Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
fD-
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 23 Jaan 2005, 02:24
Auto: VAG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas fD- » 22 Juun 2010, 02:21

Purunenud on punase ringiga tähistatud ülemise kinnituse "sisu". Niiöelda tüübel, mis käib xenoni pirnist üleval asuvasse auku ja sinna sisse läheb kõrguse reguleerimise hoob. Olen aru saanud, et VW ei müü eraldi tule sisu juppe või "remontkomplekte" ja peab selle jubina mõne teise samasuguse tule küljest hankima.

Ehk keegi oskab öelda, kas sellise kinnituse võib leida ka mõne teise VW tule seest või peab otsima identse Bora orig. xenoniga esitule? Kui lähiajal uut ei leia peab hakkama ise midagi aretama :S

Pilt
Viimati muutis argo, 06 Mär 2012, 14:34, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5365
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 609 korda

Re: Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas jussike » 22 Juun 2010, 15:30

Mul üks ilma kõrvadeta tuli kuskil vedeleb, vist oli vasak.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

fD-
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 23 Jaan 2005, 02:24
Auto: VAG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas fD- » 10 Juul 2010, 21:04

Sain jussikeselt esitule doonori(suured tänud! :P ) ja täna vahetasin tüübli ära.

Keerasin tule kõrguse max. asendisse ja panin külge tagasi - ikka näitas liiga madalale isegi kõige kõrgemale keeratuna.
Autom. regul. mootor töötab korralikult, kõik reflektori kinnitused täpselt nagu doonortulel ja enda teisel korras esitulel.
Absoluutselt aru ei saa milles häda võib olla :(

Lõpuks panin tule alumistele kinnitustele seibid vahele ja sain normaalsele kõrgusele :|

hornet
Huviline
Postitusi: 28
Liitunud: 23 Nov 2006, 12:18
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas hornet » 11 Juul 2010, 13:38

Ma ei tea kuidas Boral aga Golf IV on tule kõrguse regulaatorid erinevad (s.t. regulaator sobib ainult selle firma tulele, mille küljes regulaator originaalis olnud on). Näiteks hella esitule regulaator ei tahtnud ka hästi teise firma esitulele sobida (samuti tule kõrguse reguleerimise probleem)
Viimati muutis hornet, 11 Juul 2010, 13:38, muudetud 1 kord kokku.

fD-
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 23 Jaan 2005, 02:24
Auto: VAG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas fD- » 12 Juul 2010, 02:06

Saadud "doonortuli" on täpselt sama mis minu masinal, ehk boschi oma ja kood reflektoril on ka sama, mis minu tulel.
Niiet viga peab kusagil mujal peituma :(

EDIT: Eile sai pimedas testitud ja tuli näitab siiski liiga alla. Täna võtsin veel korra lahti ja vaatasin üle, muuta ei osanud midagi. Peab vist kellegile targemale seda näitama :)
Viimati muutis fD-, 12 Juul 2010, 02:08, muudetud 1 kord kokku.

fD-
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 23 Jaan 2005, 02:24
Auto: VAG
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: Bora esitule reflektori kinnitus - kuidas parandada?

Lugemata postitus Postitas fD- » 19 Juul 2010, 07:58

Niih, nagu oodata oligi, oli viga minu rumaluses :)

Nimelt võtsin eile uuesti stange eest ja mõlemad tuled küljest, et omavahel võrrelda - antud tüüblil on "2 asendit". Eelmine kord mõõduka jõuga surudes käis klõps ära ja tüübel läks nagu paika, kuid tegelikult pidi veel sügavamale minema. Lõplikku asendisse läheb ta ainult siis kui tule reguleerimishoob ei ole üles keeratud. Antud juhul tõmbasin reflektorit ja keerasin samal ajal kõrguse regulaatorit madalamale nii kaua kuni ta lõpuks sügavale tüüblisse läks nö teise klõpsuga.

Tuli korras ja võib teema lukku panna :)

Vasta

Mine “Kere & Sisu”