Passat B6 võti/pult

Autoelekter, elektroonika, lisaseadmed jne.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 09:39

Selline küsimus, et puldil ühest nupust lased uksed kinni, teisest avad, aga mis selle keskmisega pagasniku pildiga nupuga teha saaks? See oleks mul nagu mõttetu nupp :)

Mis funktsioon sellel on, sama nupp oli vist ka salongis kütuseluugi avamise nupu kõrval

Võti siis selline: Link
Viimati muutis argo, 29 Dets 2012, 09:44, muudetud 2 korda kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

ivohi
Huviline
Postitusi: 839
Liitunud: 24 Sept 2008, 14:51
Auto: Passat '00 Passat '92 Transporter '86 Polo '78
Asukoht: Tallinn/Põlvamaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas ivohi » 29 Dets 2012, 09:41

Kui ütled, et mõttetu nupp siis võib eeldada, et pagasnikut ta lahti ei tee sul?
Mis siis juhtub kui sa valve all seda nuppu vajutad?

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 09:42

Ma mõtlen praegu, et ma pole valve all proovinud seda vajutada... Mis ta siis tegema peaks?
Sellepärast ütlen, et mõttetu, et ma pole selle funktsioonist veel aru saanud!

Kasutaja avatar
J.Aru
Moderaator
Postitusi: 5293
Liitunud: 22 Dets 2011, 11:36
Auto: Passat B5 1.9Tdi 81kw '98(vanemate oma), B5 1.9Tdi 81kw '97, B5.5 2.5Tdi 132kw '04
Asukoht: Rahkla
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 66 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas J.Aru » 29 Dets 2012, 09:47

Muksik kirjutas:Ma mõtlen praegu, et ma pole valve all proovinud seda vajutada... Mis ta siis tegema peaks?
Sellepärast ütlen, et mõttetu, et ma pole selle funktsioonist veel aru saanud!
Peaks pagasniku luugi lahti tegema.

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 09:51

Nagu ma aru saan, siis selle nupu funktsioon on see, et kui auto on lukus ja sellele keskmisele vajutada, siis ta lukustab lahti ainult pagasniku?
Mis selle sama nupu funktsioon salongis on? Et panen salongis a la uksed lukku ja kui vajutan seal bensuluugi avamise nupu kõrval seda pagassi nuppu, siis avab ka ainult pagassi?

See on see, et autos on kaasas saksakeelsed manualid, millest ma mõhkugi ei mõika ja Inglise keelset pole netist leidnud, rääkimata Eesti keelsest.
Viimati muutis Muksik, 29 Dets 2012, 10:01, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
raitzzzz
Huviline
Postitusi: 267
Liitunud: 08 Jaan 2008, 20:30
Telefon: viisviiisviisviis7272
Auto: Golf 2, Passat B6
Asukoht: Tartu-Voore
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas raitzzzz » 29 Dets 2012, 11:49

Mis kerega sul auto on?
Ei olnud minagi kindel selles nupus ja käisin katsetamas. Tõesti tuleb sellest nupust ainult tagaluuk lukust lahti, uksed jäävad lukku.
Sedaan kerega autodel äkki avas see elektrooniliselt pagasnikuluugi, kuid pole 100% kindel.

Timpz
Huviline
Postitusi: 671
Liitunud: 16 Juul 2010, 14:09
Auto: vw passat
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Timpz » 29 Dets 2012, 11:55

Sedaan kerega auto puhul viskab ta tagaluugi lahti, kuna tagaluugis on amordid sees. Vajutad nuppu ja pagasnik hüppab lahti :)

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5317
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 29 Dets 2012, 11:59

Sedaanil viskab luugi lahti, juhul kui amordid elus on, külma ilmaga üldjuhul ei tööta eriti.
Variandil avab elektrilise luugi puhul luugi, kinni ei lähe kummalgil.



Ärge võtke isiklikut: See et keelt ei jaga ja ei oska asja kasutada, ei muuda veel asja mõttetuks :exclamation:
Viimati muutis jussike, 29 Dets 2012, 12:06, muudetud 2 korda kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 29 Dets 2012, 15:16

Ei kujuta ette, kas B6 on seda funktsionaalsust oluliselt muudetud aga näiteks minu B5.5-l on tagaluugi lukk sellises asendis, et luuk on koguaeg lukus olenemata auto valvesolekust. Ja seda puldi luugi nuppu on väga mugav vajadusel luugi avamiseks kasutada. Ei pea minema salongi nuppu vajutama ega pole ka vajadust võtmega luuki avada.

