Passat B8 istmete vigastus

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1075
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas aus » 21 Sept 2021, 08:16

Ja Pealtnägija näitas kuidas ülevaatuspunktis süsteem valis JUST selle hetke ülekirjutamiseks kus käivad ülevaatusel autod, mis ei peaks läbi saama. Noh, nii muuseas.
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas dellu » 21 Sept 2021, 09:00

aus kirjutas:
21 Sept 2021, 08:16
Ja Pealtnägija näitas kuidas ülevaatuspunktis süsteem valis JUST selle hetke ülekirjutamiseks kus käivad ülevaatusel autod, mis ei peaks läbi saama. Noh, nii muuseas.
Kas seal mitte nn motioni detection salvestamine ei olnud, et kettaruumi säästa? Mitte koguaeg live salvestus? Point oli siis selles, et lihtsalt ei tohtinud teatud perioodi jooksul keegi tõllerdada testiruumis ja nii sai testi ära teha. Videokaameratel on ju enamasti liikumistuvastus sees ja kasutati selle eripära ära.

Aga Skoda videovalvesüsteem on plaan lähipäevil ära testida küll. Eile tuli auto garantiiremondist ja üks kahtlane kahjustus sai avastatud. Nemad väidavad, et nemad midagi ei teinud, aga auto oli 8,5h lisapiduritule vahetuses :).
Viimati muutis dellu, 21 Sept 2021, 09:02, muudetud 1 kord kokku.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5343
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 607 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas jussike » 21 Sept 2021, 09:12

Kereväliseid vigastusi saad jah kaameraga tuvastada, aga katsu sa kusagil laes oleva kaameraga auto salongi sisse piiluda, vaevalt et see läbi pleki võtab.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1561
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 157 korda
Tänatud: 431 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 21 Sept 2021, 09:24

MustVälk kirjutas:
21 Sept 2021, 08:01
Ma olen märganud, et kodune kasvatus, lasteaed ja kool õpetabki, et kui midagi tehakse valesti, siis järgneb sellele karistus. See kandub ka edasi tööjuurde ja inimesed kardavadki eksides seda üles tunnistada. Selliseid sõna sõna vastu ja tunnistajaid ei ole asju on jube raske niimoodi tuvastada ka. Võis olla varasem vigastus mida klient ise ei märganud.
Loomulikult kahju on jama ja kellegi taskust peab korda tegemis raha tulema.
Aga soovitan võtta rahulikult. Pärast on klient solvunud ja firma maine rikutud. Aga keegi tegelikku süüdlast ikka ei tea. :)
Ma pean tunnistama, et ma ka tihti üle õla taha istmele ei vaata, aga no saadana sellist asja annab mitte tähele panna. Normaalne keemia rünnak on seal käinud ma räägin. Universaali puhul võetakse lagi välja üldiselt. sedaani puhul vist mitte nii väga ja tehakse toas. Ühel või teisel juhul mingi piisk sinna äärmiselt tundlikule alcatanarale kukkunud on. Natukene reageerinud ja sulanud. Küsimus kus see juhtunud on säilib endiselt. Raske on seisukohta võtta kuniks pole keegi konkreetselt öelnud näe JAH minul juhtus. Kindlasti see põletus pole.
Kes tänasid kasutajat SanderSPS selle postituse eest:
MustVälk
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Marek333
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Sept 2021, 10:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas Marek333 » 21 Sept 2021, 09:42

murkamarko kirjutas:
20 Sept 2021, 19:15
Sellega saad sa vast ise hakkama või siis kui ei, saan aidata. Aga viska sellele r line istmele pilk peale ja ehk sobib. Ja aitab ka ära vahetada.
See paar postitust ülevalpool Poola portaalis olev iste isegi sobiks. Samas pärast pole mul selle seljatoe osaga küll midagi teha.

