Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Apple
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Juul 2011, 17:51
Telefon: 51 04 512
Auto: Passat B5.5 / Audi A4 / Audi A6
Asukoht: Kosmos

Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Apple »

Tervist !

Nimelt vaevan pead sellega, et tahaks panna Golf 1'le golf 3'me almatuuri.

Mis arvate, kas sobib jm.

Idee sain siit: http://www.youtube.com/watch?v=9VfL9YqvgPU" onclick="window.open(this.href);return false;

Peace out !
Viimati muutis argo, 02 Mär 2012, 18:32, muudetud 3 korda kokku.
VW GOLF 1 ; VW GOLF 3 ; VW PASSAT B5.5 ; Audi A4 ; Audi A6

overkill
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 21 Mär 2006, 12:14
Telefon: 56677167
Skype: mtoomik
Auto: Golf Cabriolet, E39 530d
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Arvamust palun.

Lugemata postitus Postitas overkill »

Tervelt ei mahu, Golf III armatuur on laiem uksest ukseni ja sügavam, istmest klaasini. Neid on pandud Golf I keredele, aga siis lõigatakse laiuses riba välja armatuurist ja tagumist serva kohendatakse kerele sobivaks. Peale selle peab ise ehitama kinnitused.
Tegu ei ole plug&play lahendusega ja ka mitte kõige lihtsama modifikatsiooniga.
"Don't touch my monkey"

Janno25
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 24 Mär 2004, 10:13
Auto: Audi A6 Quattro 2,5 TDI
Asukoht: Pärnu

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Janno25 »

Minu arvates on G1 juba selles staatuses, et kõige ilusam on täiesti originaalina.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas rako »

Nonii Janno25 jutus on point, kuid minul ntx on armatuur kole ja katki ( kunagi sõber täis peaga avas, et lahe oleks sig süütajaga ringikesi põletada sinna )
Minul läheb MK1 peale MK3 tehnika, mootor, tagumised pidurid jne. Korra käis ka armatuuri mõte peast läbi.
Aga ei tasu vast see mäsu ära kuna väljast tahan jätta nii originaaliks kui võimalik. Minu puhul vast mõistlik kuskilt cabrio aramtuur otsida, kuid sellega ei ole ka nii lihtne see seis.
Kunagi oli ka caddy foorumis teema MK3 armatuur MK1, kuid kahjuks kui viimati vaatasin siis seda enam polnud.

Kui ilusasti teha siis võib tegelikult see sinna päris ilusasti jääda.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

overkill
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 21 Mär 2006, 12:14
Telefon: 56677167
Skype: mtoomik
Auto: Golf Cabriolet, E39 530d
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas overkill »

Kui juba kindel plaan armatuuri vahetada on, siis lihtsal variant on Polo 6N / Seat Ibiza / Cordoba armatuur. Ise mõtlesin oma cabriole seda paigaldada mingi aeg, aga praegu läheb kogu resurss tehnika peale ära ja pole sellelni jõudnud.
Niipalju kui seda teematu uurinud olen on Polo armatuur mõõtudelt paras Golf I kerele, see tähendab et laiuses lõikuma ei pea, kohendada tuleb esiklaasi poolset serva ja muidugi kinnitused aretada. Rooli(sammast?) tuleb ka natuke alla poole lasta. Kui tehnika on Golf III oma ja vahetatud ka kaabeldus, siis Golf III kellad istuvad selle armatuuri sisse (väliskujult näevad täpselt samad välja), tulede lüliti ja enamus nuppe peaksid olema samade pistikutega.

