Defa WarmUp

Jutud VW diiselmootorite teemadel.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 23 Okt 2011, 17:58

Küsin jälle,võibolla see teema siit läbi käind(vabandan ette ,kui on)
Seega Defa Warm Up siis.
Küsin ,et kui lugeda ,et hoiab mootori ploki soojana jne,aga kas see ka tagab diisli mitte ära külmumise,või see aind hoiab omk,et auto kergemalt käivitub?
Kellegil,kes seda kasuatb,väike inf abiks ja kas need on ka kallid?

Parimat:)

.coZy
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 24 Mär 2010, 16:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas .coZy » 23 Okt 2011, 18:42

Defa või Calix, pmt sama hinnaga jubinad ja teevad sama tööd.
Sa mõtled vast plokisoojendust. Kütust ei soojenda kohe kindlasti mitte.
Kasutatakse enamasti taimeriga, olenevalt külmast 1...3 tundi enne eeldatavat väljasõitu paneb soojenduskolvi kütte (mis sasub motoriplokis,
mõnedel ka jahutusvedeliku voolikute vahel )
Saad ka juurde osta igasugu kola : akulaadija, salongisoojendus, timerkell jne. Iga jubin maksab minuarust liiga palju-
kui aus olla, saab ka ise tiba juhtmetega mässata.
Ise kasutan calixi asju http://www.calix.se/consumer/index.asp?lang=UK
Esmaselt on tarvis : kütteelement, kaabel kütteelemendist stangeni ja kaabel stangest pistikusse. Ülejäänud on maitseasi.
Omale ostsin ka salongipuhuri - ilma lisakaablita (ei raatsi ca 600.- kr umbes 1,5 meetri juhtme eest maksta).
Arvestama peaks, et kütteelement on 600w (vist) ja tavaline salongipuhur ~1400w. Niiet väga sooja ei maksa -25C oodata.
Küll aga on mootor soojapidine (käivitus kerge ) ja klaasid puhtad (juhul kui kasutad puhurit )

Oma jubinad tellisin siit http://www.carshop.ee/
Kirjutasin müüjale kirja, kus palusin pakkumist vastavalt margile ja kõike esmaseks paigalduseks vajalikke juppe.
Hiljem tegi tema selle kirja tellimuseks.

Mida ei tohiks kindlasti teha: mõtled, et kasutad 2000w toapuhurit autos taimeriga.
Võrreldes hindasid, kahtlemata oleks toapuhur sääst missugune.
Paraku on küll ja küll olnud juhuseid, kus puhuri vent niiskuse +külma tõttu kinni jääb. Ja mis ajal tolle termokaitse suvatseb puhuri välja lülitada....
Võib juhtuda, et liiga hilja ,st et siis kui masin juba leekides.

Paigaldusest. Kahtlemata teeb lähim autoremondi töökoda selle asja sulle ära, vast ka juppide telllimisega koos.
Kui oled ise käpp poltide kruvimisel, saad kah hakkama.
Tuleb paigalda vastavalt manualis näidatud mootoriploki paisupunni.
Mul jäi starter risti jalgu - ja kuna 16mm lehte kah polnud, siis tollega oli tegemist.
Aga kokkuvõtteks... ca 2 tundi tööd, või läks vähem... ei mäleta.

Edu!

Diisli külmumist ei ole minu arust mõtet karta. Pigem külmub Sul küttefiltris vesi ( või muu soga mis sinna on ladestunud)
Vaheta enne talve too välja (kui pole tükk aega vahetanud) või lase filtri alt punnist võimalik soga välja .

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas tito » 24 Okt 2011, 11:24

ErkiTDI kirjutas:Küsin jälle,võibolla see teema siit läbi käind(vabandan ette ,kui on)
Seega Defa Warm Up siis.
Küsin ,et kui lugeda ,et hoiab mootori ploki soojana jne,aga kas see ka tagab diisli mitte ära külmumise,või see aind hoiab omk,et auto kergemalt käivitub?
Kellegil,kes seda kasuatb,väike inf abiks ja kas need on ka kallid?

