VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
POZ
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 09 Nov 2004, 10:40
Auto: RAM, Kodiaq, Intruder
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 11 korda
Kontakt:

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas POZ » 09 Mär 2023, 16:57

Ma olen tükk aega juba seda sama mõelnud, et miks Sander ei tellinud ega pole veel retrofittinud seda "nunnut" monokulmu oma masinale. Muidu retrofitib kõike, mida saab aga see on veel tegemata.

See sobiks ju maru kenasti sinna ette :D :D :D

Kasutaja avatar
Puuriit
Huviline
Postitusi: 316
Liitunud: 12 Dets 2019, 18:15
Auto: Tesla Model 3 SR+ 239kw 2022
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 101 korda
Tänatud: 101 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Puuriit » 09 Mär 2023, 18:36

Ta säästab seda kohta ledbari jaoks...
Kes tänasid kasutajat Puuriit selle postituse eest:
tito

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 09 Mär 2023, 20:26

Mida te ropendate mu teemas nüüd ma ei saa aru. Siit on sõnad monokulm ja ledbar keelatud ja võrdub moraalse molliringiga😄 vaadake kiisupilte netist vms..

Milline jultumus. Pfff....ledbar...issand jumal...kruvikas sinna ledbari. Appi...et teil motoajud kestaksid...
Puuriidal ei pruugi.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
MustVälkanonymous2
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 27 Mär 2023, 11:15

Panen treileri üles pikemale teemale. - Hetkel veel ei kirjuta midagi, sest mul on täpselt 2 varianti kuidas kirjutada. Põnevust jagub mõlemasse.

Järgmises saates "Sander ja VW Tiguan" - VALUVELJED Sebring ja XDALYS Eesti haru.
Osades: Sander. Xdalys Eesti haru. Hall Kardinal.
Mida võime episoodist õppida: Positiivseid või negatiivseid kogemusi. Osta või mitte osta. Mida saab 1000 plus euri eest. Kuidas on klienditeenindus.

Peaosas: San Paul van Damme. Steven Seakael. Bruce Lee Santa Klaus ja paljud teised.
Eriefektide eest vastutab härra Miikael Bay

Jääge kuuldele.
Viimati muutis SanderSPS, 27 Mär 2023, 12:36, muudetud 2 korda kokku.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
MustVälkmaddiskraffMarkus1700
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5338
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas jussike » 27 Mär 2023, 12:29

On mida oodata.
Aga kuhu jäi Bruce Lee Santa Klaus?
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 27 Mär 2023, 12:36

Sai lisatud. Anna andeks:D
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
ViljarKaurla
Klubiline
Postitusi: 148
Liitunud: 12 Aug 2018, 22:20
Telefon: 57401859
Auto: VW Passat B7; B3; Tiguan
Asukoht: Puhja
Tänanud: 9 korda
Tänatud: 18 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas ViljarKaurla » 27 Mär 2023, 18:15

Lõhnab mingi actioon moovi järgi, ootame huviga esmaesitlust :crazy:

miilits
Huviline
Postitusi: 2189
Liitunud: 10 Jaan 2007, 15:23
Telefon: 5kolm423753
Auto: 4motion 142kw-müüdud, 330xd e91-müüdud, B6 dsg-müüdud, passat b7 4mo-müüdud, e61 525i-müüdud, Allroad 10a-müüdud. Passat b8 bitdi 2/3R-line 4mo, Audi a8d3 2004 v8 pre fl, Fiat Dethleffs 2021
Asukoht: tallinn / jõgeva :5kolm423753
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 123 korda
Kontakt:

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas miilits » 27 Mär 2023, 19:49

Ostsid sealt pôrsa kotis aga said merisea? Ônneks oli nendega vaid üks kokkupuude ja peale ülbet olekut ei viitsinud nendega edasi minna 😄
www.kamadorent.ee
HUVILINE ....

