Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
ruubiq
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Mai 2011, 13:40
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas ruubiq » 26 Juul 2011, 19:02

Tervist!
Lugu algas siin: http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php?f=52&t=76246" onclick="window.open(this.href);return false;
Täna käisin siis 9-dat korda autot vaatamas. Igal eeleval korral on mulle helistades vastatud, et auto korras ja tule järgi. Alguses leppisime kokku siinse kasutajaga SeMpRoM käigukasti vahetuse. Kuna oli kiire siis tema pakkumine oli rahaliselt ok ja asi tundus sujuvalt. Viisin auto tema juurde 07.07.11 ja ta ütles, et auto saab kätte vb juba sama päev või siis äärmisel juhul reedel. Reede käes ei miskit! Ei võeta kõnesid vastu. Ootasin nädalavahetuse ära ja siis sain kätte ta, andis teada, et auto korras. Läksin rõõmsal sinna ja auto seisis töökojas, kogu töökoja põrand jahutusvedelikuga üle ujutatud(minu auto mootorist pärit). Küsisin et mis teema on, siis ütles, et ühest poldi august ajab jahutusvedelikku välja. Kuna ise asja väga ei jaga, siis uurisin mujalt ja arvatavasti on liiga pikk polt sisse keeratud. Viisin talle miskit silikoonliimi ja lubas poldi korralikult ära tihendada. Mitu päeva jälle möödas ja ütles et jälle korras. Läksin jälle kohale ja ei miskit, ikka tilgub. Siis tekkis mootori korpusesse, sinna kuhu polt kinnitub 3cm-ne mõra. Vend väidab mulle, et see mõra oli juba ennem ning nüüd lihtsalt laseb läbi. Olen autoga juba 4aastat ringi vuranud ja ei ole seda mõra näinud, ega pole miskit ka tilkunud. Siis juba kahtlesin natuke ta oskustes ning tahtsin auto ära vedada. Kuna jahutusvedelik lippas korralikult, siis ei saand. Nii möödusid 2 nädalat. Üle päeva käisin jälle seal, ta muidugi telefonis ütles, et asi korras ja tule järgi. Läksin sinna, panin auto käima ja ikka see sama jama. Täna viskas üle ja lendasin lõuna ajal sinna ning otsustasin auto ükskõik mis seisus ära vedada. Kohalejõudes jooksis muidugi pragu endiselt. Märkasin, et autol on teine aku. SeMpRoM muidugi väitis, et aku laeb sees. Käskisin tal siis ära tuua ja peale panna, selle peale tuli järgmine vabandus, et akut laetakse teises töökojas. Siis juba vihastusin ja käskisin kellelgi mu akule järgi minna. Kuna vene keelt väga ei jaga siis oli nende jutust suht raske aru saada, kui inimesed muutusid väga närviliseks seal. Mingi pealikud seal "läksid" akut tooma. Kuna aega läks siis ähvardasin politseiga ning siis lõpuks tunnistati, et mu aku on varastatud. Tegid seal nn. koosoleku ja pakkusid mulle välja, et nädalaga saan oma aku kätte. EI SOBI selline variant ja tahtsin kohe, et saaks nende jobudega seal asjad klaariks. Väitsid et nemad ei ole nõus mulle kohe uut ja sama võimast akut ostma, et nad saavad homme laost odavamalt. Siis tuli kohale "bossi" naine ja kukkus seal räuskama. Üheskoos terve töökoda otsustas et mulle antakse selle naise auto pealt pärit aku. Asi tundus lahenevat juba vaikselt. Siis tule SeMpRoM minu poole ja mainis et mingil kolmandal meistril läks kogematta sassi ja pani minu aku vale auto peale, et see siis sattuski selle naise auto peale. Kui pagasnikust asi välja võeti selgus, et see EI OLE ikkagi minu auto. Närv must viskas mulle selle naise aku peale. See eit muidugi räuskas seal mis kole, et ma olen JOBU ja mu auto on ilge peldik ja peaks ammu juba Kuusakoskis olema. Nõudsid, et kirjutaksin neile paberi, et mul ei ole pretesioone aku ega töö pärast. Aku kohta kirjutasin(kuna oli Ah poolest peaaegu sama), kuid töö koha pealt käigu nad tõesti kogu kompaniiga pe***e. Autole hääled sisse ja 10l vett kaasa. Jõudsin koju lõpuks ning nüüd võtsin asja ise ette.

