G4 airbag tuli põleb

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas dcshoes » 04 Dets 2015, 13:04

Mure lihtne. Sattusin autole millel airbag tuli põleb ja omanikul kuulsin jargmist et kui üv selle parast läbi ei saanud siis kas esinduses või kuskil pandi mingi petja vms asja ja mingi aeg ei näidanud ja nüüd jalle . Kus vea otsida kuidas kontrollida ja mis teha et korras oleks. Ei meeldi üldse põle aid ebavajalikud tulukused.

Tanud

Autoks vw G4 1,8t
nissan 300zx z32
vw touran 2010

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas dellu » 04 Dets 2015, 13:22

Mõistlik on diagnostika teha. Vigu võib miljoneid olla, näiteks roolilint puruks, istmete alused ei anna ühendust jne. AB viga ei kao ise ära ka kui ahel taastub. Tallinnas võin aidata ja vajadusel leiaks vast vajaliku jupi ka.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas copilot » 04 Dets 2015, 23:43

Teema algataja asemel oleks kirjutanud: mulle ei meeldi üldse,kui turvalisust mõjutav süsteem ei ole töökorras ja nn takistid kuskil ahelas on "kakast saia tegemine". PS! Vaevalt,et esinduses selliste asjadega tegeldakse, et vigasele airbagi süsteemile pannakse vahele takisteid tule kustutamiseks....pigem seda teinud made in kuuri taga vaasja! Ja no tõesti...sellisele masinale saad enamus juppe kilo hinnaga kasutatult....isegi vigaseks muutunud airbagi vahetanud Boral(sama nagu G4) ja maksis kroonide ajal 500EEK(jupp tuli Seati pealt)....ja ei tulnud mõttesegi kuskile takisteid("petjaid") paigaldada! Ja diagnost annab ennekõike suuna kätte mida kontrollida kui see tuluke põleb seal...mind häirib rohkem mõte mitte toimivast turvasüsteemist kui mõte, et ma ei saa järgmisest ülevaatusest läbi...kas autoga sõidad sina või ülevaatuspunkti töötaja?
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
Mazz
Huviline
Postitusi: 1396
Liitunud: 02 Dets 2008, 14:48
Auto: Skoda Octavia 1Z
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas Mazz » 05 Dets 2015, 10:37

Pane kaabel takka ja tee asi korda. Endalgi tekib aeg-ajalt veakood, nullib ära ja jälle rahu majas.

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas dcshoes » 05 Dets 2015, 12:11

Kuule ma raakisin edasi vaid müüa juttu nii et oma juttu võid oma sõpradele tulistada . Airbag kn teab küll mis turvasysteem mille parast ma muretsema pean. Ma arvan et foorum ongi selleks et nõu küsida kuid sinu suhtlemisega ei soovi siin isegi midagi arutada edasi. Pöördun parem dellu juurde. Tundub vähe mõistlikum ja oskab inimestega suhelda.
nissan 300zx z32
vw touran 2010

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas dcshoes » 05 Dets 2015, 12:36

copilot kirjutas:Teema algataja asemel oleks kirjutanud: mulle ei meeldi üldse,kui turvalisust mõjutav süsteem ei ole töökorras ja nn takistid kuskil ahelas on "kakast saia tegemine". PS! Vaevalt,et esinduses selliste asjadega tegeldakse, et vigasele airbagi süsteemile pannakse vahele takisteid tule kustutamiseks....pigem seda teinud made in kuuri taga vaasja! Ja no tõesti...sellisele masinale saad enamus juppe kilo hinnaga kasutatult....isegi vigaseks muutunud airbagi vahetanud Boral(sama nagu G4) ja maksis kroonide ajal 500EEK(jupp tuli Seati pealt)....ja ei tulnud mõttesegi kuskile takisteid("petjaid") paigaldada! Ja diagnost annab ennekõike suuna kätte mida kontrollida kui see tuluke põleb seal...mind häirib rohkem mõte mitte toimivast turvasüsteemist kui mõte, et ma ei saa järgmisest ülevaatusest läbi...kas autoga sõidad sina või ülevaatuspunkti töötaja?