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 27 Mär 2023, 20:35

Tundub, et kisub põnevust nii, et vähe pole. Hall Kardinal 2 on ka lisandunud😄
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
Markus1700
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 13:48

Okei....Panen selle soundtracki taustale mängima ja püüan kogu märuli põnevalt kirja panna, et lugemisel väga igav ei hakkaks. Andestage kirjavead juba ette. Neid tuleb. Ilmselt ma ei viitsi remontida ka lõputult neid. Kindlasti tuleb puid ka teemal Miks 19 ja mitte 20 ja blablabla. Las need maitsed jääda matseteks eks. Kellele blondid kellele brünetid. - See oli see disclaimeri koht. Muidu PG16 saade.

okei...

One Man...One Desire...This Summer...Bruce Lee Santa Calus iiiiis - The Little Tortilla Boy...

Tekkis mõte, et suveks võiks ju teine jooks velgi olla. Uduäge tõstuk on meil ka garaažis ja hea lihtne käia tasakaalustamas ja pärast vahetada siis kui ise tahan ja pärast vahetust saan vanad kaalud ise ilma noata eemaldada ja teibijäägid ja pesta ja kõik jutud eks. Tegelikult olen ma lihtsalt piisavalt traditsioone armastav ja mul on suhteliselt kõikidel autodel 2 jooksu olnud.

Ookei. Lappasin oma Tiguani 3d konfiguraatorisse ja hakkasin käima läbi portaal nagu Parimvelg.ee sest siga head kogemused ja valuveljed.ee, sest tean kes seda asja ajab ja jube lahe vend ja usaldusväärne jne. Ei leia mina endale kolmanda tootja velge mis Tiguani all nagu meeldiks. Muidugi jäi ka paradox 19 tolliste Pirelli iseparanevate ja mürasummutusega rehvide kohalt. Hea rehv. Sigakallis. Facebookis müüa tahaks, aga hinda ei julge panna. Vaatasin neid 20 tolliseid ja vaatasin 19 tolliseid ja ei noh. Olgu ta 19. Ei taha seda SUV-d teha mingiks kitsekeelega asjaks ka. Savi. olgu siis jämedam rehv. Noh ja hind. Siis oleks võinud juba võtta esindusest need tutikad veljed koos rehviga. Teeks sama välja. Jämedalt ligi kilo rehvid ja üle kilo tublisti veljed.

Suurus otsustatud, siis Discord sõimas näo täis. Ma naersin ja olin enesekindel. 19. Ma tegelikult teadsin ka mida ma tahan juba, aga marineerisin poisse seal rahulikult erinevate variantidega edasi. Sain veel sõimu. Heh. Nad olid nagu loomad seal. Kes rohkem kes vähem alfa:D

Sebring. teate seda noh see velg vaata mis Tiguanil on all 19 tolli ja siga ilus. See 19 tolli velg mis enne facelifti oli. Mulle nii meeldib see velg. See kodara süvis ja see värv ja kõik. Hakkasin siis otsima seda velge. Teate pole saada. Mõte veljest oli nagu muinasjutt. Silverilt ja Ingvarilt küsisin ka kindluse mõttes, et noh mehed mis hinda teete. Saate aru nad ei teinud. Või noh tegid, aga selle raha eest saaks osta juba põhimõtteliselt siseviimistluse korterisse. Mingisse väiksemasse ja IKEASt, aga saab noh.

Discordi alfad jälle targutama ja siis nad mölisesid seal midagi Montevideotest ja Rait oli eriti kikkis nendest Monte velgedest ja miinuskraadidega vaja juba alla keerata. Endal sild viltu all ja esimesed rehvid traatideni kulunud. Okei mis seal salata, efektne talvevelg on. Onju Rait:D Priidust rääkima ei hakka. Ta tahab elektriautot osta. Mingi imelik värk. Küll, aga Priit soovitas Xdalys.LT lehte, et vaata sealt ja jube peen ja Allegrost saad paki tärklist mitte veljed jne. Ühesõnaga ilge jama on nende välismaa peente lehtedega.