Parimat:)
Elemendid on hinnalt 50-xxx olenevalt mudelist. Kõige lihtsama juhtmestikuga ,siis komplekt tsirka 100.- + Mugavusvarustusena saab tellida ka salongipuhurit, akulaadijat, taimerit juhtpulti jms ninnu nännu!
Hinna jms infi http://www.autostuudio.ee/tooted/browse ... tml?sef=hc
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Cloner
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 03 Veebr 2004, 21:22
Asukoht: Tartu - Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas Cloner » 24 Okt 2011, 11:38

Eelmine talv, kui väljas oli -30 siis eelsoojendusega diisli käivitus oli ilma eelsüüteküünlaid rakendamata sest mootori temp oli juba üle +8C, igaljuhul soovitan see peale panna. Muu lisavarustus mida saab panna on juba maitse asi.

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas rako » 24 Okt 2011, 12:11

Kütteelement on mul olemas, ka väline kaabel. Elektroonika küll puudub kuid selle annaks ka aretada ise. Kuid ingel [VW Bot: "Keel korda!"] ma elan kortermajas ja ei tõota head see teiselt korruselt kaablie vedamine autoni:)
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 24 Okt 2011, 16:34

Tänud teile ,kes suvatsesid vastata.
Ise elan ka kortermajas ,küll esimesel korrusel,aga eelmine tal näitas,et kui lumehanged on suured,siis ei viitsi jamada juhtmega mööda lund ja autot ei saa ka koguaeg parkida akna juurde,kuid plaanin pikemat aega seda peale saada.Liisngu auto,kaks aastat tampida veel ja teagi mis teha.
Kuigi anti küll vihje,et mu autol pidi mingi jubin peal olema,kuna ma ise võik,siis tuttav ütles,et leidis radiaatori juurest mingi pistiku.
Tea,kui Volksi või Audi esindusest küsida,kas nad oskaks õelda.Pärnu Volski esindus on natuke kehva suhtumisega klienti,kuna neid vastuseid mida tahad,nad ei oska õelda,kuigi väidavad,et autod on neil nn ventiilist kokku ja lahti võetud.

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas tito » 24 Okt 2011, 19:35

ErkiTDI kirjutas:Tänud teile ,kes suvatsesid vastata.
Ise elan ka kortermajas ,küll esimesel korrusel,aga eelmine tal näitas,et kui lumehanged on suured,siis ei viitsi jamada juhtmega mööda lund ja autot ei saa ka koguaeg parkida akna juurde,kuid plaanin pikemat aega seda peale saada.Liisngu auto,kaks aastat tampida veel ja teagi mis teha.
Kuigi anti küll vihje,et mu autol pidi mingi jubin peal olema,kuna ma ise võik,siis tuttav ütles,et leidis radiaatori juurest mingi pistiku.
Tea,kui Volksi või Audi esindusest küsida,kas nad oskaks õelda.Pärnu Volski esindus on natuke kehva suhtumisega klienti,kuna neid vastuseid mida tahad,nad ei oska õelda,kuigi väidavad,et autod on neil nn ventiilist kokku ja lahti võetud.
No kui seal tehasest paigaldatud Webasto , siis ikka imelihtne. Nn C kit maksab umbes 500 euri ja saad kellalt seadistada eelsoojendi sisse lülitust , kaableid jms pole siis enam vaja vedada talvel ümber ja üle auto :roll:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 25 Okt 2011, 19:48

Njaa 500 euri on suht ikka väga kallis:)

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 25 Okt 2011, 21:20

Igasugune lisa varustus autol ongi kallis. Tasuta lõunaid pole. Elukoht muidugi paneb paika ka selle ,,mugavuse,, soetamise mõttekuse. Kui ikkagi kasutada ei saa,ja tahtmist pole juhet vedada,milleks siis teema?

Cloner
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 03 Veebr 2004, 21:22
Asukoht: Tartu - Põlva
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas Cloner » 25 Okt 2011, 21:45

Kallist ei raatsi osta ja juhet ei viitsi vedada, mis teema point on?

