Passat EPB service mode

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
markstm
Uustulnuk
Postitusi: 1
Liitunud: 24 Juul 2023, 08:20
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat EPB service mode

Lugemata postitus Postitas markstm » 24 Juul 2023, 08:26

Tere,

Soov oleks vahetada Passat 2011 aasta pidureid ning oleks vaja saada EPB service mode peale.
Ma tean, et mul ühe teise margi autol sai seda peale panna hoides käsipiduri nuppu ja süüdet korraga kuniks see aktiveerus, kuid tundub et passatil vast nii ei funka.. :D

Igatahes, kas selleks peab olema OBD2 lugeja ilmtingimata, siis milline?
Kuna enda autopargis on ka muid autosi, siis see OBD2 võiks olla universaane mis sobiks igale autole.

Juhul kui kellelgi on laenata Pärnu kandis OBD2 paariks tunniks mis selle ära teeks, et saaks käpelt kasvõi tagumised ära vahetada oleks ka väga super ja oleksin meeletult tänulik.

Suured tänud!

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7865
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 48 korda
Tänatud: 229 korda
Kontakt:

Passat EPB service mode

Lugemata postitus Postitas R36 » 24 Juul 2023, 17:06

Arvad tõesti, et 40+ marki autosid saab ühe softiga teha, mis töötab eeskujulikult ja hinna osas vastuvõetav kui diagnostika elu algab b7 käsikast?

Vagile ilmselt parim odavaim on obd11, kui ei tea mida teed siis OCF maksab x krediiti aga saad töö tehtud.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Alhambra
Huviline
Postitusi: 596
Liitunud: 14 Veebr 2021, 18:54
Auto: Seat alhambra
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 34 korda

Passat EPB service mode

Lugemata postitus Postitas Alhambra » 24 Juul 2023, 17:30

Ainult pidurite jaoks küll mingit üüber spets softi pole vaja minuarust.
Ma olen erinevatel teinud ja sõbralt kõrval garaažist laenanud korraks kui vaja.
Täpselt ei teagi mis marki või kelle toodang, aga välja näeb umbes nagu mingi suvaline ebay skanner 20 eurine

Vasta

Mine “Elektroonika”