Kasutaja golbin666

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas superior » 23 Veebr 2010, 15:17

Soovitan eemale hoida kasutajatest golbin666.
Jarmo tal nimeks.
Tel. nr tal 56239735
Tegutseb Kotka 9 garaažis autode lammutamisega.

Algul sai ostetud talt tühikäigumootor. Algul küll sattus mulle sissepritse oma, aga vahetas ümber monopritse oma vastu ning lubas seal ära ka vahetada ning oli mul abis. Kõik oli normaalne ja väga positiivne kogemus. Ka tema kaaslased olid väga abivalmid. Poleks osanud oodatagi, et midagi halba võib juhtuda.

Laupäeval aga oli huvi GTI tagaistme vastu ning sai sinna mindud.
Vend lasi seal oma sõbraga viina ja küsisin talt ka oma pöörete kõikumise kohta (suunaga hakkavad pöörded kõikuma).
Niikaua, kui ta mul lasi kaitsmeid kontrollida, vahetas ta mul küünlajuhtmed ära omavahel. Peale selle varastas ta mult ühe kõlarikatte ning luugilt ka VW märgi.

Vend seal jumala kindlalt väitis, et ta kapoti all midagi ei teinud kuigi masin läks väga raskelt käima ning töötas väga ebaühtlaselt. Kuna ma võhik ka, siis ma ei osanud midagi arvata ka, mis juhtuda võis. Järgmine hommik enam käima ei läinud. Täna öeldi seda autoremondist, et küünlajuhtmed vahetuses.

Väga loll olin, et sinna läksin. Ja ei taibanud õigesti käituda seal. Õnneks sain tulema sealt üldse, muidu oleks üldse auto sinna jäänud ja hommikul oleks varuosadeks võetud. Kedagi muud süüdistada ei saa, kui ainult enda lolli pead, et selle vennaga üldse kokku puutusin. Lisaks pressis ta sõber sealt viinaraha välja ähvarades muidu mootoriõli mu salong kallata. Ega kahe joobes venna vastu üksi väga ei saanud ka. Närv oli nii must ja politseid ka kutsuda ei taibanud. SOOVITAN EEMALE HOIDA SELLEST TEGELASEST.
Kojamehed ka töötavad ainult kõige kiiremas astmes.

Olen foorumitest lugenud, et tema müüdud varuosadel esineb enamjaolt ikka mingi viga küljes jne.

golbin666 http://www.rate.ee/userinfo.php?id=655517" onclick="window.open(this.href);return false;

[Muudetud: 23-2-2010 superior]
Viimati muutis superior, 26 Veebr 2010, 20:26, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Pikksilm
Veteran
Postitusi: 2260
Liitunud: 10 Apr 2004, 12:37
Auto: G2, T2b
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 7 korda

Lugemata postitus Postitas Pikksilm » 23 Veebr 2010, 15:45

On kellegil veel negatiivseid kogemusi või etteheitud eelnimetatud persoonidega ?

airfrance1
Huviline
Postitusi: 925
Liitunud: 14 Mai 2008, 22:07
Auto: Vento VR6-EDITION -> aus Arbuus
Asukoht: Tallinn town
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas airfrance1 » 23 Veebr 2010, 15:50

Väga kummaline lugu on sul juhtunud. Ise olen korduvalt tema juures käinud juppe hankimas ja juttu puhumas. Probleeme pole küll kunagi ei golbini ega temalt saadud osadega olnud! Samuti pole mul mitme seal viibitud tunni jooksul ühtki asja kaduma läinud.
Huvitav miks tal su kõlarikatet ja küünlajuhtmeid vaja läks? Tal neid kindlasti omalgi piisavalt :smilegrin:
Ei taha uskuda, et ta nüüd on oma "kliente" paljaks varastama hakanud. Arvatavasti oli õli autosse kallamise jutt ka pigem vindise peaga tehtud nali.
Negatiivse tooniga kommentaare olen küll siit sealt kuulnud, aga omalt poolt midagi halba öelda ei saa. :thumbup:
Ei tea kuidas sul nii tobedalt asi läks.
Arbuus driver since 2010

