Phaeton

Antud rubriik on mõeldud selleks, et hõlbustada AUTODE ostmist, varuosad ja audio selle alla ei kuulu. Siia paluks postitada kõik "mis te arvate sellest autost" jne postitused.

Moderaatorid: dellu, Gull

Vasta
klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 07 Apr 2013, 19:09

Tere,

See küll esimene post, kuid kusagilt peab alguse ju tegema.

Naisele autot vaja.
Phaetoni hinnad on hetkel jõudnud sinna kus nad loodetavasti enam kiiresti ei lange, auto meeldib ja miks mitte.

Hoolduse pärast väga ei muretse, kuna igapäeva sõidukina kasutusel oleva A8 hooldus on suht samasse auku, õhuga on mõlemad.

Silmapiiril on 5 diisel, või siis 6l bensiin.
Kütusekulu pole teema, kuna autot leiaks kasutus vähe, aastast max. 5000km, igapäevaste sõidud saab A8 tehtud, kuid autot on vaja.

Samas elu on näidanud, et seisvad autod kipvad lagunema, seega minu küsimus oleks: kas ja kuidas Phaeton kestab nii väikese kasutuse juures?
Võimalik, et talvekuudel seisab auto mõnikord 2-3 nädalat.

5 diisel meeldib oma suure ja madala momendi tõttu, A8 on chipitud ja ca. 800nm toob igapäevaselt :) näole küll.
Chipitud 5l diislile lubatakse ca. 900nm.
W12 kohta ei oska midagi arvata.

Silmapiiril on algusaasta autod, kuna ei otsi igapäeva autot.

Seega, igasugused soovitused on väga teretulnud ja suured tänud ette kes kaasa mõtleb/räägib ;)
Viimati muutis MustVälk, 17 Nov 2015, 21:11, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Lisatud kategooria.

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Stollu » 07 Apr 2013, 19:58

kasutaja njufa teema kui pole lugenud - http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php? ... it=phaeton" onclick="window.open(this.href);return false;

volkarifänn
Huviline
Postitusi: 151
Liitunud: 25 Nov 2012, 17:47
Auto: Järgmine auto Passu:D
Asukoht: Tartu.
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas volkarifänn » 09 Apr 2013, 03:32

ou kle ma ka tahan siin Phaetoni kohta inffi saada,vaata inu teemat!! :D

Taffa
Huviline
Postitusi: 337
Liitunud: 06 Veebr 2011, 20:16
Telefon: 56671856
Auto: B5
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Taffa » 09 Apr 2013, 08:51

volkarifänn kirjutas:ou kle ma ka tahan siin Phaetoni kohta inffi saada,vaata inu teemat!! :D
Ei saa mitte vaikki olla. Mida sa plähmerdad koguaeg. Keegi pole sinu teemasse isegi vastanud, mida seal vaadata on?

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas rako » 09 Apr 2013, 08:56

Taffa kirjutas:
volkarifänn kirjutas:ou kle ma ka tahan siin Phaetoni kohta inffi saada,vaata inu teemat!! :D
Ei saa mitte vaikki olla. Mida sa plähmerdad koguaeg. Keegi pole sinu teemasse isegi vastanud, mida seal vaadata on?
Ma mõtlesin, et ma ei hakka ütlema.
+1
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 09 Apr 2013, 16:58

Stollu kirjutas:kasutaja njufa teema kui pole lugenud - http://foorum.vwklubi.eu/viewtopic.php? ... it=phaeton" onclick="window.open(this.href);return false;
Lugesin läbi, kuid tal auto väga vähe veel kasutuses olnud.

Enne jäi mainimata, et autoga ei sõida naine üksi, vaid lastega - ka see oli üks põhjuseks miks Phaetoni poole vaatasin - loodetavasti suur, mugav ja turvaline.
Suvel on rohkem sõitmist ja pikemad otsad võiksid mugavad olla.

