Passat 95a, 66kw, diisel, ei käivitu

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
laur87
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:16
Auto: vw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat 95a, 66kw, diisel, ei käivitu

Lugemata postitus Postitas laur87 » 15 Juul 2017, 17:29

Hei. Uuriks maad, kas kellelgi tuttav olukord või keegi teaks, mis võib viga olla?
Situatsioon selline, et tankimise ajaks jätsin masina seisma, autosse tagasi istudes süütelukus midagi enam ei toimunud. Võti keerab täiesti tühja ja puldist enam uksed ei lukusti. Veidi nagu tunduks immos asi olevat, armatuuril ükski tuli ei põle. Samas enne seda mitte üht probleemi süüteluku või signaga. Uksed puldist kinni vajutades sureks nagu seal ukse sees midagi. Sai proovitud uue akuga, aga karta oli, et see probleem pinges ei ole. Seda ka, et kui võti lõpuni keeratud, siis makk hakkab tööle, aga süütelukus tõesti mitte üks klõps ja armatuuril tuled täiesti null.
Aitäh, kui keegi süveneda viitsib! Kena suve :)
Viimati muutis J.Aru, 25 Juul 2017, 09:09, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Pealkirja informatiivsemaks muudetud

Kasutaja avatar
silverpik
Veteran
Postitusi: 928
Liitunud: 08 Sept 2014, 11:53
Telefon: +372 5335 9600
Auto: VW Passat B5 1.9 TDI 81kW "Traktor" VW Passat B5.5 2001 96kW 4motion
Asukoht: Tartu/Kambja
Tänanud: 110 korda
Tänatud: 99 korda
Kontakt:

Re: passat 95a, 66kw, diisel

Lugemata postitus Postitas silverpik » 15 Juul 2017, 19:40

Mitte et ma nüüd asjadest vägapalju teaks, aga puusalt tulistades pakuks süütelukupõhja, mis saba andnud.
“I have approximate knowledge of many things” - Demon Cat
Veebilehed ja SEO, digiturundus, disainid ja palju muud - aitame leida kuluefektiivsed lahendused paljudele muredele Hundikuu Agentuur

baster
Huviline
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Nov 2009, 11:33
Auto: vw passat B6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: passat 95a, 66kw, diisel

Lugemata postitus Postitas baster » 16 Juul 2017, 01:16

Mul oli kunagi signaga probleem(sama auto) .. mingi soss signavend oli valesti ühendanud. Vahel ei tahtnud ka kàima minna.. et vaata signa yle vôi lase kellegil vaadata.. vb mingi juhe jampsib kuskilt.. oletan. Aga imelik oli se,et se viga ilmnes alles tunduvalt hiljem.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: passat 95a, 66kw, diisel

Lugemata postitus Postitas dellu » 17 Juul 2017, 10:29

baster kirjutas:Mul oli kunagi signaga probleem(sama auto) .. mingi soss signavend oli valesti ühendanud. Vahel ei tahtnud ka kàima minna.. et vaata signa yle vôi lase kellegil vaadata.. vb mingi juhe jampsib kuskilt.. oletan. Aga imelik oli se,et se viga ilmnes alles tunduvalt hiljem.
Lisaks pandud signa võib sellist asja teha küll, kui ta ise ka enam ei toimeta. Ilmselt on pandud nn mootoriblokeeringu relee/ahel süüte vahele. Kas seda nüüd just soss-seppaks nimetada saab ma ei tea, nagu baster väitis. Seda võib ju ühendada täpselt nii, nagu paigaldaja tahab ja viitsib. Üldiselt jah läheb kas starteri või kütusepumba vahele, aga olen ka näiteks pihustite juurde välja vedanud ühel kallil autol nn immo lahenduse. Palju õnne, kes seda kunagi peab remontima hakkama, kui peaks otsa saama (auto läks Prantsusmaale hiljem).
Aga jah esmalt vaata signa kaitsmed üle. Enamasti pannakse see kuskile juhi jalge juurde armatuuri alla. Kui on nn kõik ühes pudinas, kus pasunasse läheb paks kaablikimp, siis võib kaitse ka kuskil kapotiall olla (oleneb kust toide võetud). Aga noh tõenäoliselt on pigem see signa ilmselt surnud (auto vanust vaadates).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

baster
Huviline
Postitusi: 133
Liitunud: 21 Nov 2009, 11:33
Auto: vw passat B6
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: passat 95a, 66kw, diisel

Lugemata postitus Postitas baster » 17 Juul 2017, 23:04

Jama oli selle autoga toimetada .. ôhtu toimetas kenasti ja hommikul enam kàima ei làind. Viisin siis sleppis remonti ja se kes parandas autot kirus , et valed voolud signale antud..sealt se sosssepp tuli.. helistasin siis sellele tegelasele kes paigaldas... vastus tuli mina pole pannud signa .. mina ei tea midagi .. ajab lihtsalt kiruma selline tegelane

laur87
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:16
Auto: vw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: passat 95a, 66kw, diisel

Lugemata postitus Postitas laur87 » 24 Juul 2017, 15:15

Tänud kõigile kaasa mõtlemast.
Viga oli süütelukus, alt väänderaud või kuidas iganes nimetada puruks. Veider muidugi, et see tankimise ajal juhtus ja kuidagi ei osanud seostada. Ja et uksed enam puldist ei lukustunud. Nüüd kõik korras.
Tänud!

laur87
Uustulnuk
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Juul 2017, 17:16
Auto: vw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat 95a, 66kw, diisel, ei käivitu

Lugemata postitus Postitas laur87 » 03 Mär 2018, 17:44

Tere

Pool aastat möödas ja jälle vaja tegemate nõu.
Teema siis selline, et varem juba on olnud olukorrad, kus sooja mootoriga süüdet keerates korra käivitub ja siis sureb välja. Nii siis 2-5 korda ja olen ikka käima saanud.
Täna siis olukord, kus enam käima ei jäägi. Korra nagu võtab tuurid üles ja siis kõik. Peale kümnendat korda hakkas veel miskit häält ka tegema, kui välja suri, asjatundmatuna võiks oletada, et seda häält tegi starter.
Kas kellelegi tundub tuttav olukord?

Tänud ette!

Vasta

Mine “Elektroonika”