VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Näita oma Volkswagenit.

Moderaator: etnies858

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5170
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 230 korda
Tänatud: 273 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas tito » 23 Nov 2022, 18:02

MustVälk kirjutas:
23 Nov 2022, 17:43
Ta mõtleb, et sul võib hea olla oma vaatega, aga vastutulijad on pimestatud.

Ma isiklikult loodan, et need maha surevad kiiresti kes topivad igasugu asju sinna esituledesse ja kasutavad neid koos udutuledega!
Nii kuri kohe.
Ps! Pooled mootorrataste tuled tuleks kohustuslikus korras ksenoniseerida või leditada. Absull pole neid seasilmasid näha, olen ise pimedas ja vihmas ühele endurole ette nii keeranud, õnneks olin toona ämma autoga :)
Bikeri foorumis andsin debiilikautojuhi rubriigis ennast üles ka.
Mind see vanade autode pimestamine ei häiri, ei pea vaatama lõõmavasse valgusesse ja ehk hoiab mõne mutandi hukkumise pimedaajal maanteel.
Rohkem sallivust mehed :D
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 23 Nov 2022, 18:17

OT: Mootorratta tuled vihmas on hoopis teine teema. Ledid ei kõlba seal mitte kuidagi. Keset päevagi ei näe nendega sittagi rääkimata ööst või sellest, et keegi neid peaks nägema päeval või öösel.
Mulle on umbes sama hea öelda, et vaata päikesest gramm paremale. :D
Mulle isiklikult ei meeldi terve tee kunde aknast välja vaadates oma teekonda jälgida!
Jah ma tean, et asi on minus! Aga kas tegelikult ikka on? Kui normaalsete tuledega autode esituledesse võin vaadata, aga mitte normaalsete tuledega auto tuledesse ei saa vaadata?
Ma ei ole pime, aga just vastupidi. Näen rohkem kui vaja oleks. :D Ülevalgustatus tekkib ja seda on liikluses näha kuidas mõned lihtsalt võtavadki hoo maha, sest midagi näha ei ole.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

tofetome
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 31 Mai 2011, 15:41
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 92 korda
Tänatud: 121 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas tofetome » 23 Nov 2022, 18:18

t6nis3 kirjutas:
23 Nov 2022, 15:48
Ehk ei läinud esituledest ütlemine arusaamatuks?
Läks küll. Nagu alati :wink:
Kes tänasid kasutajat tofetome selle postituse eest:
MustVälk
Tallinna ümbruses saab minult ka tekstiilipesurit rentida!

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 23 Nov 2022, 20:32

Pole mitte ühelgi B5 Passatil näinud poldiga kinnituvaid pidurikettaid, olen 99% kindel, et pole ka sellel tehasest olnud. Pidurikettad on ilmselgelt auto elujooksul vahetatud ja sobivad erinevatele autodele (mida kinnitab ka topelt poldivalem), näiteks Golfil kinnitub mäletamistmööda ketas poldiga. Ehk siis kruvi kohaga ketas ei näita midagi. Samuti nagu vist juba eelnevalt mainitud on Passatil spetsiaalne plastik pulk rattavahetus komplektiga kaasas mille abil piduriketas paigast ei liigu ratta vahetusel. :)

Tulede kohapealt niipalju, et eriti kui tellisid Valeo omad siis proovi kõigepealt sinna tuledesse Night Breaker 200 panna ja vaata kuidas nähtavus on. Paaril korralike reflektoritega tuledel enda kogemusel tulemus igati hea olnud ja pole olnud põhjust kaaluda mingeid teisi prine kasutada.
Viimati muutis J.Aru, 23 Nov 2022, 21:34, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat J.Aru selle postituse eest:
MustVälk

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas jussike » 23 Nov 2022, 21:19

Nagu näha originaal varuosa kataloogist, siis tõesti mingisugust ketta kinnitus polti pole olemas:
image.png
Nii, et "targemad" härrad võivad selle poldi endale ***** istuda


Valeo on täiesti OEM tootja, seega põdeda pole seal midagi, ma ütleks, et isegi paremad kui Hellad.
Viimati muutis jussike, 23 Nov 2022, 21:21, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat jussike selle postituse eest:
MustVälkMarkoS
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 24 Nov 2022, 08:18

MustVälk kirjutas:
23 Nov 2022, 17:43
Ta mõtleb, et sul võib hea olla oma vaatega, aga vastutulijad on pimestatud.

