Foorumi kasutaja taganeb diilist

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 04 Juun 2017, 17:44

Tere, ehk on kellelgi omad kogemused mis teha annab. Nimelt siis ostsin foorumi kaudu pihustid telefoni teel tehtud kokkuleppega, et kui ei toimi siis ostab tagasi. Telefoni teel oli ka jutt et pihustid on korras olnud mootoriga auto pealt ja ei midagi enamat pihustite korrasoleku kohta. Nüüd kus pihustid sai peale pandud siis ilmnes, et need pihustid, vähemalt minu autol, ei tööta ja seega andsin müüale teada et ta need siis tagasi ostaks. Vastuseks sain, et pihustid olevat nüüd juba lausa kontrollitud ja et korras kaupa tema tagasi ei võta. Nüüdseks olen kirjutanud 3 päeva privaatsõnumeid ilma igasugust vastust saamata. Ootan soovitusi ja vaikselt loodan ka et antud kasutaja seda teemat loeb ning lõpuks ka mõistuse pähe võtab.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas jürts » 04 Juun 2017, 17:57

Olin ise kõrval nii ostudiili kinnitava telefonikõne aeg,kui ka pihustite mittetöötamise tõdemise aeg.Lisaks meie kahe tõdemisele kinnitasid diagnoosi ka diislikeskuse kaasomanik ja 1 mehhaanik,kes sellise asjaga palju kokku puutunud.Ja olgu ka öeldud,et müüja härra on juriidiline keha.

Kasutaja avatar
Corra
Huviline
Postitusi: 967
Liitunud: 13 Juul 2007, 16:55
Auto: VW Passat B5 1,9TDI 4motion, Golf 2 16v
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Corra » 04 Juun 2017, 18:00

Normaalne müüja ostaks tagasi. Kui need testid on, siis on olemas ka testi leht või tõend. Kui seda tal sulle pakkuda ei ole, siis on asi sõna sõna vastu.
Kui muu ei aita, siis käi nii kaua pinda kuni tagasi ostab, sest ta ise ütles, et kui ei toimi ostab tagasi.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas jürts » 04 Juun 2017, 19:13

Ega kui ignomine jätkub,tuleb ka kasutajanimi siia avalikuks.Marko küll hävib rahaga (mis pole tegelikult väike summa),aga vähemalt teised potensiaalsed kunded säästavad raha ja närve "ärimehest" eemale hoides.

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 04 Juun 2017, 19:23

Tuli just uus sõnum talt lõpuks " need olid korras asjad ja ma ei võta neid tagasi" seega hetkel pakkusin välja uue diili et teen siis diislikeskuses testi (u. 200€ 4tk) ja nõuan siis tarbijakaitse kaudu kõik sisse.
Ma lihtsalt ei saa aru kuidas inimesed niimodi sildasi põletades äri teevad?!?! ingel [VW Bot: "Keel korda!"] isegi lammarid annavad igale asjale garantii ja kui ei toimi siis viid tagasi.

Kasutaja avatar
Rocco2
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 29 Sept 2016, 20:55
Auto: Scirocco mk2
Asukoht:
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 43 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Rocco2 » 04 Juun 2017, 19:49

Säilita kõik vestlused, tee sreenshotte ja värke tagavaraks.
Õnneks tarbijakaitse on sullerite suhtes väga konkreetne ja armu ei anna.
Võid vabalt telefonitsi tarbijakaitse infoliinile helistada ja nad juhendavad kuidas edasi käituda.

Edu.

kevva
Veteran
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas kevva » 05 Juun 2017, 00:37

jürts kirjutas:Ega kui ignomine jätkub,tuleb ka kasutajanimi siia avalikuks.Marko küll hävib rahaga (mis pole tegelikult väike summa),aga vähemalt teised potensiaalsed kunded säästavad raha ja närve "ärimehest" eemale hoides.
Selle kasutajanime võiks ikka avalikuks teha sest siis teab kellekäest pole mõtet vajaminevat detaili osta,kui pärast mittesobimisel pole võimalik kaupa tagastada. Minujaoks on ikka küll alati klient olnud kuningas!
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas dellu » 05 Juun 2017, 08:49

