktiveerimisest. Kui pole siis vaja häkkida. Minuteada pole seda dokumendina ka müügis nagu seda on cruise/app-connect/voice-control ja Drive-Mode.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Huviliste autod”