Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 29 Apr 2010, 19:02

Sooviks siis eelkõige teada saada auto praegune asukoht kuna auto juba neli kuud tagasi maha müüdud ja senini minu nimel. Auto ise rohelist värvi,viie kodarada 14" valuveljed all (vist äkki peal veel Vredesteini talverehvid), eritunnusena võib öelda, et küljesuunad on rohelise klaasiga ja kandilised ja autol küljes veel plastikust tiivakaared ning pagasiluugil olev kiri Vento on rohelist värvi ning tähis CL on musta värvi. Viimane teada olev asukoht oli Viljandis (vähemalt Auto24-s oli müügikuulutuses asukohaks). Kui on keegi klubilistest näinud seda autot siis palun anda mulle teada telefonil 53 466 800 begin_of_the_skype_highlighting              53 466 800      end_of_the_skype_highlighting Alari. Helistada võib kasvõi südaööl.
[color=yellow]dubaholics[/color]

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas copilot » 29 Apr 2010, 19:14

ei saa nüüd täpselt aru milles probleem, et kas soov tagasi osta või siis mingi jama seoses sellega et uus omanik pole enda nimele vormistanud?
minu mäletamist mööda, kui sul olemas ostu müügi leping ja uus omanik pole enda nimele mingi teatud perioodi jooksul autot vormistanud, sul õigus auto ajutiselt arvelt maha võtta vms ja sellisel juhul uuel omanikul võib tulle siniste mundrite kandjatega mõni ootamatu ebamugav olukord, ja et uuesti masinat arvele võtta peab ta masina kõige pealt enda nimele kirjutama ja siis alles saab ta alles sõiduki arvele võtta. ja minu teada see arvelt maha võtmine tasuta.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 29 Apr 2010, 19:32

copilot kirjutas:ei saa nüüd täpselt aru milles probleem, et kas soov tagasi osta või siis mingi jama seoses sellega et uus omanik pole enda nimele vormistanud?
minu mäletamist mööda, kui sul olemas ostu müügi leping ja uus omanik pole enda nimele mingi teatud perioodi jooksul autot vormistanud, sul õigus auto ajutiselt arvelt maha võtta vms ja sellisel juhul uuel omanikul võib tulle siniste mundrite kandjatega mõni ootamatu ebamugav olukord, ja et uuesti masinat arvele võtta peab ta masina kõige pealt enda nimele kirjutama ja siis alles saab ta alles sõiduki arvele võtta. ja minu teada see arvelt maha võtmine tasuta.
Kuna mulle täna tuli selle auto nimele kindlustusleht siis hakkasin asja uuurima, et kas tõesti veel minu nimel ning seda ta ka on. Teades ka seda, et see auto sai minu poolt müüdud Pukasse siis sealt müüdi see edasi umbes kuu hiljem Viljandisse ning ma nüüd ei teagi täpselt kas sealtki see auto nüüdseks edasi müüdud ILMA, ET OMANIK (ehk siis mina) oleks tehnilises passis vahetunud :D . Siinkohal panen siis julma, kuigi natukene kahjugi hetkel auto nö omanikust, lähen ja võtan selle tema käest ära või siis annan talle paar valikut. :evil:
[color=yellow]dubaholics[/color]

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas copilot » 29 Apr 2010, 20:12