Nüüd jõuame sinna XDALYSe juurde. Onju. Loen mina seda lehte ja jube äge info kirjas. Toome ja usaldusväärne ja garantiid ja mingid värgid ja davai. Müüdud. Leidsin veljed ka. Oli jooks mingi 900 euriga. Silmapilk nägid, et raiped. Oli 1000 euriga midagi. Pildilt jummala siledad. Oli ka mingi 1200 eurine jooks mis oli selline täke siin ja täke seal ja me teame küll kus on...Läksin kuldset keskteed. Võtsin need keskmised. Makstud ja kinnitused ja toome 6-10 päeva tööpäeva jooksul. Davai. Lumi maas ja mul kiiret pole. TÄPSELT õigel ajal toodi veljed kohale 9s 10s päev. Respect.

Sõnum: Tule oma asjale järgi.

Keskmisest suurema erutusega istusin autosse ja panin leekima. Peetrisse. Trepist üles. TERE! Mina see ja too ja veljed ja Juu knõu. Küsitakse tellimuse numbrit. Ma juba silmanurgast märkasin, et vist need siin. Ütlesin ka tellimuse numbri ja suunurgad vajusid jumala viltu. Veljed olid pakitud või noh ei olnud pakitud vaid oli prügikott teibiga ümber tõmmatud ja noh. Nii oligi. Prügikott oli siis mitmest nurgast katki ja velje servad täpselt nendest kohtadest jumala ära. Vaatasin teenindajatele otsa. Vaatasin velgi ja ütlesin, et vabandust, aga ma ei võta neid vastu. Siin on transpordis natukene halvasti läinud. Teenindaja tuli väisas ka korra ja ütles jah. Lubas uurida ja rääkida ja nii oligi. Tänasin ja lahkusin. Mail järgmisel päeval teele, et ikka meeles oleks. Vaikus. Kõne teisel päeval, et kuidas läheb. Ütlesid, et esmaspäevaks saab vastuse. Noh okei. Mis seal ikka. Las menetlevad. Märkimist vajab siin eranditult meeldiv dialoog teenindajatega. Keegi ei mölisenud. Keegi ei ülbitsenud. Viskasime paar nalja ka ja üks vähe tõsisem kus öeldi, et üks velg pillati varbale. Ma loodan siiralt, et see varvas paraneb kenasti. Esmaspäev. Mul jälle hing väriseb sees. Mis nüüd saab. Kas ei saagi velge. Kas komp? Kas tellivad uued? Kas taastavad? On need veljed üldse sirged. Action komöödiast hakkas vaikselt saama draama. Mõtlesin mis ma mõtlesin ja helistasin uuesti. Tere. Esmaspäev. Vastust lubasite, et noh kuidas teil läheb. Jälle meeldival toonil, et kuule just räägitakse. Anna veits aega. Nagu diagnoosi ootad eks ole. Laekub mail, et kuule sellise summa maksame sulle tagasi, et see peaks piisav olema, et saad taastatud. Kiired uurimised ütlesid, et saab jah. Korra veel hirmutasin neid, et ma ei tea velgede sirguse kohta enam midagi. Kellegi varvas ka veel mängus ja värki. Jälle. Jumala kiirelt käidi kontrolliti sirgus ära. On küll sirged. Täks siin. Värvikahjustus seal, aga SIRGED!

Läksin uuesti sinna. Veljed kenasti pandud mulle kõrvale. Toodi liftiga alla ka. Pistsin autosse ja sõitsin Flamekosse. Enne ajasime veel juttu veits teenindajaga. Kiitis mu nelivedi. Auto muidu saast, aga nelik on tuus:D

Muide kas teate, et Flamekol on mingi UDUVINGE velje balansi apastraat mis lükkab velje pinki poldiaukudest ja pidi seetõttu perfektse tasakaalustuse tulemuseks andma. Äge eks.

Viskasin veljed autost välja ja enda rahustuseks panime korra veel pinki. Vaatasin kõik velje sise- ja välisservad üle. rehvi puuteservad kõik nagu maailma sirged. Välisserv ühest kohast jättis mulje nagu oleks korra juba midagi seal tehtud värviga. Sirge. See on ju põhiline eks. Kõik muu on lahendatav ja arvestades, et tegemist on Eesti mõistes normaalse ükssarvikuga velje maailmas, siis noh okei. Veljed autosse.

