Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Küsimused, probleemid ja arutelud plekitöödest vilkuvate täringuteni.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Silwers
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Jaan 2013, 18:40
Telefon: 53591135
Auto: Passat B6 , Lada Samara 2108
Asukoht: Jõhvi / Rootsi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Silwers » 30 Jaan 2013, 20:44

Mure järgmine, ei avane väljaspoolt minu Passati tagumine juhipoolne uks. Seest saab lingist lahti. Tahaks teada kas kellelgi on olnud sama mure ning kuidas asi korda saadud või kuidas eemaldada tagumist uksepolstrit et asja tuumani jõuda ning ise lahendust leida. Hetkel külmemad ilmad ja plastik rabedam, ei tahaks niisama kallale minna ja plastikut lõhkuda. Netist pole suutnud leida lehte kus oleks asi lahti joonestatud. Ukse kõvasti kinni virutamist olen proovinud paar korda mida ingliskeelsetelt lehtedelt sama murega postitustest leidnud aga ei toimi. Igasugune edasiviiv info teretulnud.
Viimati muutis GTI, 05 Veebr 2013, 22:45, muudetud 1 kord kokku.

HR.Puu
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 28 Apr 2012, 18:54
Auto: Passat 2005a. Transporter T5 2005a
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas HR.Puu » 06 Veebr 2013, 17:02

Mul täpselt sama mure aga asja teeb hullemaks see et seestpoolt on peal lapselukk ja ma ei saa ka seest lahti. Kõigepealt oleks vaja inimest kes oskaks ukse lahti muukida, kas keegi oskab sellega tegeleda. Viljandi MollerAutos raputati ainult pead.

Andrusito
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 01 Mai 2012, 20:11
Auto: VW Passat B6 2.0 FSI BVY 6-manual
Asukoht: Keila
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Andrusito » 06 Veebr 2013, 18:20

Endal olid mõlemad esiuksed sama murega (käepide käis liga vabalt ja uks ei avanenud), mõne tunni pärast tross läks paika ja probleem kadunud. On arvamust et nii võib juhtuda kui suletakse auto pultiga ja proovitakse käepidemega kas on uksed kinni. Muidu soovitakse kui probleem ise ei kao teha aken lahti ja proovida jarjest "mängida" sisemisega linkiga ja välise käepidemiga niikaua kui tross ei jää oma kohale.
HR.Puu
Sellised juhtumid on ka olnud nii et sa ei ole ainuke :) Kui saad natukene vene keelest aru siis http://www.b6club.ru/viewtopic.php?f=48 ... 4706%20%20 aga muidu pultidest on niigi arusaadav mida teha. Kõige raskem on ligi pääseda alumisele kruvile ja viimasel pildil on näha kus saab lastelukku avaneda.

Siim-O
Huviline
Postitusi: 779
Liitunud: 30 Sept 2004, 19:31
Telefon: 53629264
Auto: BMW E36 Convertible
Asukoht: Tartu- Valgjärve
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Siim-O » 06 Veebr 2013, 18:43

Välimise ukselingi trossil raskendatud liikumine ja selle tulemusena tross veninud. Kui ust ei saa seest ega väljast lahti siis klõpsuta juhiuksel olevat keskluku nuppu kinni/lahti ja samal ajal proovi ust väljast avada. Enamus kordadest nii õnnestunud mul. See väga levinud juhus B6 passatite puhul. Olen paarkümmend korda neid trosse vahetanud erinevatel passatitel.

Silwers
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Jaan 2013, 18:40
Telefon: 53591135
Auto: Passat B6 , Lada Samara 2108
Asukoht: Jõhvi / Rootsi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Silwers » 07 Veebr 2013, 21:25

Proovin homme seda mängimist, ehk teeb triki ära.

Sain täna aega ukse kallal nokitseda ja paraku ei aidanud ei kesklukustuse ja lingiga mängimine ega sise- ja välislingiga samaaegne mängimine. Tundub et tross on korralikult maas ja tuleb uksepolstri kallale minna. Teisisõnu peab kevadet ootama et saaks ilma detaile lõhkumata plastikut painata :|
Viimati muutis Silwers, 24 Veebr 2013, 18:36, muudetud 2 korda kokku.

Silwers
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Jaan 2013, 18:40
Telefon: 53591135
Auto: Passat B6 , Lada Samara 2108
Asukoht: Jõhvi / Rootsi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Silwers » 09 Mai 2013, 20:42

Sain ca 3 nädalat tagasi auto värvimisest kätte, mõlemad tagatiiva rattakoopa nurgad, juhipoolse tagumise ukse lingiäär ja tagaluuk said roostevabaks. Uskumatult palju roostet tuli välja. Sain töömehelt ka pildid mis Eesti jõudes illustratsiooniks üles panen. Ulme mis kraami meie teedele ikka talviti peale visatakse :S
Aga teemasse nüüd - seesama töömees sai mu ukselingi ka toimima. Pidi küll lisaks polstrile ka sisemise plekist polstri välja puurima et ukselingi trossile ligi saada aga nagu arvata oligi seisnes mure kõigest maha tulnud trossis. Et autode arenemisega ka asjadele ligipääsetavust hõlbsamaks muudetaks - seda on vist liiast soovida :)

Reimps
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 27 Veebr 2014, 20:32
Auto: Passat B6 2.0 125kw Highline
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Reimps » 27 Veebr 2014, 20:41

Silwers kirjutas:Proovin homme seda mängimist, ehk teeb triki ära.