Ma isiklikult loodan, et need maha surevad kiiresti kes topivad igasugu asju sinna esituledesse ja kasutavad neid koos udutuledega!
Sellest ma kuskil kirjutasin ka, et ma ei taha olla see sama autojuht, kes peaks maha surema, kuna paigaldas oma tuledesse mingid überhiinaledid. :mrgreen: Jah, oma nähtavus maksab ka midagi, kuid kui vastutulev pill ei näe sõita tänu minu überhiinaledidele ja näiteks pauku peaks tänu sellele panema, siis vähe paha tunne küll. Ma testin, mida sinna panna ja mis oleks kõige kasutajasõbralikum, kui ka kõige kaaslikleja sõbralikum. :)
J.Aru kirjutas:
23 Nov 2022, 20:32
Tulede kohapealt niipalju, et eriti kui tellisid Valeo omad siis proovi kõigepealt sinna tuledesse Night Breaker 200 panna ja vaata kuidas nähtavus on. Paaril korralike reflektoritega tuledel enda kogemusel tulemus igati hea olnud ja pole olnud põhjust kaaluda mingeid teisi prine kasutada.
Eks ma katsetan erinevaid variante. Valeo tuled on luupidega, ilmselt valgusvihk pisut teine, kui reflektoriga tulel. Kuid täna informatsiooni eest. Eks tänapäeval ongi see valik päris lai ning otsustada keeruline.
jussike kirjutas:
23 Nov 2022, 21:19
Valeo on täiesti OEM tootja, seega põdeda pole seal midagi, ma ütleks, et isegi paremad kui Hellad.
No siis sai hea valik vast. :)
Kes tänasid kasutajat MarkoS selle postituse eest:
MustVälk

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 24 Nov 2022, 11:01

Ei ole see luuptuli nii erilist midagi, näiteks A6 C4l oli ka luup kuhu panin mõned aastad tagasi tol hetkel kõige parema pirni sisse (oli vist night breaker unlimited veel sellel ajal) ja nähtavus paranes märgatavalt. Tõsi, luubi eelis on see, et kui sinna panna led vms sisse siis ta lõikab ilusti valgusvihu joone ära.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas jussike » 24 Nov 2022, 11:08

B5.5-l polnudki ilma luubita tuld.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Ussike
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 01 Juun 2015, 07:13
Auto: VW G2
Asukoht:
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 5 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas Ussike » 24 Nov 2022, 12:59

Kui panna uutesse Valeo tuledesse mingid pluss pirnid pole vaja ledidega jamadagi,valgust on täiesti piisavalt.Kunagi ühe poeuue autoga tehtud ja vahe vägagi märgatav
Kes tänasid kasutajat Ussike selle postituse eest:
MarkoS

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 24 Nov 2022, 13:49

Ussike kirjutas:
24 Nov 2022, 12:59
Kui panna uutesse Valeo tuledesse mingid pluss pirnid pole vaja ledidega jamadagi,valgust on täiesti piisavalt.Kunagi ühe poeuue autoga tehtud ja vahe vägagi märgatav
Aga mis pirnid Sa sinna sisse surasid ?

MustVälk
Veteran
Postitusi: 3371
Liitunud: 02 Juul 2010, 19:35
Asukoht: Tallinn; Haapsalu; Tartu; Võru
Tänanud: 805 korda
Tänatud: 131 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MustVälk » 24 Nov 2022, 17:23

Ma panin depo tuledesse osram nightbraker pluss.
Kui sa arvad, et su tööd suudaks teha ka mingi masin, siis me ehitame selle masina sulle!