1) Kas pihustid on täpselt sama koodiga, mis su autol? Näiteks 96kw pihusteid on mitme koodiga ja teise koodiga pihusti ei pruugigi toimima hakata. Mul endal võttis üks VW esinduse töötaja oma auto jaoks prooviks teise koodiga ja ei käinud nagu peaks. Kui kõik 4 vahetatud, siis ilmselt peaks ka aju võtma sama masina pealt (vale kood). Oli endal juhus 1.4TDI-ga, kus 51kw aju ja 55kw pihustid ei teinud mingit koostööd, korra gaasi andsid olid kõik näidud tuksis ja käis ebaühtlaselt, samas sõites ei saanud midagi aru. Läksid pihustid ja aju vastavusse ja kõik korras.
2) Kui juba diislikeskuses tegid, siis vast võib loota, et nad oskasid regullida ka neid, mitte ainult külge ja ei toimi?

Kui toimivalt mootorilt, siis äkki müüja vaatas VCDSiga näidud ja veendus et korras. Samamoodi võib sul ju viga olla veel ka kaablipuus jne. Olen ise ka müües märke peale teinud, et kui on vajadus tagasi võtta, et siis ei sokutataks enda vanu tuksis pihusteid asemele. Samas olen ka ise ostnud ja samamoodi esimene toimis heal juhul mõni minut normaalselt, siis sain teise asemele, mis pidi kõige parem olema, oli veel hullem ja kolmas oli tal poolenisti laiali lennanud, sellest siis töökoda ehitas midagi kokku. Minu kuluks loomulikult kolm pihustivahetust töökojas (ise ei hakanud näppima).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 05 Juun 2017, 12:02

Väidetavalt kui kõik 4 pihustit on sama koodiga siis ei muuda see midagi, lihtsalt oluline et mootori võimsus peab sama olema.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas jürts » 05 Juun 2017, 14:59

Marko, a tee ss see kasutajanimi ja ettevõte avalikuks.Pole nagu erilist mõtet sellise inimese vastu viisakas olla. Ja helista tarbijakaitsesse ka.

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 05 Juun 2017, 15:51

Helistasin juba, ja kuna diil toimus siiski eraisikuna siis nemad aidata ei saa. Mees annab sõna, mees võtab sõna. Mis seal siis ikka, jesli tšelovek idiot to eto na dolgo.
Kes tänasid kasutajat Marko96kW selle postituse eest:
mdt

Scuall
Huviline
Postitusi: 125
Liitunud: 20 Dets 2007, 12:19
Auto: Passat 1.9 TDI 96kw 2001, Passat 1.9 TDI 77kw 2009
Asukoht: Rakvere-Jõhvi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Scuall » 05 Juun 2017, 16:09

Kui saaksid tõestada, et kaup defektne, siis avaldus politseisse. Netipetturi peab ikka võlla tõmbama!
Bensiiniga võid pintsleid pesta!
Diislis peitub jõud!

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas dellu » 05 Juun 2017, 16:22

Marko96kW kirjutas:Väidetavalt kui kõik 4 pihustit on sama koodiga siis ei muuda see midagi, lihtsalt oluline et mootori võimsus peab sama olema.
Kas kõik 4 pihustit vahetasid? Kas kõik 4 pihustit olid sama koodiga mis sinu autole enne peal? Nagu just kirjutasin, siis ei ole nii, et ainult võimsus sama ja elu lill. 96kw-lel diislil on vähemalt mingi 3-4 eri koodiga pihustit, AA, AR, AN äkki olid vähemalt. Ja nagu enne kirjutasin, siis minult võttis VW esinduse mehaanik endale prooviks teise koodiga ja asi ei toiminud. Ilmselt aju käitleb eri koodiga pihusteid kuidagi erinevalt. Sellest võib ka tulla see, et asi ei käi korralikult. Panin näiteks ise hiljuti 96kw-se Passati aju 96kw Borale peale ja töötas täitsa teistmoodi. Puterdas, läks pöördesse kuidagi jube kergelt. Siis proovisin 74kw-se Passati aju 96sel Boral ja käitus hoopis viisakamalt ja käis paremini. Nii et ilmselgelt ei ole asi nii lihtne kui väidad. Seega kui kood pole õige, siis ära müüjat süüdista. See mismoodi täpselt tagastamise kokku leppisite on muidugi jah iseasi, aga mina just sellel "katsetamise" põhjusel ka elektrividinaid tagasi ei võta, sest:
1) Kui mingi seade on maha põlenud, siis võib ka uus seade maha põleda, sest pole teada kus reaalne viga peitub
2) Minu lammutatud autod on enamasti kõik ise minu käes siia sõitnud ja tean mida müün, seega kui asi on korras, siis ei ole mingit proovimist ja kui mul viga ära ei kao, siis sokutan tagasi.
3) Minul puudub võimalus pärast kontrollida, kas asi tuuakse tagasi sama töökorras olevana või ei.

