Passat b5 airbag moodul

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
Markko
Klubiline
Postitusi: 194
Liitunud: 05 Sept 2005, 13:18
Auto: G3 1,9 TD, Golf 2 Syncro, Passat B5 1.8T, Tiguan 2.0 TSI 4Motion R-Line
Asukoht: Aruküla
Tänanud: 10 korda
Tänatud: 18 korda

Passat b5 airbag moodul

Lugemata postitus Postitas Markko » 23 Jaan 2022, 14:18

Tere,
Passat b5, 1.8T, 1997 airbagi tuli põleb, diagnostika näitab 10 erinevat viga seoses kõigega pmts, ka airbagidega mida mulle tundub et sellel konkreetsel autol polegi, või ma lihtsalt ei tea kus need olema peaks (mõlemad tagumised airbagid). Eelmise omanikuga konsulteerides selgus et sellel autol on vist kunagi see moodul vahetatud, teadmata et need moodulid on tegelikult auto konfi põhised ja töötavad komplektis koos side impact sensoritega. Seetõttu on ka võimatu mul hetkel kindlaks teha mis kodeeringuga moodul seal algselt oli. Dr Google aitas mind niikaugele et kasutatud moodulil kodeeringut muuta ei saa, teoreetiliselt saaks esindusest uue mooduli osta, millele saab vini järgi õige kodeeringu peale, aga kuna see auto sai ostetud mootori doonoriks ja see saatus ootab teda tulevikus endiselt, siis väga suuri investeeringuid sellesse teha ei taha, samas auto ise üldiselt väga kobe ja võiks oma saatust ka sõitvana oodata.

Küsimus: Kas airbagi mooduli kodeering on sõltuvuses mingitest teistest moodulitest peale side impact sensorite? Või kui mõne varuosadoonori küljest võtta tomiv komplekt (airbag moodul ja mõlemad side impact sensorid), kas see võiks minu auto peal tööle hakata?

Markko
Viimati muutis Markko, 23 Jaan 2022, 14:18, muudetud 1 kord kokku.
You know what conrods are in it? No. Wanna find out? - "Tuning Fork"

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5296
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Passat b5 airbag moodul

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 23 Jaan 2022, 14:33

Kindlalt küll ei tea väita aga usun, et B5 veel piisavalt "rumal", et teiste moodulitega airbag seotud pole. Kui oleks siis peaks ka praegu mujal veakoodid üleval olema? Kui on huvi siis saan Tallinnas prooviks anda (ja sobivusel müüa) kõigi eelduste kohaselt 97a Passati pealt tulnud airbagi aju millel mäletamist mööda olid ainult 2x esimesed airbagid. Ühe doonori küljes on kindlalt ainult esimeste airbagidega aju, auto ise 98 (97a oli elektroonika osa nii mõnetigi erinev kui roheline valgus, airbagi osa vb mitte).

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7865
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Passat b5 airbag moodul

Lugemata postitus Postitas R36 » 23 Jaan 2022, 15:05

Juhul kui 10 komponendi viga sees ja need komponendid terved siis tõenäosus on, et see aju ise küpse. Näinud korduvalt.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Elektroonika”