Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
gerton06
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Juul 2012, 15:27
Asukoht: Jõhvi/tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas gerton06 » 24 Sept 2013, 06:30

Tervist!
Mis võib probleemiks olla kui vee temp. näidik läheb paari minutiga põhja, Kõik andurid vahetatud, mootoris kap. rem. tehtud. Kui vee temp. näidik põhjas ja auto välja suretad siis see langeb väga aeglaselt alla. Mootor keema ega midagi ei lähe. Spidoblokk vigane?

Gerton
Golf II 1.6B 53Kw 89a.

GTI
Moderaator
Postitusi: 7843
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas GTI » 24 Sept 2013, 13:54

Temp. näidik läheb tavaliselt põhja siis kui anduri juhe on massiühenduses kuskil või andur on läbi (takistus 0). Vaata anduri juhtmestik üle. Kas ühendades anduri juhe massi läheb näidik samuti põhja?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

WildGolf
Huviline
Postitusi: 225
Liitunud: 20 Nov 2012, 16:54
Auto: Golf III VR6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas WildGolf » 25 Sept 2013, 04:56

Mul oli selline asi, et relee nr 53 oli oli vales pesas. Kuigi see peab olema signaali relee siis selle õigesse pessa panemine aitas sellest veast lahti saada. Ei tea kuidas see on seotud selle temperatuuri näidikuga. Vahetasin samamoodi temp näidikuid ja lammutasin pool autot laiali, kui selle avastasin... Signaal ei töötanud auto ostmisest peale.

gerton06
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Juul 2012, 15:27
Asukoht: Jõhvi/tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas gerton06 » 25 Sept 2013, 06:25

Ma ei saa praegu seda signaali asja proovida, kuna Mul signaal ei tööta, üks plate on katki kuhu läheb pasuna + klemm. Aga GTI soovitusega hakkan Nädalavahetusel tegelema.
Golf II 1.6B 53Kw 89a.

gerton06
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Juul 2012, 15:27
Asukoht: Jõhvi/tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas gerton06 » 13 Okt 2013, 18:01

Nii vaatasin massi ära, kõik korras, signaal töötab, aga tunne on nagu üks relee oleks puudu, kuna seal tosooli juures on 3 andurit, üleval on punane ja hall ning all on must, see must andur jooksutabki seda temp. näidikut( pruun ja kollane punase triibuga), vaatasin kuhu ta siis jookseb salongis, jooksis relee blokki mis oli tühi, leidsin ka spido küljest need kaks juhet, sealt jooksevad aga releesse ( nr 18 peaks olema) , et sellest elektrist ma ei jaga üldse midagi, äkki tõesti mingi relee puudu sealt? või mis te arvate? endal on igatahes klemm koos . Loodan, et saite jutust aru, et mis kuhu jookseb ja kust.

Gerton
Golf II 1.6B 53Kw 89a.

gerton06
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 16 Juul 2012, 15:27
Asukoht: Jõhvi/tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Golf II Vee temp. näidik spidoblokis

Lugemata postitus Postitas gerton06 » 22 Nov 2013, 19:03

Mis värvi peab see temp. andur olema ? mul on musta värvi. see peaks ju tuvastama 0-125 kraadi eks? Või peab seal olema teist värvi ? Keegi teab?
Golf II 1.6B 53Kw 89a.

Vasta

Mine “Elektroonika”