Kõlarite installatsioon, millised kaablid!?

Kõik auto audio, video/multimeediaga seoses.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
jno
Klubiline
Postitusi: 131
Liitunud: 28 Mär 2008, 17:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kõlarite installatsioon, millised kaablid!?

Lugemata postitus Postitas jno » 23 Mai 2008, 21:30

K?larid on ostetud (GTx 462 MKII taha, Blaupunkt GTx 542 MKII ette, GTt 1200 supakas ja v?imendi supakale GTA260... k?ik Blaupunktilt).

N??d tahaks teada kaablite kohta... kui keegi viitsib siin ette lugeda mis kaablid muretseda... v?i siis tegelt , et mida nende ostmisel j?lgida!? Erinevad j?medused ja siuke v?rk - v?ib olla keegi teab isegi umbkaudselt ?elda kui mitu meetrit pikad need G2-s olema peaks!! Olen kuulnud, et juhtmetest v?ib helikvaliteet suht oluliselt s?ltuda... kuna need k?larid mingid tipp tooted ei ole, siis kas on m?tet v?ga h?id kaableid osta v?i j??b asi ikkagi k?larite taha!? Makk on ka praegu mingi imelik pool pidune philips, aga see saab hiljem ka uus... vist ka mingi keskmise v?i odavama hinnaklassi Blaupunkt, kui kuskilt midagi v?ga juhuslikult v?ga head ja v?ga odavalt ei leia!!
Ja see paigaldamine... kuna k?larid l?hevad k?ik originaal kohtade peale mitte mingitesse spets kastidesse siis vist ei ole seal v?ga raske midagi hirmus valesti teha, kui ise paigaldus ette v?tta... v?i siiski!? Kui v?ga soovitate tavalised k?larid ka l?bi v?imendi panna... siis pean uue v?imendi otsima!! Auto on G2 '92 kui see siin kohal oluline on!!

T?nan juba ette asjalike vastuste eest!!
Viimati muutis argo, 14 Mär 2012, 05:45, muudetud 1 kord kokku.

jno
Klubiline
Postitusi: 131
Liitunud: 28 Mär 2008, 17:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jno » 23 Mai 2008, 21:59

Veel ?ks k?simus kohe!! On kellelgi kogemusi... kui mp3 makil on usb liides, siis enamasti ?tleb tootja v?i m??ja, et makk on ipodi v?imeline (v?i umbes nii)!! Kas see t?hendab siis t?esti aint ipodi v?i saab seal ka muu mp3 m?ngija t??le... mul on creative toode - pean seda v?ga kvaliteetseks... ja maki p?rast k?ll ei taha n??d ipodi osta!! Samas olen kohanud igast muid tooteid mis t?esti on aint ipodi v?imelised, aga see pole tavaliselt mitte usb'st vaid ipodi otsast s?ltuv!!

kuido85
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 20 Nov 2007, 12:07
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas kuido85 » 29 Mai 2008, 10:44

ipod k?ib minu arust mingi ?leminekuga sama kaabli otsa kuhu cd-boks jne usb-sse k?ib ikka m?lupulk.

Allu2oo3
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 06 Veebr 2006, 22:39
Auto: G3
Asukoht: Pärnu/Tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas Allu2oo3 » 29 Mai 2008, 11:48

mul oli ka USB liidesega makk, mina sain sinna k?ll suvalise mp3 m?ngija panna. nii et ma usun, et sul ka sobib sinna iga m?ngija. Ipod on lihtsalt ?les promotud ja k?ige tuntum.
PS: pane makk t??le ja proovi ?ra! siis saad k?ige paremini teada kas t??tab v?i mitte!

RUF
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 02 Nov 2006, 13:19
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas RUF » 01 Juun 2008, 13:26

Endal oli samak?simus veidike aega tagasi. Alpinel on olnud ka makid, kus kirjas, et IPOD-ile me?ldud jne. Tegelikult ma olen mitmele sellisele makile oma usb pulga k?lge l?kanud ja on ilusti t??danud (kuigi kuskil kirjas seda ei ole). Kui sisend olemas, siis peaks t??tama.

Ja IPOD-i n??d makip?rast k?ll ostma ei hakkaks, ei meeldi see kommertsjubin. Muud pleierid hoopis etemad.
http://vimeo.com/gadgetsb
http://gadget.planet.ee/
https://www.facebook.com/ruwesaare

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas rxs » 02 Juun 2008, 20:49

ipod on haibitud sellep?rast et tal on olemas om protsessor sees! teisi mp3 pleierit loeb makk v?lja kui flash m?lu ehk siis lihtsa m?lupulgana!
n?ide siis selline et proovige v?list usb kaudu ?hendatavat k?vaketast maki k?lge. ei t??ta. kuna ei ole midagi mis t??tleks andmeid seal sees! i podil on selle eest sisse ehitatud protsessor mis t??tab nagu micro arvuti.
ei ole ise ka mingi sugune i-podi f?nn, pole isegi katsunud seda.
isiklikult pooldan m?lukaartidega mitte pulkade toega makke. n?evad viisakamad v?lja (olgugi et endal pioneeri junn mille kannist juhe v?lja tuleb et pulkk sisse panna :D ) ja Kuido85 oli ?hendamise suhtes ?igus (adapter maksab olenevalt makist 200-2000)
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

rxs
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 10 Sept 2007, 22:24
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas rxs » 02 Juun 2008, 20:53

sry topelt posti p?rast. kuna teema offtopic.
abiks siis postitajale. kaabel v?iks ikka olla 1.0mm - 2,5mm
mul endal olid viimased
aga neile peaks sobima ka need
14eek m
http://www.noortehnik.ee/index.php?id=2" onclick="window.open(this.href);return false; ... 2&id3=1510
Müüa ära gastreeritud maipõrnikas.

jno
Klubiline
Postitusi: 131
Liitunud: 28 Mär 2008, 17:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas jno » 03 Juun 2008, 15:20

Tanan vastuste eest!!
Mul on endal suur 30gb mp3 pleier Creative'ilt... tal peaks ka ikka mingi protsessor juba sees olema!! Aga eks ma siis v6tan selle siis lihtsalt kaasa kui maki ostuks laheb!! :)

Ja see kaablite vark... Ma kirjutasin siia enne kui asjad posti teel katte sain!! Oleks v6ind ikka oodata lolli kysimuse esitamisega, sest seal olid juba k6ik juhtmed ja isegi pistikud kaasas... kasutan parem neid enne kui midagi ostma hakkan!! Aga ikkagi aitah abi eest!!

Vasta

Mine “Audio ja video”