Lammarid enamasti jah võtavad tagasi, sest neile jõuavad autod tavaliselt korralikult ribadena ja enamusi asju polegi võimalik testida. Olen isegi paari sellise tagastada sooviva isikuga vaielnud, kuigi meil isegi polnud eelnevalt kokku lepitud, et võib tagasi tuua kui ei lahenda tema muret. Minuarust iseg Forssil on kirjas, et "kasutatud" elektriseadmeid tagasi ei võeta. Ehk kui ostad sealt mingi elektrividina ja proovid, siis mingit tagasivõtmist ei ole enam.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

murkamarko
Klubiline
Postitusi: 1676
Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
Telefon: 53542362
Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 125 korda
Tänatud: 55 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas murkamarko » 05 Juun 2017, 17:31

Sugulane ostsi ühest lammarist Harjumaal 1,9 77kw pihustid. Lasi stendida ära ja pihustid ei saanud testist läbi ja oli alla igasuguse arvestuse.
Viis siis need tagasi lammarisse ja näitas paberit ja ütles et need ei toimi ja on peetis. Selle peale üleolevalt öeldi et mis selle paberiga ikka peale hakkan. Ja läksid need pihustid sinna samasse tagasi kust nad enne võeti. Raha sai tagasi.

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas jürts » 05 Juun 2017, 19:03

Dellu,ma olin kõrval,kui Marko müüjale helistas ja küsis,kas võtab pihustid tagasi,kui ei tööta.Ja kuulsin,kui mees lubas,et jah,võtab. Ja jah,vahetati kõik 4 korraga ära.Kood küll teine,aga kõik 4 said ühesugused,selle härra käest ostetud.Viga TÄPSELT sama,mis vanade pihustitega.Mingit muutust võrreldes vanade pihustitega ei toimunud. Ja muidugi see,et sa sellist käitumist õigustad ja väidetavalt ise samamoodi käitud...no jah...
Iga enesest lugupidav inimene üritaks kokkuleppele jõuda vms. Aga eks ole igasuguseid.

Kasutaja avatar
margus000
Huviline
Postitusi: 276
Liitunud: 14 Aug 2014, 18:58
Auto: vw passat b8 rline 4motion.
Asukoht: tartumaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas margus000 » 05 Juun 2017, 19:25

Sa dellu ei võta ka muid vidinaid tagasi . Mulle müüsid plastik raami mis pidi sobima , aga ei sobinud . Mul oli lihtsam uus osta kui sinuga selle 10 eur pärast nädalaid vaielda.
Aga teemaalgataja võiks nime ja koha avalikustada kust need pihustid ostsid.
Kes tänasid kasutajat margus000 selle postituse eest:
jürts

