Golf II teistsuguste kellade installimine...

Do It Yourself, ehk siis tee ise ja õpeta teisi.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Golf II teistsuguste kellade installimine...

Lugemata postitus Postitas HrLow » 01 Juul 2010, 21:18

1. Otsi keegi kes sulle nt valged kellad joonistaks (Näiteks mina teen seda teenust 50.- eest, mul on ka teatud kellad olemas.)
2. Mine käi kontoritarvete poest läbi ja osta liimitavat A4 paberit ja siis liimitav läbipaistev kile.
3. Prindi välja oma pilt liimitavale A4 paberile. Lõika kõik välja. Läbisõidu augud lõikasin küünekääridega (Jäi ilusam kui kipsinoaga).
4. Tõmba läbipaistev kile peale, see annab talle tugevust juurde ja ka niiskusekindlamaks muudab.
5. Asume nüüd auto kallale. Kõigepealt eemalda lülitid (tuled ja kõik), raadio ja sooja/külma reguleerija.
6. Keera lahti 9 kruvi mis hoiavad plastikut kinni.
7. Kui sealt said kõik ilusti kätte nagu mina siis keera lahti 2 kruvi mis hoiab näidikuplokki kinni.
8. Tõmba näidikuploki ülemised ääred enda poole. See tuleb raskelt kuna ta on spidomeetri trossi küljes kinni, vaata kus sa käsi hoiad kui tõmbad, minu oma on katki. Seal tuleb ikka natuke jõudu rakendada.
9. Kui see käes siis eemalda 2 pirni mis valgustavad plokki. Keera ja tõmba. Siis keera u 8 v 10 kruvi välja mis hoiavad valget korpust kinni taga.
10. Kui need kruvid lahti siis kiibistik võta ära ettevaatlikult, et ei murra. Kui kiibistik lahti siis ongi pmst kõik käest juba.
11. Nüüd jääb üle vaid seierid ära saada (Mina ei tea veel kuidas saab, ma alles tegelen sellega :D)...
12. Seierid käes siis keera lahti kruvid ja saad kätte spido ja tahhoka alusplaadi.
13. Kleebi sinna peale enda valged kellad (Palun mitte vasakule mõelda :S).
14. Kui kleebitud siis aseta seier tagasi, pane ettevaatlikult kiip tagasi ja keera kruvid kinni.
15. Ja kui te olete kahe vahel kas teha siis soovitan siiski teha, see pole midagi rasket. Kuid kui teha siis tehke juba korralikult. Mitu korda mina seda siiski teha ei sooviks.

Tööriistu on sul vaja 4tk, kruvikeerajaid 3tk (1 hästi peene otsaga lapik, siis keskmise otsaga lapik ja 1 ristpea), ning näpitsad, mina panin teibiribad hammaste ümber, et kui tõmbasin ära sooja/külma reguleerija nupud siis ei kriibiks ära neid.
Tänud... Pilte ei viitsind teha, see on suhteliselt lihtne ja ma ei näinud mõtet pilte teha. Kõik on selgelt näha isegi seal...
Jõudu tööle...

Edit: Uurisin välja kuidas eemaldada seier. Märgi ära koht kust seieri võtsid, pane 2 teibitükki üksteise vastu mõlemale poole seierit et saaksid lusikatega sinna toetada ja ära ei kriibiks. Pane ühelepoole 1 lusikas teisele poole teine lusikas ääre taha. Ja kanguta natuke, küll ta tuleb...
Viimati muutis HrLow, 01 Juul 2010, 22:34, muudetud 1 kord kokku.

-TarMo-
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 18 Veebr 2007, 20:18
Auto: VW Golf MK3
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf II teistsuguste kellade installimine...

Lugemata postitus Postitas -TarMo- » 03 Juul 2010, 22:52

Mina Golf 3-el eemaldasin kahvliga seiereid :D. Mõte on sama.
VW Golf mk3
Tegelen elektroonikaseadmete parandamisega ning elektritöödega. 56488725

-k2bi-
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 20 Sept 2010, 22:48
Telefon: 56390210
Auto: Passat
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf II teistsuguste kellade installimine...

Lugemata postitus Postitas -k2bi- » 22 Sept 2010, 16:46

Kas teil oleks ka võimalik neid kellasid joonistada '89a Passatile ? :)

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Golf II teistsuguste kellade installimine...

Lugemata postitus Postitas HrLow » 28 Sept 2010, 20:39

Kahjuks on ainult kellaga variandile olemas...

Vasta

Mine “DIY”