Ussike
Huviline
Postitusi: 103
Liitunud: 01 Juun 2015, 07:13
Auto: VW G2
Asukoht:
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 5 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas Ussike » 24 Nov 2022, 20:05

Ma kasutasin Philips xtremvisioneid aga Osramid on ka head. Igaljuhul tasub kasutada lampe millel keskmine osa valge ,lihtsalt iga kiht mis klaasile kantakse on filter mis võtab valgust kinni.

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 27 Nov 2022, 08:48

Ahoi!

Väike upgreid helisüsteemile. Juba autot vaatamas käies oli selge, et kas kõlarid on vanadusest saba andnud või siis keegi need pilbasteks lasknud. Kumb juhtus, ei tea. :roll: Aga kõikide uste kõlarid olid puruks. Ilmselt vanadusest, sest keegi neid vahetanud ei olnud ning välja tulid originaalkõlarid.

Pilt

Algselt oli plaan, et võtan mingid midbassid ja ja kõrged eraldi ning viskan filtrid vahele ja vean uued juhtmed jne. Aga kõik kõlarid mida ma vaatasin, olid vale paigaldusügavusega ehk siis oleks pidanud hakkama ka uksepolstreid ringi tegema. Ja kuna see on töö mida ma ei oska (ilmselt oleks hakkama saanud läbi häda), tuli leida muu lahendus. Vaatasin mööda netipoode ringi ja uurisin, mida kasutada. Leidsingi suhteliselt taskukohase hinnaga Ground Zero Iridium GZIC 165.2 komponentkõlarid.

Säärane komplekt + mudelikohased rõngad.

Pilt

Esimeste ja tagumiste tweeteritega oli lihtne. Ajasin jootekovli soojaks, sulatasin kinnituskohad lahti ning võtsin vanad kõlarid välja ja asendasin uutega täpselt samal viisil.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ustekõlaritega tuli natukene rohkem vaeva näha. Ainult neljast üks oli kunagi lahti käinud ja tagasi pandud isepuravatega. Tundub olema suhteliselt popp kruvi. :D Teised kolm kõlarit needitud nagu originaalis peaks olema. Need tuli lahti puurida, pisut kinnitusauke suuremaks lasta.
Rõngastel samamoodi tuli kinnitusaugud üle käia.

Pilt

Pilt

Pilt

Kas siis sai parem ? Sai ja väga palju parem. Muidugi ideaalis oleks tahtnud mingitki mürasummutusmatti kasutada, aga las ta hetkel olla. Seda saab alati hiljem teha, kui peaks vajadus tekkima. Ma pole mingi melomaan ja muusika mängib autos pigem taustaks. Kuigi jah, ideaalis tahaks kõik teistmoodi teha, kuid ma proovin oma hetkeemtosioone veidikene talitseda, et see kogu projekt päris hullult lappama ei läheks. Mul seisab garaazis veel üks vähe tõsisem asi, mis vajab tegemist. :roll:

Pole küll selle foorumi auto, kuid.... :roll:

Pilt
Viimati muutis MarkoS, 27 Nov 2022, 08:49, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat MarkoS selle postituse eest:
PriitV

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 27 Nov 2022, 12:59

Mata raha selle BMW alla. Teenib tagasi.

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 27 Nov 2022, 14:05

murkamarko kirjutas:
27 Nov 2022, 12:59
Mata raha selle BMW alla. Teenib tagasi.
See BMW saab ka oma osa. On juba saanud tegelikult ja päris palju. Aga igapäeva autoga tahaks ka normaalselt sõita ja muusikat kuulata. :)

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 04 Dets 2022, 20:51

Väikene sissekanne remondipäevikusse.