Reklaamipaus: Karliga rääkisin ka, et mis kohta ta soovitab siin nende velgede taastamiseks ja kas kohe Laagri pulbervärvi või mis ma teen. Karl Reisskaaari need slickide veljed lasi teha AMR Pulbervärvis. Garaažis kohe hea tulemust ka vaadata ja no mine külili kui ilusad need veljed said. Ei mingeid tolmutäppe ega mingit auku ja jura. Perfek, et noh ilus on.

Härraga sai eelnevalt telefoniteel ka juttu aetud ja noh jälle. Hämmastav kui meeldivad inimesed on. Ilma naljata. Vana rahu ise tundub teiselpool toru. Jaaa jaaa too siia ja värki ja vaatame ja ära üldse muretse muidu. Wii nõu wat wii düü.
Flamekost AMRi on selline normaalselt lühike maa ka, et ma siis läksingi. veljed autos ja natukene juba seest hea tunne, et äkki sellel kõigel on päriselt ka ilus lõpp. Kohale jõudes astusin uksest sisse, sest koputamine on sellise sügavusega garaazis täiesti kasutu tegevus. Kohe härra vastas. Tere ma olen see Sander kes tellis veljed ja noh see kes ei osanud ette näha, et mingi leedukas ta üle laseb. Väisati velgi ja siis need kuldsed sõnad:
Ah need veljed me saame väga ilusaks. Ära muretse. Laseme puhtaks ja paneme pinki ja vaatame mis seal tehtud on ja siis suhtleme edasi.
Mul juba enesekindlus jälle laes, et davai davai ja noh kui tekib mingi kahtlus, et läheb tehtud hinnapakkumisest kallimaks, siis suhtleme üle ja ma hindan väga kvaliteeti ja ma väga tahan, et need veljed oleks idekad. Vastu sain rahuloleva naeratuse ja 0 emotsiooni või kõhklust, et ülesanne ei ole täidetav.

Nüüd ma ootan oma seda tulemust. Ootused on laes. Karli veljed oli jumala siidised ja ilusad ja mu meelest nägid hullemad välja kui mu need Sebringud.

Mida me sellest kõigest siis Õppida saame.

Sõbrad........

Üleval postituses mainisite, et ülbe suhtumine - Miilits sina...Sorry, aga ma ei ole nõus sellega. Võib-olla sul oli.

Mul: Jumala timm seltskond on seal Xdalyses. Saatja/müüja oli jobu. Pakkida ei osanud. Transportija tegi oma tööd ja ilmselt ei vaadanud mis pidi ja mille ta autosse tõstab, aga oleks võinud öelda müüjale, et paki ära oma kaup ja ole normaalne nagu. Nii need veljed peksa said. Kas ma süüdistan XDALYS-t? Ei. Kas ma süüdistan klienditeenindajat? Ei. Kas nad leidsid mulle sobiva lahenduse hoolimata sellest, et nad otseselt ju midagi valesti ei teinud. JAH. Kas ma soovitan sealt vajadusel tellida. Andke minna. Eesti inimesed teevad ja vahendavad ja asi toimib. Tervitused Hendrikule. Võtavad vastutuse. Minu austuse teenisid välja

Üldiselt võtke nagu tervikuna arvesse, et kui sa lähed Möllerisse, Forssi või Flamekosse või AMRi või Selverisse või Rimisse või XDALY-sesse ükskõik mis eksimusega või mis emotsiooniga, siis oota sama vastu. Jalaga uks lahti mentaliteet ei vii väga kaugele. inimesed - Eriti klienditeenindajatel kelle käed ei ole väga vabad tegema otsuseid - tihti saavad selle pahameele mida nad ära teeninud ei ole. Lisaks viisakas ja sõbralik suhtumine motiveerib neid kõvasti rohkem kui see räuskamine ja plärtsumine. Lepime kokku, et erand kinnitab reeglit. MInu probleemid on alati lahenenud hästi, aga kui ei ole, siis ma olen väga vastik inimene keda tunda. Õnneks oli meil algusest peale absoluutne mõistmine. Sama kehtib ka igal pool mujal. Kujuta nüüd ette, et sa lähed astud koera väljaheite sisse oma tuttuute Air Jordanitega eksole ja siis lähed Möllerisse. Haised esiteks ja süüdistad seda tüüpi seal leti taga kes tegelikult keretöid registreerib. Tiit näiteks. Sõimad tal näo täis ja nüüd on Tiit süüdi, et sa väljaheite sisse astusid. Tiit läheb koju ja nutab patja või elab selle naise peal välja. Pole okei ju. tegemist on velgedega. Oleks asjad hullemini läinud, siis oleks ilmselt pidanud selle koolirahaks kirjutama ja noh päeva lõpuks ma saan ju aru, et ma tellisin pruugitud kaupa mis pildilt olid siledad ja võib-olla mõne väiksema täkkega, aga suures plaanis said transas peksa. Häppens eks.

