DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
Pets
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 23 Apr 2012, 08:25
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Pets » 14 Veebr 2015, 21:26

Tervitus!


Tegelikult juba eelmine talv jändasin selle probleemiga aga alles paar päeva tagasi viskas mul lõplikult üle see räigelt uduste akendega sõitmine ja pidev klaaside lapiga nühkimine, et midagi üldse välja näeks. Olin eelnevalt netis ringi vaadanud ja selgeks saanud, et suure tõenäosusega salongiradikas lekib kuskilt ja vajaks seega vahetamist. Kuna autode tehnilise poolega väga sina peal pole ja loetu põhjal tundus antud ettevõtmine parajalt aukartust äratav tegevus olema siis sai seda pikalt edasi lükatud, kuni siis nüüd ikkagi toimetamiseks läks.
Õpetuse otsustasin kirjutada seetõttu, et ehk siis kellelgi teisel lihtsam kes tulevikus ka selle probleemiga tegelema peab. Inglisekeelseid õpetusi oli muidugi veebis mitmeid kuid enamasti oli neis kas osa või kõik pildid nüüdseks puudu või polnud minu arust piisava täpsuse või selgusega asju lahti seletatud ning põhjalikku eestikeelset varianti ma üldse ei leidnud.


Kogu järgnev jutt on siis minu golfi näitel - automaat käigukast, ilma konditsioneerita, ilma kundepoolse õhkpadjata, eesmiste istmete soendusega - rohkem ei tulnud hetkel pähe mis antud protseduuri puhul võiks rolli mängida. Kel on midagi teistmoodi võiks rääkida millised sammud eesmärgi saavutamiseks lisandusid, millised ära jäid või mis erinev oli. Kui kuskil jama ajan või terminitega puusse panin, võiks sellele samuti tähelepanu juhtida.


Soovitan soojalt kõik lahti ühendatavad juhtmed ja pistikud ära märgistada, siis lihtsam pärast kõike tagasi kokku panna. Mina organiseerisin samal eesmärgil veidi ka eemaldatavaid polte ja mutreid.
Piltidel on poldid, mutrid või muud elemendid mis vaja eemaldada ümbritsetud või tähistatud punaste ringidega.



Alustame kapoti alt:


* võta akult juhtmed maha

* eemalda klaasipühkijate varte kinnitusi katvad plastikust katted
Pilt

* keera nr 13 padruniga lahti nende alt välja tulnud mutrid
Pilt

* klaasipühkijate varred saab kätte neid loksutades ja üles tõmmates

* seejärel tuleb lahti keerata vihmarenni kinni hoidvad 7 plastmassist kruvi mis on jube õrnad ja mille peadel on väga lihtne nurgad maha keerata. Toimetasin seega ettevaatlikult ja mina võtsin appi vana kahvli mille surusin kruvi pea alla, et seda lahti keeramise ajal siis üles kangutada
Pilt
Pilt

* libista lahti või võta ära eelmise punkti esimesel pildil samuti tähistatud vihmarenni kaht poolt koos hoidev klamber ja eemalda auto armatuuriga paralleelselt jooksev kummist tihend

* eemalda mõlemad vihmarenni pooled, juhi pool nurgas võib mõni kaabel joosta läbi renni küljes olevast "klambrist" - need tuleks siis sealt vahelt ära võtta
Pilt

* kuna mul polnud seda vigurvändast painduvat vahelüli/pikendust narrele siis pidin armatuuri kinni hoidvatele kinnitustele ligi pääsemiseks ka aknapühkijate hoovastiku ära võtma, selleks tuleb lahti ühendada pühkijate mootorisse jooksev juhe (lihtsalt pistik välja tõmmata) ja lahti keerata 2 polti ja 1 mutter - kõik nr 10
Pilt

* eemalda nüüd juurdepääsetavas vaheseinas juhi pool asuvad 2 nr 10 mutrit (kui võtad ainult armatuuri välja ja salongiradikas huvi ei paku siis tuleb lahti keerata vaid ülemine mutter)
Pilt

* keera lahti kundepoolne armatuuri kinni hoidev nr 10 mutter
Pilt

* edasi keera lahti tulemüürist hetkel vasakule (kunde poole) jääv nr 10 mutter ning sellest niiöelda loode suunas jääv nr 13 polt (kui vaid armatuuri kätte vaja saada siis jäta see samm vahele)
Pilt
Pilt

