Passat B5 Salongiradikas

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Sander.
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13 Jaan 2012, 18:32
Auto: Passat B8
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas Sander. » 26 Jaan 2014, 20:26

Tere!

Mure siis selline, et kuna autoga enam sõita polnud võimalik, sest jõhker tosooli aur oli sees pluss aknad olid 24/7 udused, siis võtsin täna suure töö ette ja lammutasin kogu armatuurlaua maha. Õhtuks sai siis armatuurlaud maha ja rohkem nagu ei jõudnud kuna ma istusin lihtsalt tund aega autos ja mõtlesin, et kuidas ma kogu selle kastikupatuse sealt maha saan. Lõpuks lihtsalt viskasin käega ja tulin ära koju. Hommikul oleks ikkagi vaja see radikas ära vahetada ja seega küsiks nõu, et mismoodi selle asja sealt maha saab? Kas see suur metallist tala mis jookseb ühest otsast teise tuleb ka kõik maha võtta? Ja mismoodi kogu see must kast seal kinni on? Aa, ja mis kliima torudega saab? Ilma lahti ühendamata pole võimalik seda radikat vahetada? Ja kui pole siis kas kodustes tingimustes on ka see torustik võimalik lahti ühendada?

Muidugi veelparem oleks kui keegi lahke siit Põlvakandist saaks pilgu peale visata ja nõuga aidata.:) Vaja auto kindlasti homme sõidukorda saada, seega ootan rohket abi!

Selline asi ka veel, et plaan oli selle õpetuse järgi teha: http://www.passatworld.com/forums/61-b5 ... -swap.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Aga lõpuks selgus, et minu autol on see armatuuri alune raam teistsugune kui siin piltidel.(Uskuge või ärge uskuge aga need metallist plaadid seal keskel on hoopis teistsugused ja kinnitused samuti teised.

martin321
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 01 Nov 2012, 20:30
Auto: VW Passat 1.9 TDI 81kW , 1998 'a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas martin321 » 26 Jaan 2014, 20:53

Minu mäletamist mööda suur pikkitala mis jookseb jääb sisse, tuleb eemaldada keskkonsooli raam, ja ka soenduskompleksil tuleb ära keerata kõik võimalikud õhutunnelid ja suunajad ja kondi torud tuleb kapoti alt lahti lasta samamoodi nagu soendusradika lõdvikud, endal oli suvel sama töö, 6h maha ja 6h peale kodustes tingimustes, kõige jubedam oli tagasi toppida kliima igast klappide mootorite juhtmeid.

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 26 Jaan 2014, 20:59

Saab teha ilma konditorude lahti võtmata asja, aga sellisel juhul oli suht kahe mehe töö see. Üks kangutas salongist ning teine kapoti alt painutas torusid ja lükkas. Enam ei mäleta kuidas kogu see kupatus kinni oli, aga metall tala tuleb kindlasti lahti lasta ja eemale tõmmata, et salongi radikat kätte saada.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Sander.
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13 Jaan 2012, 18:32
Auto: Passat B8
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas Sander. » 27 Jaan 2014, 22:03

Sai see radikas lõpuks vahetatud, aga nüüd järgmine jama. Nimelt kokkupanemisel jäi üks pistik üle ja ei oska seda kuhugi enam sokutada. Äkki keegi oskab öelda, kust see pärit on õi on üldse vaba pistik ehk siis lisa mida mul pole? Kliima kopsiku juurest ei osanud leida kohta kuhu see panna. samas taga ta ka olla ei saa kuna juhe on üsna lühike.
Pilt

ardiilves
Huviline
Postitusi: 1344
Liitunud: 27 Jaan 2010, 16:48
Telefon: 5248471
Auto: Passat B5 2.7 bi-turbo 4motion
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas ardiilves » 28 Jaan 2014, 10:15

► Näita Spoilerit
:clap: tubli! minust erilist abi vist ei olnud, aga hea, et hakkama saite. Sellele pistikule otsi kohta kuskiltki selle sama nn salongiventika kopsiku küljest, minu meelest oli seal üks pistik kuskilgi vahel. Kas lasite kliima tühjaks?
Viimati muutis ardiilves, 28 Jaan 2014, 10:16, muudetud 2 korda kokku.
Klaasipuru-, klaaskuul-, soodaprits. Kirjuta info@pritsikeskus.com ning teeme detailid puhtaks.

Sander.
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13 Jaan 2012, 18:32
Auto: Passat B8
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Passat B5 Salongiradikas

Lugemata postitus Postitas Sander. » 29 Jaan 2014, 13:55

Sain auto kokku ja asi töötab!:) Suured tänu ardiilvves ja martin abi eest. Selle pistiku koha leidsime ka üles, mida oli väga äge 2 tundi sinna pesasse jebida. Ainult, et mingi klapi ma vist lõhkusin ära, sest keskelt ei puhu üldse sooja praegu. Aga noh, sellega kiiret pole praegu, peaasi, et esiklaas puhas ja jalad soojad:D
Viimati muutis Sander., 29 Jaan 2014, 13:55, muudetud 1 kord kokku.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”