Sarkfer kirjutas:
copilot kirjutas:ei saa nüüd täpselt aru milles probleem, et kas soov tagasi osta või siis mingi jama seoses sellega et uus omanik pole enda nimele vormistanud?
minu mäletamist mööda, kui sul olemas ostu müügi leping ja uus omanik pole enda nimele mingi teatud perioodi jooksul autot vormistanud, sul õigus auto ajutiselt arvelt maha võtta vms ja sellisel juhul uuel omanikul võib tulle siniste mundrite kandjatega mõni ootamatu ebamugav olukord, ja et uuesti masinat arvele võtta peab ta masina kõige pealt enda nimele kirjutama ja siis alles saab ta alles sõiduki arvele võtta. ja minu teada see arvelt maha võtmine tasuta.
Kuna mulle täna tuli selle auto nimele kindlustusleht siis hakkasin asja uuurima, et kas tõesti veel minu nimel ning seda ta ka on. Teades ka seda, et see auto sai minu poolt müüdud Pukasse siis sealt müüdi see edasi umbes kuu hiljem Viljandisse ning ma nüüd ei teagi täpselt kas sealtki see auto nüüdseks edasi müüdud ILMA, ET OMANIK (ehk siis mina) oleks tehnilises passis vahetunud :D . Siinkohal panen siis julma, kuigi natukene kahjugi hetkel auto nö omanikust, lähen ja võtan selle tema käest ära või siis annan talle paar valikut. :evil:
noh selle kindlustusega niiviisi et kui ostumüügi öeping alles siis lähed kohale ja näitad ning neil pole sinu käest midagi nõuda. teine variant minna ARK i ja see sealt siis maha võtta ning kogu lugu. uuel omanikul siis muud üle ei jää kui enda nimele kirjutada muidu arvele võtta ei saa. Kui sul muidugi on see leping olemas?
Diesel Power KEEPS ME GOING

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas copilot » 29 Apr 2010, 20:29

(3) ARK kustutab sõiduki ajutiselt registrist, kui:

1) registrisse kantud omanik teatab sõiduki võõrandamisest, kuid omandaja ei ole ettenähtud aja jooksul esitanud taotlust registriandmete muutmiseks;


ja see ette antud aeg on siis 5 tööpäeva alates andmete muutusest ehk ajast millal tegid ostu-müügi lepingu.

sellisel juhul jääb küll auto sinu nimele ja on ajutiselt registrist kustutatud min 1 kuu kuni 24 kuud, selle aja möödudes siis võetakse jälle registrisse arvele kui seda ei ole varem avalduse alusel soovitud teha või pole täielikult maha kantud. samuti ei saa selle aja jooksul sõlmida kindlustust ning et uus omanik siis saaks arvele võtta sõiduki peab ta esmalt enda nimele registreerimise tegema.
ja väevõimuga käest võtta vist pole see nii kerge ega ka seaduslik tegevus midagi, sest sõidukiga tehtud rikkumiste eest ei vastuta enam sina niikuinii, seda enam pole põhjust muretseda kui sul ikka leping alles?
Viimati muutis copilot, 29 Apr 2010, 20:33, muudetud 1 kord kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 29 Apr 2010, 22:41

copilot kirjutas:(3) ARK kustutab sõiduki ajutiselt registrist, kui:

1) registrisse kantud omanik teatab sõiduki võõrandamisest, kuid omandaja ei ole ettenähtud aja jooksul esitanud taotlust registriandmete muutmiseks;


ja see ette antud aeg on siis 5 tööpäeva alates andmete muutusest ehk ajast millal tegid ostu-müügi lepingu.

sellisel juhul jääb küll auto sinu nimele ja on ajutiselt registrist kustutatud min 1 kuu kuni 24 kuud, selle aja möödudes siis võetakse jälle registrisse arvele kui seda ei ole varem avalduse alusel soovitud teha või pole täielikult maha kantud. samuti ei saa selle aja jooksul sõlmida kindlustust ning et uus omanik siis saaks arvele võtta sõiduki peab ta esmalt enda nimele registreerimise tegema.
ja väevõimuga käest võtta vist pole see nii kerge ega ka seaduslik tegevus midagi, sest sõidukiga tehtud rikkumiste eest ei vastuta enam sina niikuinii, seda enam pole põhjust muretseda kui sul ikka leping alles?
njahh, väevõimuga mul pole plaaniski võtta. Hetkeseisuga võiks ju selle liigitada ärandatud sõiduki alla kuna sõiduki dokumentatsioon on minu nimele regatud ja kahtlen sügavalt, et praegusel niiöelda omanikul volitus ette näidata on. Käisin Politseis küsimas, et kas on auto minu nimel ning kas võin põhimõtteliselt selle isiku käest auto tagasi võtta ilma, et mingeid probleeme tekiks. Sain sealt vastuseks, et nemad selles tegevuses seadusega vastuolu ei näe ja et pigem on seadusega pahuksisse läinud hoopis too uus omanik,kellele auto algselt müüsin. Nüüdseks siis jah mingi valemiga see auto juba teise või kolmanda omaniku käes. Vasuseks sinu küsimusele, et jah, algne ostu-müügi leping on mul alles ning see sai sõlmitud juab 16.01.2010
[color=yellow]dubaholics[/color]

