Tere!
Valikus on erinevaid keeli, kuid eesti keel puudub. Kas on võimalik menüü eestikeelseks saada?
Golfi eestikeelne menüü.
Moderaatorid: etnies858, GTI, J.Aru
-
t6nis3
- Ära pane mind tähele!
- Postitusi: 3098
- Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
- Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
- Asukoht: harjumaa
- Tänanud: 1 kord
- Tänatud: 44 korda
Golfi eestikeelne menüü.
Pooldan probleemi. Lisaks,poisid,tehniline jutt olgu ka võimalikult EESTI keelne. Eputada inglikeeles....no oled jahkõvataja,kuid foorum on EESTI keelne. Menüü on küll jah teine probleem,aga siiski ka õige küsimine.
- R36
- Tunnustatud
- Postitusi: 8090
- Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
- Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4 , VW E-GOLF 2014
- Asukoht: TARTU
- Tänanud: 45 korda
- Tänatud: 204 korda
- Kontakt:
Golfi eestikeelne menüü.
Raadio saab healjuhul eestikeelseks läbi mitmete häkkidega, kellaploki pead vahetama. Mõlemal juhul vajalik paigaldada/modifitseerida juppe, mis tulemusena pole need, mis selle ajastu autole mõeldud. -> See tähendab ka rahalist kulu.
Eesti keel tuli Volkswagenile alates mudeliaastast 2018, Audil pole vist siiani.
Minu 2012 Caddy oli ka peale juppide vahetust emakeelne aga see tähendas ka pea 6-800 eurost väljaminekut. Minu puhul oli Eesti keel resultaat, mitte soov.
Hetke 2014 e-Golf on ka nùùd emakeelne aga jällegi kõrvalmõju. Uued digikellad(turuhind digikelladel 600-1000 ja rohkemgi…analoog soodsam) ning ilma navita raadio u.300 eurot ning PRO puhul veel enamgi …
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

