Armatuuri lambi vahetus G3/Vento

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Armatuuri lambi vahetus G3/Vento

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 31 Mai 2006, 19:46

Tre,
asi siis nagu ikka, et 1 neist 2-st tulukesest on kutu. Pmst ma sain eest ?ra selle koonuse mis dashboardi k?lgedeks on ja sealt siis vaatab vastu see klaasitatud osa nagu ta on: http://www.123tacho.de/auctions/tachosc" onclick="window.open(this.href);return false; ... hite_0.jpg

Kuidas edasi? Kas peab kogu armatuuri ?levalt alates lahti kakkuma v?i kuidas sinna ligi saada?

jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 01 Juun 2006, 07:49

Aga klaasiga osa k?lgedele ma ligi ju ei p??se, kogu see osa on s?gaval armatuuri sees. Panen kaasa pildi millel on detailid nummerdatud 1,2,3. Sealt detaili nr 1 alt va teiselt poolt samast kohast eemaldasin kruvi ja sain k?tte detaili nr 2. Lisaks eemaldasin ka roolisamba katte, aga see selleks. Kas ma peaks kuidagi eemaldama ka detaili nr 3 et p??seda kelladele paremini ligi? Kui, siis kuidas selle k?tte saab?
Pilt

[Muudetud: 1-6-2006 jkristjan]

djdegree
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 14 Juun 2003, 12:16
Asukoht: Valga-Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas djdegree » 01 Juun 2006, 07:54

see klaasiga kaas k?ib suht raskelt maha sellesm?ttes et j?udu on vaja natuke kasutada kui kruvid lahti saad keeratud

magnus
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 26 Mär 2004, 14:45
Asukoht: tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas magnus » 01 Juun 2006, 13:55

tere.
Sa pead ?ra v?tma k?igepealt detaili nr 1 ja tulede l?liti v?lja t?mbama. siis saad kahelt poolt alt selle detaili number 2 kruvid v?lja keerata. siis tuleb see detail v?lja. siis j??b ainult kelladel 2 kruvi kummalgi pool ?leval nurgas lahti keerata ja siis saad n?idikutebloki k?tte.

djdegree
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 14 Juun 2003, 12:16
Asukoht: Valga-Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas djdegree » 01 Juun 2006, 14:59

ma m?tlesin sellesm?ttes j?udu et mul tuli see kaas sealt jah niimodi ?ra et pidin suht k?vasti t?mbama...

jkristjan
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jkristjan » 02 Juun 2006, 12:24

Teema lahendatud, oligi siis nii nagu ?eldi, k?lgedelt kruvid lahti ja saab kogu selle kamanda ette t?mmata. Seal kellade ploki peal siis on need 2 lampi. Lambid on mingid erilised, Saksa Autost ainult saab ja 26.- maksab. ?htul siis l?hen j?rele, siis saab teada kas saab ka asja l?plikult korda.

Vasta

Mine “Elektroonika”