Airbag

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Tkaba
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Mai 2010, 15:13
Auto: Vw Golf 4
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Airbag

Lugemata postitus Postitas Tkaba » 23 Mai 2010, 15:20

Probleem tekkis pärast esiistmete väljavõtmist(et istmekatteid kohendada). Airbag'i tuli jäi armatuuris põlema. Auto on Vw Golf 4 1999, 3-uksel luukpära. Olen proovinud mingid soovitusi ja katsetanud, kui aku juhtmed eemaldada mingiks tunniks ajaks. Aga ei näind töötavat.
Olen kõigile võimalikele lahendustele avatud.

mix17
Huviline
Postitusi: 291
Liitunud: 24 Jaan 2007, 16:40
Auto: VW Mk3 1,9Tdi 81kw
Asukoht: Lääne rajoon
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Airbag

Lugemata postitus Postitas mix17 » 23 Mai 2010, 15:24

probleem ilmselt selles et airbag_i ajuse on tulnud vigakood mida pead kustutama arvutiga.Ilmselt ütlebki sulle veakood seda et on olnud katkestus juhtmestikus.Muud seal olla ei saa ,kui sa ainult istmed välja võtsid.Otsi keegi kellel on vag kaabel ja ongi valma kohe..
Ah mida ka mina autodest tean, ;) aga ikkagi nii palju tean et naisi ja pidureid ei tohi kunagi usaldada

Tkaba
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 23 Mai 2010, 15:13
Auto: Vw Golf 4
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Airbag

Lugemata postitus Postitas Tkaba » 23 Mai 2010, 16:49

Aitähh, hakkan sellega tegelema

spooker
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 15 Sept 2008, 09:57
Auto: Touareg 2,5 128kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Airbag

Lugemata postitus Postitas spooker » 08 Aug 2010, 22:05

Mul täpselt sama mure 1999a passatiga, võtsin sammuti kohendamiseks esiistmed välja ja nüüd on istmed tagasi pandud, kuid armatuuris airbagi tuli põleb. Et siis küsimus teemaalgatajale, kust leitsid enda murele abi? Kas kaasfoorumlase VAG-comi lahendus või oli mingi muu variant?

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Airbag

Lugemata postitus Postitas copilot » 08 Aug 2010, 22:30

spooker kirjutas:Mul täpselt sama mure 1999a passatiga, võtsin sammuti kohendamiseks esiistmed välja ja nüüd on istmed tagasi pandud, kuid armatuuris airbagi tuli põleb. Et siis küsimus teemaalgatajale, kust leitsid enda murele abi? Kas kaasfoorumlase VAG-comi lahendus või oli mingi muu variant?
vastus on kasutaja mix17 postituses, airbagi veateated ise ära ei kustu.
Diesel Power KEEPS ME GOING

kal
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 09 Mär 2004, 16:47
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Airbag

Lugemata postitus Postitas kal » 22 Aug 2010, 14:05

Ei hakanud uut teemat tegema, kirjutan siia.
Eile siis Pärnust tagasi sõites sai petus Märjamaal tehtud ja töötaval autol kaassõitja sisse istudes hakkas mul järsku armatuuris põlema airbagi tuli. Auto siis VW Golf V GTi. Avastasin pärast ,et kaassõitja istme all olev juhtmete katte kaas oli lahti ja vist sinna juhtmetele kuidagi pihta läinud. Kas kellegil klubilisel on olemas VAG ots ja läpakas vajalik programm,et saaks antud vea ära kustutada. Loodan,et tegu on lihtsalt pistiku väikse veaga või sai pistik kuidagi sisse istudes nii jalaga või lahtise kaanega pihta,et ei andnud korraks voolu ja sealt viga tuli.
Nii,et asi kokku: OTSIN Tallinnas kedagi kellel siis VAG juhe ja vastav programm läpakas, saaks vaadata kas viga oli ikka selles! Võib kirjutada siia mulle ps või helistada 5546406.

Vasta

Mine “Elektroonika”