Golf 3 kaitsmekarbi raam.

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
overkill
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 21 Mär 2006, 12:14
Telefon: 56677167
Skype: mtoomik
Auto: Golf Cabriolet, E39 530d
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Golf 3 kaitsmekarbi raam.

Lugemata postitus Postitas overkill » 16 Dets 2016, 15:11

Äkki keegi autosid varuosadeks müügiga tegelev inimene saab mind aidata. Paluks pilti sellest, kuidas Golf III-l on armatuuri alla kinnitatud kaitsmekarp. Niipalju kui minu googeldamisoskus ulatab peaks see "raam" olema armatuuri küljes. Järeldan seda sellest, et kõikidel tühjaks kakutud sisuga piltidel, mida ma leida suudan seda näha ei ole.
Kaitsmekarbil on all servas liigend (pigem nagu pulk mõlemas servas) mille peal teda 180 kraadi raami sees liigutada annab, kuid mulle jääb segaseks, kuidas teda "kinni" asendisse fikseeritakse. Endal ei ole Golf III käepärast võtta ka, kuhu kaevama minna.

Kui kellegil on seda raami/kinnitust/kronsteini koos kõige vajalikuga sinna kaitsmekarbi riputamiseks pakkuda, siis seda võib ka teha. Võib olla ka välja lõigatud tükk, sest mul läheks see naguinii mitte Golf III keresse.
"Don't touch my monkey"

GTI
Moderaator
Postitusi: 7838
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 177 korda

Re: Golf 3 kaitsmekarbi raam.

Lugemata postitus Postitas GTI » 16 Dets 2016, 17:20

Kaitsmekarp kinnitub otsast kahe plast nagaga sinna metallist kere kronsa külge, nö. tõstetakse selle metall raami vahele ning küljelt stoperdatakse kaitsmekarp ühe ärakäiva plastjullaga. Siit on esimesel pildil see valge plastik näha, surutakse ülevalt hoidjanagale peale.
http://forums.vwvortex.com/showthread.p ... -5-cabrios" onclick="window.open(this.href);return false;
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

aht
Huviline
Postitusi: 518
Liitunud: 12 Veebr 2006, 12:52
Auto: VW Transporter TDI, VW Amarok
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf 3 kaitsmekarbi raam.

Lugemata postitus Postitas aht » 16 Dets 2016, 19:37

On pakkuda seda Tartus.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”