Passat b5 vesi pagasnikus

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 05 Nov 2017, 23:44

Tere! Ehk keegi oskab nõu anda.
Oman b5 sedaan passatit ning taga pagasnikus on taskutes vesi sees, ehk keegi oskab öelda mis moodi see vesi sinna saab või on ehk keegi sarnase murega kokku puutunud ning leidnud lahenduse? Mainin ka ära et katuseluuk puudub.

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 06 Nov 2017, 07:12

Antenni Ümber tihend korras? tulede taguse tihend? Luugi tihend?

Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 06 Nov 2017, 09:17

murkamarko kirjutas:Antenni Ümber tihend korras? tulede taguse tihend? Luugi tihend?
Need tihendid kõik korras jah.

Villu147
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 24 Sept 2014, 21:56
Telefon: 53313281
Auto: Passat variant 2,0; B5.5 diisel 2005
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas Villu147 » 06 Nov 2017, 10:02

Ma ei tea, kas sellest on sul kasu, aga mul juhtus umbes analoogne asi ühe teise autoga. Ülevalt mööda katuse servi olid sellised peenikesed rennid, mida mööda vesi voolas alla ning mingeid peidetud kanaleid pidi siis autost välja. Minul seisab auto puude all, ning need kanalid olid umbes. Lahti neid ka ei saa, sest suht peenikesed ja jooksevad ülevalt katuselt siis kapoti serva alla ja sealt kuidagi edasi.
Õnneks see vesi kogunes tasapisi. Toppisin need kohad ajalehti täis ja kord kuus vahetasin. Suvel-talvel harvemini.
Et pika jutu peale...loomuliku äravoolu kanalid olid umbes.

ökovend
Huviline
Postitusi: 51
Liitunud: 12 Apr 2017, 09:53
Auto: efofuel, touran, 2,0
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas ökovend » 06 Nov 2017, 10:55

B5- l vist jah nagu audidel see mure, et äravool on vist aku all ja läheb umbe, lehti, okkaid täis. Muidugi vist "ajukarp" ka seal peaks olema ja kui tihendid järgi annavad, on see ka koht kustkaudu pääs salongi vihmaveel on. Loodan, et asja saad korda.

Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 06 Nov 2017, 14:21

ökovend kirjutas:B5- l vist jah nagu audidel see mure, et äravool on vist aku all ja läheb umbe, lehti, okkaid täis. Muidugi vist "ajukarp" ka seal peaks olema ja kui tihendid järgi annavad, on see ka koht kustkaudu pääs salongi vihmaveel on. Loodan, et asja saad korda.
Äravool on kõik ilusti ära puhastatud. Ajukarbi tihendi vahetus vaja jah teha, võtan täna/homme ette selle, aga sealt kaudu ikka vesi taha ei peaks pääsema.

Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 06 Nov 2017, 14:23

Villu147 kirjutas:Ma ei tea, kas sellest on sul kasu, aga mul juhtus umbes analoogne asi ühe teise autoga. Ülevalt mööda katuse servi olid sellised peenikesed rennid, mida mööda vesi voolas alla ning mingeid peidetud kanaleid pidi siis autost välja. Minul seisab auto puude all, ning need kanalid olid umbes. Lahti neid ka ei saa, sest suht peenikesed ja jooksevad ülevalt katuselt siis kapoti serva alla ja sealt kuidagi edasi.
Õnneks see vesi kogunes tasapisi. Toppisin need kohad ajalehti täis ja kord kuus vahetasin. Suvel-talvel harvemini.
Et pika jutu peale...loomuliku äravoolu kanalid olid umbes.
Peab uurima seda asja, ehk passatil ka midagi sarnast olemas. Õnneks vett ka ei kogune nüüd nii palju ja kiiresti, kuid ikka, ebameeldiv on selline asi.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 06 Nov 2017, 15:05