* mootoriruumis on nüüd jäänud vaid eemaldada 2 nr 10 mutrit mis jäävad tulemüüris aku poole ning on väikeste väljalõigete all peidus (kui vaid armatuuri kätte vaja saada siis jäta see samm vahele)
Pilt

* ühenda lahti samuti eelmisel pildil tähistatud salongiradikasse jooksvad 2 toru, torude kõrguse ja asendi tõttu jookseb sealt jahutusvedelikku välja marginaalselt (kui vaid armatuuri kätte vaja saada siis jäta see samm vahele)



Edasi liigume salongi:


* kruvikeeraja abil kergelt kangutades eemalda ja ühenda lahti plastik-kate kus asub õhkpadja ja/või muud lambikesed
Pilt

* näpu või taas kruvikeerajaga saab nüüd külje peal plastikust naga vajutades kätte tulede lüliti
Pilt

* keera lahti õhukanali nurkades asuvad 4 kruvi
Pilt

* kruvikeerajaga saab kätte ka paremal pool spidoplokki paikneva istmesoenduse lüliti, kui masinal istmesoendus puudub siis on seal lihtsalt plastik-kate
Pilt

* eelmises punktis kirjeldatud lüliti või katte alt tuleb välja taas üks kruvi mis nüüd siis tuleks eemaldada
Pilt

* käte abil tõmba välja spidoplokki ümber olev plastmassist korpus

* eemalda nüüd vabanenud vasak õhukanal

* keera lahti kelladeploki külgedel paiknevad 2 kruvi, ühenda lahti juhe ja võta plokk välja
Pilt

* kruvikeerajaga kanguta lahti armatuuris paikneva vasaku kõlari kate
Pilt

* tõmba välja ja ühenda kõlar lahti

* võta kaitsmeteploki eest ära seda kattev luuk
Pilt

* eemalda käe või kruvikaga sellest pisut ülesse poole jääv plastist liist
Pilt

* eemalda sealt välja tulnud 2 kruvi ning sama detaili küljest alt nurkadest samuti 2 kruvi
Pilt
Pilt
Pilt


Mulle tundub, et rooli pole kohustuslik ära võtta sest konkreetselt kinni ta ei hoia midagi, küll aga tekib siis normaalselt toimetamiseks arvestataval määral ruumi juurde.


* rooli eemaldamiseks keera lahti 2 kruvi roolisammast ümbritsevas plastikus ning tõmba ülemist poolt üles ning alumist poolt alla, et need teineteisest eralduksid
Pilt

* edasi keera jällegi lahti 2 kuuskant võtit vajavat polti rooli tagumisel küljel - need hoiavad rooli küljes õhkpatja
Pilt
Pilt

* tõmba lihtsalt veidi enda poole ja ühenda lahti õhkpadi (kui mitte muudel põhjustel siis nüüd kindlasti olgu igaks juhuks eelnevalt lahti ühendatud ka aku otsad)

* eemalda nr 24 padruniga rooli kinni hoidev mutter ja rool ise, ära unusta ka rooli asendit markeerida!
Pilt

* keera välja 3 kruvi mis hoiavad kinni suunatulede ja aknapesuri juhtkange
Pilt

* et kangid kätte saada ühenda lahti kõik kangide külge minevad juhtmed ja tõmba kange enda poole

* siis kunde poole liikudes, kindalaeka seest laest leiad 2 kruvi mis on vaja eemaldada
Pilt

* kindalaeka all oleval plastmassist detailil on kummagis nurgas 1 kruvi mis tuleb eemaldada
Pilt
Pilt

* eemalda 3 kruvi mis on suunaga üles kindalaeka poole
Pilt

* peale plastiku eemaldamist tulevad välja 3 nr 8 polti mis hoiavad kindalaegast kinni
Pilt

* edasi võta välja raadio ja eemaldada kruvikeeraja plast-kate mis jääb raadiost paremale
Pilt

* keera lahti 3 kruvi mis hoiavad kinni vente kus asub ka raadio
Pilt

* kruvikeerajaga eemalda parema kõlari kate
Pilt

* võta välja ja ühenda lahti armatuuris asuv parem kõlar

* keera lahti paremat õhukanalit kinni hoidvad 2 kruvi
Pilt

* jällegi kruvika abil võta eest ära HVAC nuppude esine iluliist
Pilt

* siis tuleb lahti keerata kogu paneeli kinni hoidvad 6 kruvi ja tagumiselt küljelt lahti ühendada kõik pistikud (kõige tülikam neist on obd2 port)
Pilt


Minu masin on automaat käigukastiga, aga enamusel kel pigem manuaal on tegevus analoogne.


