VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Vasta
Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1584
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 304 korda

VW Tiguan R-Line 2.0TSI 4MOTION - MY2022 - SanderSPS

Lugemata postitus Postitas SanderSPS »

Jupp aega vaatas mul profiilil vastu 999 postitust. Keegi ütles, et jälgi nüüd oma järgmist postitust, et 1000 postitus oleks "tähenduslik". Mida paremat selle postitusega veel teha kui uue auto teema luua. Veidi etteruttavalt küll, aga auga saab öelda, et auto on transpordis ja selles mõttes igatpidi valmis.
Annotation 2021-12-27 113012.jpg
Pilt milline auto välja hakkab nägema ja peaks kujutama auto varustust väga täpselt.

Tellitud sai järgmine mootor 1.5-st ehk 2.0 140KW Bensiin ja seda enam ilma nelikuta ei saa. Läksin rõõmsalt neliku teed ja ilmselt enam kunagi muud ei taha, sest kõik ütlesid, et nelik või mine koju.

R-Line sisemine ja välimine pakett uutel on juba kirjas ja ühes laekuvad. Must lagi. R logoga rool Touch nuppudega ning soojendusega. ja R logoga istmed mis said võetud meelega manuaalid (1 kord paika ning unustatud) ja mitte nahksed vaid nahk/tekstiil/mikrofiiber.

Muus osas juurde haarangutest:
- Discover Pro
- Wireless laadija
- Webasto
- I.Q. Esi ja tumendatud tagatuled
- Kolmas laadija taha jalgade juurde
- Tagurduskaamera (pesuriga) (jah ka see on eraldi linnuke)
- Easy Open - Kessyt aitama.
- Konks
- Ruumi säästev varuratas ( muidu kahe korrusega pagassi ei saa)

Kõik muud abid on tal juba küljes ja nendega oma pead vaevama ei pidanud. Räägime siis Side Assistist kuni iseparkimiseni välja. Selles mõttes on jumala äge, et mulle meeldib asju ajada inimestega kes omal alal teavad mida nad teevad ja täna Ingvar on see mees kes pani varustuse kokku nii, et ma lasin diagonaalis silmadega üle ja ütlesin mida ma juurde tahan. Näiteks tumedad I.Q. tagatuled olid selgelt tema valik ja ma vaatasin, et ahah...nende eest peab mingi soti veel juurde installima...mis seal ikka. Mainis, et nii on ilusam. Kes ma olen, et vastu vaidlen...:)

Värv on jah puhas valge ja see on olnud minu eelustus Tiguanile algusest peale. Lihtne loogiline valik ka mustad reelingud juurde. Mitte ainult värvi pärast, vaid ka selle neetud anodeeritud metalli puuduste tõttu. Kangem keemia teeb reelingud matiks ja koledaks. Eks. Nüüd kõik lugejad lähevad oma säravaid reelinguid kontrollima.:)

Mis nüüd puudutab veel Tiguani, siis mingid asjad on juba ootele valmis ka ostetud ja kui see auto välja veereb lõpuks, siis saab ka lihtsamad jupid külge panna. Kõige lihtsam näide matid ja ekraani kaitse.

Ingvar muidugi arvas, et ta tahab Pärnus elada ja nii see auto nüüd sinna siis laekub ja tuleb kuidagi talverehvid Pärnu kompunnida. Veidi häiriv, et tutikas pill kohe veljeheeblit näeb, aga jah...kes oleks osanud arvata, et lumi jõuludel maas on eks.:)

Kokkuvõttes jah. Teema nüüd olemas ja saan edasi postitada ja vastata, sest rämedalt oleks tahtnud vahepeal kuskil atmosfääri röökida:D

Omalt poolt. Head vana aasta lõppu ja uuel näeme...eks? @vredestein ja @marzipan. Eks...Näeme klubiga ju... Eks?
269986560_229193416070630_5618012509985298724_n.jpg
Viimati muutis SanderSPS, 18 Jaan 2022, 11:24, muudetud 2 korda kokku.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Sellel teemal on 422 vastust

Vastuste nägemiseks peate olema registreeritud liige ja sisse logitud.


Registreeru Logi sisse
 
Vasta

Mine “Huviliste autod”