Ettevaatust sikupilli parklas.

Teadaanded varastatud autodest ja muust ebaseaduslikust tegevusest.

Moderaator: etnies858

Deemu
Huviline
Postitusi: 1403
Liitunud: 19 Aug 2009, 18:16
Skype: altzu007
Auto: Audi A4 TDI
Asukoht: Tartu,Jõgevamaa,Torma
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas Deemu » 06 Veebr 2013, 13:13

Inimesi võib ju alati hoiatada. :)
Tavaliselt ongi ju nii, et valvsus hajub pika aja peale.
Viimati muutis Deemu, 06 Veebr 2013, 15:46, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2488
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas Siim » 06 Veebr 2013, 14:06

fatedog kirjutas:Kui inimene pole kindel, kas levitatav info on õige või mitte, oleks soovitatav tungivalt seda mitte edasi jagada.
Kontrollimata info levitamine, mis alusetuks osutub, teeb pöördumatut kahju inimeste turvatundele ja tekitab põhjendamatut paanikat.

Ei midagi isiklikku aga selline on minu nägemus asjast.
No ingel [VW Bot: "Keel korda!"] mis sa teeksid siis? Jätaksid uksed lahti? Arvad, et nad on tõesti siuksed tainad, et ei liigu mööda parklat ringi, a'la et ajad auto kuskile teise parklasse/eemale? Mis paanikat? Kujutan ette, et mingi c.a 800 korda on seda teemat vaadatud, mis ingli [VW Bot: "Keel korda!"] paanikast sa räägid?

Nii, ja kui ongi se raadiosaatja nn segaja ja uksi lukku ei saa, paned käsitsi kinni. Vähemalt on nad lukus.. Kui nad tõesti tahavad, siis neid se signa ka ei huvita!

Minu poolt suur miinus sulle, kuskil võiks saada modede tööd hinnata foorumis..

varikasutaja
Huviline
Postitusi: 321
Liitunud: 15 Juul 2010, 12:37
Telefon: 56306326
Auto: talvel kannan hoolt et kevadel üks e36 teedel vähem on :)
Asukoht: tallinn/saku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas varikasutaja » 06 Veebr 2013, 14:44

fatedog kirjutas:Kui inimene pole kindel, kas levitatav info on õige või mitte, oleks soovitatav tungivalt seda mitte edasi jagada.
Kontrollimata info levitamine, mis alusetuks osutub, teeb pöördumatut kahju inimeste turvatundele ja tekitab põhjendamatut paanikat.

Ei midagi isiklikku aga selline on minu nägemus asjast.
Asi ei ole kontrollimata ja sellest oli ka mingi aeg meedias juttu, proovisin reporterist leida, kuid ei leidnud hetkel. Galileos näitas ka seda, et tavalise raadiosaatjaga on võimalik signapuldi ja auto vahelist suhtlust häirida ja uksed ei lähe lukku. Info ei ole alusetu ja taolises stiilis postitusi ei ootaks siiski foorumi moderaatorilt, pigem snaiper111.. sarnastelt keda vist igapäevaselt siit bännitakse. Kui arvad et info on alusetu, siis tuleks ikka enne kontrollida. Samamoodi ei saa seadust mitte tundev politseinik oma tuju põhjal sulle kaela karata.

See on jällegi minu nägemus olukorrast.

tlauri
Huviline
Postitusi: 1666
Liitunud: 03 Juul 2011, 11:48
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 24 korda

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas tlauri » 06 Veebr 2013, 15:12

Lisan veel ühe tehnilise asjaolu. Nimelt võib igaüks ise oma autole paigaldada alarmile lisaks signaali 'jammer'-i, et juhtpuldi koodikrabamist üli-üli-üli keeruliseks muuta. Loomulikult muutub siis ka sellise auto lähedal analoogses ribas töötava alarmi peale panek ja maha võtmine praktiliselt võimatuks. Igat relva on võimalik kasutada nii ründamiseks, kui ka kaitseks. Antud juhul on tegemist kõige tavapärasema raadioelektroonikaga. Muidugi on kasulik tähelepanelik olla ja ka teistele vajadusel abiks olla. usun, et vähemalt sama hea ja kasulik on ka teadmiste omandamine ning üldine areng, õpihimu.

http://blog.jammer-store.com/2012/10/co ... -your-car/" onclick="window.open(this.href);return false;
51905398 - diagnostikaseadmed ja töövahendid- VAS/VAG, AUTEL, AUTOCOM, LAUNCH jne- viewtopic.php?f=159&t=77012

