VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
indrekkaiste
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Jaan 2017, 20:15
Auto: Volkswagen Passat 1.8 B5(3B)
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas indrekkaiste » 30 Jaan 2017, 20:48

Tervist otsiks abi tulede teemal. Kuna endal 99a passat ja originaal tuled on suht kusised siis sooviks need välja vahetada angel eyede vastu mis sisaldavad tervet xenon süsteemi. kuidas see süsteem täpsemalt peaks välja nägema ja millised tulesid ise soovitate või on lihtsam vanad tuled ära pollida ja sinna xenonid panna? Oleks abi eest väga tänulik.

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas silverpik » 30 Jaan 2017, 23:12

Ära punnita nende angel-eyes disaintuledega - saad stiilse asja, aga egas valgust rohkem tulema hakka. Ma võtsin korralikud Depo luubid (mõeldud halogeenile) ning need näitavad ka halogeenidega paremini kui mõne mehe xenonid. Ja xenonid DEPO tulede sees näitavad... ütleme nüüd niimoodi, et reguleeritud tuledega vastutulijad on rahul ja mina näen ees toimuvat kenasti.

Vanadele sa xenonit sisse ei pane. St reflektortuli ei ole võimeline kiirt niimoodi murdma ja jääb vastutulijaid pimestama. Rekkad ja bussid eriti agaralt tõmbavad täistulesid peale. Kas poleerid orig, tuled ja paned halogeenid sisse; ostan uued TYC vms reflektortuled (35 euri tükist) ja paned halogeenid sisse või siis ostad luubid ja paned halogeenid sisse. Xenon sisse ja TÜV läbimine tähendaks xenonile mõeldud tulede ostmist, kaldeandurite ja tulepesurite lisamist. Ja kui kasutadki neid odavaid hiina xenone, siis enne TÜV jms hakkad halogeenide vastu neid vahetama.
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

ristokkk
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 14 Nov 2011, 19:50
Telefon: 53550592
Auto: B5(81kw), B6(77kw)
Asukoht: Lõuna- Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas ristokkk » 30 Jaan 2017, 23:43

Need inglisilmad on minu arust tobedad veidi. Passat B5 on loomupoolest tagasihoidlik auto ning kui seal pole mingeid suuremaid väliseid modifikatsioone tehtud siis ei mõju nad kuigi soliidselt. Nagu läti tuuning vms.
Vanade tulede poleerimine veidi aitab kuid tulemus pole püsiv. Reflektorid ka ju niikui nii vanad. Ja Reflektoriga tule sisse ära pane kunagi HID tehnoloogiat. Lihtsalt ära pane. Põhjustad mõne surma ka tulevikus niimoodi. Minu jaoks oleks ainult kaks varianti. Kas uued halogeeni esituled või uued tavalised luuptuled. Kas Hid tehnoloogiale või halogeenile on sinu valik.
Endal B5-el on Depo luubid juba 4-5 aastat Neil on peal xenoni tähistused ning mingid 60 eurised 5000k xenonid sees. Tuled näevad peale selliseid aastaid nagu uued välja ning käsi südamel... valgustus on ülihea. 3 korda olen käinud ülevaatusel niimoodi, et pole xenoneid välja võtnud. Ülevaataja pole eriti päri olnud sest mul puudub automaatne kõrguse regulaator kuid on läbi lasknud sest tuled tekitavad eeskujuliku joone ning grammigi valgust ei haju väljapoole valgustusala. Midagi pole alt vedanud ning see 4-5 aastat ei tea ma mis on pirnivahetus autol. Mõnus

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas silverpik » 31 Jaan 2017, 00:27

Kui mõtled, kust neid DEPO tulesid saada, siis mina tellisin mõned kuud tagasi siit: http://carolim.ee/passat-b5/6146-volksw ... tuled.html

Vend tellis enda G4'le mingid no-name angel-eyes hiinakad – seda siis võrdluseks. Vahet pole mis halogeenid sisse paned - muhvigi ei näe sõita. Aga lõppkokkuvõttes - saad mille eest maksad ;)
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

ivohi
Huviline
Postitusi: 839
Liitunud: 24 Sept 2008, 14:51
Auto: Passat '00 Passat '92 Transporter '86 Polo '78
Asukoht: Tallinn/Põlvamaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas ivohi » 31 Jaan 2017, 10:08

Jõhker hind on ikka seal carolimis, ise ostsin praktiliselt 2x soodsamalt samad tuled.

