Golf 3 tagaluugi ümbertegemine?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
ets27
Huviline
Postitusi: 620
Liitunud: 17 Jaan 2007, 12:37
Telefon: 56218835
Auto: Golf Plus 2006 1,6 FSI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Golf 3 tagaluugi ümbertegemine?

Lugemata postitus Postitas ets27 » 19 Sept 2009, 15:08

tere
plaanis olex kaotada ära plastik riba seal tagaluugil koos selle avamis nupuga
kuidas siis saaks luuki avada
oskab keegi aidata
olen kuulnud kesklukumootorist
kellegil äki pilte või kogemusi
tänud:)
Viimati muutis argo, 07 Mär 2012, 03:35, muudetud 1 kord kokku.

tants
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 22 Sept 2007, 10:54
Telefon: 58652475
Auto: Caddy, Civic
Asukoht: setomaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tants » 20 Sept 2009, 17:25

selle avamise saab väga lihtsalt teha. ostad jah selle univesaalse kesklukumootori ( mille ostsin põlvast R.H. AUTOOSAD`e kauplusest ning maksis ta 100kr) ning aretad ta sinna paika. see mootor töötab kahtepidi (kas tõmbab või siis lükkab), paigaldasin veel ühe vedru mis siis tõmbab selle hoova tagasi. ise kaotasin ära ka kojamehe niet sain ära kasutada kojamehe juhtmed avamislüliti jaoks. üks nupp veel armatuuri ja ongi mure lahendatud.
soovitan sul tagaluuki panna ka vastu seda plekitahvlit toetama üks toru mis ei lase siis sellel plekitahvlil ja pahtlil sisse vajuda kui kellegil tahtmine nt. talvel autot tõugata (see muidugi siis kui sul kavas numbrimärk ka ära kaotada luugilt).
paar pilti ka:

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

ja veel siis üks ilus punane nupp mis kõigil näpud sügelema paneb et vajutada:)
kuigi on ka võimalus ühendada see avamine hoopis kojame lüliti külge mis siis paneb tagumise kojamehe tööle (kui muidugi on ka plaan see kojamees ära kaotada).

Pilt

võimalus on veel iseenesest vedada avamiseks tross tagumisest luugist kuskile salongi ning otsa aretada kang nagu kapoti avamise oma.

edu!

[Muudetud: 20-9-2009 tants]

ets27
Huviline
Postitusi: 620
Liitunud: 17 Jaan 2007, 12:37
Telefon: 56218835
Auto: Golf Plus 2006 1,6 FSI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas ets27 » 20 Sept 2009, 18:36

tänud onfo eest
ex ma pean ehitama hakkama
ja plaan on ja see kojamees ära kaotada ning ka sealt see ingli [VW Bot: "Keel korda!"] plastik riba
muidu nr jääb oma kohale nii ilusam

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 20 Sept 2009, 19:29

Jube jõhker võiks olla sõita talvel lörtsiga ,porisel teel jne. G3-ega. millel pole taga klaasi kojameest. Õiged ÜV mehed saadavad sind kohe tagasi kui sinna nägu näitad.

tants
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 22 Sept 2007, 10:54
Telefon: 58652475
Auto: Caddy, Civic
Asukoht: setomaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tants » 20 Sept 2009, 20:36

ülevaatusel probleeme polnud. vanal golfil millel see kojamees oli kasutasin seda väga vähesel määral ning selle golfiga sõittes kül teda taga ei igatse. suuremenamus ajast ma vaatan ikka läbi esiklaasi välja.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 20 Sept 2009, 21:12

Oleme ausad reaalselt. Ka taha vaade on väga oluline. Või tekitame mõttetut vaidlust,kellele mis meeldib.

tants
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 22 Sept 2007, 10:54
Telefon: 58652475
Auto: Caddy, Civic
Asukoht: setomaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tants » 20 Sept 2009, 21:47

polegi väitnud et tahavaade tähtis poleks.
kui on võimalus, isu ja tahtmist kujundada oma auto selliseks nagu tahad (võimaluste ja mõistuse piirides muidugi ning kooskõlas seadustega) siis see iga inimese oma asi ning siiski sõidad sa ise selle autoga.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 20 Sept 2009, 22:13

No tekibki arutelu kellele mis meeldib. Miks kaotada ära taga kojamees? Kellel võiks tekkida vaimustus nähes et VAATA issi SELLEL GOLFIL POLEGI TAGAKLAASIL KOJAMEEST. Mõttetu enda kottimine ju. Sama on ka nende madaldustega. Kuid andke minna. Mina ütlesin vaid oma arvamust.

tants
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 22 Sept 2007, 10:54
Telefon: 58652475
Auto: Caddy, Civic
Asukoht: setomaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tants » 20 Sept 2009, 22:24

T6nis2 kirjutas:VAATA issi SELLEL GOLFIL POLEGI TAGAKLAASIL KOJAMEEST. Mõttetu enda kottimine ju. Sama on ka nende madaldustega.
:D

arvan et inimene kes midagi sellist teeb (nagu tagumise kojamehe ärakaotamine) teeb seda ikka enda pärast ja enda silmailu järgi ja parandamiseks või siis mõnel muul põhjusel mitte et keegi nüüd oma issiga möödaminnes seda vahtima jääksid:)

minu vastused sinu tekstile pole vaidluse tekitamiseks või vaenu õhutamiseks...lihtsalt tahan öelda et kui inimene tahab kujundada oma autot selliseks nagu ta seda endale vaimusilmas ette kujutab siis minupärast sõitke kasvõi nii madalate autodega et isegi siledal teel lohiseb põhi vastu teekatet, peaasi et see isik ise rahul on:)

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 55 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas woody » 21 Sept 2009, 08:11

T6nis2 kirjutas:No tekibki arutelu kellele mis meeldib. Miks kaotada ära taga kojamees? Kellel võiks tekkida vaimustus nähes et VAATA issi SELLEL GOLFIL POLEGI TAGAKLAASIL KOJAMEEST. Mõttetu enda kottimine ju. Sama on ka nende madaldustega. Kuid andke minna. Mina ütlesin vaid oma arvamust.