On w12/v10 mootoril tüüpvigu?
Ideeliselt sobiks ka 4.2 kuid neid liigub Eestis vähe.

Kõige rohkem valmistab "muret" just see, kui auto seisab vahel 2-4 nädalat, palju see ajapikku probleeme võib põhjustada?
Igasugused elektroonika, õhu või diisli erinevad sõlmed.

Elu on näidanud, et tihti siis just probleemid algavad . . .

enerqy
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 06 Veebr 2007, 22:47
Auto: VW Phaeton 4motion, Audi 90 TQ
Asukoht: Tartu
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas enerqy » 09 Apr 2013, 18:20


Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Stollu » 09 Apr 2013, 21:09

mina arvan , et sirvi see googel täpselt selliste küsimustega läbi mis pähe tuleb ja loe enda jaoks vajalik sealt välja , suht värske auto siinsele keskkonnale , ei ole veel lagunema hakanud järelikult ja teiseks on vähestel reaalne kokkupuude selle autoga olnud , seega kui sa nüüd tahad minu soovitust teada siis osta ja vaata ja hari tulevikus teisi probleemidega kui need peaks ilmnema ja see 2-3 nädalat ei tee küll autole midagi kui seisab , seisavad platsidel ka aastaid ja 5000 km pärast aastas mina ei soovitaks osta .

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 10 Apr 2013, 11:32

Stollu kirjutas:mina arvan , et sirvi see googel täpselt selliste küsimustega läbi mis pähe tuleb ja loe enda jaoks vajalik sealt välja , suht värske auto siinsele keskkonnale , ei ole veel lagunema hakanud järelikult ja teiseks on vähestel reaalne kokkupuude selle autoga olnud , seega kui sa nüüd tahad minu soovitust teada siis osta ja vaata ja hari tulevikus teisi probleemidega kui need peaks ilmnema ja see 2-3 nädalat ei tee küll autole midagi kui seisab , seisavad platsidel ka aastaid ja 5000 km pärast aastas mina ei soovitaks osta .
Autot on vaja, kuna ajaliselt pole võimalik ühte masinat jagada, küsimus ongi milline.
Naisel väga vahet pole millega sõidab, peaasi et käima läheb ja punktist a-b viib. Ise mõtlen rohkem tema ja laste turvalisuse peale, siis mugavuse ja ülejäänu on teisejärguline. Plekki - rauda saab alati remontida, või siis välja vahetada.

Phaeton on hetkel, vähemalt algusaasta omad, juba päris vanad autod - seega väike taustauuring on vajalik.
enerqy kirjutas:Veits lugemist sulle kui aru saad http://forums.vwvortex.com/forumdisplay.php?112-Phaeton
:D Seda lugedes tuleb A8 ost meelde. Täpselt sama teema, et seda autot ei jõua ära remontida jne. Tegelikult pole asi üldse nii hull.

Lootsin, et keegi rohkem kaasa räägib.
Peamine mis silma on hakanud on nutune järelturg, kinnitab või lükkab keegi oma kogemustest seda ümber?
Tuttav müüb oma 5.0 vahelduva eduga ligemale 2a, täiesti nulliring, samas igapäevaselt sõidab ja ei nurise ka.

Kui keegi veel kaasa rääkida oskab, oleks tänulik ;)

GTI
Moderaator
Postitusi: 7842
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 76 korda
Tänatud: 179 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas GTI » 10 Apr 2013, 12:30