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas copilot » 30 Apr 2010, 10:20

Sarkfer kirjutas:
copilot kirjutas:(3) ARK kustutab sõiduki ajutiselt registrist, kui:

1) registrisse kantud omanik teatab sõiduki võõrandamisest, kuid omandaja ei ole ettenähtud aja jooksul esitanud taotlust registriandmete muutmiseks;


ja see ette antud aeg on siis 5 tööpäeva alates andmete muutusest ehk ajast millal tegid ostu-müügi lepingu.

sellisel juhul jääb küll auto sinu nimele ja on ajutiselt registrist kustutatud min 1 kuu kuni 24 kuud, selle aja möödudes siis võetakse jälle registrisse arvele kui seda ei ole varem avalduse alusel soovitud teha või pole täielikult maha kantud. samuti ei saa selle aja jooksul sõlmida kindlustust ning et uus omanik siis saaks arvele võtta sõiduki peab ta esmalt enda nimele registreerimise tegema.
ja väevõimuga käest võtta vist pole see nii kerge ega ka seaduslik tegevus midagi, sest sõidukiga tehtud rikkumiste eest ei vastuta enam sina niikuinii, seda enam pole põhjust muretseda kui sul ikka leping alles?
njahh, väevõimuga mul pole plaaniski võtta. Hetkeseisuga võiks ju selle liigitada ärandatud sõiduki alla kuna sõiduki dokumentatsioon on minu nimele regatud ja kahtlen sügavalt, et praegusel niiöelda omanikul volitus ette näidata on. Käisin Politseis küsimas, et kas on auto minu nimel ning kas võin põhimõtteliselt selle isiku käest auto tagasi võtta ilma, et mingeid probleeme tekiks. Sain sealt vastuseks, et nemad selles tegevuses seadusega vastuolu ei näe ja et pigem on seadusega pahuksisse läinud hoopis too uus omanik,kellele auto algselt müüsin. Nüüdseks siis jah mingi valemiga see auto juba teise või kolmanda omaniku käes. Vasuseks sinu küsimusele, et jah, algne ostu-müügi leping on mul alles ning see sai sõlmitud juab 16.01.2010
noh jah, kui auto registrist ajutiselt maha kanda siis ei saa antud masinale teha kindlustust ja seega ei saa sellega avalikel teedel liigelda ja seega ka oleks sul selle tagasi saamise võimalus kõvasti väiksem(sest kust mujalt seda infi saaksid kui keegi kuskil seda masinat näeks) eeldan ma et võtad asja niiviisi?
Diesel Power KEEPS ME GOING

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 30 Apr 2010, 15:38

pole hetkel plaanis jah seda arvelt maha võtta. Eesmärk siiani ikkagi ta sõitvana kätte saada.
[color=yellow]dubaholics[/color]

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 01 Mai 2010, 09:53

Milline pollar Sulle seda soovitas?
Mina näen seda kui kelmust ,Sina oled auto müügi eest saanud raha .Sul ju ostumüügi leping sõlmitud ja seal kirjas et oled saanud x summa selle eest. Kui peale lennata kolmandale isikule, siis peksa saad Sina ise.
Kõige õigem oleks auto arvelt maha võtta .
Edasine on siis uue omaniku asi, mis ta sellega teeb!
Viimati muutis Anonymous, 01 Mai 2010, 09:54, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 01 Mai 2010, 11:17