Pean silmas siis sellist armatuuri:
Pilt

Pildil küll Golf IV stiilis kellad, aga neid on ka Golf III stiilis kelladega.
Mingis Inglise Cabrio foorumis kunagi sattusin ühe vana teema peale, kellel oli selline sees ja päris hea nägi välja.
"Don't touch my monkey"

Apple
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Juul 2011, 17:51
Telefon: 51 04 512
Auto: Passat B5.5 / Audi A4 / Audi A6
Asukoht: Kosmos

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Apple »

overkill kirjutas:Tervelt ei mahu, Golf III armatuur on laiem uksest ukseni ja sügavam, istmest klaasini. Neid on pandud Golf I keredele, aga siis lõigatakse laiuses riba välja armatuurist ja tagumist serva kohendatakse kerele sobivaks. Peale selle peab ise ehitama kinnitused.
Tegu ei ole plug&play lahendusega ja ka mitte kõige lihtsama modifikatsiooniga.
Selge.. Tuju läks üle. Originaal meelib ikka üle kõige. (: Võibolla kunagi tuleb tagasi, siis saab midagi mõeldud välja. (: Thanks anyway.-
Janno25 kirjutas:Minu arvates on G1 juba selles staatuses, et kõige ilusam on täiesti originaalina.
Täiesti õigus ! Sain sellest lõpuks ka ise aru. (:
rako kirjutas:Nonii Janno25 jutus on point, kuid minul ntx on armatuur kole ja katki ( kunagi sõber täis peaga avas, et lahe oleks sig süütajaga ringikesi põletada sinna )
Minul läheb MK1 peale MK3 tehnika, mootor, tagumised pidurid jne. Korra käis ka armatuuri mõte peast läbi.
Aga ei tasu vast see mäsu ära kuna väljast tahan jätta nii originaaliks kui võimalik. Minu puhul vast mõistlik kuskilt cabrio aramtuur otsida, kuid sellega ei ole ka nii lihtne see seis.
Kunagi oli ka caddy foorumis teema MK3 armatuur MK1, kuid kahjuks kui viimati vaatasin siis seda enam polnud.

Kui ilusasti teha siis võib tegelikult see sinna päris ilusasti jääda.
Oi jah... Su sõbral oli vist väga huvitav. :D
Muidu cabrio armatuur sobib rohkem kui G3'me oma ? ( Lihtsalt huvitab ). Lihtne pole seis sellepärast, et raskusi saamisega ?
Thanks anyway.- !
overkill kirjutas:Kui juba kindel plaan armatuuri vahetada on, siis lihtsal variant on Polo 6N / Seat Ibiza / Cordoba armatuur. Ise mõtlesin oma cabriole seda paigaldada mingi aeg, aga praegu läheb kogu resurss tehnika peale ära ja pole sellelni jõudnud.
Niipalju kui seda teematu uurinud olen on Polo armatuur mõõtudelt paras Golf I kerele, see tähendab et laiuses lõikuma ei pea, kohendada tuleb esiklaasi poolset serva ja muidugi kinnitused aretada. Rooli(sammast?) tuleb ka natuke alla poole lasta. Kui tehnika on Golf III oma ja vahetatud ka kaabeldus, siis Golf III kellad istuvad selle armatuuri sisse (väliskujult näevad täpselt samad välja), tulede lüliti ja enamus nuppe peaksid olema samade pistikutega.

Pean silmas siis sellist armatuuri:
Pilt

Pildil küll Golf IV stiilis kellad, aga neid on ka Golf III stiilis kelladega.
Mingis Inglise Cabrio foorumis kunagi sattusin ühe vana teema peale, kellel oli selline sees ja päris hea nägi välja.

Edu tegemiselt !
Need Golf IV kellad sobivad sinna isegi jube hästi.
Edu igatahes tegemisel, kui tegemiseks läheb. (:

---
Jätan siiski vist originaali, ei hakka esialgu veel jamama. (:
VW GOLF 1 ; VW GOLF 3 ; VW PASSAT B5.5 ; Audi A4 ; Audi A6

Evens
Veteran
Postitusi: 563
Liitunud: 30 Apr 2003, 19:57
Telefon: 5141494
Auto: Vw T5 Multivan Higline 2,5TDI 128kw 2004a. , Vw Golf 1 2,0 16v 111kw. 1981a.
Asukoht: Tallinn-Saue
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Evens »

