1.9tdi pihustiotsad, teeks puust ja punaskes.

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
C4V6
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 12 Nov 2010, 11:18
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 7 korda

1.9tdi pihustiotsad, teeks puust ja punaskes.

Lugemata postitus Postitas C4V6 » 05 Veebr 2020, 12:26

Tervist kõigile,

Olen otsinud päris palju kuid ei ole suutnud siiski leida päris ammendavat vastust.
Nimelt käib jutt laialt levinud 1.9 diislite (66 ja 81kw) pihustitest. Leidsin ka siit samast foorumist palju teemasid kuid ma ei saanud sotti kuidas peaks käituma kokkuvõttes.

Nimelt on üks 2000 aasta golf 4 mis on 66kw mootoriga ALH koodiga.
Auto läheb pisut suuremasse tegemisse kuna omanik on sellega rahul ja kerel perspektiivi on.
Küll aga auto jonksab vahepeal tühikäigul seistes- pööretega seda tunda ei ole. Pump on lahti võetud, puhastatud ja kokku tagasi pandud, seal suuremaid anomaaliaid ei olnud.

Eeldatavasti mingi pihusti vahepeal jamab siiski. Kuna need järelturul eriti ei maksa ning otsasid on saada, siis on mõte lihtsalt võtta üks sats, uute otstega lasta kokku panna, rõhud paika ning ära stendida.
Nüüd on aga küsimus, et mis koodiga otsasid lõpuks kasutada kuna neid on pandud päris kaootiliselt.
viide-> viewtopic.php?t=87065

Kuna auto sõidab ülirahuliku inimese käes puhast maanteed 95% ajast, siis ma ehitaks enda küsimuse üles nii, et mis koodiga otsad oleks kõige optimaalsemad kui me räägime puhtast kütusesääsust kiirusel 90-110 liigeldes.

Loodan, et kuidagi liiga segane jutt ei saanud aga ilmselt kes asja jagavad aimavad ka mida ma küsida püüan.

Vasta

Mine “Diislid”