Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, dellu, J.Aru, GTI

Vasta
Kasutaja avatar
VWM
Huviline
Postitusi: 969
Liitunud: 17 Juul 2009, 08:02
Auto: VW Passat B7 / 2.0 TDI 103kw /
Asukoht: Internet
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Lugemata postitus Postitas VWM »

Nimelt siis panin tähele, et mu universaal kerega passat b7 tagumiste uste aknaalused kroom liistud turritavad otstest väljapoole. On keegi sama probleemiga kokku puutunud või esineb sama probleem hetkel.
Ise arvan, et siin nende külmadega on lihtsalt jää need väljapoole painutanud, kuna otstes ei tundu otseselt mingeid kinnitusi olevat.
Keegi on neid eemaldanud, kuidas nad seal kinni on?
Paar pilti ka .
► Näita Spoilerit
Edit: aga eks siis nuputan ise välja.
Viimati muutis VWM, 25 Veebr 2015, 08:49, muudetud 3 korda kokku.
VWM / Mairo / Calm down about the CEL, embrace it, it adds more color to the instrument cluster /

müstaago
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 22 Mai 2011, 12:43
Asukoht:

Re: Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Lugemata postitus Postitas müstaago »

keegi näppinud neid jah. Ilmselt siis uksed värvitud vms. Probleemi põhjus on selles metall laias kattes mis jookseb ülevalt alla. Seal on jäetud panemata kummist "fikseerijad". seega keerab metall kate ennast ise sisse poole. Lahendus: lase klaas alla, tõmba tihend (juhiukse poolne) välja, keera torx kruvid välja , eemalda metall plaat, paigalda puksid.....
Viimati muutis müstaago, 28 Veebr 2015, 01:05, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
VWM
Huviline
Postitusi: 969
Liitunud: 17 Juul 2009, 08:02
Auto: VW Passat B7 / 2.0 TDI 103kw /
Asukoht: Internet
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Lugemata postitus Postitas VWM »

Tänud, eks uurin kui nüüd aega saan. Või lähen vaatan mis esinduses kostetakse sell peale.
leidsin mingid joonised ka b7 passati ustest. ( otseselt mitte universaali aga ajab vist asja ära)
http://www.partsbase.org/vw/passat-4mot ... udspeaker/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.partsbase.org/vw/passat-4mot ... -for-door/" onclick="window.open(this.href);return false;
VWM / Mairo / Calm down about the CEL, embrace it, it adds more color to the instrument cluster /

cngpower
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 27 Mai 2014, 11:30
Asukoht: TLN/HKI
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Lugemata postitus Postitas cngpower »

Pole varem osanud tähelepanu pöörata, vaatasin ka oma masinal need liistuotsad üle - mõlemal pool, kuigi mitte küll nii palju, on kergelt irvakil kuigi uksed laiali käinud ei ole.

Kasutaja avatar
VWM
Huviline
Postitusi: 969
Liitunud: 17 Juul 2009, 08:02
Auto: VW Passat B7 / 2.0 TDI 103kw /
Asukoht: Internet
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Passat B7 tagumiste uste akna aluste liistude probleem

Lugemata postitus Postitas VWM »

no tegelt ma omast arust autoostu ajal vaatasin ka kõik kumerused ja nõgusused üle ja siis küll miskit nagu silma ei jäänud. pigem nagu talvel oleks tekkinud, äkki nende päevaste sulade ja öiste külmade mis meil siin hiljuti olid. Olin suht laisk ka ja ei viitsinud koguaeg seda lund maha ka ajada. Kui eestpoolt piki külge vaadata siis on kohe nähe et need liistud on sealt otstest väljapoole irvakil. Maja ees mul täpselt sama masin ja sellel on ideaalselt need liistud seal, ei mingit vahet. Ma suhtlesin esinduse inimestega ka ja nad miskit väga öelda ei osanud, tuleb aeg bronnida ja vaatavad üle. Aga mul hetkel aega pole väga, eks kunagi läen käin seal ära.
VWM / Mairo / Calm down about the CEL, embrace it, it adds more color to the instrument cluster /

Vasta

Mine “Kere & Sisu”