Sain täna aega ukse kallal nokitseda ja paraku ei aidanud ei kesklukustuse ja lingiga mängimine ega sise- ja välislingiga samaaegne mängimine. Tundub et tross on korralikult maas ja tuleb uksepolstri kallale minna. Teisisõnu peab kevadet ootama et saaks ilma detaile lõhkumata plastikut painata :|

Kuidas probleemi lahendasid?

Minul sama jama tagumise uksega, et väljast ei tule lahti aga seest tuleb. On olnud ka juhiuksega sama probleem aga siis sai hädavõtmega asja korda. Tagumise ukse puhul aga kahjuks hädavõti pole aidanud, olen mitmeid kordi proovinud.
Ei usu, et see trossi viga on, see ju mingi turvalukk, mis ennast ise peale paneb millegi pärast.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5339
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 605 korda

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas jussike » 27 Veebr 2014, 21:58

Eks me neid uskmatuid ole ennegi näinud.
Kui kõikvõimalikud rahaküsijad läbi käidud, siis kohtame ikka neid lõpuks eurod näpus varuosa leti ääres uut trossi ostmas.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Silwers
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Jaan 2013, 18:40
Telefon: 53591135
Auto: Passat B6 , Lada Samara 2108
Asukoht: Jõhvi / Rootsi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas Silwers » 14 Nov 2014, 21:27

No see postitus tuleb nüüd küll üle pika aja aga elu vajas elamist ning polnud mahti siin foorumis kolada. :)
Tol korral sai uks korda tehtud kui auto värvimises käis, tagaluugi numbrimärgi tagune ja valgustuse ümbrus olid päris koledad. Tagatiiva nurgad vajasid ka tegemist ja samuti juhipoolse tagumise ukse lingiümbrus. Sai siis lisaliigutused küsitud. Mehed avastasid seal et tross oli lihtsalt maas, panid peale tagasi peale neetide puurimist ja muud jama mille nad pidid läbi elama et vajaliku kohani jõuda :D Ei tea kui lihtsalt B7 ligipääsu on taganud? :)
Selle aasta alguses juhtus aga selline pull et tagumine uks tegi jälle vanu trikke aga esiuks otsustas end enam mitte sulgeda kui olid ta väljaspoolt avanud. keskluku aktiveerimine seespoolt aitas selle mure ajutiselt lahendada. Käisin siis mööda erinevaid kohti, et kes tahaks korda teha. Üks mees lasi mulle kujutlemata palju lukuõli ja muud sarnast esiukse lukku, arvas et aitab. Aga ei aidanud. Tagaukse trossi viskas siiski peale, niiet haltuura ei läinud täitsa tühja :) Töökojad soovitasid mul küll uut lukku osta kui muud moodi rahakotti kergendada. Mina otsustasin naabrimehega ise kallale minna, võtsin luku maha, pesin õliga ja puhastasin õhuga. Töötas nagu kellavärk ja kulus kõigest paar õlut ;)
Jääme siis uut talve ootama :)

tiiqer
Huviline
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Veebr 2012, 14:51
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas tiiqer » 08 Dets 2017, 13:09

Tere.
Kes saab aidata! VW Passat B6 parem tagumine uks ei avane välimisest lingist, seest töötab nii nagu peab. Ilmselt on tross katki võ miski muu viga. Leidub siin pädevaid kes on selle teemaga kokku puutunud ja oskakb aidata. Tänud ette.

anonymous2
Klubiline
Postitusi: 820
Liitunud: 28 Okt 2013, 08:09
Auto: Vw Passat Alltrack 4Motion 2014
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Tänanud: 114 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas anonymous2 » 08 Dets 2017, 13:53

võtaks ka järiekorda siis tiiqeriga
Kui uksed võtmest kinni panna ja lahti teha toimib. Kui puldist siis ei toimi välimine link.
"When I die, bury me face down so the world can kiss my ass."

husky258mt
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 12 Juun 2017, 16:57
Auto: Golf 4 1.9tdi ,Passat B6 2.0TDI
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 2006 tagumine ukselink ei tööta

Lugemata postitus Postitas husky258mt » 15 Dets 2017, 19:43

Tervist!
Liituks ka kaas kannatajatega :D. Sama mure et seest avaneb aga väljast mitte ja probleemne on kõrvalistuja poolne esimene uks. Väljast katsudes linki on kohe tunda et käib lohvamalt kui teiste töötavate uste lingid. Kes aidata saab võiks privaatsõnumiga ühendust võtta. Asukohaks võiks olla Tartu või selle ümbrus.

Vasta

Mine “Kere & Sisu”