Airbagi tuli

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

GTI
Moderaator
Postitusi: 7833
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 176 korda

Airbagi tuli

Lugemata postitus Postitas GTI » 23 Nov 2018, 08:51

t6nis3 kirjutas:
23 Nov 2018, 00:19
Elektri juppide kohapealt, on arusaadav. Müüd siiski kasutatud elektroonika juppe. Kuidas olen kindel,et kasutatud varuosa on töökorras?
See ongi loterii. :D Samas saad ise ka aru et auto vigane el. süsteem võib ostetud osa ära lõhkuda. Alternatiiviks osta uus poest garantiiga. Samas ei võta kauplus ka ostetud el. osa tagasi kui see on auto küljes käinud (jäljed klemmidel peal) e. olukorras kus sisuliselt ostja tahab proovida kas diagnoos oli õige ja viga oli ostetud varuosas või kuskil mujal. Mõistlik siiski elektrik auto juurde lasta kes vea üles otsib selmet ise tarka mängida - siis ka elektrik vastutab.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Airbagi tuli

Lugemata postitus Postitas dellu » 23 Nov 2018, 09:40

Jah loomulikult elektriosadel jääb oht, et midagi ajas sureb ja sellise asja saab vast ikka lahendatud mõistlikult. Ma olen kõik oma autod ise Inglismaalt siia sõitnud ja tean mis toimib ja ei. Seetõttu saangi enamasti kindel olla, mida müün.

Mis sinu ütlemistesse puutub, siis seda ma ei hakka kommenteerima pigem. Miks ma sinuga vestelda ei viitsi tead vast ise ka. Nõuad mult foorumi juhtkonna mobiilinumbreid, kuna ma olen mode ja pean neid sinu arvates teadma. Ma olen siin vabatahtlik moderaator, mitte mingi foorumi pressiesindaja.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

t6nis3
Huviline
Postitusi: 2564
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 31 korda

Airbagi tuli

Lugemata postitus Postitas t6nis3 » 24 Nov 2018, 01:25

Oot oot,Dellu.Pole sinuga rohkem pikemalt rääkinud,kui siis,suvel kui tahtsin G2. pikaklaasiga esiust. G T I. Autol ei ole vigane elektri süsteem..Lihtsalt õhupadja aju andis saba Arvan mina.Enne ei tea,kui saaks selle jupi. Eelnevad lülid on kontrollitud. Testriga .Lint. Rool vahetatud. Dellu. Kui palju küsid kollase pistiku õhupadja aju eest? JA teema väliseks jutuks. Ärge vaadake postituse kellaaega negatiivselt.Olen vahetustega tööl. Aga Dellu,sinu tekst ,,nõuad mult (minult) juhtkonna....Unusta ära.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Airbagi tuli

Lugemata postitus Postitas dellu » 26 Nov 2018, 10:44

Ma pole sinuga kunagi mingist G2-st rääkinud. MUl isegi pole sellist autot :). Sul kõik nagu pudru ja kapsad. Ütle mis koodiga aju vaja, siis vaatan kas on.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Elektroonika”