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas superior » 23 Veebr 2010, 15:57

Küünlad läbi tänu talle.
Ta ei võtnud mitte küünlajuhtmeid, vaid vahetas need omavahel ära s.t valesse järjekorda pani.
Eks karastusjook teeb oma töö.
Esimene kord oli küll väga kihvti jutuga mees.
Aga karastusjookijoobes keeras vend täitsa ära.
Sisu rikkumises ma enam ei kahelnud neis, kui nad juba piisavalt s***a mul kokku olid keeranud.

Eks omad vitsad peksavad, lihtsalt hoiatan, et teaksite, millega riskite. Mina kaotasin selle õhtuga küll hulga närve.

Kas keegi saaks pildistada või rääkida, millise kohapeal peaks see relee täpsemalt asuma? Võib-olla see üldse puudub s.t pistis selle ka taskusse omale.

Ja kui järgmine hommik talle PS saatsin, eeldades, et ta kaine peaga midagi üles võiks tunnistada tuli ainult vastus "ma ei tea mis tal viga on"...

[Muudetud: 23-2-2010 superior]

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 23 Veebr 2010, 17:19

Ei saa sind aidata, kui ei tea mis autogi sul on.

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 23 Veebr 2010, 17:53

Tean inimesi, kellel on ka temaga halbu kogemusi. Ka Hinnavaatluse foorumist leiab tema kohta huvitavat infot :)
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas superior » 23 Veebr 2010, 18:07

Kokku läks selle tegelase "nali" maksma:
350 krooni remonditöötajale.
320 krooni küünlad.
100 krooni temale.
Kõlarikate, VW märk ja summa veel kojameeste remondiks.

+ veel hiljem avalduv kahju.

Minu jaoks see pole üldse naljakas.

logomotiv
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Jaan 2009, 18:04
Asukoht: Rapla/Türi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas logomotiv » 23 Veebr 2010, 18:07

Ka mina sain talt vigase bensiinipumba vr6le.

Kasutaja avatar
--keit--
Huviline
Postitusi: 3244
Liitunud: 01 Juul 2008, 06:43
Asukoht: Eesti
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas --keit-- » 23 Veebr 2010, 18:10

superior kirjutas:Kokku läks selle tegelase "nali" maksma:
350 krooni remonditöötajale.
320 krooni küünlad.
100 krooni temale.
Kõlarikate, VW märk ja summa veel kojameeste remondiks.

+ veel hiljem avalduv kahju.

Minu jaoks see pole üldse naljakas.
Kojameeste jaoks said ravi?:)
Ega nalja pole tõesti, see pea 700 kr on suur raha.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Lugemata postitus Postitas copilot » 23 Veebr 2010, 18:11

hardrock14 kirjutas:Tean inimesi, kellel on ka temaga halbu kogemusi. Ka Hinnavaatluse foorumist leiab tema kohta huvitavat infot :)
selliseid tegelasi oleks paras "tõsta" veidi! sest meie "õigusriik" on selliste inimeste vastu kas suht seotud kätega või siis karistus selline et inimene sülitab selle peale.
Diesel Power KEEPS ME GOING

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas superior » 23 Veebr 2010, 18:14

Kojamehi ei ole veel korda saanud.
Ei tea, kust alustadagi. Võib-olla võttis ta mult lihtsalt selle relee ära.

Kui küünlajuhtmed oli teise järjekorda pannud, siis andis ta ikka pöördeid mõnusalt ning sumpast lendas ka mingi hõõguv jupikene välja. See näppude vahel pigistades läks see ilusasti puruks ära (nagu oleks sütt pigistanud). Kas katalüsaator on ka õhtal omadega?

