Passat b5 kõrvalistujapoolne täistuli

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
RasmusK96
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 13 Veebr 2021, 22:54
Telefon: 53678051
Auto: MB w203 22cdi, VW Passat B5 1.9 Tdi
Asukoht: Rakvere
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat b5 kõrvalistujapoolne täistuli

Lugemata postitus Postitas RasmusK96 » 13 Veebr 2021, 23:11

Hei, nimelt probleem B5´e kõrvalistujapoolse täistulega. Kaitsmeplokis oli kaitse ära sulanud, sulatas ka selle kaitsme ümbert niimoodi, et enam uut kaitset sisse ei saa panna. Võtsin kaitsmeploki tagant plastiku lahti ja vaatasin, et üks juhe oli mingi maani ära sulanud. ma pole küll mingi elektrik, kuid proovisin uuesti kaitsme vahele panna kaitsmeploki tagant lõigates sulanud juhtmest jupi maha ilusa juhtmeni ja klemmid otsa, et uus kaitse vahele panna ja nüüd täistuli mitte ei põle kogu täiega vaid hõõgub õrnalt nagu võrreldes juhipoolse täistulega. Mis teha või kuskohast viga edasi otsida?
Lihtsalt mainin, et auto seisis pool aastat ja ma üritan sellele eluvaimu sisse ajada. Kaitse juba oli sulanud enne ostu, kuid nüüd alles märkasin.
Kõige naljakam on see, et iseenesest selle kaitsme all peaks käima interneedusest otsides salongivalgusti, kuid hoopis täistuli on.
Samas salongi valgustusega ka mingi anomaalia, see ka ei põle.
Kõik kaitsmed on terved iseenesest v.a siis see, mis sulanud oli.
Kuid loogika ütleb, et seal pidi olema võimsam kaitse, kui lubatud, sest naljalt ta muidu ei tohiks ära sulada ja peaks kohe lühise või ülepinge korral plõks kaitsme katki lööma ja kõik.
Ma ei tea, minul mõistus otsas aga ehk oskab keegi midagi öelda.

Rasmus

Vasta

Mine “Elektroonika”