Dynaudio ei mängi

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Sten673
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 24 Okt 2014, 16:25
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas Sten673 » 31 Okt 2014, 13:41

Juba uued tuuled - kontrollisin võimendi pisikust kõlareid, ning selgus, et bassid ei anna absoluutselt ühendust, takistus olematu. Keskmised ja kõrged näitasid ilusti. Tundub, et võimu probleeme siiski pole, vaid mingi juhtme/kontakti teema. Imelik on see, et kõik bassikõlarite juhtmed ei saa ju korraga katki minna ühest hetkest, mis tähendab seda, et kuskil on neil mingi ühine pistik enne kui iga üks eraldi oma ukse sisse läheb?? Oskab keegi nõu anda, või mingit juhtmete süsteemi näidata, kust need juhtmed täpsemalt seal jooksevad/kust seda pistikud otsida.???



Lugupidamisega,

Sten

Sten673
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 24 Okt 2014, 16:25
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas Sten673 » 03 Nov 2014, 16:12

Võtsin uksepolstri maha, ning võtsin kõlari ukse küljest lahti. Proovisin toas muusikasüsteemiga, aga kõlar ei tee mingit häält, samuti mõõtsin multimeetriga kõlari kontakte, ning need ei näita samuti mitte midagi.
Tundub, et siis on mähis ise läbi põlenud??
Ometi nii palju, kui ma aru olen saanud, siis see väga tavaline ei ole, et 4 kõlari mähised korraga ühest hetkest läbi põlevad??
Äkki oskab keegi sellele mingit seletust anda, miks nii juhtus?




Tagasisidet ootama jäädes,



Sten

Sten673
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 24 Okt 2014, 16:25
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas Sten673 » 07 Nov 2014, 15:16

Oskab keegi öelda, kas vw passati dynaaudiol on esimesed madalad wooferid või midwooferid?
Tean, et taga on 2x6.5'' midwooferid aga ees 2x8'', aga kas ees wooferid või midwooferid? kas 8'' midwoofereid üldse on? alates 8'' tunduvad olevat kõik juba subwooferid.

Janec
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 30 Sept 2013, 23:21
Telefon: +3725299299
Auto: VW Passat B6 2,0 TDI 125kw Idividual
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt.
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas Janec » 30 Nov 2014, 19:15

Mul selline häda, et tagumised madalad ei tööta. Ka Dynaudio süsteem.
Man and machine against mother nature!!!

entu
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 13 Mär 2013, 12:59
Skype: henrytiitus
Auto: VW PASSAT B6 VARIANT 2.0 TDI 125kw
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas entu » 12 Mär 2015, 14:09

Mul näiteks kadus korraga paremalt mingid kõlarid ja vasakult kadus minu kõrva järgi tweeter. Mis loogika järgi kogu see dynaudio töötab ja kuidas seda viga lahendama peaks hakkama. Mis kõlareid on kasutatud ja mis mõõdus kõlarid kusagil asuvad? Kui keegi oskab, siis hea meelega kuulaksin infot Dynaudio süsteemi kohta.

Vincento
Huviline
Postitusi: 145
Liitunud: 14 Nov 2015, 20:00
Auto: 2021 VW Tiguan Life 1.5 110kw
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas Vincento » 05 Mär 2016, 10:58

Mul ka töötavad 4st dynaudio bassist ainult üks tagumises ukses. Juhiistme all kaks karpi - üks ribiline on võim ja teine on misasi? Teine asub istme all. Teisel on rooli pool 4 auku, kuhu peaksid mingid juhtmed ühendama, aga mul on tühjad ja juhtmeid ka ei vedele. Kõrvalistuja all on Nokia karp, see siis telefoni jaoks?
Viimati muutis Vincento, 05 Mär 2016, 10:59, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
R36
Tunnustatud
Postitusi: 7855
Liitunud: 02 Mär 2009, 15:53
Skype: magnake
Auto: VW GOLF MKV 2.0TDI 4Motion MY07 VW CADDY 1.6TDI MY2013
Asukoht: Võru-TARTU
Tänanud: 47 korda
Tänatud: 227 korda
Kontakt:

Re: Dynaudio ei mängi

Lugemata postitus Postitas R36 » 05 Mär 2016, 11:09

Vincento kirjutas:Mul ka töötavad 4st dynaudio bassist ainult üks tagumises ukses. Juhiistme all kaks karpi - üks ribiline on võim ja teine on misasi? Teine asub istme all. Teisel on rooli pool 4 auku, kuhu peaksid mingid juhtmed ühendama, aga mul on tühjad ja juhtmeid ka ei vedele. Kõrvalistuja all on Nokia karp, see siis telefoni jaoks?
Juhi istme all vastu maad on võimendi ja istme küljes on mäluistme aju koos mitme lahtise pesaga. Sinna ei käigi midagi.
Ma ka vahetasin Passatil kõik 4 bassikat ära. Fenderis on kompkekt bassikaid 660eurot. Kui leiad odavamalt läheb hästi aga üldiselt väga ei leia.
levwfreaks.eu - Hobiprojekt - VW/AUDI/SKODA/SEAT ODIS/Immobilisaatorid/Komponendikaitse/SVM jne...... Magnus

Vasta

Mine “Audio ja video”