[Muudetud: 23-2-2010 superior]

reigo130
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 13 Dets 2007, 16:26
Asukoht: nuuskur88@hotmail.com
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Lugemata postitus Postitas reigo130 » 23 Veebr 2010, 18:49

Tänud teavitamast:thumbup: selliste nagamannide eest.
säästad või saastad?

KuldarA
Huviline
Postitusi: 1426
Liitunud: 08 Veebr 2007, 17:25
Telefon: 56248247
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 56 korda
Tänatud: 98 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas KuldarA » 26 Veebr 2010, 17:30

Kui foorumit loeksid, siis teaksid kõik eilsed postitused on kadunud sesoses foorumi parandamisega :) Sul ju kiri ka, et Loe hoolduse informatsiooni. Mingit vandenõud, siin küll pole. Kõik said aru, et Sa pole asjaga seotud, nii et ei tasu põdeda.

Keegi võiks siis teemapealkirja ära muuta, et golbin666 ja hr. Suss.
Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas superior » 26 Veebr 2010, 18:20

1. Niikaua, kui mina kaitsmeid kontrollisin, oli golbin666 kapoti all. (see nn. suss oli üldse eemal see hetk) Peale kaitsmete kontrollimist auto käima ei läinud. Hiljem tuli välja, et küünlajuhtmed olid omavahel ära vahetatud. Selle teadmisega hakkas ta mu autot nn. "peenestama" s.t kõrgeid pöördeid proovima. Üheks tagajärjeks on hävinud küünlad, mis olid ostetud mõne nädala eest.
2. Ma nägin ja kuulsin, kuidas golbin666 mu luugi kallal nikerdas. Kui vaatama läksin, oli märk kadunud.
3. Ei tea, kes kõlarikatte võttis, aga kaduma läks ta seal garaažis.
4. Golbin666 istus juhikohal ning kui auto käima pani, siis ta katsetas ka kojameestega. Varasemalt oli ta mingi hetk relee ära võtnud, sest sinna sõites mul relee oli olemas.
5. Suss või kes iganes, nagu golbin666 ütles, ähvardas õli kallata, aga raha nõudjaks oli ka golbin666.
6. Kristo23 mainisin sellepärast, et tema kuulutustesse on pandud golbin666 telefoni number. Admin võib vaadata, kas need kasutajad on siin foorumis samalt IP'lt käinud.
Kui sa oled tõesti see mees, kes sinise jopega seal kord oli, siis pole tõesti midagi su vastu. Väga abivalmis ja asjalik mees olid!
7. Enne postituste kadumist ütles goblin666 "lõpeta ära või muidu hakkab sul halvasti minema", ei näe vajadust selliste inimestega uuesti kokku puutuda. Kaks korda samasse ämbrisse astuma ka ei hakka. Ehk järgmine kord demonteeritakse mult veel rohkem juppe ning tehakse mingi veel saatuslikum "nali".