Punktist A punkti B liikumiseks on minu arust palju mõistlikumaid liikureid olemas kui kõnealune mudel - kas Passat (või CC) ei sobiks? Kus autot kasutama hakatakse - linn/maa? Phaeton projekteeriti minuteada muretuks kulgemiseks kiirteedel - sellest ka need hunnitult suured mootorid. W12 kapriisidest ja elektroonikaprobleemidest leiad vast ise netist lood üles. Antud isend ei kuulu kindlasti mõistlike ülalpidamiskuludega autode hulka - vaadates juba keredetailide hindu (lammutused jäävad valikust välja, B-kati osi vist üldse ei toodeta?). Võiksid teha päringu esindusse tüüphoolduste, levinud kuluosade ja keredetailide kohta, vaadata misllised on ülalpidamiskulud. Samas kui rahas pole küsimus ja auto meeldib siis miks mitte. Ei taha Phaetonit maha teha, räägin lihtsalt oma arusaamadest - ise samas ei ostaks, leian et on mõistlikumaid valikuid.
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 11 Apr 2013, 08:25

GTI kirjutas:Punktist A punkti B liikumiseks on minu arust palju mõistlikumaid liikureid olemas kui kõnealune mudel - kas Passat (või CC) ei sobiks? Kus autot kasutama hakatakse - linn/maa? Phaeton projekteeriti minuteada muretuks kulgemiseks kiirteedel - sellest ka need hunnitult suured mootorid. W12 kapriisidest ja elektroonikaprobleemidest leiad vast ise netist lood üles. Antud isend ei kuulu kindlasti mõistlike ülalpidamiskuludega autode hulka - vaadates juba keredetailide hindu (lammutused jäävad valikust välja, B-kati osi vist üldse ei toodeta?). Võiksid teha päringu esindusse tüüphoolduste, levinud kuluosade ja keredetailide kohta, vaadata misllised on ülalpidamiskulud. Samas kui rahas pole küsimus ja auto meeldib siis miks mitte. Ei taha Phaetonit maha teha, räägin lihtsalt oma arusaamadest - ise samas ei ostaks, leian et on mõistlikumaid valikuid.
Eks see mõistlik ole suhteline mõiste.
Sõidan ise igapäevaselt A8ga, nädala sees enamasti linnas (mitte küll Tallinn) ja kindlasti ütleks keegi, et milleks nii suur auto linna? Sellepärast, et isegi 20" rullidega on õhkvedrustusega mugav sõita ja sedaanina (universaal ei meeldi ja müratase on neil kõigil suurem) on mahume perega (lapsed on veel turvatoolides ja ei ulatu näiteks jalgadega selga taguma) lahedalt ära.

Esimeses postituses mainisin juba, et hoolus ja kuluosad ei ole vast probleemiks - eeldusel, et need A8 d3 kallimad pole ja tihti sa ikka neid nii väikese läbisõidu juures vahetad?
Enamus sõitu teise autoga tuleb vast maanteel, kui midagi ei muutu.

Proovin tuttava ära rääkida, äkki annab paariks päevaks oma V10 proovida/kasutada, siis on pilt selge ;)

Auto ost on niikuinii ainult emotsioonidel põhinev ja tarbeautod nagu enamus on, võiks selle amortisatsiooni ajal ka sõidumõnu pakkuda :)

Sander.
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 13 Jaan 2012, 18:32
Auto: Passat B8
Asukoht: Tartu
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Sander. » 11 Apr 2013, 18:18

Maitea kas ma olen loll või minu mõistus nii kõrgele ei võta aga miks on vaja naisele 5.0 mootoriga autot? :shock:
Pluss veel oli siin juba juttu chipimisest. Tekib küsimus millejaoks?

Turvalisuse kohapealt on minuarust see, et iga plekk läheb samamoodi kokku kui ta ikka matsu saab.
Miks mitte midagi sellist? http://www.auto24.ee/used/1007196" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
rako
Huviline
Postitusi: 5765
Liitunud: 10 Aug 2011, 08:49
Auto: 1 Kolhv 1
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 13 korda
Kontakt:

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas rako » 11 Apr 2013, 19:54

Sander . kirjutas:Maitea kas ma olen loll või minu mõistus nii kõrgele ei võta aga miks on vaja naisele 5.0 mootoriga autot? :shock:
Pluss veel oli siin juba juttu chipimisest. Tekib küsimus millejaoks?

