K: Angel-Eye paigaldamine

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, GTI, dellu, J.Aru

Vasta
Timm20
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 19 Dets 2008, 15:23
Asukoht: Tallinn

K: Angel-Eye paigaldamine

Lugemata postitus Postitas Timm20 »

selline k?simus, et ostsin ingli silmadega tuled ja kuna inglsilmad tuleb eraldi ?hendada siis ?hendasin nad gabariitidega ( lisaks inglisilmadele olid ka ka lihtsalt 2 ledi, need ka ?hendasin).
N??d k?simus, kas ma v?in ineid (ingli silmad) kasutada p?eva tuledena ja teine k?s: kuna kui panen l?liti l?hi tulede peale siis ingli silmad ja eraldi se v?ike led j??vad ka p?lema, kas see nende pidev p?lemine v?ga kiiresti ei p?leta neid l?bi? kuidas ?ldse on inglisilmade eluigaga?

[Muudetud: 9-2-2009 daqqer]

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

mul on angel eyes gabariitide asemel ja p?evatuledeks on nad selgelt liiga n?rgad.

[Muudetud: 15-1-2009 hardrock14]
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

romeoD

Lugemata postitus Postitas romeoD »

See on umbes samalaadne v?rk, et s?idad gabariidtuledega ringi ja ei kavatsegi l?hitulesid p?lema panna(seda pilti n?eb k?vasti laup?eva hommikul valgas, kui maalt ja obesega vanapapid oma obl??d turu jaoks linna ajanud) Lubatud see muidugi ei ole. Samas on linnapildis n?ha ka bemme, millel p?levad vaid gabariidid ja siis lisaks on udutuled pandud. Ka see pole lubatud, kuid v?hemalt m?rkab neid premini kui lihtsalt gabariidtuledega s?itjaid.

Ja l?bip?letamise ning eluea kohta. gabariidtuled p?levad ka sul koguaeg ja palju sa nende pirne vahetad? Mitte eriti tihti ju. P?lemisaeg s?ltub vist ka sellest, kas on halogeentyypi pirn v?i kylmkatoodr?ngas.

Timm20
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 19 Dets 2008, 15:23
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Timm20 »

Gabariidide suhtes ma ei muretsegi, vaid pigem ingli silmade ledide kohta, kuna olen kuulnud, et nad eriti kaua vastu ei pea?

Krisss
Huviline
Postitusi: 254
Liitunud: 13 Aug 2008, 18:16
Asukoht: Tallinn

Lugemata postitus Postitas Krisss »

Ei oska ?elda ingli silmade ledide kohta, kuid tavalistel ledidel on eluiga 100 000 t??tundi.. see teeb siis ca 10-12 aastat. Tean, kuna tegin g?maasiumis ledide kohta l?put??. Kui keegi selle kohta mingisugust n?u k?sida tahab, siis ps!
Kuskilt lehelt:
Angel eyes Life span: 25000h
see teeb siis ca 3 aastat. Ei tea kas ka sellel t?ep?hi all on?!;)

[Muudetud: 15-1-2009 Krisss]
Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

rreeiixx
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 15 Mai 2007, 21:02
Asukoht: Pärnu

Lugemata postitus Postitas rreeiixx »

k?siks seda kas politseiga pole veel nende tuuning tuledega jama olnud?
Et sai k?situd nende kohta ?helt tutavalt politseinikult. Ta vastas et kui on k?ik korrekselt vormistatud ja ARKis m?rge selle kohta siis v?ivad olla vastasel juhul on neil ?igus trahvida ja korduvale saata.

199
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 21 Sept 2007, 19:22
Auto: G3
Asukoht: Viljandi

Lugemata postitus Postitas 199 »

Pilt

Minu autol on sellised tuled ees juba pea aasta.
Mingit m?rki et led-id hakkavad l?bi minema ei m?rka ja loodan, et seda ei juhtu ka :P
Isegi olen kuulnud seda, et led-i eluiga on l?putu.