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 26 Veebr 2010, 18:34

superior kirjutas:1. Niikaua, kui mina kaitsmeid kontrollisin, oli golbin666 kapoti all. (see nn. suss oli üldse eemal see hetk) Peale kaitsmete kontrollimist auto käima ei läinud. Hiljem tuli välja, et küünlajuhtmed olid omavahel ära vahetatud. Selle teadmisega hakkas ta mu autot nn. "peenestama" s.t kõrgeid pöördeid proovima. Üheks tagajärjeks on hävinud küünlad, mis olid ostetud mõne nädala eest.
2. Ma nägin ja kuulsin, kuidas golbin666 mu luugi kallal nikerdas. Kui vaatama läksin, oli märk kadunud.
3. Ei tea, kes kõlarikatte võttis, aga kaduma läks ta seal garaažis.
4. Golbin666 istus juhikohal ning kui auto käima pani, siis ta katsetas ka kojameestega. Varasemalt oli ta mingi hetk relee ära võtnud, sest sinna sõites mul relee oli olemas.
5. Suss või kes iganes, nagu golbin666 ütles, ähvardas õli kallata, aga raha nõudjaks oli ka golbin666.
6. Kristo23 mainisin sellepärast, et tema kuulutustesse on pandud golbin666 telefoni number. Admin võib vaadata, kas need kasutajad on siin foorumis samalt IP'lt käinud.
7. Enne postituste kadumist ütles goblin666 "lõpeta ära või muidu hakkab sul halvasti minema", ei näe vajadust selliste inimestega uuesti kokku puutuda. Kaks korda samasse ämbrisse astuma ka ei hakka. Ehk järgmine kord demonteeritakse mult veel rohkem juppe ning tehakse mingi veel saatuslikum "nali".
saad sa inimene aru et sa mässad siin sellise teema üle millest sa pooli asju asualt ära ei räägigi , ise sa jagad oma pagassis lahkesti viina lootes et me joome end nii koomas et tehakse su auto tasuta korda..


HELISTASIN TÄNA INIMESELE KES SEAL TAL ABIS OLI TA ÜTLES NIIMOODI: KUI INIMENE KEELDUS PEALE 3 TUNNIST TEGUTSEMIST TEMA AUTOKALLA MAKSMAST 100.- (sisaldas tagaistme vahetust ja muud uurimist rohkem ei küsinud) SIIS LOOMULIKULT TULI TA AUTOT NIIKAUA JÄRJEST per*e KEERAT KUNI TA MAKSMA HAKKAS LÕPUKS TULI ÕLI kanister APPI VÕTA JA SIIS SAIN RAHA KÄTTE

KUI TA EELMINEKORD SEAL TÜHIKÄIGUMOOTORIT VAHETAMAS KÄIS SIIS TULID KA TA PAGASSIST VIINAPUDELID VÄLJA!!!


superior sa oled ise tegelet hale ülelaskja ja kellekohta tuleks teema teha et keegi su autot ei remondiks


TO PIKKSILM; SUPERIORI AUTO REMONDIKULUDE EEST VASTUTAB TA ISE, MINA EGA HÄRRA SUSS EHK PÄRISINIMI HANNES NEID KUNAGI MAKSMA EI HAKKA
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas superior » 26 Veebr 2010, 18:59

Istmega oli meil kaup tehtud, et annan oma istmed vastu, Nemiroffi peale ja sa pakkusid ka vahetust. (mille lasid sa temal ära teha "praktika vms mõttes", mis oli teievaheline asi juba)
Mul mingit remonti vaja ei olnudki, lihtsalt küsisin, kas sa oskad öelda viga. Ja selle küünlajuhtmete vahetuse tegid sa päris alguses ära juba. (kui ma kaitsmeid kontrollisin).

Eelmine kord said 400 krooni juba selle tühikäigumootori eest kuigi tervet monopritset on pakutud siin 500ga. Vastu said ka terve tühikäigumootori ning viinad andsin tänutäheks aitamise eest!

NB! Väga suur aeg läks sellele, kui nad omaarust arvasid, et viga on mu akus ja püüdsid kõigest väest erinevaid diisliakusid peale suruda, kuigi mina sellele vastu olin. Nn. suss või Hannes tuli siis juba jõuga peale.

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas superior » 26 Veebr 2010, 20:12

Golbin666 oli kapoti all, kui küünlajuhtmed vahetusse läksid. Härra suss oli eemal.
Kojamehed tulles töötasid. Vastav relee oli pärast seal käiku puudu.
Ma ei tahtnudki Golbin666'lt mingit remonti. Lihtsalt küsisin talt, arvestades, et vend tegeleb siiski mingil määral autodega, et ehk teab, milles viga on.
Kaubad olid kõik kokku lepitud juba, kui äkki leiti, et neil on burksi, viina ja teab mille veel raha vaja. Hr. suss lubas õli kallata ja golbin666'le tuli idee paagist kütet välja pumbata.