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 05 Juun 2017, 20:04

dellu kirjutas:
Marko96kW kirjutas:Väidetavalt kui kõik 4 pihustit on sama koodiga siis ei muuda see midagi, lihtsalt oluline et mootori võimsus peab sama olema.
Kas kõik 4 pihustit vahetasid? Kas kõik 4 pihustit olid sama koodiga mis sinu autole enne peal? Nagu just kirjutasin, siis ei ole nii, et ainult võimsus sama ja elu lill. 96kw-lel diislil on vähemalt mingi 3-4 eri koodiga pihustit, AA, AR, AN äkki olid vähemalt. Ja nagu enne kirjutasin, siis minult võttis VW esinduse mehaanik endale prooviks teise koodiga ja asi ei toiminud. Ilmselt aju käitleb eri koodiga pihusteid kuidagi erinevalt. Sellest võib ka tulla see, et asi ei käi korralikult. Panin näiteks ise hiljuti 96kw-se Passati aju 96kw Borale peale ja töötas täitsa teistmoodi. Puterdas, läks pöördesse kuidagi jube kergelt. Siis proovisin 74kw-se Passati aju 96sel Boral ja käitus hoopis viisakamalt ja käis paremini. Nii et ilmselgelt ei ole asi nii lihtne kui väidad. Seega kui kood pole õige, siis ära müüjat süüdista. See mismoodi täpselt tagastamise kokku leppisite on muidugi jah iseasi, aga mina just sellel "katsetamise" põhjusel ka elektrividinaid tagasi ei võta, sest:
1) Kui mingi seade on maha põlenud, siis võib ka uus seade maha põleda, sest pole teada kus reaalne viga peitub
2) Minu lammutatud autod on enamasti kõik ise minu käes siia sõitnud ja tean mida müün, seega kui asi on korras, siis ei ole mingit proovimist ja kui mul viga ära ei kao, siis sokutan tagasi.
3) Minul puudub võimalus pärast kontrollida, kas asi tuuakse tagasi sama töökorras olevana või ei.

Lammarid enamasti jah võtavad tagasi, sest neile jõuavad autod tavaliselt korralikult ribadena ja enamusi asju polegi võimalik testida. Olen isegi paari sellise tagastada sooviva isikuga vaielnud, kuigi meil isegi polnud eelnevalt kokku lepitud, et võib tagasi tuua kui ei lahenda tema muret. Minuarust iseg Forssil on kirjas, et "kasutatud" elektriseadmeid tagasi ei võeta. Ehk kui ostad sealt mingi elektrividina ja proovid, siis mingit tagasivõtmist ei ole enam.
No selge olen ise loll ja sinisilmne, kuna 1 ütlejatest et koodidel vahet pole kui kõik 4 ühesuguste koodidega on oli just seesama müüa. Nüüd hakkan juba kahetsema et nii palju asju sai kokku lepitud ja läbi räägitud telefoni teel mitte kirjavahetuses. Siit ilmneb nüüd uus probleem, kas müüa ajas meelega udu, et saaks raha teenida lolli pealt või oli ta ise selle koha peal sama loll kui mina.

Marko96kW
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 19 Jaan 2009, 18:01
Telefon: 56230330
Auto: Passat Trend. var. 1,9 TDI 96kW
Asukoht: Toila
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Marko96kW » 05 Juun 2017, 20:39

Andsin härrale veel viimase võimaluse enne kui siin avalikustan kes see on. Samas tuli mul meelde et mu telefon ka salvestab kõnesid, kahjuks on seal 1 suur miinus - vastaspoolt ei ole kuulda, kui õnneks räägin ma seal ise piisavalt et aru saada ka sellest mida vastaspool ütles. Näiteks seda et 4 pihusti korraga vahetamise puhul ei ole tähtis kood kui kõik 4 asendust on sama koodiga ja ka seda et ostu hetkel ütlesin talle et mul on 1 tingimus et juhul kui on peetis pihustid siis ma saan need tagasi müüa millele järgneb peale vaikuse pausi ( tema räägib) minu poolne OK, seega nõustus tema minu tingimustega.

Marko

Kasutaja avatar
aus
Huviline
Postitusi: 1075
Liitunud: 24 Veebr 2014, 22:37
Telefon: 5238749
Auto: VW Passat B8 4Motion (MY 2016)
Asukoht: Tartu
Tänanud: 112 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas aus » 06 Juun 2017, 08:35

Enne järgmist lindistamist/kõne ütle talle siis selge häälega, et kõik meie vestlus lindistatakse ja küsi, et kas talle on see "okei". Kui ei ole, siis võid samahästi mitte lindistada.

Ebamugav olukord muidugi. Minagi sain foorumist ühe kasutaja käest tünga (ühe tehingu mõlema asjaga). Sellesmõttes oleks see tagasiside süsteem päris hea taasluua, mis siin "kunagi" oli. Kui ühel on probleem, okei - võib-olla oli halb kokkusattumus. Aga kui juba kahel-kolmel, kusjuures igaühel on 2 tunnistajat, et jah, asi on hapu, siis on asi hapu...