Ostu-müügi leping sai jah sõlmitud aga seoses sellega tuleb uuele omanikule kohustus auto enda nimele kirjutada (vist oli viie päeva jooksul) aga kuna käes juba tänase seisuga 1. mai siis tehingu sõlmimise päevast pääääris palju päevi möödas.
Politseist öeldi mulle seda, et kui auto on minu nimel siis nemad ei näe küll mingeid takistusi, et miks ma ei võiks autot endale tagasi küsida. Või leiad sina,herr tito???
Lisaks sellele kõigele on hakanud mind huvitama see, et kuidas saab autot müüa ilma omaniku teadmiseta? Hetkeseisuga käib käest kätte raha eest :D
[color=yellow]dubaholics[/color]

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 01 Mai 2010, 11:36

Sarkfer kirjutas:Ostu-müügi leping sai jah sõlmitud aga seoses sellega tuleb uuele omanikule kohustus auto enda nimele kirjutada (vist oli viie päeva jooksul) aga kuna käes juba tänase seisuga 1. mai siis tehingu sõlmimise päevast pääääris palju päevi möödas.
Politseist öeldi mulle seda, et kui auto on minu nimel siis nemad ei näe küll mingeid takistusi, et miks ma ei võiks autot endale tagasi küsida. Või leiad sina,herr tito???
Lisaks sellele kõigele on hakanud mind huvitama see, et kuidas saab autot müüa ilma omaniku teadmiseta? Hetkeseisuga käib käest kätte raha eest :D
Noh süüdlane nr 1 on see kellele sina müüsid.
Minna kolmandatelt isikutelt autot käest võtma, kes selle eest on maksnud on igatepidi ülekohtune ! Siiski kõige parem lahendus on auto arvelt maha võtta ( see ei maksa sinu jaoks mitte midagi ) küll siis kas ilmutakse välja või lammutatakse juppideks
On kõik õnnelikud
Ja üleüldse ei ole seda autot sult varastatud ,vaid lihtsalt on keegi kokku hoidnud 900.- ja selle kõigest enda nimele regamata jätnud
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 01 Mai 2010, 12:15

hmm, minu teada ei tohi ju ka ilma omaniku loata ( volituseta ) ringigi sõita :) See 900.- krooni kokku hoidmine võib ju väga kalliks maksma minna lõpuks :lol:
Aga see "härra",kellele auto müüsin pole just köiksema puhtama minevikuga kodanik olnud. Peale müüki niisama guugeldasin netis igavusest ja leidsin tema kohta nii mõnegi kohuotsuse ja karistusajaloo....
Viimati muutis Sarkfer, 01 Mai 2010, 12:24, muudetud 1 kord kokku.
[color=yellow]dubaholics[/color]

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 06 Mai 2010, 18:58

Niisiis kogu lugu nüüd vist sellega ühelpool. Guugeldasin läbi 23 lehte internetis ja leidsin auto24 soome versioonist mitteaktiivse müügikuulutuse ning sain sealt numbri. Helistasin ja uurisin kas auto veel müügis jne ja kus näha saaks. Uurides, kas auto ka tema nimel ( müüaks siis Agris Võip Viljandi lähedalt, äkki keegi viljandlastest teab teda) ja sain vastuseks , et ei ole tema nimel vaid tuttava (kes siis väidetavalt olen mina kuigi ei tunne küll sellist:D ). Ei hakanudki siis pikemat juttu ajama vaid ütlesin, et tänase päeva jooksul paluks auto ümber kirjutada või muidu lähen ja võtan käest. Õhtuks ei olnud veel ümber regatud ning otsustasin siis auto ajutiselt arvelt maha võtta. Seega palju õnne talle kui ta autoga nüüd sõitma peaks :D
Mõnes mõttes tegelikult see Eesti autondusega seotud paberimajandus ja seadusandlus suhteliselt lonkab....pole nagu kindlat ja konkreetset varianti selliste ebameeldivuste vältimiseks. Pean just slimas seda, et ostu-müügi lepinguga sõitjaid suht palju. Tuttavgi rääkis , et ta poeg oli läinud autot enda nimele regama ARK-i kuue erineva ostu-müügi lepinguga ühe auto kohta :)
Viimati muutis Sarkfer, 06 Mai 2010, 19:03, muudetud 1 kord kokku.
[color=yellow]dubaholics[/color]