Kristo23, sinu vastu mul siis tõesti midagi ei ole. Vabandan. Teemat kustutama ma küll ei hakka, sest probleemid siiski golbin666'ga on. Usun, et kindlasti mõni teema lugeja pani enne postide kadumist tähele seda ähvardust.

Oma "alluvas" võiksid küll pettunud olla, sest oli mul juba arvamus, et kõik jupid ja lisad saan osta teie käest. Kahjuks nüüd tunnen ebakindlust.
Mingeid võlgnevusi mul polnud. Kaup oli meil selgelt kokku lepitud juba.
Probleemid olid juba täitsa alguses. Kui ta vahetas mul lihtsalt heast-peast küünlajuhtmed omavahel ära.
Viimati muutis superior, 26 Veebr 2010, 20:27, muudetud 3 korda kokku.

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas superior » 26 Veebr 2010, 20:53

Lisan, et täiendasin oma eelmist postitust.
Vabandan, et sind asjasse kaasasin, lihtsalt tekitas kahtlust, sest tema number oli sinu kuulutustes ning ta oli teadlik ka minu suhtlusest sinuga.
Kaup oli meil temaga kokku lepitud, kuna eelmine kord sai töökorras tühikäigumootor teile jäetud (tuli välja, et selles ei olnud viga) ning 400 krooni, siis oli ta nõus, et istme eest saab ta minu istmed vastu ja Nemiroffi, ning pealekauba lubas ta ka vahetuse. Võimalik, et nad tahtsid seda 100 krooni saada diisliakude katsetamise eest, millele ma täielikult vastu olin.

Kahjud, mis Golbin666 mulle tekitas:
Autoremont 350 krooni.
Uued küünlad 320 krooni.
Tuuleklaasi kojameeste relee 100 krooni.
Ebaausaid võtteid kasutades (väljapressimine) 100 krooni.
Luugimärk, kõlarikate (hetkel pole ostnud, aga küsitakse nende eest vastavalt 100 ja 25 eek) 125 krooni.

Kokku: 995 krooni.
Võimalik, et katalüsaator ka hävis ta "naljaga".

Võib-olla rahvaautol on lugeda naljakas, aga usun, et selles olukorras sa olla ei oleks tahtnud.

rahvaauto
Huviline
Postitusi: 181
Liitunud: 06 Mai 2007, 21:59
Auto: Passat 1,9 tdi 96 kw 2001
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas rahvaauto » 26 Veebr 2010, 21:10

superior kirjutas:Lisan, et täiendasin oma eelmist postitust.
Vabandan, et sind asjasse kaasasin, lihtsalt tekitas kahtlust, sest tema number oli sinu kuulutustes ning ta oli teadlik ka minu suhtlusest sinuga.
Kaup oli meil temaga kokku lepitud, kuna eelmine kord sai töökorras tühikäigumootor teile jäetud (tuli välja, et selles ei olnud viga) ning 400 krooni, siis oli ta nõus, et istme eest saab ta minu istmed vastu ja Nemiroffi, ning pealekauba lubas ta ka vahetuse. Võimalik, et nad tahtsid seda 100 krooni saada diisliakude katsetamise eest, millele ma täielikult vastu olin.

Kahjud, mis Golbin666 mulle tekitas:
Autoremont 350 krooni.
Uued küünlad 320 krooni.
Tuuleklaasi kojameeste relee 100 krooni.
Ebaausaid võtteid kasutades (väljapressimine) 100 krooni.
Luugimärk, kõlarikate (hetkel pole ostnud, aga küsitakse nende eest vastavalt 100 ja 25 eek) 125 krooni.

Kokku: 995 krooni.
Võimalik, et katalüsaator ka hävis ta "naljaga".

