Varastatud jalgratas Merida Road 850

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Vasta
martinto
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: 16 Mär 2009, 21:04
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas martinto » 22 Aug 2011, 20:14

Tere

Loodan, et klubilised ei pahanda, kui ma teen siia teema oma varastatud rattast. Tegu on ikkagi suurima kasutajate arvuga foorumiga ja ehk jäi kellegil midagi silma.

Täna(22.08) varastati Metro Plaza majast(klubi Veenuse juurest üle tee) minu jalgratas. Vargus toimus kella 18.00-20.00 vahel. Jalgratas oli majas sees, esimesel korrusel ja lukus radika küljes. Välja nägi ta täpselt samasugune nagu pildil, ainult käetoed on eemaldatud.
http://fotoalbum.ee/photos/martinto1/89314305" onclick="window.open(this.href);return false;

Igasugune info tere tulnud
Leidjale ka väike tasu
PS
Viimati muutis martinto, 07 Nov 2012, 21:50, muudetud 1 kord kokku.
Life is a peace of s..t when you look (ätt) it

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 27 Aug 2011, 16:00

seal majas sees ju valvur 1 korrusel? ja kaameraid peaks ka seal olema (pristis) valvab, neilt pole küsinud?
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

martinto
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: 16 Mär 2009, 21:04
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas martinto » 27 Aug 2011, 19:00

golbin666 kirjutas:seal majas sees ju valvur 1 korrusel? ja kaameraid peaks ka seal olema (pristis) valvab, neilt pole küsinud?
Õigust räägid, koht kus ratas seisis oli 5 :exclamation: kaamerat, kõik ei olnud küll suunatud otse rattale, aga kui seal liikuda, siis peaks kõik kaamerad varga ära nägema. Kuid server kuhu need kaamerad salvestasid on olnud viimased 1,5 kuud remondis, õnneks oli olemas mingi back up süsteem, aga seda näevad ainult politseinikud :D
Life is a peace of s..t when you look (ätt) it

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 28 Aug 2011, 12:36

aga mis politsei räägib?
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

martinto
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: 16 Mär 2009, 21:04
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas martinto » 28 Aug 2011, 13:34

golbin666 kirjutas:aga mis politsei räägib?
Avalduse tegin ma kohe sama päeva õhtul, ehk siis praeguseks 6 päeva tagasi. Nad pole ühendust võtnud, kas ma peaksin seda ise tegema?
Life is a peace of s..t when you look (ätt) it

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 28 Aug 2011, 15:21

eks see politsei uurimine võtab aega, aga see rattas oli sul seal valvuri juures vms?
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

martinto
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: 16 Mär 2009, 21:04
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas martinto » 28 Aug 2011, 17:40

golbin666 kirjutas:eks see politsei uurimine võtab aega, aga see rattas oli sul seal valvuri juures vms?
Ei olnud, ratas oli teisel pool maja trepikojas, radika toru küljes 12mm tross lukuga. See uks on lahti 9.00-21.00 ja seal liigub ka suht palju inimesi kuna see on sissepääs ilusalongi ja kliinikusse. Nad pidid ikka päris hea hetke valima.
Life is a peace of s..t when you look (ätt) it

golbin666
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 02 Okt 2007, 14:04
Asukoht: TALLINN-kristiine
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas golbin666 » 28 Aug 2011, 18:49

eks need lukud käivad suht kiirelt neil lahti, aga eks see linn ole igast selle täis kes otsivad kust võtta, meilt kõrvaltfirmast viidi 2 läpparit minema kui inimene kontorist korra lattu läks max 1 minut läks tootekoodi vaatama
M: PASSAT B5 1.8 92 KW VARUOSADEKS 2000a automaat
M: PASSAT B5 2.5 TDI 110KW VARUOSADEKS 2000a automaat

dellu
Moderaator
Postitusi: 4429
Liitunud: 13 Juul 2005, 09:35
Telefon: 5515335
Auto: Corradod (G60, TDI), Golf 4 CNG, Bora 1.8T, Passat B7 CNG, Audi A3 8P facelift TDI, Skoda Octavia CNG 2020
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 75 korda
Kontakt:

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas dellu » 29 Aug 2011, 11:05

