Android Passat B7-le

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Kasutaja avatar
kuzmits
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Aug 2015, 09:14
Auto: VW Passat Alltrack 2,0 TDI DSG 130kw 4motion 2014a, VW Sharan 2,0 TDI DSG 130kw, 2013a
Asukoht:
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kuzmits » 07 Dets 2018, 09:45

Tere

Tekkis mõte paigaldada autosse androidil põhinev multimeedia keskus. Näiteks selline.
http://www.autodigi.ee/epood/VW-Passat- ... ne-ekraan/

Põhiliselt just sellepärast, et saaks mugavalt waze ja vajadusel ka seadme enda kaardirakendust kasutada. Muusika kuulamiseks üle youtube, spotify jms. Kas kellelgi on kokkupuudet selle tootja (xtrons) asjadega. Arvatavasti Hiina, aga tänapäeval juba pigem raske leida asja mis poleks. Kas xtrons kannatab kriitikat või keegi oskab soovitada midagi paremat analoogses hinnakategoorias. Põhimure on just see, et raadio ja üldse mängitava heli kvaliteet oleks vähemalt võrdväärne auto originaalraadio omaga. Hetkel mul autos tavaheli (ei ole dynaudio), st eraldi võimendit ei ole ja raadio enda võimendus peab hakkama saama. Mulle piisab kui vähemalt heli kvaliteet ei langeks ja boonusena saaksin android tahvelarvuti funktsioonid juurde.
Palun rääkige oma kogemustest üldse nende androidi asjadega. Kas tasub neid autosse panna, liiga kaua ei võta see androidi käima minemine aega nende autosse mõeldud android seadmete puhul? Et kui auto käima panen ja tagurdama hakkan siis android alles mõtleb ja seetõttu ei tule ka parkimisandurid ja tagurduskaamera kohe järgi..? mis nagu kõige olulisem kui kuskilt välja hakkad tagurdama.
Seadme kirjelduses väidavad, et kõik peaks rooli nuppudelt toimima edasi. Kuidas on teie kogemused? Handsfree töötab probleemideta? MFD ekraanilt jääb telefoni menüü tööle nii palju kui originaalis teda seal üldse on- kõnede nimed numbrid jne.
Kasutajate kogemused ja arvamused?
Tänud ette.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1535
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Dets 2018, 10:00

Passati puhul soovitaks pigem panna ainult Pioneeri. Saad selle auto süsteemidega enam vähem normaalselt tööle ka. Või nagu noname makkide puhul normaalne nähtus on - Metsikul pikk käivitusaeg. Sõidad linnast 2 kilti välja ja raadio ragiseb. 100 prossa mitte toimivad rooli nupud.

Veel parem - Võta LeVW Freakz seltskonnaga ühendust ja otsi endale Discovery Media originaal makk mis näiteks oli saadaval 2016 aasta tiguanil. Mul on see Discovery Media sees ja üli rahul. Saan oma Waze ja Spotify telefonist ekraanile. Räigelt mugav menüülahendus ja lisaks kõigele ka originaal navi kaardid sisuliselt tasuta uuendatavad.

Seda android asja ma enda autosse vähemalt ei paneks mingi raha eest.

Edit:

Vabandust - Põhiteemale jäi vastamata - Tegelikult olen ma ka sellist makki näinud ühes Passatis. Ta on maru suure ekraaniga - ehk see raam mis brushed alu maki ümber on, kaob ära. Makk katab kogu selle ala. Käima läks ta autot käivitades (Kui auto sleebis oli) võrdlemisi kaua. Kui käis, siis samas nupulevajutused reageerisid mõistlikult. Antud isend vist kellaplokki infot näidata ei suutnud, aga ma võin eksida. Roolinupud töötasid - Küll, aga siis, kui õiges rakenduses olid. Näiteks kuulad muusikat ja waze mängib, siis omaniku väitel ei suutnud see laulu vahetada. Pead liikuma tagasi muusikat mängiva rakenduse peale ja sealt jälle said roolilt vahetada laulu ära.

Ma saan su ideest aru ka. Androidi puhul kindlasti oleks kasutust rakenduste näol rohkem...Asju mis suht keelatud - Näiteks filmide vaatamine. TeliaTV äpp kasvõi üle 4G eksole. Youtube jne. Selles vaates on järelturg rikkalikum, aga ma ikka ootan kuni autode tootjad saavad aru, et seda funktsionaalsust võiks OEM ka saada.:)
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
kuzmits
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Aug 2015, 09:14
Auto: VW Passat Alltrack 2,0 TDI DSG 130kw 4motion 2014a, VW Sharan 2,0 TDI DSG 130kw, 2013a
Asukoht:
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kuzmits » 07 Dets 2018, 10:48

