Abi uute B5 tulede soetamisel

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
karelruudus
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 08 Juul 2009, 13:39
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Abi uute B5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas karelruudus » 27 Sept 2012, 12:35

Oleks siis vaja passat b5le uusi tulesid, aga otsiks siis informatsiooni mis, kus, kui palju, ja põhiline siis ikkagi, et hinna ja kvaliteedi suhe oleks okei, tahaks ikka, et tuled natukenegi näitaks, kuna preagu pimedas pooltuled näitavad sama ässalt, kui parktuled.
Viimati muutis argo, 13 Nov 2012, 15:54, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 27 Sept 2012, 13:27

karelruudus kirjutas:Oleks siis vaja passat b5le uusi tulesid, aga otsiks siis informatsiooni mis, kus, kui palju, ja põhiline siis ikkagi, et hinna ja kvaliteedi suhe oleks okei, tahaks ikka, et tuled natukenegi näitaks, kuna preagu pimedas pooltuled näitavad sama ässalt, kui parktuled.
Tuleb praegustel tuledel pirnidele ikka korralik vool peale?

Taffa
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 06 Veebr 2011, 20:16
Telefon: 56671856
Auto: B5
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas Taffa » 27 Sept 2012, 13:32

http://alvadi.ee/varuosad/volkswagen/pa ... 7/esituli/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odavamad on küll B osad ja on oht, et klaas võib tuhmuda kiirelt, aga ma arvan, et kui ~60 euri eest saab mõlemad tuled juba vahetatud, siis on väga hea. Muidugi kui oled valmis rohkem investeerima, võiks luuptuled juba osta, aga nendel on tavalise reflektori ees eelis ainult xenoniga (vähemalt minu meelest).
Täpsusta, mida soovid osta, siis osatakse sind ka rohkem suunata. :wink:
Viimati muutis Taffa, 27 Sept 2012, 13:33, muudetud 1 kord kokku.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas dellu » 27 Sept 2012, 14:55

Tuled ära poleerida, korralikud pirnid sisse (nightbrakerid või miskit sellist) ja tõesti ka "järelejäänud" vool ära mõõta.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Riho72
Huviline
Postitusi: 554
Liitunud: 23 Dets 2009, 10:50
Auto: 4x4 Bora Variant, Bora Variant
Asukoht: Tln
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas Riho72 » 27 Sept 2012, 16:59

Ostsin DEPO luubid Saksa Ebayst ning ei kahetse, klaasid on kyll tundlikud kriimude suhtes (sai testitud).
Tegu siis Bora esituledega.
H7ga toimivad väga ilusti. Udutuledele tuli kyll seibid vahele panna et vastutulijaid ei pimestaks ning
tagumised tolmukatted on kah veidi imelikud- eeldavad pirni vahetuseks tule eemaldamist, muidu 4+.
Hinna kvaliteedi suhe on hea. Poleerimisse väga ei usu, tuhmuvad peagi taas.
Viimati muutis Riho72, 27 Sept 2012, 16:59, muudetud 1 kord kokku.
Lugupidamisega Riho

Rahulolu on peamine

karelruudus
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 08 Juul 2009, 13:39
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas karelruudus » 27 Sept 2012, 18:58

Taffa kirjutas:http://alvadi.ee/varuosad/volkswagen/pa ... 7/esituli/
Odavamad on küll B osad ja on oht, et klaas võib tuhmuda kiirelt, aga ma arvan, et kui ~60 euri eest saab mõlemad tuled juba vahetatud, siis on väga hea. Muidugi kui oled valmis rohkem investeerima, võiks luuptuled juba osta, aga nendel on tavalise reflektori ees eelis ainult xenoniga (vähemalt minu meelest).
Täpsusta, mida soovid osta, siis osatakse sind ka rohkem suunata. :wink:
asi selles, et ma ei jaga sellest väga matsu selleks abi otsingi, põhiline oleks siis et võimalikult odavalt, aga kui kvaliteetne pauk siis oleks ka nõus plekkima veidi rohkem, põhiline ikka et saaks uuemad tuled ja vool kontrollitud, avastasin et mul need reguleerimis asjad katki nii elektriline kui ka mehaaniline, ei toimi kumbki :D uskumatu lihtsalt, klaasid ka tuhmid muidugi, aga olen kuulnud ka, et korraliku poleerimist tuleks teha kord aastas vähemalt ja samas võiks juba siis uued tuled osta mis kestavad loodetavasti aastaid, raha väga palju ei taha välja ka käia, kuna meie kallis riik ajateenijate vastu väga üllas pole, nii et loodan, et aitas mu informatsiooni jagamine veel, see lehekülg oli muidu juba päris hea, aga kas on kindel, et need tuled siis hästi ka näitavad või? kui osta uued tuled ja uued mingi nightbreakerid sinna sisse siis peaks ju olema topelt äss värk või ei?