Uued peeglid ning klaasid küljes, töötavad paaegu nii nagu peavad. Installatsioon oli suhteliselt lihtne. Polster maha, nips-näps veel ning küljes olidki. Kuna minu omal puudusid suunatuled, siis oli ühe pin'i alla üks juhe lisaks vedada, et hakkaksid need ka tööle. Peegli poolses pistikus ühendasin ilusti juhtmed ära ning vedasin autosse välja läbi kummiluti. All jalgade juures on veel juhtmed rippuvas asendis, kuna aeg tagus jalaga tagumikku ning kell oli palju. Vähemasti sain testitud, et töötavad. Eks ma mingi õhtu võtan ennast kokku ning ühendan juhtmed ka ära. Saab selle saaga lõppenuks lugeda.
Esimesel real mainisin, et peaaegu töötavad nii nagu peavad. Ehk siis väikene anomaalia tekkis. Ma nüüd ei tea, kas eelmiste peeglitega oli ka nii või mitte ? Ühesõnaga mure järgmine. Kui keerata peegli reguleerimiseks mõeldud nupp vasaku peegli peale, reguleerib mõlemaid klaase korraga. :crazy:
Samas kui keerata nupp parema peegli peale, saab reguleerida ainult paremat peeglit. Millest selline vahva mure võiks tingitud olla ?

Pilt

Küljes olevatest peeglitest unustasin pilti teha. Aga ma parandan homme selle vea. :)

Ning reede õhtul saabus siis see päev, kui saabusid uued silmad. Ei raatasigi kohe ette panna neid. Veider, et karp Valeo, kuid toodanguks Hella isiklikult.


Pilt

Kleebis tulel.

Pilt

Eks ma siis jooksvalt vaatan ja mõtlen, mis pirnid sinna panen. Küll ma siis teid informeerin sellest uuendusest. :)

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 04 Dets 2022, 21:06

Peeglite puhul see reguleerimise teema täiesti normaalne nähtus. Idee vist peaks asjal see olema, et kui peeglid paigas siis võiks saada teine juht ainult vasaku peegli reguleerimisega peeglid paika vms., igastahes kõigil B5tel ja B5.5tel nad koos liiguvad vasakut reguleerides. :) Kas peegliklaasid ainult tunduvad või ongi tumedad?

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 04 Dets 2022, 21:09

J.Aru kirjutas:
04 Dets 2022, 21:06
Peeglite puhul see reguleerimise teema täiesti normaalne nähtus. Idee vist peaks asjal see olema, et kui peeglid paigas siis võiks saada teine juht ainult vasaku peegli reguleerimisega peeglid paika vms., igastahes kõigil B5tel ja B5.5tel nad koos liiguvad vasakut reguleerides. :) Kas peegliklaasid ainult tunduvad või ongi tumedad?
Peegliklaasid on sinakat tooni ehk siis tumedamad, kui algselt olid.

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 04 Dets 2022, 21:11

Üks üleskutse ka. Kas keegi suudaks ja tahaks tuleva nädala jooksul ühe spidoploki ära kodeerida, et saaksin selle enda autole külge kruvida ?!?
Nagu sain aru, siis seda ei saa üks-ühele ümber visata, vaid tuleb miskit immoga teha ?

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 04 Dets 2022, 21:40

MarkoS kirjutas:
04 Dets 2022, 21:11
Üks üleskutse ka. Kas keegi suudaks ja tahaks tuleva nädala jooksul ühe spidoploki ära kodeerida, et saaksin selle enda autole külge kruvida ?!?
Nagu sain aru, siis seda ei saa üks-ühele ümber visata, vaid tuleb miskit immoga teha ?
Tuleb jah immo sobitada, muidu auto käivitub ainult paariks sekundiks. Ilmselt saaksin aidata mõnel õhtul nädala sees, peab üle vaatama kas on vajalikud asjad olemas.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5319
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas jussike » 04 Dets 2022, 21:49