Evens
Veteran
Postitusi: 563
Liitunud: 30 Apr 2003, 19:57
Telefon: 5141494
Auto: Vw T5 Multivan Higline 2,5TDI 128kw 2004a. , Vw Golf 1 2,0 16v 111kw. 1981a.
Asukoht: Tallinn-Saue
Tänanud: 0
Tänatud: 0
Kontakt:

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas Evens » 06 Veebr 2013, 16:12

Minu arvamus sellele teemale oleks üks>>> Paigaldage lisanupp kütusepumbale või miski muu vidin kuhugi süütele vahele ja kõik on lahendatud.
Seega siin külvata mingit paanikat nende parkla teemadega on tegelikult juba vaikselt ära tüüdanud.
Seega minu ettepanek modedele see teema lukku panna ja kõikidele kes hirmsasti muretsevad oma neljarattalise pärast ,soovitan minna ja paigaldada eelnimetatud asjad.

Terv,

Evens
UUS KOHT ON Liimi 3A UUED RUUMID
Avatud uus kodukas meil :) www.sadulsepp.ee

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas copilot » 06 Veebr 2013, 16:45

Njah....kõik tõmblevad siin mingi auto varguse ideega...minu arvamus ja veendumus ikkagi, et eelpool olnud keiss ei pruugi olla eesmärgiga autot ennast varastada, vaid varastada võimalike autosse(kaasa arvatud pagasiruumi) jäetud esemeid. Klaaside lõhkumine v uste muukimine sellel eesmärgil püüab oluliselt rohkem tähelepanu ning veidi rohkem aega nõudev, kui seda lihtsalt avatavad uksed. Sa ei hakka ju poodi minnes oma pagasis olevaid esemeid(vb neist mõni üsna kallis tööriistakomplekt) ja läpakat toidupoodi kaasa tassima jne...v mis te arvate??? Lukustamata uste korral on antud puhastustöö ikka väga kiire, seejuures kordades vähem tähelepanu tõmbav kui seda uilgav sireen.

Ja see, et tehase seades VAG grupi masinat on ime lihtne ärandada, on ammu teada tuntud tõde ja soovitatav mingi lisa immo vms paigaldada.
Viimati muutis copilot, 06 Veebr 2013, 16:48, muudetud 2 korda kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

Kasutaja avatar
HawkHill
Foorumi ja kodulehe admin
Postitusi: 3322
Liitunud: 03 Mai 2009, 23:51
Telefon: 58043333
Auto: VW CC Sport Plus
Asukoht: Tallinn / Haapsalu
Tänanud: 135 korda
Tänatud: 128 korda
Kontakt:

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas HawkHill » 06 Veebr 2013, 16:52

copilot kirjutas:Njah....kõik tõmblevad siin mingi auto varguse ideega...minu arvamus ja veendumus ikkagi, et eelpool olnud keiss ei pruugi olla eesmärgiga autot ennast varastada, vaid varastada võimalike autosse(kaasa arvatud pagasiruumi) jäetud esemeid. Klaaside lõhkumine v uste muukimine sellel eesmärgil püüab oluliselt rohkem tähelepanu ning veidi rohkem aega nõudev, kui seda lihtsalt avatavad uksed. Sa ei hakka ju poodi minnes oma pagasis olevaid esemeid(vb neist mõni üsna kallis tööriistakomplekt) ja läpakat toidupoodi kaasa tassima jne...v mis te arvate??? Lukustamata uste korral on antud puhastustöö ikka väga kiire, seejuures kordades vähem tähelepanu tõmbav kui seda uilgav sireen.

Ja see, et tehase seades VW on ime lihtne ära ajada, on ammu teada tuntud tõde ja soovitatav mingi lisa immo vms paigaldada.
Ma ei usu, et Tallinnas keegi nii "sinisilmne" oleks, et läheks ise poodi läpakat või muud kraami lahtisesse autosse jättes.

Kasutaja avatar
Kerx
Huviline
Postitusi: 842
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:23
Auto: Mk4 VR6 4motion Airride
Asukoht: Tartu
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas Kerx » 06 Veebr 2013, 17:05

copilot mõtles pigem seda, et sa võid ju arvata, et sul läksid autol uksed lukku ja jalutad rahuliku südamega poodi, kuid tegelt on mingi tegelinski oma blokaatoriga puldi signaali seganud ja varastab su väärisasjad ära autost. Loomulikult ei jäta keegi meelega auto uksi lahti, kui neil läpakad jms autos on...
http://www.treilamehed.ee - Treilamehed OÜ - 50 17 677 / 24h Kvaliteetne ja kiire puksiirteenus nii Eestis kui ka välismaal.