Turvalisuse kohapealt on minuarust see, et iga plekk läheb samamoodi kokku kui ta ikka matsu saab.
Miks mitte midagi sellist? http://www.auto24.ee/used/1007196" onclick="window.open(this.href);return false;
Igamees ise teab mida tahab ja minu arvates pole meie asi eda kritiseerida või "lolliks" sõimata.

Touareg on ka kallim kui Phaeton
Päikesepaneelide müük ja paigaldus - Kaevetööd 2,7T - 25T igasugune transport ja tõstetööd kraanaga kuni 27m

Kasutaja avatar
siLc
Tunnustatud
Postitusi: 2054
Liitunud: 20 Juun 2010, 07:07
Auto: Passat B7 EcoFuel
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 166 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas siLc » 11 Apr 2013, 20:18

klotser kirjutas:Peamine mis silma on hakanud on nutune järelturg, kinnitab või lükkab keegi oma kogemustest seda ümber?
Tuttav müüb oma 5.0 vahelduva eduga ligemale 2a, täiesti nulliring, samas igapäevaselt sõidab ja ei nurise ka.

Kui keegi veel kaasa rääkida oskab, oleks tänulik ;)
Nüüd võibolla veidi ette rutates, siis kas ise W12 või 5.0 TDI ostes hiljem ei maanduks sama nullringi sees?

Kaldun arvama, et ükskõik mis 3.0 TDI-ga Audi/VW isend oleks parem valik ja märksa perspektiivikam hiljem edasimüügi mõttes.

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 11 Apr 2013, 21:39

Sander . kirjutas:Maitea kas ma olen loll või minu mõistus nii kõrgele ei võta aga miks on vaja naisele 5.0 mootoriga autot? :shock:
Pluss veel oli siin juba juttu chipimisest. Tekib küsimus millejaoks?
Väga lihtne, Phaetoni peal 3.2 on oma dünaamiliste näitajatega nigel, rääkimata kütusekulust selle juures ja mis peamine, pooleveoline.
Chippimine on sügavalt maitse asi, eriti kui laste teha custom chip mis lisaks lisajõule ka reaalselt kütusekulu vähendab.
siLc kirjutas: Nüüd võibolla veidi ette rutates, siis kas ise W12 või 5.0 TDI ostes hiljem ei maanduks sama nullringi sees?

Kaldun arvama, et ükskõik mis 3.0 TDI-ga Audi/VW isend oleks parem valik ja märksa perspektiivikam hiljem edasimüügi mõttes.
Nõus, kuid C6 A6 on jube mürarikas, enam ei taha ja Pheton/A8 3.0tdi ei mahu teise autona hinnaklassi ning nii vähese kasutuse puhul pole mõtet liisingut lisaks auto enda hinnalangusele nuumata.

Jutt on siin pikaks läinud, üritan lähiajal sobivad isendid üle vaadata ja valiku teha.

Tänud teile, kes olete kaasa rääkinud ;)

stoneface17
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 25 Veebr 2010, 19:29
Auto: Skoda Rapid 1,2 TSI 77kw 2013a.
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas stoneface17 » 14 Apr 2013, 09:46

Kas tohib küsida, millega ise igapäevaselt liigud?

Kasutaja avatar
TiitRE
Huviline
Postitusi: 5373
Liitunud: 25 Aug 2012, 15:24
Auto: VW Passat B7 2.0 TDI DSG 2011; BMW E70 xDrive 30d M-pakett 2009; VAZ 21063 1985; Suzuki KingQuad LTA-700 2007; Škoda Octavia 2.0tdi DSG 2005
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Tänanud: 117 korda
Tänatud: 149 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas TiitRE » 14 Apr 2013, 09:58

stoneface17 kirjutas:Kas tohib küsida, millega ise igapäevaselt liigud?
Loed ka mida kirjutatakse? :lol:
klotser kirjutas:
Hoolduse pärast väga ei muretse, kuna igapäeva sõidukina kasutusel oleva A8 hooldus on suht samasse auku,

, igapäevaste sõidud saab A8 tehtud, kuid autot on vaja.