* kuuskant võtmega keera lahti käigukangi nuppu kinni hoidev kruvi
Pilt

* kruvikeerajaga kanguta lahti käigukangi ümbritsev plastik
Pilt

* sealt alt tulevad välja 2 plastikust nr 10 mutrit mis nüüd on vaja eemaldada
Pilt

* ees mõlemal pool keskkonsooli on samuti 2 kruvi mis peavad välja tulema (teisel pildil samuti nähtavaid väiksemaid kruve ei tohiks teistel olla - pakun, et need on mu isa poolt sinna kunagi keeratud mingil põhjusel)
Pilt
Pilt

* siis tõmba lihtsalt üles ja võta välja tagumistele sõitjatele mõeldud tuhatoos
Pilt

* eemalda selle alt välja tulnud 2 kruvi ja päästa lahti plastik millest käsipiduri hoob läbi on, kui plastikut niisama kätte ei saa peab kässari kangi lahti võtma, see kinnitub kere külge 2 nr 13 mutriga
Pilt

* käsipiduri ees on samuti üks nr 10 plastmutter mille peab lahti keerama
Pilt

* võta välja keskkonsooli esimene osa

* keera nr 8 padruniga lahti armatuuri kinni hoidvad 8 polti
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

* ühenda lahti kõik vajalikud juhtmed, võta need ka armatuuri küljes olevate plastikust klambrite vahelt ära ning eemalda armatuur


Kui eesmärk oli autost armatuur välja võtta siis nüüd edasi pole mõtet enam lugeda, see lõbu jäägu salongirandika vahetajatele :)


* eemalda torx t45 padruniga kummalgi küljel uste kohtades asuvad 2 polti
Pilt
Pilt

* jahutuse ja ahju süsteemi mille sees salongiradikas asub takistab kätte saamast raudtala millele ka armatuur suures osas kinnitus. Mulle jäi mulje, et selle tala piisavalt eemale tirimiseks ja tala otstes asuvate salongiplastikute mitte rikkumiseks on omakorda vaja viimased eemaldada. Võimalik, et saab hakkama ka ainult parema külje eemaldamisega või jätta see üldse tegemata aga kuna see polnud raske, võtsin mina siiski mõlemad pooled igaks juhuks küljest. Alumise liistu eemaldamiseks keera välja B piilari alumises osas olev plastmassist kruvi
Pilt

* kruvikeeraja abil saab kätte plastdetaili mis katab turvavöö ülemist kinnitust
Pilt

* sealt alt tuleb nähtavale kruvi mis hoiab kinni A piilari liistu, keera see lahti
Pilt

* näppudega uste vahelise posti poolt ettepoole liikudes või ka lihtsalt kruvikaga saab selle A piilari plastiku ka ära
Pilt

* keera lahti jalgade juurde jäävat detaili kinni hoidev kruvi ja eemalda plastik
Pilt


Juhi poolel käib kõik täpselt sama moodi, ainuke lisa liigutus on kapoti avamise hoova eemaldamine, seda hoiavad kinni 2 kruvi.


* kunde pool ühenda lahti veel ukse sisse minev eestpoolt niiöelda kolmandas reas olev suurem pistik ja/või vajadusel ka teised ühendused
Pilt

* keera nr 13 padruniga lahti 4 polti mis hoiavad keskkonsooli eesosas asuvat metallist toetust
Pilt

* nr 6 padruniga saab kätte ka keskkonsooli eesosas olevad 2 L-kujulist plastmassist õhukanali elementi
Pilt

* edasi tuleks nr 10 padruniga ära võtta rooli kinnituskohast allapoole jäävad 2 mutrit - alumise küljes on maandusjuhe, lisaks on pildi alumises osas näha svammi mis tuleb ka ära võtta
Pilt

* seejärel keera nr 13 padruniga lahti roolisamba taha paremale poole jääv polt mida silmaga eest näha pole
Pilt

* sama tuleb teha ka eelnevast poldist vasakule, roolisamba taha jääva peidus oleva poldiga
Pilt


Nüüd on edasi tegutsemiseks kaks varianti. Esimene neist oleks roolisammast suure raudtala külge kinnitavate poltide peadesse viilida või meisliga taguda sisse sooned ja ehk õnnestub selliselt nad välja keerata. Aga nagu ma mõnest kohast lugesin siis väga edukad need katsed reeglina polnud ja pigem puuriti ikkagi eelnimetatud poldid lõpuks lihtsalt katki - see tähendab aga muidugi uute asendusdetailide hankimist. Teine tee on aga roolivarda alt lahti ühendamine mis tundus minule loogilisem ja ka lihtsam.