GTI
Moderaator
Postitusi: 7842
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 77 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas GTI » 25 Okt 2011, 21:52

Pole me veel niikaugele jõudnud nagu põhjamaades, kus kortermajade parklates on individuaalsed el. pesad soojendustele. Kallis on siis kui on käed ümber kaela, kõik muu maksab õiget hinda. Raha on lihtsalt vähe, muud midagi.
Viimati muutis GTI, 25 Okt 2011, 21:53, muudetud 1 kord kokku.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

.coZy
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 24 Mär 2010, 16:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas .coZy » 25 Okt 2011, 22:08

Tibake OT, sorry.
Kuna pole kursis, mis asi on "c kit", äkki keegi seletaks ?
Pmt teemaalgataja kirjutab, et liisingut maksta paar aastat, siis pole 500.- suur summa...
..minu arust.. ei liisi ju mingit vana panni - ikka uuem riistapuu . Siis vast tasub ära.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 25 Okt 2011, 22:16

Lauri,pane paika tehnilises foorumis Eesti keele reeglid.

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 26 Okt 2011, 05:44

Teema oli selleks,et küsida infi.
Kui vaja vean ka juhtme ära,kui kergemat varjanti pole,lihtsalt ma ei uskund ,et need hinnad nii kallid on.
Lihtsalt nende hindade info ,mida ma kuulnud olen on erinevad,seega sorry,kui mu jutt imelik oli:)
Võib teema lukku panna.
Tänud siiski.

bobo
Huviline
Postitusi: 293
Liitunud: 01 Veebr 2007, 22:49
Auto: Ford Mondeo `17 ;Ford Transit `08;Kawasaki Z1000`14
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas bobo » 26 Okt 2011, 10:27

Samas...kelle asi see on kui palju kellelgi raha on ja kas maksab liisingut,või mitte??
Teema algataja küsis ju konkreetse küsimuse teda huvitava teema kohta ja keegi ei ole ju kedagi sundinud vastama kui ei taha ja kui antud küsimuse kohta midagi vastata ei ole?
Mina isiklikult leian samuti,et 500 euri antud asja kohta on veidi liialt krõbe hind.
Selle raha eest saab auto selliseks,mis käivitub ka käredaima pakasega.Ainult jah...salong ei ole soe...
Ärge pikka viha pidage,aga lihtsalt ei saanud ütlematta jätta.
Peace!

.coZy
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 24 Mär 2010, 16:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas .coZy » 26 Okt 2011, 11:18

Polnud plaanis kellegi raha-asju arvustada, sry kui nii välja kukkus :/
See eelsoojendus on minu meelest võrreldav nt Fiskars tööriistadega, SSD kettaga arvutis jne - st. et saad odavamalt hakkama ja ehk üldse ilma selleta, kuna asjad suhteliselt kallid. Aga, kui sul see juba on , ei taha sa ilma ja vaatad summale kui mitteolulisele.

Samal põhjusel küsisin ka c-kit kohta, kuigi minu masin on aastast 99 ja pole eriti arukas tollesse sellist summat panna (eriti kui mul Calixi mant niigi peal) ..lihtsalt järgmisele masinale mõeldes ;)

[ Postitus tehtud iPhone'i kaudu ] Pilt

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas tito » 26 Okt 2011, 12:08

.coZy kirjutas:Polnud plaanis kellegi raha-asju arvustada, sry kui nii välja kukkus :/
See eelsoojendus on minu meelest võrreldav nt Fiskars tööriistadega, SSD kettaga arvutis jne - st. et saad odavamalt hakkama ja ehk üldse ilma selleta, kuna asjad suhteliselt kallid. Aga, kui sul see juba on , ei taha sa ilma ja vaatad summale kui mitteolulisele.

Samal põhjusel küsisin ka c-kit kohta, kuigi minu masin on aastast 99 ja pole eriti arukas tollesse sellist summat panna (eriti kui mul Calixi mant niigi peal) ..lihtsalt järgmisele masinale mõeldes ;)

[ Postitus tehtud iPhone'i kaudu ] Pilt
C kit läheb käiku siis, kui tehasest pandud peale sõidusoojendi ( uuematel autodel on paljudel pandud Webasto peale tehases juba)Ning see soojendab sõidu ajal mootorit lisaks( vag grupi diislite madal temp ) ja see c kit sisaldab juhtimiseks mõeldud juhtmesarja ,kella ja veepumpa tavaliselt. :roll:
Ja nagu eelpool ma juba mainisin ,siis Defa tavalised plokisoojendid maksavad alates 50.- ja juhtmesari teine samapalju. Seega kõige tavalisem plokisoojendi hakkab hinnast 100.- ja üles pluss töö :)
See sada euri tuleb hooajaga tagasi ,säästad aega ja närve ja bussi pileti hinnad ka tõusevad :D
To Tõnis2 Keegi moderaator on sulle püüdnud selgeks teha ,et see ei ole emakeele foorum.
Viimati muutis Anonymous, 26 Okt 2011, 12:48, muudetud 1 kord kokku.
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 26 Okt 2011, 18:32

Tänud,tänud, kui too kirjavead siis ,vabandust,see läheb minu kapsaeda siis.