Enne kui sa nime/näo avalikustad - kas kasutaja on "kauaaegne" foorumi liige? On ta suisa klubiline?
Le VW Freaks - diagnostika, projektid: koduleht | Facebook | Originaal VCDS (HEX-V2) võimalus Tartus, Viljandis ja linnade lähiümbruses.
My motion is 4motion. | Aeg-ajalt tundub mulle, et kilovattide arv on pöördvõrdelises seoses mõistusega.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas dellu » 06 Juun 2017, 09:35

jürts kirjutas:Dellu,ma olin kõrval,kui Marko müüjale helistas ja küsis,kas võtab pihustid tagasi,kui ei tööta.Ja kuulsin,kui mees lubas,et jah,võtab. Ja jah,vahetati kõik 4 korraga ära.Kood küll teine,aga kõik 4 said ühesugused,selle härra käest ostetud.Viga TÄPSELT sama,mis vanade pihustitega.Mingit muutust võrreldes vanade pihustitega ei toimunud. Ja muidugi see,et sa sellist käitumist õigustad ja väidetavalt ise samamoodi käitud...no jah...
Iga enesest lugupidav inimene üritaks kokkuleppele jõuda vms. Aga eks ole igasuguseid.
Ma ei õigusta ta käitumist, kui on kokku lepitud, et tagasivõtmise võimalus olemas. Samas on suhteline mõiste "ei tööta". Samas sellele väitele, et kõik 4 vahetades võib kood teine olla vaidlen endiselt vastu. Ma ju räägin, et samamoodi VW spets võttis kõik 4 ja proovis. Ei tööta. Sama teema minu 1.4TDI-ga. Võta samale pihustile vastav aju ka ja väidaks et asi käib nagu lill :).
Samas minuarust ma seletasin täpselt, miks mina elektriasju tagasi ei võta. Ma ei käsi ju minult osta, aga mina ei viitsi ka kellegi eksperimentaalobjekt olla, et mässan, saadan jne ja siis teine lihtsalt üritab odavalt viga lahendada, et kas üks või teine vidin lahendaks probleemi. Lisaks risk, et vidin saab kahjustada eksperimenteerimise käigus. Minul on kõik autod juba "riiulis" ja mul pole pärast enam kuskil testida, kas on korras või ei see vidin, mis mulle tagasi jõuab.

margus000 puhul - olin nõus ju tagasi võtma, aga mitte ise maksma transporti edasi-tagasi saatmise osas. Seega 5 eurose asja tagasivõtmiseks oleks pidanud selle mulle veel tagasi saatma (ehk sulle 2x kulu - mis oleks sama suur tulnud). Aga jupp oli õige, esitasin sulle ju ka koodi järgi ETKA väljavõtte, et vastava koodiga detail on selle valitud Passat B5.5 oma. Mis sinu autol tehtud oli ma ei tea, äkki mingi B5 raam B5.5 küljes või mis iganes. Jupp tuli kindlalt B5.5 pealt, seega endiselt endas süüd ei näe, miks oleks pidanud mina topelt saatmise maksma + veel detaili raha tagastama (5 eurose asja puhul 6 eurot transaraha).
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

kevva
Veteran
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas kevva » 06 Juun 2017, 09:45

aus kirjutas:Enne järgmist lindistamist/kõne ütle talle siis selge häälega, et kõik meie vestlus lindistatakse ja küsi, et kas talle on see "okei". Kui ei ole, siis võid samahästi mitte lindistada.

Ebamugav olukord muidugi. Minagi sain foorumist ühe kasutaja käest tünga (ühe tehingu mõlema asjaga). Sellesmõttes oleks see tagasiside süsteem päris hea taasluua, mis siin "kunagi" oli. Kui ühel on probleem, okei - võib-olla oli halb kokkusattumus. Aga kui juba kahel-kolmel, kusjuures igaühel on 2 tunnistajat, et jah, asi on hapu, siis on asi hapu...