GTI kirjutas:
21 Sept 2021, 08:14
Hmm..huvitavad garantiitööd need laepolstri tagumise osa puhastus ja tagumise klaasi vahetus (aga noh mis ma ka tean.. :silent: ).
Huvitav on see, et paar aastat vanal Passatil jookseb vesi klaasi vahelt sisse ja peale pesu või suuremat vihma vettis terve laepolster tagumiste istmete kohal läbi. Tegu sedaaniga.
SanderSPS kirjutas:
21 Sept 2021, 09:24
Ma pean tunnistama, et ma ka tihti üle õla taha istmele ei vaata, aga no saadana sellist asja annab mitte tähele panna. Normaalne keemia rünnak on seal käinud ma räägin. Universaali puhul võetakse lagi välja üldiselt. sedaani puhul vist mitte nii väga ja tehakse toas. Ühel või teisel juhul mingi piisk sinna äärmiselt tundlikule alcatanarale kukkunud on. Natukene reageerinud ja sulanud. Küsimus kus see juhtunud on säilib endiselt. Raske on seisukohta võtta kuniks pole keegi konkreetselt öelnud näe JAH minul juhtus. Kindlasti see põletus pole.
Ma ka üle õla ei vaata, aga hetk enne kodust liikuma hakkamist viskasin selle koha peal olnud koera vedamiseks mõeldud istmekatte pagassi. Ja no ei olnud seal miskit. Rääkimata sellest, et terve auto omamise aja jooksul on seal taga 3 korda keegi istunud. Isiklikult mulle tundub, et tegu ikka mingi kuuma asjaga sest nahaalune polster on ilusti valge. Mingi aine oleks selle ilmselt määrinud.

Kuna hommikul viisin ja pealelõunal oli auto valmis, siis minu teooria oli et üritati lage kuivatada kuidagi. Kui esimene osa polstrist on kuiv ja tagumine märg, siis kuidas aru saada kas see hele polster on nüüd puhtaks saanud või ei. Teisalt puuduvad mul teadmised, mis seadmete või töövõtetega seda üldse tehti.

Kokkuvõttes olen leppinud, et üksikisik jääb suure klaasmaja ees nagunii ilma 100% tõestusmaterjalita kaotajaks. Enda närvid on ka miskit väärt.
Viimati muutis Marek333, 21 Sept 2021, 09:50, muudetud 1 kord kokku.
Kes tänasid kasutajat Marek333 selle postituse eest:
GTIMustVälk

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 21 Sept 2021, 10:38

Kaameralt peaks näha olema kui keegi näiteks kuumapüssiga autosse läks. Lisaks on suurtel töökodadel enamasti vastutuskindlustus, mis selliseid asju kenasti katab.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5343
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 607 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas jussike » 21 Sept 2021, 10:46

Jah näha võib ju olla, aga kas sellega ka põhjustati midagi?
Vastutuskindlustuse omavastutused on pahatihti nii suured, et väiksemad juhtumid võivad jääda isegi allapoole ov-d
Antud juhtumil arvan, et oleks abiks olnud.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
margus000
Huviline
Postitusi: 277
Liitunud: 14 Aug 2014, 18:58
Auto: vw passat b8 rline 4motion.
Asukoht: tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas margus000 » 24 Sept 2021, 19:04

Marek333 kirjutas:
21 Sept 2021, 09:42
murkamarko kirjutas:
20 Sept 2021, 19:15
Sellega saad sa vast ise hakkama või siis kui ei, saan aidata. Aga viska sellele r line istmele pilk peale ja ehk sobib. Ja aitab ka ära vahetada.
See paar postitust ülevalpool Poola portaalis olev iste isegi sobiks. Samas pärast pole mul selle seljatoe osaga küll midagi teha.


Aga sa küsi müüja käest ja las saadab sulle ainult istme põhja naha .

Marek333
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Sept 2021, 10:59
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 3 korda

Passat B8 istmete vigastus

Lugemata postitus Postitas Marek333 » 27 Sept 2021, 15:43

Tänaseks on asi minu jaoks lahenenud. Minu kirjale, mis palus neil asja põhjalikult uurida lõpuks vastati. Kahjuks süüdlast küll ei tuvastatud, kuid olid nõus kasutatud istme paigaldus 50% hüvitama. Kuna maksumus tuli enam vähem samasse auku, kui sealt Poola lammutusest see iste tellida, siis olin nõus.
Mina oleks sellele rahale ka parema rakenduse leidnud, aga kuskil on üks inimene, kelle südametunnistusele see tahtlik või tahtmatu vigastuse tekitamine jääb.
Kokkuvõttes on kõige nõmedam see, et minust jäi mulje kui ebaausast inimesest, kes üritas oma katkist istet esinduse kuludega uue vastu vahetada.

Teema lõpetatud.
Kes tänasid kasutajat Marek333 selle postituse eest:
MustVälk

Vasta

Mine “Kere & Sisu”