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 18:39

Mul on Variant. Kokkuvõttes siis minu meelest suhteliselt ajuvaba nupp.... Kui auto on sõidus või lähen autosse või midagi muud, siis piisab ju sellest, et teen kõik uksed lukust lahti ja sellega koostöös lukustab ju tagaluugi ka lukust lahti. Selline koomik või tähenärija on pisut kummaline olla, et istun toas näiteks ja tuleb meelde, et midagi jäi pagasnikusse... lähen siis õue ja enne auto juurde jõudmist vajutan spetsiaalselt seda keskmist nuppu :) Ma vajutan tavalist uste avamisnuppu ja ongi uksed lahti :)

Selle nupu funktsioon kõlab kuidagi totra lisanupuna - selle nupu funktsioon oleks täidetud, kui sellest luuk ise ka üles tõuseks, ilma, et ma käega jõudu peaksin rakendama!

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 29 Dets 2012, 18:54

No kui nupp ei meeldi sellisena võid ju sellele muu funktsiooni aretada. Arvestades, et nupp toimib ainult luugile, siis pole arvatavasti mingi relee süsteemiga sugugi võimatu sellele mistahes muud funktsiooni anda.

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 19:00

Nupu mõte kui selline on ju äge, kui see avaks reaalselt ka luugi, nagu uuematel autodel :) Lihtsalt antud hetkel jääb pisut arusaamatuks minu jaoks, et kunagi, kui arendajad (Loe: targad onud VW'is) selle välja mõtlesid, et siis ei suutnud sellele nupule nagu lõpuni kvaliteetset funktsiooni välja mõelda :)

Puldil on kolm nuppu ja nende kahe teise nupu funktsioon on selgelt paigas avada uksi ja lukustada uksi. Keskmise nupu funktsioon on natuke naljakas, aga ju see peab nii olema. Äkki mingi süsteemiga annaks aga hoopis aretada, et ikkagi see keskmine nupp nii tööle panna, et luuk üles ka tõuseks. Siis on vist sinna mingit uut süsteemi vaja muretseda vahele?

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5317
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 29 Dets 2012, 19:27

Muksik kirjutas:Nupu mõte kui selline on ju äge, kui see avaks reaalselt ka luugi, nagu uuematel autodel :) Lihtsalt antud hetkel jääb pisut arusaamatuks minu jaoks, et kunagi, kui arendajad (Loe: targad onud VW'is) selle välja mõtlesid, et siis ei suutnud sellele nupule nagu lõpuni kvaliteetset funktsiooni välja mõelda :)

Puldil on kolm nuppu ja nende kahe teise nupu funktsioon on selgelt paigas avada uksi ja lukustada uksi. Keskmise nupu funktsioon on natuke naljakas, aga ju see peab nii olema. Äkki mingi süsteemiga annaks aga hoopis aretada, et ikkagi see keskmine nupp nii tööle panna, et luuk üles ka tõuseks. Siis on vist sinna mingit uut süsteemi vaja muretseda vahele?
Kui tahad ise avanevat luuki, siis peaksid investeerima vähemalt veerand oma auto hinnast, et saada seda, paigaldades tõstemootorid ja vastava lukusüsteemi koos juhtmestiku ja juhtplokkidega
Kas sa muidu ikka tead seda, et seda nuppu pead 2-3 sec all hoidma, enne kui lukk avaneb.
Kui auto on lukus/valve all, saad puldidt ainult luuki lahti lasta, uksed lukust lahti ei tule. Kui luugi sulged, läheb alarm peale automaatselt tagasi, hea juhul kui oled nt autost asju võtnud ja võtme juba tasku susanud.
Ukse peal oleva nupu mõte on puht mugavuse asi, nt sõidust tulles ei ole võimalik töötava mootori korral väljast luuki avada (fooritaga ei saa sul keegi pagasnikust asju rotti panna) enne kui oled juhiukse avanud, kui sa ise mingil põhjusel ei pea autost väljuma, saad luugi avada või siis avamis loa anda sellest nupust.
Viimati muutis jussike, 29 Dets 2012, 19:29, muudetud 1 kord kokku.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 19:40

Okei, hakkab vaikselt selgeks saama teema. See, et töötava mootori ajal on luuk lukus, on igati tore ja nüüd sain selle salongis asuva nupu funktsioonist ka pildi ette. Ega jah, seda isetõusvat luuki ehitama ei hakka, ei näe vajadust sellist raha investeerida :) Aga selge, selle teemaga siis ühel pool, sain funktsioonid teada :) Tänud!

Küsin veel, kas kellegil pole B6 inglise keelset manuali pdf kujul, milles oleks siis seletused salongi funktsioonide ja kompuutri funktsioonide kohta? Olen surfanud, kuid õiget asja pole nagu leidnud. Laias laastus on nagu selgeks endale need tehtud, aga loeks hea meelega ikkgi!

