VW Passat B3 1.8 66kw ‘88 - TomK

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
TomK
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 15 Mär 2016, 20:44
Asukoht:

VW Passat B3 1.8 66kw ‘88 - TomK

Lugemata postitus Postitas TomK »

Tere kõigile!
Sain hiljuti Passat B3 omanikuks omamoodi moel. Nimelt ühel kaunil kottpimedal sügisõhtul scrollisin tavapäraselt A24 saiti, et leida maha müüdud VAG grupi toodangu asemele midagi uuemat. Sattusin oksjonite osakonda, kus oli see sama Passat üleval ning aega veel 24h. Meenus Karel Piiroja video kuidas tema omale volkarit oksjonilt ostis ja mõtlesin, et ka see on tõesti nii lihtne? Ronisin vaikselt voodist välja, et naine üles ei ärkaks, klõbistasin erinevaid paroole ja kukkusin kohe pakkuma. 2-3 esimest pakkumist pandi robotite poolt kohe üle ja lajatasin enda piiriks tugevad 700 euri, et "nii tuimalt mind kohe ikka üle ei pakuta". Hommikul olid naisel muidugi silmad suured, et MILLEKS nüüd seda vaja oli? :roll: Ütlesin, et rahune, aega veel 24H ja niikuinii pakutakse üle...AGA ei pakutud :D Hind jäi alla 700.- ja järgmine päev olin juba treilaga Passatil järgi.
Ostsin põrsa kotis ja panen siia mõned plussid/miinused milled tuvastasin tagasi kodus olles:

Positiivne:
+ Kere on üsna ok (millalgi värvitud, aga tugev)
+ summuti jooks kuskilt keskelt alates tutikas
+ uus aku
+ LPG (juhul kui see ikka töötab)
+ püsikas
+ õli lekib väga vähe
+ istmed terved
+ reaalne LS suht väike
+ minu arvates kenad 15" veljed
+ tuled/klaasid terved ja korralikud

Kehvemad lood on siin:
- auto seisis pikalt, seest hallitas veits ja paagis über vana kütus.
- sisselaske temp andur ei funksi (takistus puudub, multimeetriga testitud)
- tühikäigu mootor küpse (9v patareiga ka ei liiguta ennast)
- käib rikka seguga ja puterdab
- salongi ventika kiiruse nupp katki (klemm murdunud)
- kahtlustan, et kat on ärikatele viidud, aga kindel ei ole, sest auto alla pole tahtnud veel roomata.
- lambda välimuse järgi ütleks, et see on originaal ja ilmselt ei tööta (vajab testimist)
- rehvid täesti sõidukõlbmatud

Üldiselt olen siiski rahul, sest sedaan Passat B3 on minu arvates väga ilus auto. Eelnevalt olen omanud kolme Golfi ja ühte Ventot.

Lähiajal jõuavad kohale kõik hoolduseks tarvilikud asjad (filtrid, rihmad, küünlad jne.) ja rehvid.
248184461_1033367214166504_7052358521567025857_n.jpg
248184461_1033367214166504_7052358521567025857_n.jpg (121.96 KiB) Vaadatud 2873 korda
Tervitades
TomK
Viimati muutis TomK, 27 Okt 2021, 09:17, muudetud 1 kord kokku.

Sellel teemal on 20 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”