Hoidke kõik ennast eemale sellisest kohast nagu ML COOL OÜ E. Vilde tee 155 http://hot.ee/mlcool/colcarest1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Tekst kindlasti vigasid ja trükivigu täis, kuna olen endiselt sitaks vihane. Ahjaa, akust oleks muidu savi old, aga see oli 100ah X5-e orginaal, hea oli sellega kalal käia(elektrimootiriga) :D
Viimati muutis ruubiq, 27 Juul 2011, 16:33, muudetud 2 korda kokku.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas dellu » 27 Juul 2011, 21:21

No ega 50 euroga ei saagi normaalselt kastivahetust :)
Ok tegelikult nali naljaks, aga kuidas saad teada, et teine aku ka voolu peab? Ah võisid ju samad olla, aga kas ka voolu peab. Eriti just talvel käivitusvool ka olemas on. Varastatud vaevalt, eks kellegil oli enda aku läbi ja nähti head võimalust.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

ruubiq
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Mai 2011, 13:40
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas ruubiq » 28 Juul 2011, 11:00

Kogu selle suure si** peale olin lihtsalt rahul, et mingi enamvähem aku peale sai. Sealt oleks akut ootama jäändki. Kuulnud ennem sada vabandust ja valet ära.

m2ikret
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06 Mär 2010, 14:22
Auto: Volkswagen Passat B3 1991 a manuaal 1.8 66kw. universaal
Asukoht: Pärnu.
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas m2ikret » 28 Juul 2011, 11:25

ingli [VW Bot: "Keel korda!"] idioodi kari seal töökodades.Nüüd veel hakka auto igat külge pildistama ka.Ehk saavad foorumite kaudu sellise halva maine sisse.

Log
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 21 Apr 2007, 21:29
Telefon: 53304415
Asukoht: Helsinki - Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas Log » 28 Juul 2011, 12:00

Amserv kirjutas:Hoolime Sinu turvalisusest ja Sinu auto korrasolekust
Kõik mis liigub, see kulub. Ka Sinu auto kulumine on normaalne. Auto eluea pikendamiseks ning Sinu turvalise liiklemise tagamiseks soovitame alati asendada kõik kulunud osad õigel ajal uute vastu ning tekkinud rikked kohe kõrvaldada.
ML Cool OÜ kirjutas:Hoolime Sinu turvalisusest ja Sinu auto korrasolekust
Kõik mis liigub, see kulub. Ka Sinu auto kulumine on normaalne. Auto eluea pikendamiseks ning Sinu turvalise liiklemise tagamiseks soovitame alati asendada kõik kulunud osad õigel ajal uute vastu ning tekkinud rikked kohe kõrvaldada.

Väike sarnasus ? :evil: :mrgreen:

ruubiq
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Mai 2011, 13:40
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas ruubiq » 29 Juul 2011, 11:05

Log kirjutas:
Amserv kirjutas:Hoolime Sinu turvalisusest ja Sinu auto korrasolekust
Kõik mis liigub, see kulub. Ka Sinu auto kulumine on normaalne. Auto eluea pikendamiseks ning Sinu turvalise liiklemise tagamiseks soovitame alati asendada kõik kulunud osad õigel ajal uute vastu ning tekkinud rikked kohe kõrvaldada.
ML Cool OÜ kirjutas:Hoolime Sinu turvalisusest ja Sinu auto korrasolekust
Kõik mis liigub, see kulub. Ka Sinu auto kulumine on normaalne. Auto eluea pikendamiseks ning Sinu turvalise liiklemise tagamiseks soovitame alati asendada kõik kulunud osad õigel ajal uute vastu ning tekkinud rikked kohe kõrvaldada.

Väike sarnasus ? :evil: :mrgreen:
Copy pastega on võimalik vähemalt midagi eesti keele moodi kirjutada.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas rako » 18 Aug 2011, 21:21