Peeglite reguleerimis teema vasak koos paremaga, aga parem üksi on VAG mudelitel sellest ajast kui esimene el peegel VAG mudelile külge pandi, kuni praeguseni ja kuni ilmselt ka lõpmatuseni, ainult , et tänapäeval on see mugavus võimalik ka välja lülitada. See on nn mugavus lisa, st juhi vahetusel regullid ainult vasaku peegli paika, parem regullib ennast automaatselt kaasa, ei pea hakkama seda eraldi regullima.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 05 Dets 2022, 08:10

jussike kirjutas:
04 Dets 2022, 21:49
Peeglite reguleerimis teema vasak koos paremaga, aga parem üksi on VAG mudelitel sellest ajast kui esimene el peegel VAG mudelile külge pandi, kuni praeguseni ja kuni ilmselt ka lõpmatuseni, ainult , et tänapäeval on see mugavus võimalik ka välja lülitada. See on nn mugavus lisa, st juhi vahetusel regullid ainult vasaku peegli paika, parem regullib ennast automaatselt kaasa, ei pea hakkama seda eraldi regullima.
No näed, jälle targem. Ei teadnudki, et vagi insenerid oskasid sellise sammu välja mõelda. :mrgreen:

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 23 Dets 2022, 08:41

Oi, polegi ammu mingeid sissekandeid teinud siia. :)

Proovisime siin nädalapäevad tagasi, et ehk saab siis uue ploki külge, mis mul juba pikemat aega autos kaasa sõitnud. Kuid eelmisel nädalal esimesel korral proovides ei õnnestunud, kuna kuidagi ei tahtnud see plokk immole alluda ning tuli alla vanduda. Eile siis tegima uue katse, kuid varuks oli kaasas uus immokivi võtme jaoks. Kiskusin siis vana ploki minema sealt ning viskasin uue asemele. Kuid siis silm avastas, et võtme ikoon ei vilgugi enam armatuuris. Olime lihtsalt tollel korral kärsitud. Oleks pidanud võtma korraks plokil voolu tagant, oleks asi korras olnud. Näed, igasuguses vanuses õpime veel uusi asju. :thumbup:

Aga hullult suured tänud lähevad @J.Aru abi eest! 8)

Enne:

Pilt

Ja pärast:

Pilt
Viimati muutis MarkoS, 23 Dets 2022, 08:46, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat MarkoS selle postituse eest:
J.Aru

Kasutaja avatar
etnies858
Moderaator
Postitusi: 1728
Liitunud: 10 Nov 2014, 17:22
Auto: Passat B6 1.4 Ecofuel Skoda Karoq Sportline
Asukoht: Tartu
Tänanud: 401 korda
Tänatud: 194 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas etnies858 » 23 Dets 2022, 08:45

Ai per*e :D sa läksid täiesti meelest mul 😂vähemalt korras nüüd

MarkoS
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 12 Nov 2022, 18:14
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

VW Passat B5.5 2001 96KW - MarkoS

Lugemata postitus Postitas MarkoS » 25 Jaan 2023, 09:36

Pole ammu midagi siia kirjutanud. Eks on ajaga olnud kitsas käes, kuna teine projekt ning muu elu osa röövib vaba aja. Kuid see ei tähenda, et daily poleks hoolt saanud. Esituled said ära vahetatud ning tuledesse Osrami öölõhkujad pandud. Võrreldes eelnevate kalmuküünaldega, näitavad need tuled ikka väga hästi. :D Kuigi siiki tahaks proovida mingeid häid LED-pirne. Kas tekib mingi valguse erinevus või mitte ? Kui palju siis reaalselt rohkem valgustab ?

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Jõulude paiku sai tagumised sillatalapuksid ka ära vahetatud. Mõlemad olid omadega katki ning prügi.

Pilt

Pilt

Pilt

Originaal headunit on ajast ja arust. Sai pisikese uuenduse. Vaja veel mõningad seaded paika panna jne. Muus osas ainult plug & play ning töötab väga hästi. Tegemist siis margipõhise multimeedia keskusega. https://autodigi.ee/product-category/au ... 2003-2004/

Pilt

Pilt

Over änd aut!

Vasta

Mine “Huviliste autod”