Mina olen selle oma käel läbi teinud ja öelda ,et ega midagi võimatut pole.Kõik on tehtav.
Ise muidugi katsin selle Alcantaraga ilusti ära ,et tulemus oleks ilus :)
Lisan mõned stiilinäited oma G1 pealt.Paremaid pilte hetkel ei leidnud.Aga aimu saab küll.Minu meelest see näib selle G1 see ikka äge ja eks kes teab ,siis sellel autol on päris palju asju tehtud :)
Pilt
Pilt

Evens
UUS KOHT ON Liimi 3A UUED RUUMID
Avatud uus kodukas meil :) www.sadulsepp.ee

Apple
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Juul 2011, 17:51
Telefon: 51 04 512
Auto: Passat B5.5 / Audi A4 / Audi A6
Asukoht: Kosmos

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Apple »

Evens kirjutas:Mina olen selle oma käel läbi teinud ja öelda ,et ega midagi võimatut pole.Kõik on tehtav.
Ise muidugi katsin selle Alcantaraga ilusti ära ,et tulemus oleks ilus :)
Lisan mõned stiilinäited oma G1 pealt.Paremaid pilte hetkel ei leidnud.Aga aimu saab küll.Minu meelest see näib selle G1 see ikka äge ja eks kes teab ,siis sellel autol on päris palju asju tehtud :)
Pilt
Pilt

Evens

Niceee :P
VW GOLF 1 ; VW GOLF 3 ; VW PASSAT B5.5 ; Audi A4 ; Audi A6

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas rako »

Evens, kas laiuse poolel ei pea midagi ringi tegema? sügavus kõik oleks tehtav kuid huvitab just see laiuse poole sobitamine.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Evens
Veteran
Postitusi: 563
Liitunud: 30 Apr 2003, 19:57
Telefon: 5141494
Auto: Vw T5 Multivan Higline 2,5TDI 128kw 2004a. , Vw Golf 1 2,0 16v 111kw. 1981a.
Asukoht: Tallinn-Saue
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Evens »

rako kirjutas:Evens, kas laiuse poolel ei pea midagi ringi tegema? sügavus kõik oleks tehtav kuid huvitab just see laiuse poole sobitamine.
Peab ikka otsad ära lõikama.Mina ehitasin sinna eraldi plaadid otstesse.
Eks selline ettevõtmine on paras tegemine tegelikult.

Evens
UUS KOHT ON Liimi 3A UUED RUUMID
Avatud uus kodukas meil :) www.sadulsepp.ee

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas rako »

Okei, kui juba lõikamiseks läheb siis on ju ka karjuv vajadus sadulsepa teenuse järgi :) asi tuleb ka kenasti katta.
Kui tehtud juba armatuur siis ei saa jätta tegemata ka istmeid, kui need tehtud siis juba polstrid ja põhjamatt.
Ja see kokku teeks sisuliselt minule hetkel eelarvega 1-0 minu kahjuks :)
Kui sisu selline siis ei peab juba väljast ka ideaalne olema...
Ühesõnaga kui ehitada siis korralikult, korralikult maksab korralikult. Pigem juba mitte üldse ette võtta kui porri teha. Jõuamegi selleni, et igamees võib alustada projektiga, kuid üksikud lõpetavad kas osavad näpud või paks rahakott.

Peace! vaaan kuidas edasi toimetada, toimetan kindlasti, kuid eks näha kuidas ja mis.
PS. rikkusin alustaja teema oma mulaga ära :)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Apple
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 18 Juul 2011, 17:51
Telefon: 51 04 512
Auto: Passat B5.5 / Audi A4 / Audi A6
Asukoht: Kosmos

Re: Arvamust palun - G3 armatuur G1-le

Lugemata postitus Postitas Apple »

Pole hullu. (:
VW GOLF 1 ; VW GOLF 3 ; VW PASSAT B5.5 ; Audi A4 ; Audi A6

Vasta

Mine “Kere & Sisu”