Olge üksteise vastu sõbralikumad ja kui ma ei meeldi kellelegi, siis paras sulle, see on sinu probleem!:D

Kõnealused veljed näevad muidu välja sellised:
Ja kapslid tellisin ka mis on laagri peal ja nagu Bentleyl, sest miks mitte?
maxresdefault.jpg
Viimati muutis SanderSPS, 29 Mär 2023, 13:53, muudetud 3 korda kokku.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
Pets115kraffmaddisRa1tsMarkus1700titoPuuriitzephysmttishHendrikSilm
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5338
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas jussike » 29 Mär 2023, 15:26

ingel [VW Bot: "Keel korda!"] ma lootsin ikka verd näha, kuna mul selle X üksusega kõige paremini pole läinud.
Sai nende koduleleht valitud üks mammut Tõuksi esitiib, et uus ja OE puha kirjas, ette maksud värgid tehtud. Kui lõpuks tellimiseks läks, siis tunnistati, et uus küll, aga mitte OE. No fain, keeldusime tiivast. Jäime kreedit arvet ootama, mis lõpuks tuligi, ilma igasuguse viiteta mille eest, aga millegi pärast 25 kulli väiksem, mis mõttes nagu? Inflatsioon pani nahka või? Kuna meie jupijumal hetkel veel puhkusel, siis lõppvaatust veel ei tea....
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 15:32

Näpuviga ja lahendavad ära? Selles mõttes sa ei saa ka ju päris lõpuni öelda, et jura on või halvasti on. Tellisid - tellisid. Pole OE - said kreediti. Tehti mingi error miinus 25 euri - okei. Ehk lõppvaatlusel selgub ja päriselt ka saab kõik korda. Siis hoolimata kõigest igati aus ja tubli ettevõte ju? Fakt on see, et nad vahendavad ja kogemus kui selline ei olnud mul ka meeldiv eks. Küsimus on kui palju see vahendaja PEAB saama peksa? Pigem siis oma struktuuri veidi muuta, et kui ikka üle euroopa asja tood, siis pedant peaks ka kontrollima mida ta toob ja kliendile seda teavitama? Mõtteks eks. Ideeliselt nagu kilomeetri suurused munad peavad olema kui tegeled kuskilt euroopast jupi vahendamisega ilma, et sa ei karda nagu absull iga eestlase käest saada full sõimu väiksema või suurema "mittevastavause" eest.
Viimati muutis SanderSPS, 29 Mär 2023, 15:34, muudetud 1 kord kokku.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

twist
Huviline
Postitusi: 401
Liitunud: 31 Jaan 2010, 10:05
Asukoht:
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 62 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas twist » 29 Mär 2023, 15:38

Mulle need Sebringid meeldivad, need on need õiged veljed Tiguanile.
Kas mitte kõigi Tiguanide lustikummut ei kuva autot just nende velgedega?
Nagu B8,5 kuvab ikka Veronadega Passatit.

