keskkonsooli valgustus

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
mydimees
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 19 Mai 2006, 09:28
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

keskkonsooli valgustus

Lugemata postitus Postitas mydimees » 21 Mai 2006, 14:35

kas Passatil aastast -90 ja teistel ongi siis seal keskkonsoolis aind ?ks lambike we, see mis on ventika nuppude all, kui kate eemaldada. Vahetasin ?ra ja mu arust on nigu v??ga pime see v?rk. Aind keskmine nupp (temperatuuri oma) on valge, teised on ainult ?rna kumaga. ?kki peab neid veel kuskil olema we?

zoom
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 11 Sept 2005, 21:46
Asukoht: Tallinn-Viimsi-Saaremaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas zoom » 21 Mai 2006, 14:49

arvan et ongi ainult yks pirnike, igatahes golfil on k?ll.
Kas see klaas mis seal katte all ei juhi siis valgust natukegi.
Kuigi jah ex see konsool suht h?maraks j??bki sul seal, kui ide midagi ei viitsi asemele leiutada. soovitan sul teha LED lampidest sinna mingi systeem;) see aitaks
autoplats nagu blind date

Sommu
Huviline
Postitusi: 222
Liitunud: 27 Juul 2005, 20:30
Telefon: +3725046527
Auto: G2 16v,G4 HB TDI,G4 variant TDI
Asukoht: Haapsalu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Sommu » 21 Mai 2006, 14:49

Minuteada on jah ainult ?ks. ?kki: ei ole pirn p?ris ?iges asendis, on liiga v?imas enne olnud ja sulatanud ?mbruse, valgusjuht (plastik) on m??rdunud,nupud m??rdunud. Vigasid v?ib olla mitmeid.

Edit: hiljaks j?in!

[Muudetud: 21-5-2006 Sommu]

sigaelmar
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 02 Dets 2003, 00:18
Asukoht: Ösel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas sigaelmar » 21 Mai 2006, 22:58

Kui need valgust juhtivad klaasid seal taga on korras, siis teised on enam - v?hem valgustatud. Aga rohkem pirne seal ei k?i jah, kuidagi eriti odav lahendus :(
Jooksik...

jaiks
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 24 Jaan 2006, 15:14
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jaiks » 21 Mai 2006, 23:50

Ma arvan millegip?rast, et neid valgust juhtivaid kettaid ei ole enam alles seal nuppude ?mber, nagu minulgi ja siis on t?esti v?ga nigel see valgus.

mydimees
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 19 Mai 2006, 09:28
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas mydimees » 23 Mai 2006, 12:47

no k?ik valgust juhtivad plastikud on alles aga kas siis t?esti on see valgustus lahendatud nii prostalt et aind keskmine nupp valgustatud? Igatahes v??ga n?me. Tuleb vist ise midagi leiutama hakata.

sigaelmar
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 02 Dets 2003, 00:18
Asukoht: Ösel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas sigaelmar » 23 Mai 2006, 23:05

Ise kunagi kaalusin sellist varianti nagu on selline valgusjuhe aga need olid liiga pikad ja j?i seet?ttu katki.
Jooksik...

dexter
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 31 Okt 2004, 21:29
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas dexter » 28 Mai 2006, 17:03

Originally posted by SibaliK
Milline lambike seal k?ib ?ldse (originaalis). Kiskusin konsooli lahti ja oh ?llatust, pirni polnudki sees. Oskab keegi ?elda missugune seal peaks olema?
kui ma ?ieti m?letan, siis oli see 1,2w pesata pirn
minu töö ongi teiste õpetamine

uss
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 01 Apr 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas uss » 01 Aug 2006, 12:32

Algselt postitas: mydimees
kas Passatil aastast -90 ja teistel ongi siis seal keskkonsoolis aind ?ks lambike we, see mis on ventika nuppude all, kui kate eemaldada. Vahetasin ?ra ja mu arust on nigu v??ga pime see v?rk. Aind keskmine nupp (temperatuuri oma) on valge, teised on ainult ?rna kumaga. ?kki peab neid veel kuskil olema we?
Endal on 98 aasta passat j amillegip?rast keskkonsool ei ole valgustatud. Kas keegi teab on asi sama p?him?ttega (st ?he pirniga) v?i kuidagi teisiti valgustatud. Ma m?tlen seda kohta kus on see temperatuuri nupp ja ?hu suunamise nupp ja vendika nupp.

phaetonist
Huviline
Postitusi: 240
Liitunud: 11 Dets 2005, 17:11
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas phaetonist » 01 Aug 2006, 14:16

Algselt postitas: uss
Algselt postitas: mydimees
kas Passatil aastast -90 ja teistel ongi siis seal keskkonsoolis aind ?ks lambike we, see mis on ventika nuppude all, kui kate eemaldada. Vahetasin ?ra ja mu arust on nigu v??ga pime see v?rk. Aind keskmine nupp (temperatuuri oma) on valge, teised on ainult ?rna kumaga. ?kki peab neid veel kuskil olema we?
Endal on 98 aasta passat j amillegip?rast keskkonsool ei ole valgustatud. Kas keegi teab on asi sama p?him?ttega (st ?he pirniga) v?i kuidagi teisiti valgustatud. Ma m?tlen seda kohta kus on see temperatuuri nupp ja ?hu suunamise nupp ja vendika nupp.
kekmise nupu taga on yks pisike pirnike ja see ongi kogu lugu mis sul on seal

uss
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 01 Apr 2006, 17:08
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas uss » 01 Aug 2006, 17:18

Algselt postitas: phaetonist
Algselt postitas: uss
Algselt postitas: mydimees
kas Passatil aastast -90 ja teistel ongi siis seal keskkonsoolis aind ?ks lambike we, see mis on ventika nuppude all, kui kate eemaldada. Vahetasin ?ra ja mu arust on nigu v??ga pime see v?rk. Aind keskmine nupp (temperatuuri oma) on valge, teised on ainult ?rna kumaga. ?kki peab neid veel kuskil olema we?
Endal on 98 aasta passat j amillegip?rast keskkonsool ei ole valgustatud. Kas keegi teab on asi sama p?him?ttega (st ?he pirniga) v?i kuidagi teisiti valgustatud. Ma m?tlen seda kohta kus on see temperatuuri nupp ja ?hu suunamise nupp ja vendika nupp.
kekmise nupu taga on yks pisike pirnike ja see ongi kogu lugu mis sul on seal
Kas selle konsooli mahasaamine on v?ga keeruline ette v?tmine? A muidu t?nud:)

Vasta

Mine “Elektroonika”