1.9 tdi 96kw suur kütusekulu

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

vortex
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 26 Jaan 2015, 22:17
Auto: Passat b5.5 1.9tdi 96kw
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 1.9 tdi 96kw suur kütusekulu

Lugemata postitus Postitas vortex » 20 Mai 2017, 23:30

Tere taas kaaskannatajad,
Tundub, et mina sain oma probleemile lõpuks lahenduse,nimelt vigane oli teine pihusti. Lahenduse leidmine oli omajagu üllatuslik. Nimelt nagu ma juba esimeses postituses mainisin, siis pihustinäidud oli head, üle 0.5 ei läinud ükski, seega olin kindel, et pihustites asi olla ei saa.
Kuna olin siit-sealt kuulnud, et see Karla auto diislilisand pidi imesid tegema, siis otsustasin isegi seda proovida. Mina aga ei pannud sisse ette antud kogust, vaid väntasin umbes kolmandikule paagile kolmveerand pudelit kohe sisse. Mis edasi juhtus? Juhtus see, et hommikuti käima pannes läks küttekulu juba väga ulmeliseks, kohapeal juba mõnda aega käinud, näitas küttekuluks ikka 2,5L/h. Sai siis uuesti pihusteid vaadatud, ning teise pihusti näit oli +2,88, samal ajal teised pihustid endiselt 0.5 ümber.
Sai siis pihusti ära vahetatud ning nüüd on küttekulu kohapeal 0,6L/h ning sõites tuleb keskmiseks kuluks umbes 6.2L/100km

AutomatiC
Huviline
Postitusi: 241
Liitunud: 01 Okt 2006, 19:09
Telefon: 5060671
Auto: golf2 vr6, jms.
Asukoht: sonda/tln
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: 1.9 tdi 96kw suur kütusekulu

Lugemata postitus Postitas AutomatiC » 20 Juun 2017, 18:52

Mina jätkan oma saagaga. Nukkvõll uus koos tõukurite ja saaltega, kasu midagi. Sai vanaga kõrvuti olles mõõdetud ja vaadatud, vana täpselt samasugune kui uus. Pihustid käisid kontrollis nüüd, väidetavalt kõik korras. Nemad pakkusid välja et äkki tandempump väsinud ja siis sellest kogu see jama. On kellelgi kokkupuudet olnud?
5060671

Vasta

Mine “Diislid”