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 14 Apr 2013, 10:17

Kahjuks pean vist natukene häbi tundma vms, kuna uus auto olemas ja kahjuks pole see Phaeton.

Tuli teine A8 kõrvale, 4.2 bensiin.

Naisel vbl lihtsam ka, kui mõlemad ühesugused on ja kui keegi arvab, et kõvatasin niisama vms, siis võib vabalt privasse kirjutada, liigun igapäevaselt Virumaal.

Samas 5.0 on hinges, küll ükspäev jõuab ;)

Minu lugupidamine teile, kes kaasa rääkisid!

Stollu
Huviline
Postitusi: 1970
Liitunud: 09 Mär 2008, 19:54
Auto: Bora AUQ(rip), Golf3 GTI(ex) , Audi A4 ASN
Asukoht: Soome/Eesti
Tänanud: 0
Tänatud: 1 kord

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Stollu » 15 Apr 2013, 21:31

selge !

Kasutaja avatar
Igor
Veteran
Postitusi: 2109
Liitunud: 08 Nov 2005, 10:49
Asukoht: Eesti/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas Igor » 15 Apr 2013, 22:22

klotser kirjutas:Kahjuks pean vist natukene häbi tundma vms, kuna uus auto olemas ja kahjuks pole see Phaeton.

Tuli teine A8 kõrvale, 4.2 bensiin.

Naisel vbl lihtsam ka, kui mõlemad ühesugused on ja kui keegi arvab, et kõvatasin niisama vms, siis võib vabalt privasse kirjutada, liigun igapäevaselt Virumaal.

Samas 5.0 on hinges, küll ükspäev jõuab ;)

Minu lugupidamine teile, kes kaasa rääkisid!
Oskad ka öelda mis need määravad punktid olid mille järgi valisid, lihtsalt huvitav ei muud? (Mõtlen peale selle kui Naisel on ka lihtsam?) :D
Hind, Mugavus, Muu?
Daodejing §70-71
http://vw-life.lv/

klotser
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Apr 2013, 18:42
Asukoht:
Tänanud: 0
Tänatud: 0

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas klotser » 16 Apr 2013, 07:17

DeepsouL kirjutas:
Oskad ka öelda mis need määravad punktid olid mille järgi valisid, lihtsalt huvitav ei muud? (Mõtlen peale selle kui Naisel on ka lihtsam?) :D
Hind, Mugavus, Muu?
Audi sai valituks, kuna omab veatut 7a. Revali ajalugu.
Välistasin lõpuks ikkagi diislid väikese läbisõidu poolest ja Eestis müügil olev W12 on väidetavalt pärit Itaaliast, seega null ajalugu.

Ega rohkem polnudki nagu midagi valida.

stoneface17
Huviline
Postitusi: 47
Liitunud: 25 Veebr 2010, 19:29
Auto: Skoda Rapid 1,2 TSI 77kw 2013a.
Asukoht: Jõhvi
Tänanud: 0
Tänatud: 2 korda

Re: Phaeton

Lugemata postitus Postitas stoneface17 » 16 Apr 2013, 17:37

TiitRE kirjutas:
stoneface17 kirjutas:Kas tohib küsida, millega ise igapäevaselt liigud?
Loed ka mida kirjutatakse? :lol:
klotser kirjutas:
Hoolduse pärast väga ei muretse, kuna igapäeva sõidukina kasutusel oleva A8 hooldus on suht samasse auku,

, igapäevaste sõidud saab A8 tehtud, kuid autot on vaja.
Ja jah :D

Vasta

Mine “Autoostu abi”