Läheb teemast välja kuid siiski.
Läks Juuni lõpus siis passatil konditsioneeri voolik katki ( hõõrus vastu radika polti ) asi näpus läksin fallerooni. Tuttav ees, uuris vaatas pani hinnaks 144€ ( sõbrahind ) mõtlesin, et no ei. Selle raha eest jääb ära. Pakkus välja et tal miski tuttav teeb ehk ära. No mis seal ikka jätsin vooliku sinna et kolmap helistab ja ütleb kas saab teha ( kuna to voolik veits teisest materjalist vist ) kolmapäev käes kõne tuli: voolik valmis hind 50€. Kuhu jäi küll hinna pakkumine, kuid jah juuli oli palav läksin järgi võtsin vooliku kõik ok maksin raha ära. Õhtul kodus siis hakkasin rahulikult voolikut vaatama olid uute otste pressimisel toru ära lõhkunud ( al toru ja oli väänatud ) no selge viisin tagasi, sain ka tüübiga kokku kes seda tegi, jaa pole probleemi teen uue otsa tahtis autot näha kuidas ja kuhu läheb. oli vist neljapäevane päev, et teisipäevaks valmis. Teisipäev käes ei ole kõnet, ootasin neljapäevani ära helistasin siis tuttavale falleroonis ei tema tea imestas, et ikka polnud valmis. Sellest nüüd siis juba kuu või rohkem möödas. Vahepeal läksid juba närvid läbi leidsin lammarist uue vooliku ( 20€ ) ning helistasin, et jätku see voolik omale ja maksku raha tagasi. Kuid nüüd vend nii kadunud, et pole kippu ega kõppu kuulda.

Siit moraal. ära mine odavuse peale välja lõpuks läheb veel kallimaks asi maksma kui oleks algselt kallis variant [VW Bot: "Keel korda!"] maksma läinud rääkimata oma närvikulust ning ajast mis selle s**a peale kulutad.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas copilot » 18 Aug 2011, 21:43

rako kirjutas:Läheb teemast välja kuid siiski.
Läks Juuni lõpus siis passatil konditsioneeri voolik katki ( hõõrus vastu radika polti ) asi näpus läksin fallerooni. Tuttav ees, uuris vaatas pani hinnaks 144€ ( sõbrahind ) mõtlesin, et no ei. Selle raha eest jääb ära. Pakkus välja et tal miski tuttav teeb ehk ära. No mis seal ikka jätsin vooliku sinna et kolmap helistab ja ütleb kas saab teha ( kuna to voolik veits teisest materjalist vist ) kolmapäev käes kõne tuli: voolik valmis hind 50€. Kuhu jäi küll hinna pakkumine, kuid jah juuli oli palav läksin järgi võtsin vooliku kõik ok maksin raha ära. Õhtul kodus siis hakkasin rahulikult voolikut vaatama olid uute otste pressimisel toru ära lõhkunud ( al toru ja oli väänatud ) no selge viisin tagasi, sain ka tüübiga kokku kes seda tegi, jaa pole probleemi teen uue otsa tahtis autot näha kuidas ja kuhu läheb. oli vist neljapäevane päev, et teisipäevaks valmis. Teisipäev käes ei ole kõnet, ootasin neljapäevani ära helistasin siis tuttavale falleroonis ei tema tea imestas, et ikka polnud valmis. Sellest nüüd siis juba kuu või rohkem möödas. Vahepeal läksid juba närvid läbi leidsin lammarist uue vooliku ( 20€ ) ning helistasin, et jätku see voolik omale ja maksku raha tagasi. Kuid nüüd vend nii kadunud, et pole kippu ega kõppu kuulda.

Siit moraal. ära mine odavuse peale välja lõpuks läheb veel kallimaks asi maksma kui oleks algselt kallis variant [VW Bot: "Keel korda!"] maksma läinud rääkimata oma närvikulust ning ajast mis selle s**a peale kulutad.
minu arvates oleks võinud kohe lammarite poole pöörduda :lol:
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas rako » 18 Aug 2011, 22:00