Tänud. Ekraan suur jah, seal oli üks foto ka kuidas ta keskkonsoolis paistab ja minuarust täitsa ok tundus. Kontakteerusin müüjaga ka, ütles, et saab kohapeal vaadata. Lähen järgmine nädal uurin. Sõidu ajal teleka vaatamine ei ole minu jaoks prioriteet. Pigem olen seda usku et sõitmise ajal tegele sõitmisega, aga vahest tuleb ikka ette, et kuskil teed aega parajaks või ootad kedagi ja siis on hea kui on erinevad võimalused olemas. Samas peaks asi eelkõige auto kasutamise kohapealt ikkagi eelkõige funktsioaalseks jääma ja originaalnupud, handsfree, kaamera, park andurid jne peaks samamoodi edasi funkkama. See on muidugi miinus et ta aeglaselt käevitub aga kindlasti annab harjuda, et kaubanduskesusesse minnes pargid siis kohe tagurpidi ära kui mingi kitsas koht ja halb välja sõita pärast. Muidu ei viitsi autot käevitades 30 sekki oodata kuni anduri piibitust läbi kõlari kuulma hakkad ja pilti nägema. Vahest on selliseid kohti, madalaid objekte, torupiirdeid kaubanduskeskustes jne mida peeglist lihtsalt ei näe iga nurga alt.

Kasutaja avatar
SanderSPS
Tunnustatud
Postitusi: 1535
Liitunud: 12 Juul 2017, 14:54
Asukoht: Kolhoos
Tänanud: 153 korda
Tänatud: 422 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas SanderSPS » 07 Dets 2018, 10:51

kuzmits kirjutas:
07 Dets 2018, 10:48
Tänud. Ekraan suur jah, seal oli üks foto ka kuidas ta keskkonsoolis paistab ja minuarust täitsa ok tundus. Kontakteerusin müüjaga ka, ütles, et saab kohapeal vaadata. Lähen järgmine nädal uurin. Sõidu ajal teleka vaatamine ei ole minu jaoks prioriteet. Pigem olen seda usku et sõitmise ajal tegele sõitmisega, aga vahest tuleb ikka ette, et kuskil teed aega parajaks või ootad kedagi ja siis on hea kui on erinevad võimalused olemas. Samas peaks asi eelkõige auto kasutamise kohapealt ikkagi eelkõige funktsioaalseks jääma ja originaalnupud, handsfree, kaamera, park andurid jne peaks samamoodi edasi funkkama. See on muidugi miinus et ta aeglaselt käevitub aga kindlasti annab harjuda, et kaubanduskesusesse minnes pargid siis kohe tagurpidi ära kui mingi kitsas koht ja halb välja sõita pärast. Muidu ei viitsi autot käevitades 30 sekki oodata kuni anduri piibitust läbi kõlari kuulma hakkad ja pilti nägema. Vahest on selliseid kohti, madalaid objekte, torupiirdeid kaubanduskeskustes jne mida peeglist lihtsalt ei näe iga nurga alt.

Siin peavad targemad sõna võtma. Minu teada parkimissüsteemil on ikka oma kõlarid. Kas nad aktiveeruvad läbi maki või kuidas ilmselt lugejad vastavad. Mul on praegu nii, et kui makk väljas on ja tagurpidi käik sisse panna siis hetkega lööb kaamera pildi ette ja andurid aktiveeruvad. Isegi kui makk väljas on.
Aitan diagnostika/kodeerimisega VAS ja originaal Ross Tech Hex-Net kaabliga.

Kasutaja avatar
kuzmits
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Aug 2015, 09:14
Auto: VW Passat Alltrack 2,0 TDI DSG 130kw 4motion 2014a, VW Sharan 2,0 TDI DSG 130kw, 2013a
Asukoht:
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kuzmits » 07 Dets 2018, 11:13

SanderSPS kirjutas:
07 Dets 2018, 10:51
kuzmits kirjutas:
07 Dets 2018, 10:48
Tänud. Ekraan suur jah, seal oli üks foto ka kuidas ta keskkonsoolis paistab ja minuarust täitsa ok tundus. Kontakteerusin müüjaga ka, ütles, et saab kohapeal vaadata. Lähen järgmine nädal uurin. Sõidu ajal teleka vaatamine ei ole minu jaoks prioriteet. Pigem olen seda usku et sõitmise ajal tegele sõitmisega, aga vahest tuleb ikka ette, et kuskil teed aega parajaks või ootad kedagi ja siis on hea kui on erinevad võimalused olemas. Samas peaks asi eelkõige auto kasutamise kohapealt ikkagi eelkõige funktsioaalseks jääma ja originaalnupud, handsfree, kaamera, park andurid jne peaks samamoodi edasi funkkama. See on muidugi miinus et ta aeglaselt käevitub aga kindlasti annab harjuda, et kaubanduskesusesse minnes pargid siis kohe tagurpidi ära kui mingi kitsas koht ja halb välja sõita pärast. Muidu ei viitsi autot käevitades 30 sekki oodata kuni anduri piibitust läbi kõlari kuulma hakkad ja pilti nägema. Vahest on selliseid kohti, madalaid objekte, torupiirdeid kaubanduskeskustes jne mida peeglist lihtsalt ei näe iga nurga alt.