Politsei kohapealt seda et miks sa peaksid arkist mingit asja taotlema. K?ik vajaminevad t?hised on minul k?ll ilusti klaasil olemas ja mundri mehed pole midagi ?elnud ega uurinud.

alts20
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 01 Sept 2005, 16:03
Asukoht: Jõgeva-Tartu

Lugemata postitus Postitas alts20 »

Algselt postitas: 199
Pilt

Minu autol on sellised tuled ees juba pea aasta.
Mingit m?rki et led-id hakkavad l?bi minema ei m?rka ja loodan, et seda ei juhtu ka :P
Isegi olen kuulnud seda, et led-i eluiga on l?putu.

Politsei kohapealt seda et miks sa peaksid arkist mingit asja taotlema. K?ik vajaminevad t?hised on minul k?ll ilusti klaasil olemas ja mundri mehed pole midagi ?elnud ega uurinud.

Miks sa arvad, et sul LEd-id seal tules on???

blade
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 22 Aug 2003, 15:54
Auto: Audi A7 3.0TFSI
Asukoht: Tartu
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas blade »

Originally posted by alts20
Algselt postitas: 199

Minu autol on sellised tuled ees juba pea aasta.
Mingit m?rki et led-id hakkavad l?bi minema ei m?rka ja loodan, et seda ei juhtu ka :P
Isegi olen kuulnud seda, et led-i eluiga on l?putu.

Politsei kohapealt seda et miks sa peaksid arkist mingit asja taotlema. K?ik vajaminevad t?hised on minul k?ll ilusti klaasil olemas ja mundri mehed pole midagi ?elnud ega uurinud.

Miks sa arvad, et sul LEd-id seal tules on???
Jah, selle illustreeriva pildi p?hjal ma ?tleks et seal on tavalised pirnid sees.

Mis puutub LED'ide elueasse siis jah antud on p?ris palju tunde, aga reaalsuses ei pea paljud pooltki etteantud tundidest. P?hiprobleemiks on niiskus ja kuumus. N?iteks v?in tuua LED parktuled mida olen p?ris mitmeid ostnud ja mis on prakselt kuu jooksul k?ik vilkuma hakanud v?i ?ldse ?ra kustunud. Eile n?gin ?hel bummul numrituledes kah vilkuvaid lede.

K?ik oleneb kvaliteedist loomulikult jne. Sest Paljudel autodel on need tehasest juba peal ja k?ik t??tab ideaalselt.

Kasutaja avatar
tibullus
Veteran
Postitusi: 1480
Liitunud: 20 Mai 2007, 18:17
Auto: Passat W8 4.0 4Motion
Asukoht: Tartu
Tänanud: 2 korda

Lugemata postitus Postitas tibullus »

Algselt postitas: 199
Pilt

Minu autol on sellised tuled ees juba pea aasta.
Mingit m?rki et led-id hakkavad l?bi minema ei m?rka ja loodan, et seda ei juhtu ka :P
Isegi olen kuulnud seda, et led-i eluiga on l?putu.
Mul p?him?tteliselt samasugused tuled. Ja mul on seal 4 pirni,mitte ledid. Vaatasingi ?xp?ev,et veits imelikult p?levad teised-kas siis pesast v?lja tulnud v?i m?ni l?bip?lenud.Nende sinna pesasse saamine on p?ris t?likas-peab h?sti t?pselt panema sest juhtmed l?hikesed ja nii kui ?he paika saad siis kipub teine v?ljalibisema.Praegu m?tlen k?ll,et oleks pidanud vist tavalised luubid muretsema. :o
W8

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 78 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Ka mul pole ledid vaid 6 tavalist pirni, seda saab v?ljast vaadeldes ka aru kui tuled p?levad. Valges on tulevad need eriti esile, pimedas aga on r?ngas 6 eredamat t?ppi, kus tuled asuvad.

Ka antud pildil on need n?ha.
Pilt
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

Vasta

Mine “Elektroonika”