XniFF kirjutas:
Villu147 kirjutas:Ma ei tea, kas sellest on sul kasu, aga mul juhtus umbes analoogne asi ühe teise autoga. Ülevalt mööda katuse servi olid sellised peenikesed rennid, mida mööda vesi voolas alla ning mingeid peidetud kanaleid pidi siis autost välja. Minul seisab auto puude all, ning need kanalid olid umbes. Lahti neid ka ei saa, sest suht peenikesed ja jooksevad ülevalt katuselt siis kapoti serva alla ja sealt kuidagi edasi.
Õnneks see vesi kogunes tasapisi. Toppisin need kohad ajalehti täis ja kord kuus vahetasin. Suvel-talvel harvemini.
Et pika jutu peale...loomuliku äravoolu kanalid olid umbes.
Peab uurima seda asja, ehk passatil ka midagi sarnast olemas. Õnneks vett ka ei kogune nüüd nii palju ja kiiresti, kuid ikka, ebameeldiv on selline asi.
Ei tohiks Passatil sellist asja olla, vähemalt mul pole silma jäänud, kuigi seal pagassis samuti saanud lammutada. Pakuks, et äkki tuleb vesi kuidagi nende klappide kaudu sisse mille tagastange ära varjab?

Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 06 Nov 2017, 19:37

J.Aru kirjutas:
XniFF kirjutas:
Villu147 kirjutas:Ma ei tea, kas sellest on sul kasu, aga mul juhtus umbes analoogne asi ühe teise autoga. Ülevalt mööda katuse servi olid sellised peenikesed rennid, mida mööda vesi voolas alla ning mingeid peidetud kanaleid pidi siis autost välja. Minul seisab auto puude all, ning need kanalid olid umbes. Lahti neid ka ei saa, sest suht peenikesed ja jooksevad ülevalt katuselt siis kapoti serva alla ja sealt kuidagi edasi.
Õnneks see vesi kogunes tasapisi. Toppisin need kohad ajalehti täis ja kord kuus vahetasin. Suvel-talvel harvemini.
Et pika jutu peale...loomuliku äravoolu kanalid olid umbes.
Peab uurima seda asja, ehk passatil ka midagi sarnast olemas. Õnneks vett ka ei kogune nüüd nii palju ja kiiresti, kuid ikka, ebameeldiv on selline asi.
Ei tohiks Passatil sellist asja olla, vähemalt mul pole silma jäänud, kuigi seal pagassis samuti saanud lammutada. Pakuks, et äkki tuleb vesi kuidagi nende klappide kaudu sisse mille tagastange ära varjab?
Peaks lähi ajal siis taga stange maha võtma ja vaatama mis seal toimub. Aitäh kõigile kes said aidata/nõu anda.

KeegiVeel
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 22 Juun 2016, 19:02
Auto: Multivan T4
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas KeegiVeel » 26 Nov 2017, 18:14

Oled vea leidnud? Mul naise autol sama jama.

Kasutaja avatar
XniFF
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 05 Nov 2017, 23:31
Telefon: 53451331
Auto: Vw passat b5 1.8t 110kw
Asukoht: N@rva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas XniFF » 28 Nov 2017, 20:18

KeegiVeel kirjutas:Oled vea leidnud? Mul naise autol sama jama.
Tere! Leidsin vea tõesti üles. Nimelt tuli vesi sisse tule tihendi vahelt, lausa mõlemast. Et siis võtsin seest kõik välja, taskulambi kaasa ning lasin ennast pagasnikku lukustada ning survega vett peale lasta. Peale ca.3 minutit hakkas vesi vaikselt tule juurest sisse imbitsema.

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1677
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Passat b5 vesi pagasnikus

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 28 Nov 2017, 21:58

Aga ikka. Sain vastuseks et need on kõik korras. Selgus ikka et tihendid nimetatud (Tulede tihend) Läbi.
Taga tulega veel see teema ka et võib hakata lekkima tule klaasi ja korpuse vahelt vesi sisse. Puhasta ja silikooni ära.

XniFF kirjutas:
murkamarko kirjutas:Antenni Ümber tihend korras? tulede taguse tihend? Luugi tihend?
Need tihendid kõik korras jah.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”