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas dellu » 28 Sept 2012, 10:25

Poleerimine võib aidata küll, hiljuti sai just üks audi doonoriks ostetud kus esituled olid täitsa matid ja ei paistnud väga läbi. Nüüd aga lasin ühel maalril üle poleerida ja säravad ja selged nagu uued. Samas jah nn tuningtuled võivad ka eduka tulemuse anda. Enda ühele Corradole sai samuti Saksast kasutatud tuningtuled ostetud ja originaalidega on ikka vahe nagu öö ja päev. Originaalid ei valgusta suurt midagi, aga nendega on ikka väga hea vihk.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

karelruudus
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 08 Juul 2009, 13:39
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas karelruudus » 29 Sept 2012, 11:33

aga kus neid nö tuuning utlesid saab ja värke, ma jumala võhik, soovitage lehekülgi jne :)

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 29 Sept 2012, 13:27

karelruudus kirjutas:aga kus neid nö tuuning utlesid saab ja värke, ma jumala võhik, soovitage lehekülgi jne :)
Oleneb kus pesitsed, kuid Tartus saab igast b-grupi vidinaid Milbaum OÜ ( http://www.milbaum.ee/" onclick="window.open(this.href);return false; ), aga muidu peaks vist igasugune enam-vähemgi varuosapood ja tuuninguga tegelev firma (gup-tuning ntx. http://www.gup-tuning.ee/index.php?disa ... =&pagenr=3" onclick="window.open(this.href);return false; ..3. lk. esimesed on ainukesed, mida mina üldse vaataks :D ) suutma neid tellida.

Kristjan9
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juul 2011, 13:23
Telefon: 54004072
Auto: Vw passat 98
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Abi uute b5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas Kristjan9 » 05 Nov 2012, 16:08

Tellisin endale eelmine nädal just gup-tuningust uued tuled , ma olen täiesti rahul tuled sobivad ette täpselt ei midagi keerulist ega arusaamatut ja põhiline tuled näitavad uskumatult hästi ja selgelt , soovitan igatahes .

jumal
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 05 Dets 2016, 16:55
Auto: Passat B5.5
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Abi uute B5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas jumal » 04 Okt 2019, 19:48

Endal samuti tuled väsinud, pimedas ei näita pea midagi. Mõtlesin küll poleerimisele, aga kuna ühel pool mehaaniline reguleerimismehhanism nagunii katki, siis oleks äkki mõistlikum uued osta... või annab seda regulaatorit ka putitada?

Vaatasin neid tulesid:
https://www.autodoc.ee/auto-osad/esitul ... B100%5D=FB

Mida võikse see tähendada: "Piirangutega toode / piirangu info:ilma elektrimootorita"? Mida tootjatest oskate rääkida (TYC, Abakus, Johns jt)? Kas on ka võimalik millegagi puusse panna tellides, et tuled ei sobi vms?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7822
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Abi uute B5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas GTI » 05 Okt 2019, 10:20

jumal kirjutas:
04 Okt 2019, 19:48
Mida võikse see tähendada: "Piirangutega toode / piirangu info:ilma elektrimootorita"?
Sellele pead oma tulemootori külge panema. Kunagi on sattunud ette ka selliseid tulesid, millel tulemootori asemel on meh. reg. kruvi ning kuhu orig. tulemootorit asemele ei õnnestunudki panna kuna pesa oli erinev.
Nende e-poodide eestikeelne tõlge on ikka kaunis masendav, tea kas neid tõlgivad autom. tõlkeproged või mingid filoloogmagistertibid, kes autost teavad vaid tagaistme asukohta? :D
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

eavp
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 19 Okt 2019, 23:06
Asukoht: Tallinna ümbruses
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 9 korda

Abi uute B5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas eavp » 25 Okt 2019, 01:45

Pika esiosaga Transporter T4 on juba tehasest kahte sorti reguleerimismootoriga tulesid. Hellal on ühed ja Valeol teised regulaatorid.
Kunagi sai ka lastud paigaldada poolast ostetud led gabariitidega ja suunatulega ühes tükis esituled , millel oli samuti algne tule kõrguse reguleering poldiga. Siiski sobis neile üks kahest regulaatorist, ei mäleta enam, kumb. Igatahes mitte see, mis mul originaaltulede küljes oli. Ka lammutustes oli see millegipärast vähem saada olev, õnneks sobis ka mingi teise auto küljest.
Seega eriti ei usu, et keegi toodab tuuningtulesid,millele üldse elektrilist tulede regulaatorit paigaldada ei saaks.
OLD VWS` DON´T LEAK OIL
THEY MARK THEIR SPOT!

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Abi uute B5 tulede soetamisel

Lugemata postitus Postitas silverpik » 26 Okt 2019, 09:48

Osta DEPO tuled. Orig. mootorid lähevad külge ja kõik korras. Näitavad oluliselt paremini kui tavalised TYC reflektortuled. ingel [VW Bot: "Keel korda!"] DEPO luubid näitavad paremini isegi kui TYC luubid.
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

Vasta

Mine “Kere & Sisu”