copilot kirjutas:
rako kirjutas:Läheb teemast välja kuid siiski.
Läks Juuni lõpus siis passatil konditsioneeri voolik katki ( hõõrus vastu radika polti ) asi näpus läksin fallerooni. Tuttav ees, uuris vaatas pani hinnaks 144€ ( sõbrahind ) mõtlesin, et no ei. Selle raha eest jääb ära. Pakkus välja et tal miski tuttav teeb ehk ära. No mis seal ikka jätsin vooliku sinna et kolmap helistab ja ütleb kas saab teha ( kuna to voolik veits teisest materjalist vist ) kolmapäev käes kõne tuli: voolik valmis hind 50€. Kuhu jäi küll hinna pakkumine, kuid jah juuli oli palav läksin järgi võtsin vooliku kõik ok maksin raha ära. Õhtul kodus siis hakkasin rahulikult voolikut vaatama olid uute otste pressimisel toru ära lõhkunud ( al toru ja oli väänatud ) no selge viisin tagasi, sain ka tüübiga kokku kes seda tegi, jaa pole probleemi teen uue otsa tahtis autot näha kuidas ja kuhu läheb. oli vist neljapäevane päev, et teisipäevaks valmis. Teisipäev käes ei ole kõnet, ootasin neljapäevani ära helistasin siis tuttavale falleroonis ei tema tea imestas, et ikka polnud valmis. Sellest nüüd siis juba kuu või rohkem möödas. Vahepeal läksid juba närvid läbi leidsin lammarist uue vooliku ( 20€ ) ning helistasin, et jätku see voolik omale ja maksku raha tagasi. Kuid nüüd vend nii kadunud, et pole kippu ega kõppu kuulda.

Siit moraal. ära mine odavuse peale välja lõpuks läheb veel kallimaks asi maksma kui oleks algselt kallis variant [VW Bot: "Keel korda!"] maksma läinud rääkimata oma närvikulust ning ajast mis selle s**a peale kulutad.
minu arvates oleks võinud kohe lammarite poole pöörduda :lol:
Eks ma ka tegelikult pöördusin, Valga ja muud Tartu kohad said läbi helistatud polnud kuskil kuid siiski Lohva ( Luunja kurgi vastas - Timur?! ) sealt sain lõpuks.
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

ülari:)
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 06 Sept 2009, 21:07
Telefon: +358445588047
Skype: ulari.saaliste
Auto: VW Passat 32B; Mazda Xedos V6; VW Golf V 2.0 TDI Sportline ; Nissan Primera 97; GSF Bandit 1200s 04
Asukoht: Pärnumaa/Vantaa
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas ülari:) » 30 Okt 2011, 13:53

copilot kirjutas:
rako kirjutas:Läheb teemast välja kuid siiski.
Läks Juuni lõpus siis passatil konditsioneeri voolik katki ( hõõrus vastu radika polti ) asi näpus läksin fallerooni. Tuttav ees, uuris vaatas pani hinnaks 144€ ( sõbrahind ) mõtlesin, et no ei. Selle raha eest jääb ära. Pakkus välja et tal miski tuttav teeb ehk ära. No mis seal ikka jätsin vooliku sinna et kolmap helistab ja ütleb kas saab teha ( kuna to voolik veits teisest materjalist vist ) kolmapäev käes kõne tuli: voolik valmis hind 50€. Kuhu jäi küll hinna pakkumine, kuid jah juuli oli palav läksin järgi võtsin vooliku kõik ok maksin raha ära. Õhtul kodus siis hakkasin rahulikult voolikut vaatama olid uute otste pressimisel toru ära lõhkunud ( al toru ja oli väänatud ) no selge viisin tagasi, sain ka tüübiga kokku kes seda tegi, jaa pole probleemi teen uue otsa tahtis autot näha kuidas ja kuhu läheb. oli vist neljapäevane päev, et teisipäevaks valmis. Teisipäev käes ei ole kõnet, ootasin neljapäevani ära helistasin siis tuttavale falleroonis ei tema tea imestas, et ikka polnud valmis. Sellest nüüd siis juba kuu või rohkem möödas. Vahepeal läksid juba närvid läbi leidsin lammarist uue vooliku ( 20€ ) ning helistasin, et jätku see voolik omale ja maksku raha tagasi. Kuid nüüd vend nii kadunud, et pole kippu ega kõppu kuulda.

Siit moraal. ära mine odavuse peale välja lõpuks läheb veel kallimaks asi maksma kui oleks algselt kallis variant [VW Bot: "Keel korda!"] maksma läinud rääkimata oma närvikulust ning ajast mis selle s**a peale kulutad.
minu arvates oleks võinud kohe lammarite poole pöörduda :lol:
Lammarid on ehku peale minek....küll saanud mittetöötavaid asju ja lõpuks ikka uued pidanud ostma, aga mingi aja kestab ka see kasutatud vidin...muidugi ju oleneb mis asi jne.
Diislis peitub jõud :) bensiiniga võib pintsleid pesta :D

Daniel
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 21 Dets 2010, 10:33
Auto: Passat 1.9 55kw, Bmw e36 141kw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas Daniel » 11 Nov 2011, 21:59

Pisike näide teistele kuidas osa inimesi lihtsalt ajavad s.tta ning kuidas minu närv on siiani vastu pidanud.