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas tito » 07 Mai 2010, 09:15

Et siis lõpp hea kõik hea
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Sarkfer
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 22 Aug 2006, 14:46
Asukoht: Sarkfer
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Sarkfer » 07 Mai 2010, 10:02

tito kirjutas:Et siis lõpp hea kõik hea
nu loodame jah :D
[color=yellow]dubaholics[/color]

superior
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 01 Sept 2009, 17:58
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas superior » 12 Mai 2010, 23:15

Sarkfer kirjutas:Tuttavgi rääkis , et ta poeg oli läinud autot enda nimele regama ARK-i kuue erineva ostu-müügi lepinguga ühe auto kohta :)
Oskab keegi öelda, kas ARK tõesti aksepteerib sellist asja?

jürts
Klubiline
Postitusi: 776
Liitunud: 28 Veebr 2009, 18:16
Telefon: 56643833
Auto: Passat B7, HIGHLINE; OhtlikPeldikEestiLiikluses; BMW 535d
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas jürts » 13 Mai 2010, 05:31

superior kirjutas:
Sarkfer kirjutas:Tuttavgi rääkis , et ta poeg oli läinud autot enda nimele regama ARK-i kuue erineva ostu-müügi lepinguga ühe auto kohta :)
Oskab keegi öelda, kas ARK tõesti aksepteerib sellist asja?
Jep,ARK aksepteerib kuni 10 o/m lepingut.

r4un0--
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Nov 2010, 23:10
Telefon: 56700606
Auto: Volkswagen golf 2
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas r4un0-- » 06 Juul 2011, 22:40

jyrtsilla kirjutas:
superior kirjutas:
Sarkfer kirjutas:Tuttavgi rääkis , et ta poeg oli läinud autot enda nimele regama ARK-i kuue erineva ostu-müügi lepinguga ühe auto kohta :)
Oskab keegi öelda, kas ARK tõesti aksepteerib sellist asja?
Jep,ARK aksepteerib kuni 10 o/m lepingut.

Täpselt! Isikud, kes tegelevad "ostan odavalt-müün kallilt" äriga ei hakka otseloomulikult kõiki autosi enda nime peale võtma kuna majanduslikult pole sellel lihtsalt mõtet

Vocah
Huviline
Postitusi: 80
Liitunud: 07 Jaan 2009, 20:56
Auto: Arteon R-Line 2.0TSI
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 0

Re: Sooviks infot VW Vento 970 MBP kohta

Lugemata postitus Postitas Vocah » 19 Juul 2011, 11:05

Mul oli sarnane teema 4 aastat tagasi müüdud Mersu 124 kupeega.
Müüsin ka ostu-müügi lepinguga maha ning eelmisel suvel tuli mulle kiri Vene tollist, mis käskis mul ennast kohe näole anda ning selgitada, miks minu auto (aparaat oli ikka veel minu nimel, ma olin selle ammu ära unustanud..) juba kuu aega nende lahedas riigis on, kui riiki viimise eesmärk oli ainult remontimine.
Sanktsioonid, millega ähvardati olid päris karmid.
Läksin ARKI, võtsin arvelt maha ning saatsin tuttava juristi abiga neile kirja vastu koos ostu-müügi lepinguga ning seekord läks õnneks. Vedas, et keegi mingeid trahve ei kogunud sellega või ärasõite ei teinud.

Väidetavalt olla autot peale minu käest lahkumist üks 4-5 korda veel edasi müüdud.
Edasi nügib 4motion :D

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”