Golfi eestikeelne menüü.

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, GTI, J.Aru

Vasta
Reno88
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Juun 2026, 16:45
Asukoht: Rakvere

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas Reno88 »

Tere!

Valikus on erinevaid keeli, kuid eesti keel puudub. Kas on võimalik menüü eestikeelseks saada?
t6nis3
Ära pane mind tähele!
Postitusi: 3098
Liitunud: 22 Jaan 2012, 20:01
Auto: Golf III 1.9 TDI 81kw(104kw), Golf IV 1.9 TDI 81kw(104kw),
Asukoht: harjumaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 44 korda

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas t6nis3 »

Pooldan probleemi. Lisaks,poisid,tehniline jutt olgu ka võimalikult EESTI keelne. Eputada inglikeeles....no oled jahkõvataja,kuid foorum on EESTI keelne. Menüü on küll jah teine probleem,aga siiski ka õige küsimine.
PriitV
Huviline
Postitusi: 357
Liitunud: 10 Mär 2016, 22:53
Auto: passat b8
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 43 korda
Tänatud: 68 korda

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas PriitV »

Milline golf?
Reno88
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Juun 2026, 16:45
Asukoht: Rakvere

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas Reno88 »

2016 a. golf VII
Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 8090
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Auto: SKODA KODIAQ 2022 2.0TDI 147kw 4x4 , VW E-GOLF 2014
Asukoht: TARTU
Tänanud: 45 korda
Tänatud: 204 korda
Kontakt:

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas R36 »

Reno88 kirjutas: 22 Juun 2026, 20:22 2016 a. golf VII
Raadio saab healjuhul eestikeelseks läbi mitmete häkkidega, kellaploki pead vahetama. Mõlemal juhul vajalik paigaldada/modifitseerida juppe, mis tulemusena pole need, mis selle ajastu autole mõeldud. -> See tähendab ka rahalist kulu.

Eesti keel tuli Volkswagenile alates mudeliaastast 2018, Audil pole vist siiani.
Minu 2012 Caddy oli ka peale juppide vahetust emakeelne aga see tähendas ka pea 6-800 eurost väljaminekut. Minu puhul oli Eesti keel resultaat, mitte soov.


Hetke 2014 e-Golf on ka nùùd emakeelne aga jällegi kõrvalmõju. Uued digikellad(turuhind digikelladel 600-1000 ja rohkemgi…analoog soodsam) ning ilma navita raadio u.300 eurot ning PRO puhul veel enamgi … :)
stefeli.ee - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT CarPlay/ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus
Reno88
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Juun 2026, 16:45
Asukoht: Rakvere

Golfi eestikeelne menüü.

Lugemata postitus Postitas Reno88 »

Sel juhul ei tasu see ära ja peab ingliskeelse menüüga hakkama saama.
Vasta

Mine “Elektroonika”