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1119
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 29 Dets 2012, 19:47

Ukse nupp kasulik ,kui viskad sõbra kodu ja lased pagassi lahti , et sõber saaks pagasiruumist oma koti kätte.
Aga puldiga nuppu kasutan kogu aeg, poest tulles lased luugi lahti ja kotid kohe pagassi konksu otsa.
Muidugi ka hea kui tahad pagassist midagi võtta, aga sel juhul vaja jälgida, et võtit käest ei pane kuhugi pagassi põrandale ja siis tagakätt luuki kinni ei löö.
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 29 Dets 2012, 19:49

No mõned osavad on selle luugi automaatika ikka oma B6 Variandile aretanud kuidagi:
http://www.youtube.com/watch?v=p8uAZ3h7JEA[/video]

Muksik
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 05 Nov 2012, 15:47
Auto: Passat B6
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas Muksik » 29 Dets 2012, 20:06

HawkHill kirjutas:No mõned osavad on selle luugi automaatika ikka oma B6 Variandile aretanud kuidagi:
Vot see oleks mõnus, kui see kohe nii oleks meie B6-el :)
Viimati muutis Muksik, 29 Dets 2012, 20:07, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5317
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 29 Dets 2012, 20:12

Mis seal ikka nii aretada, see tehase lisa ju. Lähed esindusse ja tellid vastavad vidinad ning lased paigaldada. Ebayst saab muidugi odavamalt vidinaid.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3319
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 29 Dets 2012, 20:17

jussike kirjutas:Mis seal ikka nii aretada, see tehase lisa ju. Lähed esindusse ja tellid vastavad vidinad ning lased paigaldada. Ebayst saab muidugi odavamalt vidinaid.
Kas seda on kunagi ka B6 sedaanile kahesuunalise toimimisega saadaval olnud?

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1119
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 29 Dets 2012, 20:20

Tegelt mul kahh, 1 küsimus seoses teema nimega.
Nimelt auto kompuuter näitab, et mul 1 võti kodeeritud ja nii ka mul on 1 võti.
Samas tahaks ka igaksjuhuks teist võtit, kas saab ise lidada ja immoga kokku sobitada , või on siiski puhtalt esinduse teema??
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1119
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 29 Dets 2012, 20:21

HawkHill kirjutas: Kas seda on kunagi ka B6 sedaanile kahesuunalise toimimisega saadaval olnud?
Youtubis isegi kunagi videot näinud kahesuunalisest luugist
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
jussike
Tunnustatud
Postitusi: 5317
Liitunud: 25 Jaan 2005, 22:07
Auto: Passat B8 R-line Diamond White 132KW
Asukoht: Tallinn. Peetri
Tänanud: 59 korda
Tänatud: 601 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas jussike » 29 Dets 2012, 20:32

Kahe suunalist liikumist puldist tehas turvalisuse (keegi võib ju kogemata luugi vahele jääda) pärast ei ole teinud, see kellegi home made või siis feik.


Uue võtme saad aktiveerida esinduses (ainult online ühenduses tehasega), ühegi teise auto võtit ei uut, ega kasutatud ei saa sinu autoga tuttavaks teha, sobib ainult sinu auto vin koodi järgi tellitud võti.
Võin rääkida miskit keretöödest, ärge mootorite kohta minu käest midagi küsige.....

Kasutaja avatar
volkar
Huviline
Postitusi: 1119
Liitunud: 22 Okt 2010, 18:50
Telefon: viis kaks 007 kolm üheksa
Auto: Passat B6
Asukoht: Võru
Tänanud: 37 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas volkar » 29 Dets 2012, 20:34

jussike kirjutas:Kahe suunalist liikumist puldist tehas turvalisuse (keegi võib ju kogemata luugi vahele jääda) pärast ei ole teinud, see kellegi home made või siis feik.
Mingi home made teema oli jahh
Hell Was Full So I Come Back _ .. .. _
VW Passat B6 1.9TDI - 2007 - volkar ツ ツ

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas R36 » 29 Dets 2012, 23:32

jussike kirjutas:Kahe suunalist liikumist puldist tehas turvalisuse (keegi võib ju kogemata luugi vahele jääda) pärast ei ole teinud, see kellegi home made või siis feik.


Uue võtme saad aktiveerida esinduses (ainult online ühenduses tehasega), ühegi teise auto võtit ei uut, ega kasutatud ei saa sinu autoga tuttavaks teha, sobib ainult sinu auto vin koodi järgi tellitud võti.
Ütleme, et see on nii, kuigi pole ;)
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Passat B6 võti/pult

Lugemata postitus Postitas dellu » 30 Dets 2012, 10:46

HawkHill kirjutas:Ei kujuta ette, kas B6 on seda funktsionaalsust oluliselt muudetud aga näiteks minu B5.5-l on tagaluugi lukk sellises asendis, et luuk on koguaeg lukus olenemata auto valvesolekust. Ja seda puldi luugi nuppu on väga mugav vajadusel luugi avamiseks kasutada. Ei pea minema salongi nuppu vajutama ega pole ka vajadust võtmega luuki avada.
Kindel et see nii on? 2002 Boral küll lahti. B5.5 peaks samamoodi olema elektrooniline avamine ja vool antakse peale ainult siis kui uksed lukust lahti asendis. Comfort moodul ise majandab nende vooludega.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Vasta

Mine “Elektroonika”