Golf 4 kellaplokki vahetus

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
simo88
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 15 Nov 2009, 16:09
Auto: golf3 vr6, , golf 4 VR5, D2 A8 , B5 A4q
Asukoht: Eesti-Valga
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Golf 4 kellaplokki vahetus

Lugemata postitus Postitas simo88 » 05 Sept 2017, 09:42

Tere, mure selline, et vaja 2000 aasta Golf 4 kellaplokk väljavahetada. Kas on väga raske pärast immo maha saada? Või vaja veel midagi vahetada?
Et kui keegi teab midagi siis võiksite natuke tarkust jagada.

Ette tänades
Simo

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 kellaplokki vahetus

Lugemata postitus Postitas dellu » 05 Sept 2017, 09:45

Ei ole raske maha saada, kui sul õiged seadmed. Aga tõenäoliselt ei ole :), selleks vaja spetskaableid. Suvalise VCDSiga ei tee midagi peale viimase seostamise. PIN koodi kättesaamiseks ikka muud seadmed.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

simo88
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 15 Nov 2009, 16:09
Auto: golf3 vr6, , golf 4 VR5, D2 A8 , B5 A4q
Asukoht: Eesti-Valga
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Re: Golf 4 kellaplokki vahetus

Lugemata postitus Postitas simo88 » 05 Sept 2017, 10:11

Aga muidu pole midagi muud vaja vahetada? Ega ma ise ei hakkagi sellist asja näppima vaid viin auto tegemisse, lihtsalt oli vaja infot, et kas vaja veel midagi muuta või vahetada.
dellu kirjutas:Ei ole raske maha saada, kui sul õiged seadmed. Aga tõenäoliselt ei ole :), selleks vaja spetskaableid. Suvalise VCDSiga ei tee midagi peale viimase seostamise. PIN koodi kättesaamiseks ikka muud seadmed.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Golf 4 kellaplokki vahetus

Lugemata postitus Postitas dellu » 05 Sept 2017, 11:02

Muud vaja ei ole jah tõenäoliselt. 2000 on ilmselt veel immo2 kelladeplokk, seal võtmed uuesti õpetatavad, immo 3 puhul 99% juhtudel üle kantav, aga alati pole õnnestunud (siis uusi kiipe ka vaja). Mis mootorile muidu läheb? Mul üks sama ajastu disla plokk olemas ja müügis, millel PIN kood ka olemas (saab kaasa). Siis saaks ilmselt juba iga kaabliga kohalik kutt hakkama. Ega suurem osa töökodasid ilmselt ei oska ka sul seal midagi peale hakata, suht spetsiifiline teema siiski. Kas esindus, Forss (ma ei tea kas Tartus teevad - Tallinnas teevad) või siis ilmselt mõni entusiast. R36 näiteks lõuna-Eestis.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

simo88
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 15 Nov 2009, 16:09
Auto: golf3 vr6, , golf 4 VR5, D2 A8 , B5 A4q
Asukoht: Eesti-Valga
Tänanud: 0
Tänatud: 4 korda

Re: Golf 4 kellaplokki vahetus

Lugemata postitus Postitas simo88 » 05 Sept 2017, 11:22

Autoks on Golf4 2,3 VR5 4motion 2000 aasta oma. No Valgas on 1 korralik tegija olemas kellel on kõik vajalikud seadmed ja oskused, aga ma viin Lätti auto tegemisse. Lasen korraga airbagi tule ka ümber teha, et põleks nii nagu vaja isegi siis kui juhe tagant ära võtta. Auto on mõeldud jääraja jaoks :)
dellu kirjutas:Muud vaja ei ole jah tõenäoliselt. 2000 on ilmselt veel immo2 kelladeplokk, seal võtmed uuesti õpetatavad, immo 3 puhul 99% juhtudel üle kantav, aga alati pole õnnestunud (siis uusi kiipe ka vaja). Mis mootorile muidu läheb? Mul üks sama ajastu disla plokk olemas ja müügis, millel PIN kood ka olemas (saab kaasa). Siis saaks ilmselt juba iga kaabliga kohalik kutt hakkama. Ega suurem osa töökodasid ilmselt ei oska ka sul seal midagi peale hakata, suht spetsiifiline teema siiski. Kas esindus, Forss (ma ei tea kas Tartus teevad - Tallinnas teevad) või siis ilmselt mõni entusiast. R36 näiteks lõuna-Eestis.

Vasta

Mine “Elektroonika”