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas copilot » 06 Veebr 2013, 17:10

:lol: Teinekord kui sa kuskilt tuled v lähed koju vms, ja oled sunnitud läpaka kaasa võtma, siis ikka jääb ju autosse...v võtad iga kord käe otsa? Päris nii kah ei saa öelda, et kõik jätavad oma läpakad jms kraami koju v võtavad poodi sisse minnes kaasa :lol: Neid on tajooba, kes unustavad oma iföönid jms autosse...kui uksed jäävad lukust lahti, on selliseid asju kerge turki sealt lasta(ennem piilutakse ikka aknast sisse kas midagi paistab ja ehk näkkas). Isegi viimane kord tallinnas käies jaan alguses, võtsin läpaka kaasa st oli autos kaasas. Kuigi panin ta pagassi selleks ajaks kui pidin veidi kauemaks autost eemale minema, kuid siiski....neid kes asju ripakile jätavad, on uskumatult palju. Ja point on selles, et see inimene vb ei märka, et tal auto uksed lukku ei läinud...selle peale nende segajatega välja mängitakse. Seda tahtsin öelda, mitte et inimene jätab meelege asjad autosse ja uksi ei lukusta.

Ärge olge ise sinisilmsed ja vaadaka korraks tagasi, kas uksed läksid lukku....eriti vanenematel masinatel. Näiteks ei pruugi igakord signaali lasta v tulesid vilgutada kui lukku paned...eriti kui mõni uste mikro lülititest kelbast paneb(tean seda omast kogemusest 81kw boraga). Samuti ei pruugi mikrolüliti vea tõttu lukustuda mõni ustest iga kord...samuti läbi elatud kogemus.
Viimati muutis copilot, 06 Veebr 2013, 17:16, muudetud 5 korda kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

d.vin
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 21 Nov 2008, 13:43
Telefon: 53810197
Asukoht: EESTI
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas d.vin » 06 Veebr 2013, 17:42

Nagu ma aru saan on inimesed ykskõiksed seni kaua kui endaga midagi ei juhtu.
sest ega keegi ei sekku ju asja mis teda ei puuduta .
kuigi võiks .
võiks ju rohkem hoolivad ja tähelepanelikud olla.
kui kysida kes on eesti riik siis meie need ju oleme ,
eestlasi niigi vähe et neissegi pohhuilt suhtuda ,

nyyd teemasse igasugune info on info kas siis tõene või väär valvsust ei tohi ikka kaotada ,

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 06 Veebr 2013, 19:00

Kerx kirjutas:copilot mõtles pigem seda, et sa võid ju arvata, et sul läksid autol uksed lukku ja jalutad rahuliku südamega poodi, kuid tegelt on mingi tegelinski oma blokaatoriga puldi signaali seganud ja varastab su väärisasjad ära autost. Loomulikult ei jäta keegi meelega auto uksi lahti, kui neil läpakad jms autos on...
Mul on olnud mitu korda juhus, et koju jõudes ja kahes käes poekotte tuppatirides mõtlen, et tulen tagasi ja lukustan uksed jne...kuid siis tuppa jõudes tuleb mingi tel. kõne näiteks ja hommikul paaniliselt autovõtit otsides leian selle auto süütevõtmest...kortermaja ees kusjuures. 2x juhtus nii eelmise auto e60-ga ja 1x praeguse LC-ga :oops:

copilot
Huviline
Postitusi: 4355
Liitunud: 22 Okt 2007, 16:33
Auto: VW Bora Highline 1,9 TDI 81kw AHF 99.a. / VW Bora 1,9 TDI PD 96kw ASZ 03.a.
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas copilot » 06 Veebr 2013, 19:13

TiitRE kirjutas:
Kerx kirjutas:copilot mõtles pigem seda, et sa võid ju arvata, et sul läksid autol uksed lukku ja jalutad rahuliku südamega poodi, kuid tegelt on mingi tegelinski oma blokaatoriga puldi signaali seganud ja varastab su väärisasjad ära autost. Loomulikult ei jäta keegi meelega auto uksi lahti, kui neil läpakad jms autos on...
Mul on olnud mitu korda juhus, et koju jõudes ja kahes käes poekotte tuppatirides mõtlen, et tulen tagasi ja lukustan uksed jne...kuid siis tuppa jõudes tuleb mingi tel. kõne näiteks ja hommikul paaniliselt autovõtit otsides leian selle auto süütevõtmest...kortermaja ees kusjuures. 2x juhtus nii eelmise auto e60-ga ja 1x praeguse LC-ga :oops:
Pean ka ise tunnistama, et kunagi õikal paneelikates elades, jäid uksed lukust lahti üheks ööks...võtme olen harjunud ikka igakord süütelukust kaasa haarama kui välja lähen. Ja nii need jamad tekivad...teinekord oled väsinud v mingid probleemid parasjagu peas keerlemas ja sellised väikesed asjad jäävad märkamata. Õnneks minul olid hommikul asjad autos alles.
Viimati muutis copilot, 06 Veebr 2013, 19:14, muudetud 1 kord kokku.
Diesel Power KEEPS ME GOING

varikasutaja
Huviline
Postitusi: 321
Liitunud: 15 Juul 2010, 12:37
Telefon: 56306326
Auto: talvel kannan hoolt et kevadel üks e36 teedel vähem on :)
Asukoht: tallinn/saku
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas varikasutaja » 06 Veebr 2013, 19:54