Siin peavad targemad sõna võtma. Minu teada parkimissüsteemil on ikka oma kõlarid. Kas nad aktiveeruvad läbi maki või kuidas ilmselt lugejad vastavad. Mul on praegu nii, et kui makk väljas on ja tagurpidi käik sisse panna siis hetkega lööb kaamera pildi ette ja andurid aktiveeruvad. Isegi kui makk väljas on.
Tundub loogiline et läbi maki ikka.

Kasutaja avatar
kraff
Klubiline
Postitusi: 709
Liitunud: 28 Jaan 2017, 08:13
Auto: Passat B8 / Tiguan Allspace Highline
Asukoht: Tallinn/Võru
Tänanud: 79 korda
Tänatud: 53 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kraff » 07 Dets 2018, 11:33

Orig handsfree ja tagurduskaamera androidiga ei tööta. Handsfree on neil sisse ehitatud aga see kvaliteet pole ligilähedanegi OEM-le ning tagurduskaameral on ainult konkreetsed mudelid, mis nende makkidega töötavad.

h4rz
Huviline
Postitusi: 1277
Liitunud: 21 Mär 2007, 11:01
Auto: 4.2/1.8T/2.0T
Asukoht: Tartu
Tänanud: 13 korda
Tänatud: 4 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas h4rz » 08 Dets 2018, 16:01

Huvitab ennastki see seadeldis. Masin paraku Rcd510-ga ning see lahendaks nii mõnegi puudujäägi.
Roolide nahatamine/polsterdustööd.

Kasutaja avatar
margus000
Huviline
Postitusi: 276
Liitunud: 14 Aug 2014, 18:58
Auto: vw passat b8 rline 4motion.
Asukoht: tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas margus000 » 08 Dets 2018, 16:33

vaadake ebayst või aliexpressist joyingu mudeleid , töötavad vüga hästi .

Kasutaja avatar
kuzmits
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 26 Aug 2015, 09:14
Auto: VW Passat Alltrack 2,0 TDI DSG 130kw 4motion 2014a, VW Sharan 2,0 TDI DSG 130kw, 2013a
Asukoht:
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kuzmits » 08 Dets 2018, 17:10

Niipalju olen veel selle xtrons mudeli kohta teada saanud müüjalt, et originaal tagurduskaamera jääb tööle, tuleb juurde osta miski moodul sealsamast poest 35.- eur.
Tehase handsfree pidi mõnel juhul töötama mõnel mitte. Seadmel oma sisse ehit handsfree aga kui tahad et teine pool sind ka normaalselt kuuleb tuleb lisa mikrofon veel osta.
Ma praegu kaalun pigem mitte vahetada. Minu jaoks olulisem, et praegune originaal handsfree normaalselt töötaks. Kas sellel joyingul huvitav jääb tehase handsfree tööle?

LabeL
Huviline
Postitusi: 424
Liitunud: 30 Mär 2012, 17:55
Skype: lauri.labe
Auto: Passat 2,0tdi 2011
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 2 korda

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas LabeL » 09 Dets 2018, 22:41

Siin foorumis pani keegi omale moditud rcd330plus-i, mis siis hiinarahva oma softiga on ja toetab nö. telefoni peegeldust, et waze jms ekraanile saada. Ei oska küll kommenteerida funktsionaalsust ega kasutusmugavust, aga ehk tasub uurida, ikkagi peaaegu oem :)

Edit: kasutaja KevP oma jettale

martinjev
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 08 Sept 2014, 09:26
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas martinjev » 14 Apr 2019, 12:37

Mul on b7-s Xtrons PB88MTVP
Käivitub pmst hetkega, kiiremini kui originaal rns510. Orig. tagurduskaamera toimib läbi lisa dekooderi. Rolinupud toimivad ja handsfree samuti kuid kuna tal on mikker keskuses sees siis heli loomulikult niihea pole kui original lahendusel, kus mikker on juhile lähemale toodud. Sellepärast ongi soovitatav lisamikker.
Ainus asi mis veidi häirib on see et raadio ei otsi nii sujuvalt uut sagedust kui võiks. AF on kyll sisse lylitatud kuid uut sagedust otsides jääb korraks raadio vaikseks....
Muus osas yletab minu ootusi igati. Üldhinnangult on parem kui originaal rns510.
Viimati muutis martinjev, 14 Apr 2019, 12:39, muudetud 2 korda kokku.

kaliif1234
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 31 Juul 2015, 07:27
Auto: ARTEON SHOOTING BRAKE
Asukoht: TALLINN
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Android Passat B7-le

Lugemata postitus Postitas kaliif1234 » 24 Apr 2019, 12:58

ma panin eelmisele autole sellise karbi http://lsailt.com/product/video-interface
See tekitab uue video sisendi koos puutetundlikusega.
..........................................................................................................................................................................
T4->T5->PASSAT B8CL->PASSAT B8HL->ARTEON SB

Vasta

Mine “Audio ja video”