hoiatus/eelinfo carlos1234

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

hoiatus/eelinfo carlos1234

Lugemata postitus Postitas dellu » 18 Okt 2013, 18:22

Kuna siin foorumis meil ka üks suur varuosakuningas, nimega Carlos1234, siis lisan ühe huvitava viite ühte teise foorumisse. Tundub et härral on imelik arusaam normaalsest kauba tarnimisest või siis teavitamisest. Kuigi pigem pakuks, et kaupa üldse ei saadetagi. Üldiselt see teema jättis mind suht külmaks hetkeni, mil see businessman mulle helistas ja röökima kukkus, et tema kohta julgesin oma kogemuse kirjutada ja käskis Tartusse tulla, et seal räägime asjad selgeks ja viskas toru ära. See oli juba natuke liig ja viskas mul ka kopsu üle maksa. Kusjuures see millest ta halas polnud üldse see teema, mida mina kirjutasin vaid hoopis üldse näide, mis hinnani asju on üldse point kasutatud asjade müüjal müüja, nii et ise peab tagumikuvahe märjaks jooksma.
Üldiselt ei soovita sellise tegelasega tegemist teha, vastav teema on kõigile tutvumiseks siin: http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 3&t=121011" onclick="window.open(this.href);return false;
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: hoiatus/eelinfo carlos1234

Lugemata postitus Postitas tito » 16 Jaan 2014, 23:00

On ka halb kogemus, kus sai nipet näpet asju tahetud osta. Klemm ise lubas kauba ära tarnida... 1 nädal .... 2 nädal....1,5 kuud hiljem ütlesin et vast aitab, ärgu vaevugu tarnima, müüma ,mida iganes asju tegema!
Sellised "ärikad" on asju ausalt ajavate inimeste jaoks ikka väga tülikad!
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”