Vabandust aga ma ei näe põhjust et teemat sulgeda. Kasutajad arutavad siin pättide üle ja siis öeldakse et paneme teema kinni? Tõesti, ma ei mõista...

Ise kunagi unustasin oma ridaelamu ees ööseks autol kõik uksed, aknad ja luugid pärani lahti ja võtmed ka veel süütelukku :D Eelmise aasta soojade ilmade saabudes tuulutasin autot. Inimesi ikka käib mööda ja samuti on suht tiheda liiklusega tänavalt nähtav, ju mul joppas et minema ei viidud.
Viimati muutis varikasutaja, 06 Veebr 2013, 19:55, muudetud 1 kord kokku.

president10
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 08 Aug 2008, 20:07
Telefon: 54619897
Auto: vw bora 2.3
Asukoht: loksa-kadrina-tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas president10 » 08 Veebr 2013, 13:47

HawkHill kirjutas:
copilot kirjutas:Njah....kõik tõmblevad siin mingi auto varguse ideega...minu arvamus ja veendumus ikkagi, et eelpool olnud keiss ei pruugi olla eesmärgiga autot ennast varastada, vaid varastada võimalike autosse(kaasa arvatud pagasiruumi) jäetud esemeid. Klaaside lõhkumine v uste muukimine sellel eesmärgil püüab oluliselt rohkem tähelepanu ning veidi rohkem aega nõudev, kui seda lihtsalt avatavad uksed. Sa ei hakka ju poodi minnes oma pagasis olevaid esemeid(vb neist mõni üsna kallis tööriistakomplekt) ja läpakat toidupoodi kaasa tassima jne...v mis te arvate??? Lukustamata uste korral on antud puhastustöö ikka väga kiire, seejuures kordades vähem tähelepanu tõmbav kui seda uilgav sireen.

Ja see, et tehase seades VW on ime lihtne ära ajada, on ammu teada tuntud tõde ja soovitatav mingi lisa immo vms paigaldada.
Ma ei usu, et Tallinnas keegi nii "sinisilmne" oleks, et läheks ise poodi läpakat või muud kraami lahtisesse autosse jättes.
Kui ma kuhugi ikka minemas olen siis jätan ikka läppari tahaistmele või mõned väärtuslikumad tööriistad vahest peal. panen uksed lukku ja kui toonklaas siis ju vaevalt keegi lampi päeval akna sisse lööks,kui ei teata mis autos on,aga kui uksed lahti siis vb keegi kiikab sisse...

Kasutaja avatar
NOTFAST
Tunnustatud
Postitusi: 1406
Liitunud: 27 Mär 2010, 15:19
Telefon: 5141947
Skype: kollerimees
Auto: Hunnik erinevaid Volkse, MB ja BMW
Asukoht: Saverna
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Ettevaatust sikupilli parklas.

Lugemata postitus Postitas NOTFAST » 23 Veebr 2013, 21:09

See võib nii olla. Täiesti usun sellist asja, kuna isegi minul oli Tartus lõunakeskuse parklas selline jama. Ei tea täpselt mida tehti, kuid teoksil siiski midagi oli. Piuks ei läinud peale. Tagasitulles nägin tumesinist vana E34 bemmi saksa numbritega, millega tegeles politsei. Mingid mägedepojad olid liistule tõmmatud. Igaljuhul ühel tõmmul olid käed raudus ja talitati politsei auto peale. Enne minu lahkumist tuli veel politsei buss ka sinna. Ise lahkusin ja ei tea mis edasi sai.Minu autot ei puudutud.
Siit moraal, et alati tasub kontrollida uste sulgumist ja alati pole ka sellest kasu. Sellest võiks aru saada ka "koerast" mode, et neid teemasi ei tehta naljapärast. Täielik respect teema algatajale.
Tartu ja Võru vahel. Tel 5141947
VAG autode remont ja enamus autode diagnostika. Sportautod ja nendega seonduv. Autoabi ja lammutus. karol@kolleriauto.ee Küsi kindlustust. Ametlik koostööpartner.

Vasta

Mine “Seadusega pahuksis”