Olles kunagi sunnitud ühte ebaseaduslikult hõivatud garaazi tabalukku avama, siis on müstiline kui lihtsalt teatud vahenditega lahti saab. See oli vähemalt 1 cm paksune. Rattalukud on tavaliselt palju peenemad.
Iseasi on muidugi ratta kinnitamine kuskile radiaatori külge rikkudes hoopis kellegi teise vara (hõõrumine, määrimine). Töökaaslasel läks ka hiljuti ratas mitme kaamera alt, aga mis sa selle pildiga ikka peale hakkad. Meie omal isegi ilusti pildilt näha nägu, aga ma küll ei panustaks et politsei üldse isegi viitsib tegelda selliste asjadega. Avalduse andmine olla ka täielik kino olnud. Kohale ei tahetatud kedagi saata, kohapeal öeldi, et oih praegu ei saa keegi sellega tegelda jne. Mul endal kunagi kriibiti maja ees auto ära ja viidi märgid ära. Politsei oli kohale vaja, et kasko jaoks ära regada sündmus. Kohapeale tulnud mutt seletas, et noh mis ma kahjuks panen, palju sul need 2 märki ikka maksavad. Ja nii mitu korda järjest, ma samal ajal seletades, et kahest märgist on mul savi, aga mul on auto värv rikutud täietlikult. Ajasin ta nii vihale, et ta lubas mulle kõnniteel parkimise eest hoopis trahvi teha. Tegelikult seal mingit kõnniteed pole, minu auto juurest läheb üle majadevahelise tee hoopis ja minu auto tagant tuleb teine maja vastu, mille ees kõnniteed pole.
Soodsad puksiiriveod üle Eesti või miks mitte ka Euroopa.
VAG (Volkswagen, Audi, Seat, Skoda) ja Opeli diagnostika, immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

martinto
Huviline
Postitusi: 273
Liitunud: 16 Mär 2009, 21:04
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Varastatud jalgratas Merida Road 850

Lugemata postitus Postitas martinto » 29 Aug 2011, 12:35

Minu lukk oli 12mm paksune teras tross, päris jurakad polditangid peavad olema, et seda läbi lõigata. Ise asi on kui kergelt lukk lahti käib, võibolla on iga luku jaoks nullvõti millega keeratakse see jõuga lahti?
Ja sellega, et ma ratast kinnitasin radika toru külge, kohe kindlasti ma ei määrinud, kriipinud ega kahjustanud seal mingit muud kolmandat moodi seda toru. Kui see oleks olnud majale probleem, siis seda oleks ka mulle öeldud, sest majahaldur oli teadlik rattast.
Ja see, et politseid kutsutakse jalgratta vargust registreerima on tõesti nende aja raiskamine ja nad ei tule kohale. Ja mida selle politsei kohale kutsumisega loodetakse saavutada, et tulevad teevad CSI-d? Võtavad näpujäljed, otsivad riide kiude või leiavad juukse karva, et DNA saada? Samal ajal võib seda patrulli minna kus iganes peksmise, laamendamise juures vaja. Mina helistasin 110 numbril, andsin ratta kirjelduse, et see edastada patrullidele ja läksin kell 22.30 Kolde puiesteele pilt näpus avaldust kirjutama, see on 24/7 avatud.
Kuid see, et nad ei tule kindlustusega seoses asju registreerima on väga väär. Kord oli juhus, kui sõbra audile jooksis kaevuluugikaas küljepeale sisse. Esimese rattaga sõitis luugist üle, liigutas kaant nii palju, et ta keeraks ennast auku risti ja pärast seda pauk täpselt B-piilari alla. Tulemuseks kõver kere ja nii palju, et ukse ja katuse ääre vahelt võis vabalt kaks kätt sisse panna ja plaksutada. Ka siis ei tahtnud nad kohale tulla ja seda registreerida, päris korralikult pidi sõna võtma, et nad saaksid üldse millestki aru. Lõpuks kui kohale ilmusid pärast kolme tundi ootamist, tulid kolmekesi autost välja ja laiutasid käsi, et mida me nüüd siin teeme. Ütlesime, et registreegige ära, pildistage, kirjutame avalduse ja saate minna. Kuid ega sellest väga abi polnud, sest tegu oli era teega, kaevu luuk oli nõukaaegne ja tee omanik vastutust ei võtnud. Lõpuks pidi ta ikka ise maksma kere venituse ja muude vajalike tööde eest.
Life is a peace of s..t when you look (ätt) it

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”