Värvimise kohalt, küllap saab iga endast lugupidav veljemaaler selle tumehalli taastamisega hakkama.
Raskusi on neil nt Interlagoste, Veronade jms poleervelje sarnaste asjade tehasevälimuse loomisega.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 15:40

Minu uuemal generatsioonil on Suzukad. Neid ei julge pekstes ka osta:D
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

twist
Huviline
Postitusi: 401
Liitunud: 31 Jaan 2010, 10:05
Asukoht:
Tänanud: 57 korda
Tänatud: 62 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas twist » 29 Mär 2023, 18:17

Ma mõtlesin, et ma veel ainus siin maailmas, kel allergia kõigi nende taivaani-stiilis velgede vastu.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 19:25

Oh ei. Tunnistan su totaalselt terveks inimeseks.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
twist
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Mulk2
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Jaan 2022, 18:47
Auto: VW Tiguan R-line -23 + VW Golf VI cabrio-12
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Mulk2 » 29 Mär 2023, 20:18

Ise sai endale talveks Auckland mudel valitud. Ja minul läks nende otsimisega natuke valutumalt. Olid teised uued ja sai katsuda-näha enne ostu.Suveks Misano . Pisut kehvem on vaid autoga millele need lähevad.Lõputu edasilükkumine on hetkel kõiges 14 kuud algsest tähtajast.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 20:25

Mnjaa. Neid Aucklande läksin kohe vaatama. Kust sa need õige ETga leidsid? Mulle jäid ka need korra silma siin eestis müüdavatest. ET 44 v 45 on ikka liiga koopas mu jaoks.

Misanod on väga ilusad jah.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Mulk2
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Jaan 2022, 18:47
Auto: VW Tiguan R-line -23 + VW Golf VI cabrio-12
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Mulk2 » 29 Mär 2023, 21:06

Pärnus olid ühes rehvipoes müügis, aasta tagasi sai hangitud.Auto24 oli pikalt kuulutus tookord üleval.Täitsa uued olid, rehvid olid maha võetud ja eraldi maha enne müüdud. Aga nii öelda talverehvi laius veljel.( 7x19 vist mälu järgi) Suvekatena vist 7,5 velje laius.Need siis osaliselt must ja hõbe. Ja korra nägin ka Soomes uut talvekomplekti koos conti naelaga, 19 hõbe Auckland kõigest 990 eur. Jäin kahjuks 1h hiljaks ostmisega.Siiani kipitab.

Mulk2
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 15 Jaan 2022, 18:47
Auto: VW Tiguan R-line -23 + VW Golf VI cabrio-12
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Mulk2 » 29 Mär 2023, 21:09


Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 29 Mär 2023, 21:50

Ja ei olnud koopas? 7.5 lai ja et 43 tundub selline liiga kitsas mu jaoks ja koopas. Ma muidugi pretendeerin piltidele kui sa lõpuks oma autole alla need saad:)
Viimati muutis SanderSPS, 29 Mär 2023, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 155 korda
Tänatud: 198 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Golhv » 30 Mär 2023, 12:28

loen loen ja loen, ja siis lõpuks selgub, et Sebrinugust jutt, jummal küll Sander. Ma aega ei võtnud aga sa oled veits võlgu nüüd küll mulle.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 30 Mär 2023, 12:30

Mis sa ootasid 21 tolliseid pitsalõikureid? Ma ostsin linnamaasturi su käest mitte Golfi.

Võlglastega on see teema, et mul on ka neid vendi kes jalutavad naeratus näol niisama minema. Kui nad üles otsida ja võlga nõudma hakata, siis ma saaks need kallimad veljed ka osta.

Küll ma su võla tasa teen kui õige aeg on:D
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
Golhv
Huviline
Postitusi: 898
Liitunud: 20 Okt 2016, 20:46
Auto: mk6, mk7 TL, mk7 CL, mk7,5 R-line, mk7 GTI, mk8 Style, mk7 7 GTI PP
Asukoht: Eesti
Tänanud: 155 korda
Tänatud: 198 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas Golhv » 18 Apr 2023, 10:17

PS! Sander, ma nägin Hamburgis hiljuti uut Tiguani konverentsil. Hakka raha koguma ;)

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1559
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 18 Apr 2023, 12:34

Uus platvorm?

uus nägu? Samad tagatuled?:D
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Vasta

Mine “Huviliste autod”