* roolivarda alumisele otsale ligi pääsemiseks tuleb sealt eemaldada plastikust kate, kinnitusi on vaid 1 ja seda tuleb lahti saamiseks lihtsalt 90 kraadi keerata
Pilt

* edasi siis keera nr 13 padruniga lahti roolivarda ühendust kinni hoidev polt (teisel pildil näha auk millest see läbi on), 13 lehtvõtmega pidin teiselt poolt ka mutrit kinni hoidma ja kindlasti ära unusta ka täpset rooli asendit seal all markeerida
Pilt
Pilt

* keera lahti gaasipedaali kõrval olev plastikust kruvi
Pilt

* eemalda valge umbes autoraadio koha taha jääv õhukanal, selleks keera lahti 2 nr 10 plastikust mutrit
Pilt

* järgmisena eemalda sealt tagant välja tulnud kruvi ja sellega kinnituv plastikust detail
Pilt

* järele on jäänud vaid vajadusel lahti ühendada juhtmed mis ehk ette jäävad


* Nüüd peaks lõpuks olema ruumi toimetada ja see raudtala piisavalt palju eemale liikuma (sikuta seda enda poole), et samal ajal on võimalik salongiradikat ülespoole oma pesast välja tõmmata

Pilt
Pilt


Palju õnne, radikas on käes! Uus sisse ja siis vaja kõik tagurpidi jälle kokku panna.



Pilt siis ka minu radikast mille nurk oligi puruks. Lekkiva radiaatori alla nõgusasse kohta oli jahutusvedelikust väike bassein moodustunud seega pole ime, et kui enne soojenduse sisse lülitasin siis aknad hetkega rasvase uduga kattusid.

Pilt
Pilt



Väike emotsioon ka peale tehtud tööd:
► Näita Spoilerit


Mis salongiradikasse puutub siis nagu ka teised inimesed internetis soovitan igal juhul osta normaalse firma detaili ja mitte 15 euri plekkiva käki mida siis paari kuu pärast jälle vahetama peaks hakkama. A-osa on Behr (Hella) toodang ja maksma läks mulle 43 eurot. Uuel radikal oli all otsas mingisugune plastikust kate vms millega koos aga radikas oma pessa ei mahtunud ja seega jätsin selle kasutamata. Netist loetu põhjal ei olevat see ebanormaalne nähtus, ka karbil olnud kirjade järgi on see radikas universaalne ja läheb peale erinevatele VAG grupi sõidukitele, ilmselt siis mõnel on seda plastmassist otsa tarvis. Mõni soovitas mainitud plastjupi asemel radika põhja ümber radikaga kaasas olnud kleepuva küljega svammiriba kleepida - minu tehasest koos autoga tulnud radikal polnud seal all ka mingit svammi seega jätsin nüüdki selle panemata. Kõik toimib selliselt mul nii nagu peab igatahes.
Peale salongiradiaatori enda võiks nüüd kui pool autot ja kogu see jahutuse ning ahju süsteem lahti on korda teha ka seal sees mitmes kohas olevad klapid millelt suure tõenäosusega svamm lihtsalt ära mädanenud on. Mul endal olid svammid kõik veel viisakad, aga muidu panevad inimesed sinna jällegi seda isekleepuvat svammi või siis kasutavad kuumust taluvat teipi.


Tahan veel ära märkida, et tegin kogu selle jama üksinda läbi, ainult armatuuri välja ja sisse tõstes kasutasin abikäsi. Ehk siis kuna ma üldiselt auto asjades väga pädev pole siis peaks tegelikult see ettevõtmine kõigile jõukohane olema, lihtsalt tahtmist ja kannatust peab olema. Suureks abiks on kindlasti kõikide juhtmete/pistikute markeerimine ja välja keeratavate poltide ning mutrite organiseerimine. Aega kulus mul kõige lahti võtmiseks umbes 8 tundi ja kokku panemiseks teist sama palju, pikemalt jäin tunniks toppama vaid roolivarda uuesti ühendamise juurde (haige süsteem on seal varda otsas), kuid seda siis tegelikult ainult algse asendi markeerimisel tehtud kala tõttu.