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas silverpik » 31 Jaan 2017, 10:27

Oleks sa seda varem öelnud... uurisin enne ostu veel foorumist, kust saaks neid.... ;)

Aga kust siis 2× soodsamalt saab?
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

ivohi
Huviline
Postitusi: 839
Liitunud: 24 Sept 2008, 14:51
Auto: Passat '00 Passat '92 Transporter '86 Polo '78
Asukoht: Tallinn/Põlvamaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas ivohi » 31 Jaan 2017, 12:13

Ma tellisin fk-shop.de.
Vaatasin just kiirelt üle, praegu natuke kallim seal. Kuskil 140€ vms tuleb saatmisega.
Ma sain omal ajal 120'ga.

indrekkaiste
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Jaan 2017, 20:15
Auto: Volkswagen Passat 1.8 B5(3B)
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas indrekkaiste » 31 Jaan 2017, 21:45

ristokkk kirjutas:Need inglisilmad on minu arust tobedad veidi. Passat B5 on loomupoolest tagasihoidlik auto ning kui seal pole mingeid suuremaid väliseid modifikatsioone tehtud siis ei mõju nad kuigi soliidselt. Nagu läti tuuning vms.
Vanade tulede poleerimine veidi aitab kuid tulemus pole püsiv. Reflektorid ka ju niikui nii vanad. Ja Reflektoriga tule sisse ära pane kunagi HID tehnoloogiat. Lihtsalt ära pane. Põhjustad mõne surma ka tulevikus niimoodi. Minu jaoks oleks ainult kaks varianti. Kas uued halogeeni esituled või uued tavalised luuptuled. Kas Hid tehnoloogiale või halogeenile on sinu valik.
Endal B5-el on Depo luubid juba 4-5 aastat Neil on peal xenoni tähistused ning mingid 60 eurised 5000k xenonid sees. Tuled näevad peale selliseid aastaid nagu uued välja ning käsi südamel... valgustus on ülihea. 3 korda olen käinud ülevaatusel niimoodi, et pole xenoneid välja võtnud. Ülevaataja pole eriti päri olnud sest mul puudub automaatne kõrguse regulaator kuid on läbi lasknud sest tuled tekitavad eeskujuliku joone ning grammigi valgust ei haju väljapoole valgustusala. Midagi pole alt vedanud ning see 4-5 aastat ei tea ma mis on pirnivahetus autol. Mõnus
Mis hinnad neil oleks siis või pollida originaalid 2ra ja panna halogeenid sisse või tuleb lihtsam proovid lihtsalt kangemat kaugtule pirni pollitud tuledega?

indrekkaiste
Uustulnuk
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Jaan 2017, 20:15
Auto: Volkswagen Passat 1.8 B5(3B)
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas indrekkaiste » 31 Jaan 2017, 21:48

aga kui tummised kaugtule pirnid kannatab 99a b5-le panna ?

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas silverpik » 31 Jaan 2017, 22:02

Mis parim praegust saadaval? Osran Nightbreaker Unlimited vist.

Kui sul on tagant reflektorid korras (ei ole maha tulemas peegelduv kiht), siis jah alustuseks poleeri ära. Liivapaberiga vesilihv ja Commandant 6 vms asjaga viimane poleerimine, vaata mis saab. Aga esmalt ikka tulede klaas korda, enne seda täit selgust saa.
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

ristokkk
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 14 Nov 2011, 19:50
Telefon: 53550592
Auto: B5(81kw), B6(77kw)
Asukoht: Lõuna- Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: VW Passat 99a B5 originaal tuled angel eyesi vastu

Lugemata postitus Postitas ristokkk » 01 Veebr 2017, 00:04

indrekkaiste kirjutas:
ristokkk kirjutas:
Mis hinnad neil oleks siis või pollida originaalid 2ra ja panna halogeenid sisse või tuleb lihtsam proovid lihtsalt kangemat kaugtule pirni pollitud tuledega?
http://alvadi.ee/varuosad/volkswagen/pa ... 7/esituli/
Hinnad on jõhkralt tõusnud. Ise ostsin mingi 75 Euri tuli kunagi. Kui raha on siis kindlasti soovitan luupe. Kui mitte nii väga siis proovi poleerida ja kui ikka ei saa tulemust siis kasvõi tavalised uued. Need ei maksa midagi suurt. Kangemaid pirne võid proovida siis kui klaasid on poleeritud. Vastasel juhul saa ei saa efekti. Lööb sul ninaaesise valgeks aga kaugemale see valgus ei ulatu.

Vasta

Mine “Elektroonika”