T6nis2
Huviline
Postitusi: 1843
Liitunud: 15 Juun 2008, 11:22
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas T6nis2 » 27 Okt 2011, 21:14

tito ei suuda siiani (27. 10. 2011). tõlkida teemas olevat ,,probleemi,, . Nimelt,mis on c-kit?. C-kit. Eesti keelde tõlkida.

.coZy
Huviline
Postitusi: 223
Liitunud: 24 Mär 2010, 16:50
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas .coZy » 27 Okt 2011, 22:12

Mitte et mul väga vaielda vaja oleks, aga kas kõike peab tõlkima?
Kirjutasin kah - ssd. solid state drive. ..olen nii loll, et ei oskagi seda eestipäraselt kirjutada.
c-kit - tito ju kirjutas mis see on. niiet kui kasutatakse väljendit, tead kohe millega tegu :D kas pole

Kasutaja avatar
tito
Klubiline
Postitusi: 5174
Liitunud: 25 Mär 2009, 20:00
Asukoht:
Tänanud: 232 korda
Tänatud: 273 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas tito » 28 Okt 2011, 08:54

T6nis2 kirjutas:tito ei suuda siiani (27. 10. 2011). tõlkida teemas olevat ,,probleemi,, . Nimelt,mis on c-kit?. C-kit. Eesti keelde tõlkida.
Sõbralik soovitus: kui tahad homotseda ,rahulda ennast ise pöidlaga sulgurlihasesse, mitte ära tule koinima foorumisse teiste ajusid!
Comfort kit-mugavus komplekt .Panen pildi ka ,ega Sa nii kui nii ei saa sellest ju aru muidu.
Pilt
Kas ma olen c-kit´i piisavalt selgeks teinud?
Kui mitte, nimeta aeg ja koht ,tulen hea meelega ja teen selgeks käte ja jalgadega :grind:
Nägin esimest korda elus CC oli tagatuleks olevõiolegLED tuli- mine pekki mida valgus ja värvide mäng!

Kasutaja avatar
Pikksilm
Veteran
Postitusi: 2260
Liitunud: 10 Apr 2004, 12:37
Auto: G2, T2b
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 7 korda

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas Pikksilm » 29 Okt 2011, 01:45

T6nis2 kirjutas:tito ei suuda siiani (27. 10. 2011). tõlkida teemas olevat ,,probleemi,, . Nimelt,mis on c-kit?. C-kit. Eesti keelde tõlkida.
T6nis2, Ma palun sind. Rahune maha ja ära noki iga pisiasja pärast.
Olge nüüd Mees ja tehke ükskord järeldus, et Teie nokkivad sõnavõtud lõppevad alati mingi nääklemisega foorumis.
Inimesed ei ole kohustatud ja ausaltöelda ei viitsigi enam teiega vaielda, kuna see on mõtetu, jah ka mina, kui Administraator ei jaksa enam, ausalt, sest kuskil on piir.
Ennast õigustama hakkate te niikuinii, aga soovitan soojalt vähem foorumis kommenteerida, sest paljud teie toodud argumentid ei pea siiski paika. Jah ka margiesinduse mehaanikutelt ja asjatundjatelt härradelt ei ole ma paljudele Teie välja toodud argumentidele, millega kellegiga vaidlusesse satude, tõepõhja leidnud.

Eba-tõeste argumentide väljatoomise kõrval on veel inetum nõuda kellegilt midagi. Olgu see antud kontekstis siis nõue, et Tito tõlgiks teile, mis asi on C-kit.