Probleem isikuga Vassili Slüberg(Penberg). Viisin oma ema auto vw Vento ta juurde remonti 01.2011. Kui auto viisin remonti oli sees pool paaki kütet, selle ta oli muidugi tühjaks tõmmanud kui autole järgi läksin, et ülevaatust teha. Sellest ma ei hakanud suurt numbrit tegema, kuid siiski, kui keegi peaks ta juurde auto remonti viima siis teab mis selle masinaga teha võidakse. Igatahes auto jätsin tema juurde uuesti kuna peale üv hakkas kuskilt õli siiski lekkima. Kuid kuna ise elan Soomes ning emal seda masinat enam vaja polnud otsustasin ta maha müüa. Vassili oli kohe nõus masina ära ostma sest auto oli juba niigi kolm kuud tema kasutuses olnud ning tundis autot juba. Hind sai kokku lepitud 900 euri kuna mul oli asjaga kiire. Lubas kahe kuuga ära maksta.-Temapoolne NALI! Esimene laekumine tuli tema ema (JELENA PENBERG ) arvelt alles 06.05.2011 -200 eurot. Teine makse tuli taas ema arvelt 12.09.2011 190 eurot. Rohkem raha ei ole saanud. Otsustasime Vassiliga, et müüme OSALISE võla katteks auto 200 euroga maha. Alguses küll pidin rohkem masina eest saama kuna minust ta jäi ju suht heas korras maha. Oli ka inimesi kes oleks 400ga ära võtnud selle aga kutt isegi ei suvatsenud kontakteerude nende inimestega, et autot näidata. Lõpuks sain ühe inimesega jutule, kuid ka seal ei mõõdunud muretult. Vassili vassis edasi. Küll, et täna ei jõua ja homme ei jõua jne. Lõpuks siis näitas. Esialgu väitis, et auto kinnisel territooriumil, ning niisama ei pääse sinna. Kui aga lõpuks näitas masinat, seisis see kuskil suvalisel teelõigul. Juhiaken selliste ilmadega veel pooleldi lahti, akut peal ei olnud, varuratas all,peegel jalaga küljest löödud, suur osa sellest vähesestki tehnikast mis peal, ei tööta enam . Totaalseks põllurallikaks tehtud. Kui mina talle selle müüsin läks puhtalt üv läbi, ning mingeid vigu autol ei olnud.
Antud isik töötab(töötas) ML Cool oü,
tema number on 58080016,
elab Laagris.
pildid: http://www.rate.ee/users/-SeMpRoM-" onclick="window.open(this.href);return false;
MSN: spake908@hotmail.com
Skype: flash9008

kasutajanimi erinevates paikades: -semprom-

Pisike kuva ka siia tema sõnapidamistest ja vassimisest:


http://www.upload.ee/image/1804274/semprom.png Pilt on suur. Pea sama suur kui kuti lubadused.


Kui kellegil veel selle kutiga probleeme on siis ps.


siin on veel üks teema kus kutiga probleeme on . http://foorum.vwklubi.ee/viewtopic.php? ... om#p556109

krl
Huviline
Postitusi: 199
Liitunud: 02 Okt 2011, 09:46
Auto: Golf4 2001
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas krl » 22 Nov 2011, 16:14

Akadeemia tee ääres korduvalt selle asutuse reklaam/suunaviit silma jäänud ja alati olen mõelnud, et kes küll oma töökojale sellise küllaltki raskesti tõsiseltvõetava nime on pannud.

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas dellu » 22 Nov 2011, 16:22

Hiljuti just vaatasin ühes teises foorumis sõbra auto teemat ja seal uuriti miks ta müüb. Selgus et -semprom- oli sealt tema pildid varastanud ja oma müügikuulutusse pannud. Pole ima ka kui see auto oli ülihästi säilinud väikse läbisõiduga niiöelda pühapäevaauto.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Daniel
Huviline
Postitusi: 35
Liitunud: 21 Dets 2010, 10:33
Auto: Passat 1.9 55kw, Bmw e36 141kw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Kogemus ML Cool OÜ-ga (vargakari)

Lugemata postitus Postitas Daniel » 12 Mär 2013, 19:37

Kas keegi teab Sepromiga kontakti?

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”