Sinust aru saades, siis sinu autol puuduvad küljepeeglid või? Enamus ajast vaatad sa ikkagi silmanurgast küljepeeglist taha, ja talvel lörtsiga sõites, ei jõua see tagumine kojamees nii kiiresti seda klaasi puhtana hoida, kui vaja oleks.
P.s vaidlema pole ka mõtet hakata, sest olen omanud 1 luukpära ja kahte universaali, üks neist alles siiani. Tean millest räägin.
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

Janno25
Huviline
Postitusi: 367
Liitunud: 24 Mär 2004, 10:13
Auto: Audi A6 Quattro 2,5 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Janno25 » 21 Sept 2009, 08:16

T6nis2 kirjutas:No tekibki arutelu kellele mis meeldib. Miks kaotada ära taga kojamees? Kellel võiks tekkida vaimustus nähes et VAATA issi SELLEL GOLFIL POLEGI TAGAKLAASIL KOJAMEEST. Mõttetu enda kottimine ju. Sama on ka nende madaldustega. Kuid andke minna. Mina ütlesin vaid oma arvamust.
Tavaliselt kaotatakse kojamees, logo, nr koht ära nn clean look'i mõttega. Minule isiklikult meeldib tagaluuk, kust on kaotatud kojamees, logo ja nupuga liistu asemel ühes tükis liist.
See, mis kellelegi meeldib või ei meeldi, on igaühe enda otsustada ja see ei pruugi ühtida kõikide arvamustega.

wolk
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 11 Sept 2007, 19:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas wolk » 22 Sept 2009, 19:59

olen tähele pannud, et mõne mehe autole sõidetakse tagant otsa tihti, teisele ei kunagi. Ise keeranud rooli üle 40 aasta.Minu arvamus on, et need, kellele otsa sõidetakse taha vähe näevad, vaatavad, elavad omas maailmas. Kahjuks seadused neid soosivad!

woody
Veteran
Postitusi: 1692
Liitunud: 04 Apr 2008, 21:16
Auto: Bora 2.0, B6 103 cbab
Asukoht: Uhtna
Tänanud: 55 korda
Tänatud: 9 korda

Lugemata postitus Postitas woody » 22 Sept 2009, 20:08

Ja kas siit tuleb järeldus, et pean nina salongipeeglis ringi sõitma või??
Kui peegleid, enamus autodel on neid kolm, vaadata/ kasutada ei oska, siis saan aru sellest viimasest kriitikast.
Aga milleks üldse ajada teemat keeruliseks sellega, et kas näeb ja kas meeldib, kui inimene tahab selle kojamehe sealt ära kaotada, siis aga palun. Sellest nüüd küll tagant otsa sõidud ei suurene.
EI ole aega, üldse ei ole aega!!

tants
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 22 Sept 2007, 10:54
Telefon: 58652475
Auto: Caddy, Civic
Asukoht: setomaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas tants » 23 Sept 2009, 13:38

wolk kirjutas:olen tähele pannud, et mõne mehe autole sõidetakse tagant otsa tihti, teisele ei kunagi. Ise keeranud rooli üle 40 aasta.Minu arvamus on, et need, kellele otsa sõidetakse taha vähe näevad, vaatavad, elavad omas maailmas. Kahjuks seadused neid soosivad!
kindlasti on inimesi kes on põhjustanud jah ise selle tagantotsasõidu mingitmoodi (pean silmas neid kellele tagant sisse sõidetakse) kuid kui taga sõitja hoiaks ohutut pikivahet ja äkki ise ei uneleks seal roolitaga ja reageeriks piisavalt kiiresti jääks ka see otsasõit ära.
teel sõites võib palju asju situatsiooni tekitada mis nõuavad äkkpidurdust ning sellega peab arvestama nii ees sõitev auto kui ka taga.
kui siuke situatsioon peaks tekkima siis ausaltöelda endal kül eriti aega pole vahtida kes seal taga mul sõidab ja kui pikka pikivahet ta hoiab.

see jutt tegelt juba väga erinev sellest kõigest mida teema algataja kuulda või lugeda tahtis niet vabandused tema suunas.

ets27
Huviline
Postitusi: 620
Liitunud: 17 Jaan 2007, 12:37
Telefon: 56218835
Auto: Golf Plus 2006 1,6 FSI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas ets27 » 25 Sept 2009, 16:46

ärge minge nüüd kaklema ja vaidlema siin teemas:D..
ma tahtsin lihtsalt küsida õpetusi kuidas teha jne ja järelikult ma muudan ka seda luuki

see et teile ei meeldi või meeldib pole minu asi
ise teate ja seda teemat ei ole vaja lobaks ajada:P

Vasta

Mine “Kere & Sisu”