AGA kuna teie oskate inimestelt ainult nõuda ja targutada, siis rahuldamaks teie suurejoonelist infovajadust ja et ma iseennast ka natuke asjadega kurssi viiks, leidsin mina oma hinnaliselt ja niigi võlas uneajast umbes-täpselt selle KAKS JA POOL MINUTIT, et Google-otsingumootorist välja otsida, mis asi see C-KIT on:
Webasto sõidusoojendile saab lisatarvikuna osta C-kiti, mis muudab autole tehase poolt paigaltatud sõidusoojendi autonoomseks eelsoojendiks, mida on võimalik juhtida taimerist ja lisana ka kaugjuhtimispuldist.
'

Umbes täpselt kaks ja poolt minutit, mis mina selle c-kit'i lühitõlkeks kulutasin, kulus teil oma postituse tegemiseks ! :twisted:
Viimati muutis Pikksilm, 29 Okt 2011, 01:55, muudetud 4 korda kokku.

ivo5
Huviline
Postitusi: 82
Liitunud: 25 Okt 2011, 19:28
Auto: VW touareg 3,0 tdi
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ivo5 » 29 Okt 2011, 19:14

Ei taha targutada,kuid mulle TÕESTI ei mahu päheMIKS on mõned inimesed TEISTE inimeste vigade suhtes NII andestamatud??????nagu nad ise oleks nii täiuslikud.Isegi VB saaks aru,KUI NAD OLEKS,kuid nad POLE.Kui neile midagi öelda siis solvuvad.Olen ise ka veel ühes foorumis liige,kus on täielik hullumaja,seal on vanad olijad ja sõbrad koos modedega,kes hoiavad nii kokku,kui jätad suure tähe vms,üks ütleeb kohe et lõpeta,ning sellepeale tuleb 4 lehte sama juttu ja kõigil foorumlastel on VAJA sind noomida....Ei mõista.

Tahtsin vaid ära öelda,olgem nüüd sõbrad.KEEGI POLE TÄIUSLIK.

Siis veel seda,et miks kohe lolliks sõimata teist kes millestki aru ei sa või ei tea,selleks me siin olemegi,et seletada saaks juku juhanile,mida juhan ei tea ja vastubidi.RÕHUTAN JA VASTUPIDI.Nii et emakeele õpetajadki,miks te siin olete?Ma arvan et sellepärast et siit saada tarkust,saage aru teie ka ei tea kõiki asju,nagu vb võrust foorumi kaaslane keda sa siin sõimad.

Milleks?????Paluks teiste suhtes üles näidata rohkem sallivust.Siinkohal teeks siinkohal küll ettepaneku riiukukkedele ja norijatele enam tähelepanu pöörata,kui kirjaoskamatutele.Kraakleja ja norija on minumeelest palju hullem loom,kui kirja oskamatu.

Päikest.
Viimati muutis ivo5, 29 Okt 2011, 19:20, muudetud 1 kord kokku.

ErkiTDI
Huviline
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Sept 2011, 19:49
Auto: Passat
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas ErkiTDI » 30 Okt 2011, 10:31

tito kirjutas:
T6nis2 kirjutas:tito ei suuda siiani (27. 10. 2011). tõlkida teemas olevat ,,probleemi,, . Nimelt,mis on c-kit?. C-kit. Eesti keelde tõlkida.
Sõbralik soovitus: kui tahad homotseda ,rahulda ennast ise pöidlaga sulgurlihasesse, mitte ära tule koinima foorumisse teiste ajusid!
Comfort kit-mugavus komplekt .Panen pildi ka ,ega Sa nii kui nii ei saa sellest ju aru muidu.
Pilt
Kas ma olen c-kit´i piisavalt selgeks teinud?
Kui mitte, nimeta aeg ja koht ,tulen hea meelega ja teen selgeks käte ja jalgadega :grind:



Oh seda on siin pildil päris palju:)
Tänud seletamast....
Respect.

leek
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 18 Mai 2005, 16:23
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Defa WarmUp

Lugemata postitus Postitas leek » 30 Okt 2011, 12:24

tegelikult mina teeks eelsoojenduse kasutamise talveperioodil kohustuslikuks-mulle ei meeldi kui mingi tont sõidab trassil vastu ja nagu laskeavad paistavad läbi klaasi ja siis ei teata kuhu minna jne.
Põllu peal on selline riskimise koht,mitte liikluses
Samuti häirib,kui maja akna all tänaval keegi hakkab hommikul vara mootorit käivitama ja töristama jne

Vasta

Mine “Diislid”