Igatahes edu! :)
Viimati muutis Pets, 17 Juul 2017, 22:49, muudetud 2 korda kokku.

Tannu19
Huviline
Postitusi: 907
Liitunud: 28 Sept 2013, 11:48
Auto: Buumer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Tannu19 » 14 Veebr 2015, 21:30

Väga kõva DIY. Visuaalne ja kirjeldav :thumbup:

jankii
Klubiline
Postitusi: 380
Liitunud: 02 Dets 2010, 13:38
Telefon: 53732492
Auto: vw golf 3 1,9TDi 66kw aut. 95a oli aut.nüüd man. passat 1,9tdi
Asukoht: karksi-nuia lilli küla
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas jankii » 15 Veebr 2015, 14:45

tubli töö :clap:
"Elu kui selline on sugulisel teel leviv haigus mis ALATI lõppeb surmaga."

everforever5
Uustulnuk
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Juun 2015, 18:18
Telefon: 58152135
Auto: VW Passat 1993
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas everforever5 » 28 Juun 2015, 13:44

Tänan, väga hea juhend. Sain endaoma lahti 2 tunniga kuid kokkupanemisel, läks jahm kõvasti rohkem aega.

selfkiller
Huviline
Postitusi: 117
Liitunud: 03 Mai 2008, 21:08
Auto: VW Golf IV
Asukoht: Lõuna-Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas selfkiller » 28 Juun 2015, 20:19

Väga hea õpetus. Kunagi sai ise ka see töö ette võetud, kokku pannes unustasin mingi toru panemata ja selle avastasin alles siis kui kõik koos oli. Tund aega vandumist ja hakkasin uuesti pihta selle tööga. Ma tegin seda tööd väljas ja kogu plastik rändas tagaistmele. Seda sinna ikka kogunes. Jäi mingi jupp siis kokkupannes kahesilma vahele. Aga rasket pole selle töö juures midagi.

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2487
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Siim » 28 Okt 2015, 20:51

Keegi "soojaklappe" ka remontinud on? Mul hakkas suvel porolooni tükke lendama, peaks nüüd ära vahetama lõpuks vist, aga kas saab ka ilma ahju välja kiskumata seda teha?

q2800
Huviline
Postitusi: 528
Liitunud: 10 Veebr 2013, 21:22
Telefon: 56782346
Skype: Kristjan Velleste
Auto: Golf MK 3, 2x MK 2, BMW E46 330D 150kw.
Asukoht: Saku/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas q2800 » 28 Okt 2015, 21:10

Siim kirjutas:Keegi "soojaklappe" ka remontinud on? Mul hakkas suvel porolooni tükke lendama, peaks nüüd ära vahetama lõpuks vist, aga kas saab ka ilma ahju välja kiskumata seda teha?
Ei tee ilma ahju välja võtmata seda. Pead ahju kätte saama ja siis klappile ligi pääsema. Vana pasa maha saama ja siis ehituspoest uue porolooni tooma ja siis tagasi peale kleepima. Poroloon peab õhku läbi laskma ja üks pool kleebitav. Ise sain omale noortehnikust 3a tagasi antud porolooni.
Dont corner me, Dont lecture me, raise your hands if you are a Sinner! - Dave the Stage
Olemas ka diagnostika kaabel, kui kellegil vaja hädasti võin aidata!

GTI
Moderaator
Postitusi: 7822
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 173 korda

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas GTI » 28 Okt 2015, 21:15

Miks peab klapi poroloon õhku läbi laskma? Klapi eesmärk on ju sulgeda avaus, õhku läbilaskvana (eriti kui karkassil all ka veel augud sees) poleks tast ju mingit tolku?
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

Kasutaja avatar
TanelP
Huviline
Postitusi: 1341
Liitunud: 16 Apr 2012, 19:14
Auto: VW Caddy mk1 w/o engine, VW Käfer 1.2
Asukoht: Märjamaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 21 korda

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas TanelP » 28 Okt 2015, 21:34

