Audi 80/90 VDO näidikute paigaldamine 2.0 16v ABF motoorile

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Martti
Huviline
Postitusi: 289
Liitunud: 12 Apr 2004, 14:14
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Audi 80/90 VDO näidikute paigaldamine 2.0 16v ABF motoorile

Lugemata postitus Postitas Martti » 25 Apr 2020, 10:07

Soov paigalda audi VDO lisanäidikud ABF 2.0 16v mootori külge.
ABF mootoril on õlifiltri jala küljes kolm andurit:
õlitemperatuur MFA jaoks - kuna MFA-d ei kasuta, siis kas selle anduri skaala sobib VDO -150 või -170 kraadi skaalaga?
2tk õlirõhulülitid (alumine ja ülemine rõhulüliti) - Kas ühe lüliti saab asendada audi orginaal suure kahe klemmiga rõhuanduriga? Kas audi rõhuanduril on sees ka min rõhulüliti?

Seega jääks org temp andur, kõrgem õlirõhulüliti ja audi org õlirõhuandur + alumine rõhulüliti?

Kas audi orginaal juhtmestikus oleva relee võib vahelt ära võtta? Milleks see üldse seal on?

Illustreeriv pilt andurist:
Pilt


Terv,
Martti
Jooge piima!

tegelane5
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 28 Dets 2005, 22:56
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 10 korda

Audi 80/90 VDO näidikute paigaldamine 2.0 16v ABF motoorile

Lugemata postitus Postitas tegelane5 » 25 Apr 2020, 15:06

Ma olen kunagi aretanud need lisakellad Audile millel neid polnud.
-Õlirõhu andur (kahe otsaga kobakas) läks õlitule anduri asemele;(pläristaja andur on veel eraldi);
-õli temp anduri panin plokikaane otsa, seal oli mingi kuuskant punn mille asemele sai selle keerata; Kuigi Golfil vist seal käibki õliandur :idea:
-Variant on pläristaja andurist loobuda ja panna selle asemele õli temp andur, õli tulest on küll tegelikult;
-"Relee" peaks tumendama kellade taustavalgust aga tarbib põhivoolu süütest mitte ei koorma ülejäänud armatuuri taustatulesi; Enda omal panin ma nende tulukeste asemele LEDid ja voolu võtsin süütest nagu voltmeeter, nii põlesid lisakellad ühe ühtlusega kogu aeg aga pimedas see ei seganud kuna Audi 80nel on nad nii all;

Vasta

Mine “Elektroonika”