Bora pagasi luuk ei toimi!-mis lahendus?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
vip001
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03 Sept 2007, 08:31
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Bora pagasi luuk ei toimi!-mis lahendus?

Lugemata postitus Postitas vip001 » 08 Juun 2017, 12:28

Tervitus!

Probleem seisneb selles, et avades pagasiluuk, ei lukustu enam-viga tuvastatud: pagasi luku mootor(valge junn) lükkab oma käpa välja küll, kuid tagasi ei tõmba, ehk pagasi lukustus jääb lahtisesse asendisse. Mis lahendus? Kakkusin süsteemi laiali ka, mootoris pole midagi nagu mis teda testpidi ringi ajaks-sees oli paar hammakat ja mikromootor. Mis teda tagasi liigutama peaks? Saan õigesti aru, et kogu pull käib läbi mingi keskluku üld aju mis keerab siis + ja - ringi ca 3sek hilejm kui pagas on avatud ehk annab tagurpidi signaali mootorile et oma käpa sisse tagasi veaks? Kuid mul seda ei tee-mis edasi? Aju kuskil nöögib või mingi mehaaniline rike? (kesklukk ka nöögib veidi-võtmega juhitav, saab hetkel lukustada ja avada pagasist, kuid ainult avada juhiuksest, kuid see teine teema vast)
Mida pakute?

tegelane5
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 28 Dets 2005, 22:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 10 korda

Re: Bora pagasi luuk ei toimi!-mis lahendus?

Lugemata postitus Postitas tegelane5 » 28 Juun 2017, 17:03

Luugi hinge juures on lukku minevad juhtmed ka päris hea painde all. Mul pagasniku lukk vist töötab, ma ei teadnud seda "3 sekundi reeglit". Arvasin et juhe on katki. :lol: Igatahes lõikusin rüüsi katki- juhtmete isolatsioon oli minu omal juba murenenud aga kiud olid veel terved. VBolla sinu omal on seal katki?

Vasta

Mine “Kere & Sisu”