Ei tea kas b3 passat ja g3 väga erinevad aga mu kogemus: vahetasin salongiradika, aga puhus leiget vaid. Nägin lahti võttes küll et klappidel augud sees, aga ei pöörand tähelepanu. Uuesti süvenedes arvasin ka et peab kõik uuesti lahti võtma, aga õnneks piisas vaid maki ja kliimapaneeli eemaldamisest, pardatsokk ja parem õhutoru ka välja ja maki tagune plastik ka. Käsi mahtus sinna klappide vahele toimetama küll. Sulgesin luukide augud ja kohe õhk seal kus vaja ja nii külm või soe kui vaja.
you know you are doing something right when the haters come out.

q2800
Huviline
Postitusi: 528
Liitunud: 10 Veebr 2013, 21:22
Telefon: 56782346
Skype: Kristjan Velleste
Auto: Golf MK 3, 2x MK 2, BMW E46 330D 150kw.
Asukoht: Saku/Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas q2800 » 28 Okt 2015, 21:43

GTI kirjutas:Miks peab klapi poroloon õhku läbi laskma? Klapi eesmärk on ju sulgeda avaus, õhku läbilaskvana (eriti kui karkassil all ka veel augud sees) poleks tast ju mingit tolku?
Ega seal niisama need augud pole :D. ei mõtle nüüd et peakski jääma agud vaid pigem seda, et kergelt õhk käiks läbi, st poroloon ei tohiks olla kile kattega, või liiga paks.
Dont corner me, Dont lecture me, raise your hands if you are a Sinner! - Dave the Stage
Olemas ka diagnostika kaabel, kui kellegil vaja hädasti võin aidata!

Kasutaja avatar
Siim
Huviline
Postitusi: 2487
Liitunud: 11 Juul 2009, 11:00
Auto: A6 C7 BiTDI, b6 TDI
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 25 korda
Tänatud: 6 korda

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Siim » 28 Okt 2015, 23:21

Peale läheb mäkuteip või foolium teip. Mingit porolooni p*ska sinna tagasi ei topi. Eks ma siis proovin kõik paneelid ja jutud ennem ära lammutada, vaatan mis saab. Mul hetkel puhub igalepoole, vahet pole kuhu ma selle suunaja keeran, kuid mitte jalgadele(õhkab jalgadele). Suvel veel puhus ka, kuid nüüd on vist tross/traat ära tulnud ahju tagant.

Kasutaja avatar
Raunop
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 15 Apr 2014, 17:03
Auto: Subaru Legacy, Passat B4 2.0 16v & VR6
Asukoht: Tartu, Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Raunop » 29 Okt 2015, 01:02

q2800 kirjutas:Ega seal niisama need augud pole :D. ei mõtle nüüd et peakski jääma agud vaid pigem seda, et kergelt õhk käiks läbi, st poroloon ei tohiks olla kile kattega, või liiga paks.
Mingis foorumis kirjutas väidetav salongiõhu süsteemide insener, et selle porolooni mõte on puhtalt õhuvoolu müra vähendamine ja saavutada tihedam avavuse sulgemine, et see vastaks mingitele ettenähtud efektiivsuse nõuetele, mida tavaliste ebatihedate plekilabadega oleks raske täita. Samuti olevat tihedate labadega kergem tehasel elektroonilise kliimaga variantide tööd häälestada, kuna muidu toimuv õhusegunemine võivat lõpp temp. mõjutama hakata.

Igatahes B4'l neid lahti võttes tundus see poroloon küll suhteliselt õhukindel ja kuna õhk liigub kergema vastupanu teed siis vaevalt, et sealt vast mingit õhku läbi liiguks.
Mis puudutab aga aukudesse siis ma pakun, et tegemist on lihtsalt planeeritud veaga, mille mõte oli tulevikus esindustele tööd anda ja sellega raha teenida. :)

Ise kahele B4'le pannud sileda alumiiniumteibi (see peaks vabalt tekkivad temp. ära taluma), mida sai mitmekordselt pandud, et laba tihedam jääks ning hetkel ei oska küll midagi halba öelda, samuti ei ole tähele pannud mingit müra suurenemist.

Pets
Huviline
Postitusi: 48
Liitunud: 23 Apr 2012, 08:25
Auto: Golf 3
Asukoht: Tallinn, Mustamäe
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: DIY: Golf 3 armatuuri eemaldamine/salongiradika vahetamine

Lugemata postitus Postitas Pets » 17 Juul 2017, 22:53

Parandasin piltide kuvamise ära sest seoses muutustega Dropbox-i töös olid kõik lingid katki, kui nüüd midagi siiski kahe silma vahele jäi siis võib mulle sellest märku anda.

Vasta

Mine “DIY”