Enne kui sa nime/näo avalikustad - kas kasutaja on "kauaaegne" foorumi liige? On ta suisa klubiline?
Olen seda tagasiside asja algusest kui ära kadus mõelnud et miks.... Ja olen jäänud kindlaks oma mõttele järelikult oli see nende vanade tagasisidede ärakaotamine kellegi siin klubis ülevalpool oleva tuttavale kasulik! Olen jõudnud järeldusele et kasulikum on suu kinnihoida, nagunii neid enam tagasi ei tule sinna avatari alla.
Kes tänasid kasutajat kevva selle postituse eest:
Maahärraapensiil
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 643
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Ristotu » 06 Juun 2017, 09:55

kevva, niipalju siis ülevalpool tuttavate kasulikkusele, et mitte ükski ülevalpool olev isik, ei tegele müügiga igapäevaselt, nii et pole meil ka mingit eesmärki sellele, et see ära kadus :)
Lugupidamisega
Risto

kevva
Veteran
Postitusi: 704
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:25
Auto: Golf Mk2 1.6TD '91 & Transporter 2,5TDI 03a. Transporter Kombi 2,5TDI 01a.
Asukoht: Lõunamaa
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas kevva » 06 Juun 2017, 10:34

Ristotu kirjutas:kevva, niipalju siis ülevalpool tuttavate kasulikkusele, et mitte ükski ülevalpool olev isik, ei tegele müügiga igapäevaselt, nii et pole meil ka mingit eesmärki sellele, et see ära kadus :)
Nii palju siis sellest et ülevalpool olevad ei tegele igapäevaselt müügiga aga tuttavad ikka võivad tegeleda. Ma kah ei tegele igapäevaselt aga terve Eesti mul tuttavaid täis kes tegelevad sellega igapäevaselt. Vabandan väga et julgesin suu lahti teha sest eks taolist tagasisidest juba ka ootasin. Loll on see kes oma kogukonda ei kaitse.... :thumbup:
Transportteenused! Treileri ning autoveokonna rent - 56950650

Kasutaja avatar
Ristotu
EVWK juhatus
Postitusi: 643
Liitunud: 28 Sept 2009, 08:19
Telefon: 58151062
Auto: VW Jetta G2, Audi Coupe typ85, Peugeot 406, VW G4, audi 100 avant, Lupo, Škoda Superb 2 FL
Asukoht: Kose vald
Tänanud: 27 korda
Tänatud: 68 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas Ristotu » 06 Juun 2017, 10:48

kevva kirjutas:
Ristotu kirjutas:kevva, niipalju siis ülevalpool tuttavate kasulikkusele, et mitte ükski ülevalpool olev isik, ei tegele müügiga igapäevaselt, nii et pole meil ka mingit eesmärki sellele, et see ära kadus :)
Nii palju siis sellest et ülevalpool olevad ei tegele igapäevaselt müügiga aga tuttavad ikka võivad tegeleda. Ma kah ei tegele igapäevaselt aga terve Eesti mul tuttavaid täis kes tegelevad sellega igapäevaselt. Vabandan väga et julgesin suu lahti teha sest eks taolist tagasisidest juba ka ootasin. Loll on see kes oma kogukonda ei kaitse.... :thumbup:
Suu võid ikka lahti teha, mel siin ikkagi demokraatia :D :D Üritasin lihtsalt seletada, et meil niiöelda ülevalpool pole mingit eesmärki selle ära kaotamisele :D :D Vähemalt minul isiklikult ei ole, kõigi eest vast rääkima ei hakka, selle unustasin ennem mainida tõesti :)
Lugupidamisega
Risto

alkeemik
Klubiline
Postitusi: 2200
Liitunud: 29 Juun 2003, 14:26
Auto: Bora
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 80 korda
Tänatud: 144 korda

Re: Foorumi kasutaja taganeb diilist

Lugemata postitus Postitas alkeemik » 06 Juun 2017, 11:49

No kunagi ma siin olin aktivist, et selline tagasiside saaks olema - prõmmisin nii kaua kuni see tuli. Ma arvan, et nüüd foorumi tarkvara uuendusega, mitte kellegi omakasu tõttu, see võimalus ka kadus.
Kes tänasid kasutajat alkeemik selle postituse eest:
argoRistotuJ.AruHawkHillsilverpikmarzipanMustVälkjürtsromeoD

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”