K: 89a. Passatil tulede nupp jamab..

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

K: 89a. Passatil tulede nupp jamab..

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 22 Juul 2006, 23:45

..Nimelt siis on nii et ei saa kuskil ?hendust vms. et kui panen tuled p?lema ( sellest nupust mis asub armatuuris) siis v?ljast hakkavad tuled ilusti p?lema aga armatuuri tuled on kustus, enne liigutasin seda nuppu jne. ning siis korraks v?ttis valguse taha, Mis v?iks seal lahti olla?
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas heix75 » 23 Juul 2006, 08:54

Algselt postitas: Passat517
..Nimelt siis on nii et ei saa kuskil ?hendust vms. et kui panen tuled p?lema ( sellest nupust mis asub armatuuris) siis v?ljast hakkavad tuled ilusti p?lema aga armatuuri tuled on kustus, enne liigutasin seda nuppu jne. ning siis korraks v?ttis valguse taha, Mis v?iks seal lahti olla?
Kardan, et sul ikka see Passati tavaline viga, et asjad kuluvad ?ra, l?hevad tolmu/sodi jms. t?is. Kui nupu k?ljest ?ra saad, v?ta ta lahti ja vaata sisse, ehk on lihtsalt kulunud, siis l?heb sul uut nuppu vaja, kui must - puhasta ?ra. Mul omal oli suunatule kang selline. Kui auto ostsin, k?is jube kangelt ja l?puks ei t??tand suunatuli paremale ?ldse. Sai lahti lammutatud(seest oli ?ra kulunud ?hest otsast ?ks metallklemm - selle keerasime huvip?rast tagurpidi, kulumata otsa ettepoole ja t??tab j?lle :D must oli ta raibe ka, sai lisaks puhtaks ka tehtud ja nagu uus)..
Rohkemat n?u ei oska kahjuks anda..

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 23 Juul 2006, 10:15

Ai suured t?nud sulle;) Kusjuures mul ka suunaka kang jamab samuti, vasakule suunda n?idates ehk siis kangi alla liigutades ei taha suunda n?idata, vaid hakkab nagu mingit s?rinad tegema, pakun et see ei saa ?ieti yhendust. Aga kuidas ma seda suuna kangi k?tte saaksin, ehk siis roolivarda ?mbert seda plastik kopsikut mis seal on? Kas see mingite kruvidega kinni?
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

heix75
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Mär 2005, 23:27
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas heix75 » 23 Juul 2006, 11:27

Algselt postitas: Passat517
Ai suured t?nud sulle;) Kusjuures mul ka suunaka kang jamab samuti, vasakule suunda n?idates ehk siis kangi alla liigutades ei taha suunda n?idata, vaid hakkab nagu mingit s?rinad tegema, pakun et see ei saa ?ieti yhendust. Aga kuidas ma seda suuna kangi k?tte saaksin, ehk siis roolivarda ?mbert seda plastik kopsikut mis seal on? Kas see mingite kruvidega kinni?
Umbes sama suur t?? nagu s??teluku p?hja vahetus :D pead rooli lahti l?hkuma ja siis sealt tuli see kangis?steem terves t?ies v?lja. Ei m?leta kuidas see s?steem seal kinni oli - vist olid kruvid - t?pselt ei m?leta, pikapeale saime suunas?steemi lahti kah, kui see metallklemm on ?hest otsast kulunud, proovi lihtsalt tagurpidi keerata, kindlasti puhasta kogu v?rk seest ?ra, n?iteks mingi lahustiga ja pane p?rast veidi mingit m??ret ka vahele, et pehmemalt k?iks, ise kasutasin WD40 spraypudelis ?li, - esialgu p??stab see uue kangi ostmisest, ei tea kui pikaks ajaks, kuid andis remonti edasi l?kata k?ll :D

sigaelmar
Huviline
Postitusi: 269
Liitunud: 02 Dets 2003, 00:18
Asukoht: Ösel
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas sigaelmar » 23 Juul 2006, 16:09

Ma arvan, et su armatuuri valgustus jamab reostaadi p?rast, mis tulede l?liti k?rval on.
Jooksik...

Andres003
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 05 Okt 2005, 16:39
Auto: GIII 1,9TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Andres003 » 23 Juul 2006, 16:29

Algselt postitas: sigaelmar
Ma arvan, et su armatuuri valgustus jamab reostaadi p?rast, mis tulede l?liti k?rval on.

V?tsin nupu korra v?lja seal taga on see otsik kuhu sisse see nupp kinnitada ning, panin ilusti uuesti kinni tagasi ja praeg ut??tab, kardan et viga oli selles et lihtsalt sellest otsikust oli veidi lahti;)
Palju tahad, vähe saad. Vähe tahad, üldse ei saa. Üldse ei taha, peksa saad!

Vasta

Mine “Elektroonika”