Võib-olla rahvaautol on lugeda naljakas, aga usun, et selles olukorras sa olla ei oleks tahtnud.
Eks elu õpetab, ei midagi muud. Lihtsalt lahe lugeda, et see oli :crazy: ja too oli :crazy: ...
Igasuguste otsa võime ju igal sammul sattuda. Vaata seda haaveli punti. Ninnu nännu ja maja nende oligi.

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas superior » 26 Veebr 2010, 21:22

Ma olen enam kui kindel, et see oli sihilikult. Ja kui küsisin, kas ta tegi seal kapoti all niikaua midagi oli vastus kindel ei. Isegi järgmine hommik ei võinud ta öelda seda. Ja see hetk polnud ta veel sugugi "täis", kui ta oma teo korda saatis.
Ja kahtlema ei hakka ma selles, et ta suutis tõestada ka teiste tegudega ennast ju.
Viimati muutis superior, 26 Veebr 2010, 21:25, muudetud 1 kord kokku.

Tanel
Veteran
Postitusi: 896
Liitunud: 19 Dets 2008, 19:47
Telefon: 56902793
Auto: '88 JETTA
Asukoht: Hellfield
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kasutaja golbin666 ja kristo23

Lugemata postitus Postitas Tanel » 26 Veebr 2010, 21:54

Edit: Vabandan kasutaja kristo23 ees. Ei lugenud vist jah piisavalt korralikult siis...

Kuid sõbralikud soovitused alkoholi vähemaks tarbimiseks jäävad siiski. Kõigile foorumiskasutajatele :)
Viimati muutis Tanel, 26 Veebr 2010, 22:24, muudetud 1 kord kokku.
"kunagi arvasin et Rako normulks vend a nüüd tuleb välja et selline lamelli enn et ohohohohhhoooo." -tito

Kasutaja avatar
Pikksilm
Veteran
Postitusi: 2260
Liitunud: 10 Apr 2004, 12:37
Auto: G2, T2b
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 7 korda

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas Pikksilm » 26 Veebr 2010, 23:15

Ühesõnaga üks tundub olema hetkel selge. Kasutaja Kristo23 ei ole asjaga kuidagi seotud, kuid väga segaseks jääb siiski Superior vs. Golbin666 koos kaasosalise Hr.Sussi käitumine.

Saage kokku ja rääkige asjad selgeks. Ilmselgelt sellise vaidlusega ei jõuda te just väga kiiresti kompromissile.

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 26 Veebr 2010, 23:30

ma tõesti ei saa inimesega suhelda kui ma talle helistan ja ta vastu ei võtta no ju ta ei julge rääkida kuidas asjad tegelt olid, vaid hämab siin arvutitaga koos moosisaiaga mingit juttu kokku

sa ise räägid et käid klubi kokkutulekutel, kas ma pean ka sinna kohale tulema ja siis rääkima sinuga hakkama mis siis tegelikult ikkagi toimus, et osatki arusaavad et ma pole milleski süüdi nägu. kogu probleem oli selles et tüüp tuleb lampi viinaga inimesi ära ostma, pagass on koguaeg viina täis, suhtumine umbes sellinne (oi poisid tehke tõõd mul viina jagub)
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

Gee60
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 12 Apr 2005, 20:19
Telefon: 555 3 444 3
Auto: B5.5 ja A6C5 ja Kollane Leon
Asukoht: Raplamaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas Gee60 » 26 Veebr 2010, 23:59

golbin666 kirjutas:tüüp tuleb lampi viinaga inimesi ära ostma, pagass on koguaeg viina täis, suhtumine umbes sellinne (oi poisid tehke tõõd mul viina jagub)
ja sina muidugi lähed selle õnge nii kui viina näed?

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Kasutaja golbin666

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 27 Veebr 2010, 00:28

Tõesti loe ja imesta...
Äkki teeks tööd töö ajal ja jooks viina muul ajal ja jäeksid sellised probleemid ära.

Suletud

Mine “Seadusega pahuksis”