Mind ei huvita sinu arvamus ja mis häirib. Oleks võinud küsimusele vastata aga nagu näha mõttetu möla vaid. Teine kord kui aitada ei oska ära kirjuta kah midagi.
nissan 300zx z32
vw touran 2010

Kasutaja avatar
masuurik
Huviline
Postitusi: 856
Liitunud: 26 Mai 2008, 20:46
Auto: QUATTRO 5.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 3 korda

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas masuurik » 07 Dets 2015, 19:13

Saan sind aidata nii diagnostika, kui ka katkiste juppide vahetusega. Tavapäraseks veaks roolilint, istmealused andurid, pistikud jne.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas rako » 07 Dets 2015, 19:19

Mina olen vähemalt 3 el MK4 la kohanud istmealuse pistiku viga. Üldiselt on asi päädinud selle puhastamisega ja olen veast jagu saanud.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

dcshoes
Huviline
Postitusi: 573
Liitunud: 26 Mär 2009, 23:21
Auto: vw passat b6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas dcshoes » 07 Dets 2015, 19:26

Hetkel avastasin et juhi pool uputab salongi ja arvan see vqibki kah viga olla :S
nissan 300zx z32
vw touran 2010

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas copilot » 07 Dets 2015, 22:46

dcshoes kirjutas:
copilot kirjutas:Teema algataja asemel oleks kirjutanud: mulle ei meeldi üldse,kui turvalisust mõjutav süsteem ei ole töökorras ja nn takistid kuskil ahelas on "kakast saia tegemine". PS! Vaevalt,et esinduses selliste asjadega tegeldakse, et vigasele airbagi süsteemile pannakse vahele takisteid tule kustutamiseks....pigem seda teinud made in kuuri taga vaasja! Ja no tõesti...sellisele masinale saad enamus juppe kilo hinnaga kasutatult....isegi vigaseks muutunud airbagi vahetanud Boral(sama nagu G4) ja maksis kroonide ajal 500EEK(jupp tuli Seati pealt)....ja ei tulnud mõttesegi kuskile takisteid("petjaid") paigaldada! Ja diagnost annab ennekõike suuna kätte mida kontrollida kui see tuluke põleb seal...mind häirib rohkem mõte mitte toimivast turvasüsteemist kui mõte, et ma ei saa järgmisest ülevaatusest läbi...kas autoga sõidad sina või ülevaatuspunkti töötaja?

Mind ei huvita sinu arvamus ja mis häirib. Oleks võinud küsimusele vastata aga nagu näha mõttetu möla vaid. Teine kord kui aitada ei oska ära kirjuta kah midagi.
Loe oma esimene postitus uuesti läbi! Täis kirjavigu, nagu oleks joogise peaga kirjutanud v jäi koolis vastav tund poppi tehes läbimata?
Ja vastasin kokkuvõttes: mine diagnosti,viga võib olla teab kus...kahtlustasin ise kah algul istme alust viga nagu siin paljud! Sellise asja puhul annab suuna kätte diagnost(veakoodide lugemine antud juhul) mitte kohvipaksu pealt lugemine. Minul oli hoopis kõrvalistuja airbag kutu mitte mingi lihtne pistiku viga istme all ja diagnost andis asjale vastuse! Ja sinu rämedaid kirjavigu täis mull jättis mulje, et oled sitast saia tegija ja sry kui ärritasin oma arvamusega. Ja aidata tõesti ei oska peale soovituse: otsi keegi, kes loeks välja veakoodid-kui sa ikka selle peale see natuke raha kulutada raatsid.... vastasel juhul võid kontrollida teab mida aga veani ikka ei jõua: PS! Paljude airbagi vigade puhul tahab süsteem, et vigade kustutamine toimuks ka peale süsteemis oleva vea kõrvaldamist ning vastasel juhul võib tuluke ikka armatuuri jääda ka peale vea kõrvaldamist! Seega jõudu....kui oled piisavalt hea ninaga selgeltnägija siis lihtsalt joppas!
Diesel Power KEEPS ME GOING

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas tlauri » 07 Dets 2015, 23:10

Dellu ütles esimeses postituses kõik ära ja pakkus ka abi. Miks tülitseda? ;)
Parem sessioonile vastavalt väike huumor. Pildi nimi: "rõõm on koos taaskasutusega".
Pilt
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: G4 airbag tuli põleb

Lugemata postitus Postitas Siim » 08 Dets 2015, 09:29

TRa sa oled ikka täiesti hälvik. Mida perset torgib sind Esha auto?(eks auto..) Sõida enda autoga ja ära üldse tule siia foorumisse enam kommenteerima.

Vasta

Mine “Elektroonika”